mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1467
Čeká na schválení: 303
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kytice » oblečení břišní tance

Nejnovější v kategorii kytice:


Obřízku žen budou Uganďané trestat šibenicí | Mediafax.cz

Obřízku žen budou Uganďané trestat šibenicí | Mediafax.cz

» Jedním ze zadržených exmanažerů ŘSD je i Michal Hala - 13:02, 30. 12. 2011 560 zobrazení Aktualizace » Zahraniční dluh České republiky vzrostl ve třetím čtvrtletí na 1,863 bilionu korun - 13:19, 30. 12. 2011 318 zobrazení Aktualizace » Ruská jaderná ponorka je uhašena, na palubě je posádka - 11:58, 30. 12. 2011 248 zobrazení » Teichmann vyhrál druhou etapu Tour de Ski, Bauer doběhl na 15 km klasicky sedmý - 16:29, 30. 12. 2011 184 zobrazení Aktualizace » V Kostarice ubodali českou studentku - 21:46, 30. 12. 2011 124 zobrazení » Top 10 zpráv » Policie zadržela Hušákova advokáta Šejnostu, viní ho ze znásilnění a sexuálního nátlaku - 19:23, 27. 12. 2011 1338 zobrazení » Loď s květinami pro Havla popluje tři dny, skončí v Děčíně - 20:30, 29. 12. 2011 805 zobrazení » STEM: Vláda podle dvou třetin občanů neřeší důležité věci - 16:45, 29. 12. 2011 593 zobrazení » OBRAZEM: Veřejnost se loučila s Václavem Havlem i na soukromé části pohřbu - 00:37, 24. 12. 2011 586 zobrazení » Jedním ze zadržených exmanažerů ŘSD je i Michal Hala - 13:02, 30.
Kategorie: obrizka zeny fotoSeznam zdrojů na téma oblečení břišní tance:


Taneční kurz, kurzy tance - Orientální tanec, Orientální tance, Praha, Ostrava, Brno, Olomouc, Plzeň, Liberec, České Budějovice | Škola tance Pasión
Kostým na břišní tance | TOP-bazar.cz
Červená podprsenka na břišní tance, zn. Imix - Bazar Omlazení.cz
Orientální a břišní tance - Služby a řemesla - „Brno-Líšeň” - Info-Brno.cz
MГіdnГ­ Show "OrientГЎlnГ­ obleДЌenГ­ na bЕ™iЕЎnГ­ tanec 2009" - YouTube
xxl oblečení na břišní tance Nezařazeno - Online prodej.cz
Orientální tance
Oblečení na břišní tance - Diskuze
Online nastavitelné břišní tanec sukně, sexy břišní tance hip šátky, vyšívané šaty břišní tance, levné oblečení břišní tance, břišní tance maškarní šaty stylesshopping z Indie
Oblečení pro břišní tanec - sukně - dvojitý šifon - Produktový katalog TOPkontakt
Šátek roura - multifunkční oblečení - Orientální zboží, Batavia - obchod orientálním zbožím
E-shop orientálních oděvů - E-shopy a inzerce - ČR - Info-Cechy.cz
MÓDNÍ TREND ORIENT-ORIENTÁLNÍ OBCHOD, BŘIŠNÍ TANEC-TANCE
Břišní tance: Kurzy orientálního tance, ve kterém se zapojí nejen vaše bříško
Orientální břišní tance Holice, kurzy a vystoupení
oblečení na břišní tance | DARK ANGEL
Kostým na břišní tance - Praha 10 | bazar a inzerce zdarma
internetový obchod s orientálním zbožím - orient Anisah
Sport, volný čas rekreace - Stránky - Přehledná inzerce.cz
Khalida - kostýmy pro orientální tanec - internetový obchod - eShop::katalog

Vitamíny v potravinách

Vitamíny v potravinách

Vitamíny Vitamíny v potravinách Nyní jste zde: Vitamíny » Vitamíny v potravinách Přestože existuje mnoho potravinových doplňků, kterými je možno obohatit stravu, popřípadě doplnit chybějící vitamín, je nutno přijímat vitamíny hlavně z potravin, protože obsahují také živiny, které se v těchto preparátech nenacházejí. Skladbou Vaší stravy můžete dosáhnout správného podílu vitamínů, které Vaše tělo potřebuje. Je proto třeba dbát na výživu a snažit se jíst tak, aby nebyla jednostranná a Vaše tělo nestrádalo. Potraviny lze rozdělit na základní – tedy bílkoviny, sacharidy a tuky a potřebné vitamíny, minerální látky. Kromě toho je také pro náš organismus nezbytná voda, protože ovlivňuje teplotu těla, přepravuje živiny a umožňuje látkové přeměny. Bílkoviny, sacharidy a tuky jsou zvláště živočišného původu a můžeme nalézt například v mléce, mase, vejcích a některé také v luštěninách a obilovinách, které jsou původu rostlinného. Bílkoviny jsou velmi důležité pro trávicí systém (tvoří trávicí šťávy) a kromě toho se také podílejí na tvorbě hormonů a enzymů, hemoglobinu, látkové výměně, přenosu tuků a vytvářejí správné kyselé prostředí v organismu. Pokud naše tělo nemá dostatek bílkovin, může se projevit úbytkem na váze, nebo zácpou. Tuky jsou pro naše tělo důležité hlavně kvůli své energetické hodnotě, udržováním tepla v těle, obsahem vitamínů A, D, E, K (rozpustných v tucích) a také svým podílem esenciálních mastných kyselin. Pokud je tuků konzumováno více, než je třeba, může se objevit obezita nebo zvýšený cholesterol.
Kategorie: obsah vitamínu v potravinách

Využitelná energie - Wikipedie

Využitelná energie - Wikipedie

Využitelná energie z tuků je 9,3 k cal / gram, z cukrů a bílkovin 4,1 kcal/g. Vzhledem k tomu, že správnou jednotkou pro energii je kJ (kilo Joule ), ale vžitou jednotkou je kcal (kilo kalorie ), uvádějí se na obalech obě hodnoty. Označení „nízkokalorický“ Pod pojmem „výrobek se sníženým obsahem využitelné energie“ se rozumí výrobek, u kterého snížení obsahu využitelné energie představuje nejméně 30% využitelné energie poskytované podobným výrobkem stejné hmotnosti, jehož obsah využitelné energie nebyl snížen. Speciální potraviny určené ke snižování tělesné hmotnosti, které splňují požadavky stanovené vyhláškou 54/2004 Sb. o potravinách pro zvláštní výživu, mohou mít označení „pro nízkoenergetickou výživu“.
Kategorie: obsah proteinů v potravinách

Outlet-obleceni.cz | Značkové oblečení Diesel, Replay, Adidas, Nike, Puma, Hollister, Tommy Hilfiger, Guess, Jack & Jones | Outlet E-shop

Outlet-obleceni.cz | Značkové oblečení Diesel, Replay, Adidas, Nike, Puma, Hollister, Tommy Hilfiger, Guess, Jack & Jones | Outlet E-shop

ANKETA Líbí se Vám i náš další obchod s design nábytkem www. nabytek4u.cz? Ano Ne Málo Hodně Náš internetový obchod funguje na trhu již od roku 2008. Specializujeme se na multibrandovou módu, zejména pak značek Diesel a Replay, ale v naší nabídce naleznete také oblečení Abercrombie and Fitch, Guess a Tommy Hilfiger. Mimo tyto jmenované značky nabízíme široký sortiment u značek Hollister a Pepe Jeans. V poslední době zákazníci velmi často vyhledávají i další značky jako jsou Playboy, Dolce Gabbana, Armani, Victoria´s Secret nebo Lacoste, které patří na tuzemském trhu díky nízké dostupnosti k velmi vyhledávanému artikelu. Snažíme se Vám přinášet kvalitní značkové oblečení za přijatelné ceny. Značkové oblečení z naší nabídky Vám dodá originalitu a hlavně styl. Klademe důraz na kvalitu použitých materiálů, dokonalý střih a nejnovější trendy. Veškeré námi nabízené zboží je jen zlomkem našich možností. Na veškeré zboží zaručujeme 100% záruku a originalitu.
Kategorie: obleceni gas

Cholesterol

Cholesterol

Teorie Cholesterol 10.3. 2004 15:13 – Cholesterol je komplexní lipid (druh tuku), patří do skupiny sterolů, které se nacházejí výhradně v potravinách živočišného původu a náš organismus si dovede v játrech vytvořit vlastní cholesterol. Čistý cholesterol je bělavá látka, která připomíná vosk. revidováno dne: 9.11. 2008 Nejvíce cholesterolu v uzeninách foto: redakce@dietologie.cz Cholesterol, je slovo, se kterým se setkáváme určitě dnes a denně. Z jedné strany nám jedna skupina lidí uvádí cholesterol jako nebezpečnou látku pro organismus a druhá skupina nás zase ujišťuje, že se není čeho obávat a řadí cholesterol do důležitých látek. Co je tedy cholesterol? Cholesterol je komplexní lipid (druh tuku), patří do skupiny sterolů, které se nacházejí výhradně v potravinách živočišného původu a náš organismus si dovede v játrech vytvořit vlastní cholesterol. Čistý cholesterol je bělavá látka, která připomíná vosk, ve vodě je nerozpustná, v tukových rozpustidlech se rozpouští. Cholesterol je životně důležitý pro stavbu buněčných membrán, které vytváření vnitřní i vnější buněčné struktury.
Kategorie: obsah cholesterolu v potravinách

KOČKY: Staré kalendáře s obrázky zvířat - Neviditelný pes

KOČKY: Staré kalendáře s obrázky zvířat - Neviditelný pes

31.12. 2011 | Svátek má Silvestr Neviditelný pes Zvířetník Akvaristika Fretky Kočky Koně Nohaté potvůrky Plazi Příroda Psi Ptáci Pupíci BTW Člověčiny Chatník Mlsotník Názory Portréty Práva zvířat Recenze Rozcestník Rozhledník Výchova Zprávy Sci-Fi Diskuse Autoři Lidovky.cz Reklama KOČKY: Staré kalendáře s obrázky zvířat 18. prosince 2005 | 9:11 Uteklo to, ani nevíme jak, a je tady opět konec roku. Určitě si spousta z vás pamatuje, jak jste mi loni posílali staré kalendáře s obrázky koček nebo i jiných zvířat. Předala jsem je potom do mateřské školky při dětské nemocnici v Brně paní doktorce Stěničkové – bylo jich 7 kg. Děti v nemocnici obrázky využívají pro různé koláže, které potom slouží jako výzdoba kočičích výstav, které pořádá naše ZO Brno. Jak se to dětem povedlo, můžete vidět na obrázcích. Pokud budete mít i letos doma pěkné kočičí kalendáře, které už nebudete potřebovat a bude vám líto je vyhodit, pošlete je zase dětem do nemocnice. Obrázky koček jsou využívány i při felinoterapii, kdy děti v nemocnici navštěvuje i živá kočka. Nad obrázky koček pak probíhají zajímavé debaty a rozhovory.
Kategorie: obrázky koček

Kategorie: