mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8574
Čeká na schválení: 192
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » hudebniny » obkladačské práce

Nejnovější v kategorii hudebniny:


Novofundlandský pes | www.Inzerce psů.net

Novofundlandský pes | www.Inzerce psů.net

Novofundlandský pes Daruji psa Daruji 3leté psa, z rodinných důvodu, čistokrevný bez PP. Spěchá. Kontakt na tel. 734280514... 6.12. 2011 | 0,00 Kč Novofundlandský pes Prodám černá štěňátka bez pp.po mohutných rodičích. Mazlíci jsou vhodní k chovu nebo jako výteční kamarádi a sp... 3.12. 2011 | 5 000,00 Kč Landseer-štěňátka Pro ty, kteří si nemohou dovolit zaplatit za štěně landseera 20 tisíc nebo nemají zájem o výstavy a bonitace,... 2.12. 2011 | Novofundlandský pes Prodám štěně novofundlandského psa s průkazem původu - fenku. Oba rodiče mají vyšetřeny kyčle, lokty a srdce -... 3.11. 2011 | Prodej novofundlandú Prodám štenátka Novofundlandú, celá černá, bez PP. Otec s PP. Odber 15.12.
Kategorie: novofundlandský pes inzerceSeznam zdrojů na téma obkladačské práce:


Obkladčské a zednické práce - Neklapil Pavel
Zednické a obkladačské práce.
Adler Jan - obkladačské práce | Lokola.cz
Pokladačství a obkladačství - Česká republika - Firmy.cz
Obkladačské práce | Obkladači Praha - Pavel Pšád
Stavební Zednické a obkladačské práce |ZEDNICKÉ A OBKLADAČSKÉ PRÁCE
Jan Chvistek | Obkladačské práce, obkladač - Ostrava
Obkladačské práce - Daniel Jech
Obkladačské práce » Superto.cz - dodavatelské nabídky
Obkladačské práce, tel.: 602 413 413
Zednické, dlaždičské a obkladačské práce v Jihlavě a okolí - Ceník, zednické a zateplovací práce, rekonstrukce bytu, pokládky zámkové dlažby
Obkladačské práce, obkladači Praha | CHRPA
Nabídky z oboru obkladačské, dlaždičské práce
Zásady obkladačské práce
Obkladači z Brna, obkladačské práce
Jiří Vrábel - obkladačské práce
Patrik Kovacs: obkladačské práce, rekonstrukce koupelen a bytových jader, Brno
Úvod | Zednické práce, obkladačské práce, rekonstrukce - Filip Koukal | zednicke-prace.info
Obkladačské práce - obklady a dlažby | Vála
Obkladačské práce

Xbox 360 - Devil May Cry 4 - ELEKTRO-1.CZ - VÁŠ OBCHODNÍ DŮM

Xbox 360 - Devil May Cry 4 - ELEKTRO-1.CZ - VÁŠ OBCHODNÍ DŮM

Hra je vytvořena stejným týmem jako první díl Devil May Cry série nebo Resident Evil 4. Můžeme se těšit na velice pěkně ztvárněný gotický svět, ve kterém se budete se svým hrdinou snažit stát se neohroženým hrdinou. V roli nového vůdce, Nera, budete moci odhalit tajemství nových útočných pohybů, používat non-stop komba spolu s unikátní herní vychytávkou, kterou je Nerova mocná Devil Bringer ruka. S rozšířenými volbani next-gen grafiky a s použitím HD technologie si vychutnáte každou lokaci při postupování hrou. Skvělá akce kombinovaná se silným příběhem a mnoha bojovými volbami vytváří neopakovatelnou atmosféru, kterou může nabídnout pouze Devil May Cry 4. Achievements - v této hře je možné získat několik "odměn", pomocí kterých si můžete výrazně vylepšit své Gamerscore. Jejich podrobný přehled naleznete zde >> Další obrázky pro Xbox 360 - Devil May Cry 4 - ELEKTRO-1.CZ - VÁŠ OBCHODNÍ DŮM - pro zvětšení kliněte na obrázek
Kategorie: obchodní dům may

Pronájem ŘŘD 3+kk, novostavba v projektu Nový Jenštejn - Reality.iDNES.cz

Pronájem ŘŘD 3+kk, novostavba v projektu Nový Jenštejn - Reality.iDNES.cz

Cena : 15 000 Kč za měsíc navrhnout cenu Poznámka : + elektřina, plyn (cca 3200,- Kč) Měsíční poplatky : 3200 Kč Popis Nabízíme k pronájmu velmi pěkný řadový rodinný dům v lokalitě Nový Jenštejn, 15 min autem od stanice metra trasy B - Černý most. Dům ma 2 nadzemní podlaží + podkroví. Velmi klidná lokalita, v okolí pouze novostavby podobného stylu, k dipsozici zahrada a garáž pro jedno auto. Ideální pro rodinu s dětmi. Dům se pronajímá nezařízený. Čerstvě vymalován na bílou barvu. Podrobné informace
Kategorie: nový jenštejn

U:fon nabízí nejlevnější tarif pro pevnou linku všem | Computerworld.cz

U:fon nabízí nejlevnější tarif pro pevnou linku všem | Computerworld.cz

„Zájem o speciální paušál pro seniory nás příjemně překvapil, a tak jsme začali uvažovat o jeho modifikaci, která by byla v nabídce pro každého. Zároveň jsme chtěli zachovat některé výhody speciálně pro starší lidi,“ vysvětluje Marek Sláčík, výkonný ředitel pro marketing, prodej a péči o zákazníky sítě U:fon. „Výsledkem je právě nový U:fonův úsporný telefon, který zachovává měsíční paušál 179 Kč“ dodává Sláčík. Odlišností od U:fonova úsporného tarifu pro seniory je pouze vyšší cena za přístroj a absence automatického členství v síti lékáren Dr. Max.
Kategorie: o2 tarif pro seniory

Občanský zákoník - Wiki - Aktuálně.cz

Občanský zákoník - Wiki - Aktuálně.cz

Doporučujeme: Václav Klaus Iveta Radičová Nicolas Sarkozy Nobelova cena za mír Vánoce Občanský zákoník Patří do: Domácí Související ( 28 ) Návrh nového občanského zákoníku by mělo ministerstvo spravedlnosti pod vedením Jiřího Pospíšila poslat během roku 2011 do Poslanecké sněmovny. Přináší velké množství změn a upřesnění - především rozšiřuje možnosti, jak nakládat s majetkem, rozšiřuje možnosti dědictví, upravuje rodinné vztahy, výkon vlastnického práva, upravuje postavení zvířat a dává občanům větší prostor k řešení svých záležitostí. Nový občanský zákoník má nahradit svého mnohokrát novelizovaného předchůdce z roku 1964. Obecným ideovým vzorem nové úpravy je vládní návrh z bývalého Československa z roku 1937. Inspiruje se také odpovídajícími předpisy německými, švýcarskými, rakouskými, italskými a nizozemskými. Myšlenkově má odpovídat středoevropské právní tradici, srovnat se s evropskou právní a kulturní konvencí a opustit myšlenkové koncepce socialistického práva. Nový občanský zákoník je výrazně rozsáhlejší než jeho předchůdce, obsahuje 3020 paragrafů - pojímá ovšem do sebe i některé dosud samostatně existující zákony (například zákon o rodině). Většina paragrafů se snaží o dodržení maximálního rozsahu dvou odstavců, každém o nejvýše dvou větách. Kritici návrhu přesto argumentují zbytečnou rozsáhlostí, zastánci naopak stručností a jasností návrhu. Práce na nové podobě občanského zákoníku započaly v roce 2000, kdy tehdejší ministr spravedlnosti Otakar Motejl pověřil vedoucího projektu Karla Eliáše a Michaelu Zuklínovou vypracováním věcného záměru, který byl následující rok schválen.
Kategorie: obcansky zakonik

Cestoval na padělaný občanský průkaz - Policie České republiky

Cestoval na padělaný občanský průkaz - Policie České republiky

Drobečková navigace Úvodní strana / Útvary Policie ČR / Celorepublikové útvary / Služba cizinecké policie / Zpravodajství Zpravodajství Policie České republiky – Služba cizinecké policie Cestoval na padělaný občanský průkaz Rozvadov - během kontroly jednoho z linkových autobusů objevili policisté muže, který cestoval do Spolkové republiky Německo na padělaný občanský průkaz. Na konci minulého týdne byl, podle mezinárodních dohod mezi Českou republikou a Spolkovou republikou Německo, převzat muž, státní příslušnosti Ukrajina, bez cestovního dokladu. Cizinec cestoval autobusovou linkou na trase Praha - Mnichov. Během kontroly cestujících v tomto spoji předložil cizinec policistům ze Spolkové republiky Německo ke kontrole padělaný občanský průkaz Slovenska. Šetřením Policie České republiky Oddělení pátrání Rozvadov bylo zjištěno, že jmenovanému byl uložen trest vyhoštění na dobu neurčitou rozsudkem Obvodního soudu Praha 8. Cizinec byl důvodně podezřelý ze spáchání přečinu Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a z přečinu Padělání a pozměňování veřejné listiny. Druhého dne bylo s mužem za přítomnosti obhájce a tlumočníka pokračováno v řízení. Při sepisování protokolu o výslechu podezřelého cizinec využil svého práva nevypovídat, s dodatkem, že se k věcí vyjádří podrobně až u soudu. Okresní soud v Tachově vydal usnesení k přijetí jmenovaného do vazby. Cizinec byl poté eskortován hlídkou policistů z oddělení pátrání Rozvadov do vazební věznice Plzeň Bory, kde bude čekat na hlavní líčení soudu.
Kategorie: občanský průkaz praha 8

Kategorie: