mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8433
Čeká na schválení: 14
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » hudebniny » nové střihy

Nejnovější v kategorii hudebniny:


Nový způsob léčby diabetu - Cukrovkář - magazín o životu s diabetem a jeho možnostech

Nový způsob léčby diabetu - Cukrovkář - magazín o životu s diabetem a jeho možnostech

Nový způsob léčby diabetu Cukrovka 2. typu (diabetes mellitus) se vyvíjí až v dospělosti člověka a u seniorů se vyskytuje poměrně často. Nyní se objevují nové možnosti léčby cukrovky. Diabetologie je jedním z oborů medicíny a je tedy založena na vědecké bázi. Jejím cílem je pochopit ještě lépe mechanismy, které vedou ke vzniku jednotlivých typů diabetu a současně zlepšit možnosti léčby diabetu. Cíle léčby diabetu Cílem léčby má být u většiny nemocných dosažení takového stavu, kdy je v krvi koncentrace cukru (glykemie) stejná jako u zdravého člověka. Výsledky testů uveřejněných v roce 2008 potvrdily, že pro léčbu, která je cílena k dosažení normálních hodnot krevního cukru je nutno využívat takové postupy, které nezvyšují riziko hypoglykemie („přestřelení" účinku, které sníží koncentraci cukru v krvi víc, než je zapotřebí). Ale nejdůležitější je zjištění, že kvalitní léčba skutečně v dlouhodobějším výhledu významně sníží ohrožení infarktem, sníží riziko všech komplikací cukrovky a prodlouží život pacientů. Nová léčba diabetu Nedávno byla do lékařské praxe uvedena zcela nová třída léků na diabetes. Zjednodušeně je možno říci, že tyto léky jsou schopné upravit odchylky přítomné v organismu pacienta s diabetem 2.
Kategorie: nový lék na cukrovkuSeznam zdrojů na téma nové střihy:


VARIO-šijeme
Rozdáváme poukázky Levi´s! | SALON - 100% fashion
Účesy, střihy, fotogalerie – Amadeus
Nové funkční materiály, barvy i střihy v jarní kolekci Alpine Pro | Sport a wellness | Trendy zdraví
ŽENA-IN.cz - Nové střihy pro ženy: Levi’s® Curve ID - Magazín
Rekvalifikační kadeřnické kurzy - moderní účesy, barvení vlasů, holičské služby, kadeřnické práce, regenerace vlasů, 3d střihy, objemové stříhání, bezúdržbové účesy
Virtuální kadeřnictví - hair studio pro vaše účesy
Rubíny, čokoláda i zlatá. Top barvy i účesy letošního podzimu - iDNES.cz
Trendy účesy podzimu: to nej pro POLODLOUHÉ vlasy - Krásná.cz - tvoje nové sebevědomí
HappyHair - účesy a vlasy online (běžné, společenské, svatební, účesy celebrit)
Krejčovství a střihy - Břeclav - Firmy.cz
Kadeřnictví - Módní střihy a účesy, Prodlužování a zhušťování vlasů, kadeřnické služby - Bezva Portál.cz
Nové střihy " Barbie ve všech podobách " sada 3. | Krejčovství pro panenky
O stříhání
Účesy 2011 | fotky, účesy pro polodlouhé vlasy, pro dlouhé vlasy, pro krátké vlasy, střihy vlasů, účesy na ples
Střihy na oblečky pro Barbie
Ъиesy, vlasy a image - SVМT ЪИESЩ - fotogalerie ъиesщ. Ъиesy celebrit, krбtkй, polodlouhй, dlouhй, svatebnн, spoleиenskй, muћskй, extravagantnн, ъиesy pro dмti a teenagery na pбrty, pro иernoљky a asiatky, a vнce
Účesy 2011
Vyhledávání: "střihy"
Krejčovství a střihy - Služby a řemesla - Nová Ves u Bakova - InfoZlin.cz

Vánoční strom splněných přání - Obchodní centrum Šestka Praha - www.kalendarakci.atlasceska.cz

Vánoční strom splněných přání - Obchodní centrum Šestka Praha - www.kalendarakci.atlasceska.cz

popis Patronka Armády spásy pro azylové domy pro matky s dětmi Ilona Csáková rozsvítí 12. listopadu v pravé poledne v našem obchodním centru, společně s dalšími slavnými maminkami, vánoční Strom splněných přání pro 270 dětí z azylových domů... Co je smyslem vánočního Stromu splněných přání? Smyslem je ukázat, že v naší zemi je bohužel ještě mnoho dětí, jejichž sny zůstávají pouze na úrovni přání. Jsou to stejné děti, jako jsou ty naše, jen jejich rodiče prochází určitou náročnou životní situací a nemohou tudíž svým dětem poskytnout to, co my všichni ostatní považujeme za normální. Nemohou mít svůj stromeček, nemohou mít svou štědrovečerní večeři, nemohou zažít vánoce "doma". I tyto děti prožívají své každodenní radosti a starosti, ale kvůli okolnostem častokrát zapomínají na své sny a přání. Smyslem je splnit alespoň to jedno přáníčko každému dítěti, které je v našich azylových domech. Jak a kdy budou moci návštěvníci OC Šestka pomoci dětem z azylových domů? Návštěvníci, kteří se zastaví u Stromu splněných přání, si vyberou písemné (kreslené) přáníčko konkrétního dítěte.
Kategorie: obchodní centrum šestka

Ford Fusion | jake.auto.cz

Ford Fusion | jake.auto.cz

Ford Focus Kombi 2,0 TDCi Powershift – Kinetické stěhování 2.8. 2011 Je hezčí, pohodlnější, úspornější, ale jeho zavazadelník je menší než u předchůdce. Jak velký to bude problém při jeho… 56 komentářů moje.auto.cz Přejít na moje.auto Ford Fusion
Kategorie: novy ford fusion

Textilní zkušební ústav

Textilní zkušební ústav

FAQ - detail příspěvku zpět od: Silva ze dne:06.06. 2011 Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o informaci, zda je možné, aby dětské oblečení při praní pouštělo barvu. Koupila jsem si soupravu pro novorozeně a při prvním praní mi pustilo barvu. Někde jsem slyšela, že oblečení pro malé děti nesmí barvu pouštět. Je to tak? Moc děkuji za odpověď. Jestliže pouští barvu oblečení, i dětské, při praní, neznamená to, že není v pořádku. Je velmi důležité posoudit, jak moc pouští. Pravdou je, že je nezvyklé, aby novorozenecké oblečení pouštělo barvu při praní. Pouštění barvy při praní může signalizovat i další nestálobarevnosti, např. nízkou stálobarevnost v otěru, nedostatečnou odolnost potu a slinám.
Kategorie: novorozenecké oblečení

Výhřevnosti a měrné jednotky palivového dřeva - TZB-info

Výhřevnosti a měrné jednotky palivového dřeva - TZB-info

Výhřevnosti a měrné jednotky palivového dřeva Porovnání výhřevností jednotlivých druhů dřeva, včetně zohlednění vlivu vlhkosti. V článku dále najdete přepočet mezi jednotkami používanými pro plné a rovnané dřevo a objemové hmotnosti dřeva. Výhřevnost hlavních druhů palivového dřeva a objemová hmotnost.
Kategorie: objemová hmotnost

Skleněné obklady | Barevné sklo jako obklad kuchyňské linky

Skleněné obklady | Barevné sklo jako obklad kuchyňské linky

Barevné sklo jako obklad kuchyňské linky Barevné sklo se stalo jedním z nejžádanějších materiálů pro odklady za kuchyňské linky. Proč se ale tento materiál stal tak významným a důležitým pro každého, kdo ho začal používat? Mezi nejdůležitější faktory, které přispěly k výraznému zvýšení používání skleněných obkladů za kuchyňské linky, patří mnoho výhod, které vám nyní představíme. Jednou z nejvýznamnějších výhod skleněných obkladů je jejich jednoduchá omyvatelnost. Snad každý z vás někdy musel čistit kachličky nebo jiný materiál za kuchyňskou linkou, nyní díky skleněným obkladům vám tato nepříjemná starost odpadá. Navíc jsou skleněné obklady naprosto odolné vůči čistícím prostředkům. Čistotě skla navíc nahrává fakt, že se špína nemá kde usazovat, protože ve skle je minimální počet spár, kde by se špína mohla usazovat. Dále je nutno zmínit výborné tepelné a mechanické vlastnosti skleněných obkladů a stálost barev, díky které se nemusíte bát, že by původní odstín po několika letech používání začal ztrácet barvu. Vaše kuchyně tak bude i po několika letech vypadat jako nová. Pokud nemáte představu, jak takové obklady vypadají, prohlédněte si fotky kuchyní vedle tohoto textu a určitě i skleněné obklady hned zamilujete.
Kategorie: obkladové sklo

Kategorie: