mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5361
Čeká na schválení: 215
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kytice » obsah bílkovin

Nejnovější v kategorii kytice:


obrázky na mobil « Rubrika | vítám vás na blogu karol

obrázky na mobil « Rubrika | vítám vás na blogu karol

PŘEHLEDNĚ: Změny, které nás od ledna čekají v zaměstnání Co kvůli roli udělají české hvězdy? Téměř vše! Vše, co potřebuješ vědět o parfémech vítám vás na blogu karol na Blog.cz Vítám vás na mém blogu a byla bych ráda kdybyste napsali komentář dík a ahoj obrázky na mobil
Kategorie: obrázky na mobilSeznam zdrojů na téma obsah bílkovin:


Dlouhodobě nemocní potřebují ve svém jídelníčku více bílkovin (proteinů) | Aktuality | Výživa v nemoci
Proteiny 70%-100% (obsah bílkovin) - na růst svalů | Výživa pro fitness
Obsah aminokyselin v mase
Sacharidy - Gainer, Mass, Obsah bílkovin do 15% - NUTRION.cz
Fitness blog » Archiv blogu » Fitness článek: co jsou potraviny s vysokým obsahem bílkovin
Vyšší obsah bílkovin v krvi - Diskuse - eMimino.cz
Jogurty - AGRO-LA
Nutriční údaje | Danone
zdravé výživy průvodce: Potraviny s vysokým obsahem bílkovin
Luštěniny jako zdroj kvalitních bílkovin | Elite
Proteiny, proteiny a zase proteiny! | Kulturistika.com - Nejlepší web o kulturistice a fitness
Výživa psů
Výživové tabulky
Mléko - Wikipedie
Línie bez hladovění - hubnutí - výživa - diety - Jediné co k hubnutí potřebujete, jsou informace jak zhubnout! Žádné přípravky na hubnutí.
Vejce - informace o vejcích, obsah živin a zdroj kvalitních bílkovin - Fitvit.cz
Bílkoviny a vše co jste chtěli vědět : Fitness-24.cz
KTERÉ POTRAVINY OBSAHUJÍ NEJVĚTŠÍ MNOŽSTVÍ BÍLKOVIN
Foodnet - Zdravý životní styl: Potravinová pyramida
Gainery, Obsah bílkovin nad 15% :: VitaminShop

Obklady krbů - Koumak.cz

Obklady krbů - Koumak.cz

Rychlá navigace: Koumak.cz » Interiér » Krby » Obklady krbů Obklady krbů Obklad krbových kamen I u krbových kamen je často možné vybrat si možnosti jejich obložení. Obkládají se obvykle z boku. Protože jsou postavena v prostoru a jinak nezabezpečena obestavbou jako krby, je dobré vybírat obklad, který vyvozuje nižší teploty na povrchu a tak nehrozí při doteku spálení. Jinak se materiály používají stejné jako u krbů. Často je možné vidět je v několika barevných provedeních. Obklad krbů Obkládat či neobkládat, případně čím obložit ? To jsou nejčastější otázky při stavbě a plánování krbů. >Základem vzhledu krbů je obílená omítka. Krb může být hranatých nebo i dříve více používaných oblých tvarů. I přesto, že vzhledová stránka krbu je pro interiér důležitá, měli byste se zaměřit také na funkci svrchního krbového pláště.
Kategorie: obklady na krb

Dětské oblečení - Spiderman, Cars, Hello Kitty, Gormiti aj. - Detske-idoly.cz

Dětské oblečení - Spiderman, Cars, Hello Kitty, Gormiti aj. - Detske-idoly.cz

Michala Strýčková Národních bojovníků 1125/9 769 01 Holešov Tel: 604 988 817 Při nákupu nad 1500,- Kč je poštovné zdarma! Zboží skladem je expedováno do 24 hod.! Bankovní spojení Poštovné a doprava Velkoobchod Partneři Dětské oblečení Spiderman, Gormiti, Cars, Hello Kitty aj. Náš internetový obchod se zaměřuje na prodej originálního licenčního dětského oblečení a doplňků - Spiderman, Gormiti, Cars, Hello Kitty, Hannah Montana a jiné. Za velmi příznivé ceny se u nás každé dítě obleče, vybaví do školy nebo zkrášlí svůj pokojíček. V naší široké nabídce naleznete dětské oblečení (trička, mikiny, kalhoty, bundy, ponožky aj.) , batohy, tašky, kšiltovky a spoustu dalších doplňků do dětského pokoje. Náš obchod Vám doporučuje
Kategorie: oblečení spiderman

Wistarie.net - obrázkové prezentace - Bezva Portál.cz

Wistarie.net - obrázkové prezentace - Bezva Portál.cz

Úvodní stránka > Zábava > Wistarie.net - obrázkové prezentace Detail webu Detail webové stránky ze sekce: Zábava 31 Wistarie.net - obrázkové prezentace Vtipné obrázkové prezentace v PoverPointu. Obrázkové prezentace pro Vaše pobavení, pro radost, pro krásu i poučení najdete na stránkách Wistarie.net.
Kategorie: obrázkové prezentace

vis

vis

Cholesterol je látka tukové povahy, která je pЕ™irozenou souДЌástí bunД›k lidského tД›la. Do organismu se dostává hlavnД› z ЕѕivoДЌišných zdrojЕЇ, ale také je tvoЕ™en pЕ™ímo v našem tД›le. StejnД› jako ostatní krevní lipidy je v tД›le pЕ™enášen pomocí ДЌásteДЌek, nazývaných lipoproteiny, které jsou sloЕѕeny z tukЕЇ a bílkovin. Vzájemný pomД›r tД›chto dvou základních souДЌástí lipoproteinЕЇ urДЌuje nД›které jejich charakteristické fyzikální vlastnosti, podle kterých je mЕЇЕѕeme rozlišovat. Pokud lipoprotein obsahuje více tukЕЇ neЕѕ bílkovin, pak má niЕѕší hustotu neЕѕ voda a oznaДЌujeme jej jako LDL (low density lipoprotein = lipoprotein o nízké hustotД›), pokud obsahuje více bílkovin a ménД› tuku, má vyšší hustotu neЕѕ voda a hovoЕ™íme o HDL (high density lipoprotein = lipoprotein o vysoké hustotД›). Cholesterol, který se na takový lipoproteid naváЕѕe a vytvoЕ™í s ním jeden komplex se potom charakterizuje podle tohoto konkrétního „pЕ™enašeДЌe“. LDL– cholesterol (nazývaný také „špatný“ nebo „zlý“ cholesterol) je povaЕѕován za škodlivý, protoЕѕe jeho vysoká koncentrace zvyšuje riziko vzniku srdeДЌnД› cévních onemocnД›ní. V této formД› je cholesterol transportován cévním Е™eДЌištД›m do okrajových tkání a je tak umoЕѕЕ€ováno jeho pЕ™ípadné negativní pЕЇsobení na cévní stД›ny (ukládání do stД›ny cév). Naopak HDL–cholesterol („hodný“ cholesterol) je pro ДЌlovД›ka pЕ™íznivý, protoЕѕe pokud je ho v organismu dostatek, vyrovnává škodlivý efekt ostatních tukЕЇ a výše zmínД›né riziko tak sniЕѕuje. HDL–cholesterol je transportován z krevního Е™eДЌištД› do jater a tím pЕЇsobí proti usazování cholesterolových plátЕЇ na stД›nách cév (nejДЌastД›jší pЕ™íДЌina aterosklerózy).
Kategorie: obsah cholesterolu v potravinách

Recepty na vánočního kapra, jak připravit vánočního kapra | Zachytej.cz

Recepty na vánočního kapra, jak připravit vánočního kapra | Zachytej.cz

Recepty na vánočního kapra Jak připravit vánočního kapra tak aby chutnal každému? Existuje spousta receptů, jak připravit kapra na vánoce tak aby chutnal každému z nás. Každý z nás má jiné chutě, každý chce vyzkoušet něco nového. Proto jsme pro Vás nachytali recepty na vánočního kapra, které Vám pomohou s přípravou lahodné štědrovečerní večeře. Vánoční kapr pro rybáře Jelikož jsme na rybářském serveru a zabýváme se tématy pro rybáře, připravili jsme recepty na přípravu kapra právě pro Vás rybáře. Spousta rybářů nejen rádi ryby chytají, ale také je rádi konzumují. Kapr je oblíbenou pochoutkou a také národní rybou, nejvíce se konzumuje a také je nejvíce možností pro přípravu kapra. Není nic hezčího, než si kapra na vánoce sami chytit. Nechoďte k supermarketům a nekupujte kapry z kádí, zajděte si raději den, dva před štědrým dnem sami do přírody, k rybníku na kapra a chyťte si vlastního. Chyťte si svého vánočního kapra a připravte si jej ke štědrovečerní večeři, poradíme Vám s přípravou.
Kategorie: obrázky kaprů

Kategorie: