mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10064
Čeká na schválení: 275
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » hudebniny » obcansky zakonik

Nejnovější v kategorii hudebniny:


Hudba z Marsu (DVD) (papírový obal) | DVD-PREMIERY.CZ

Hudba z Marsu (DVD) (papírový obal) | DVD-PREMIERY.CZ

Popis: Hudba z Marsu (DVD) (papírový obal) Barevná satirická hudební veselohra „Hudba z Marsu" vypráví o tam, jak unáhlená a ješitná slova předsedy závodní rady Řeháka přinesla třiceti členům nábytkového družstva,,Mars" dar třiceti hudebních nástrojů i o obtížích, které provázely „Hudbu z Marsu" při jejím vzniku a vývoji, v nichž hrály nemalou úlohu citové vztahy Haničky a Honzy. Po těžkých zkouškách však získává oněch třicet muzikantů, kteří v čele se svým patronem Karasem tvoří „Hudbu z Marsu", zasloužený úspěch při soutěži lidové tvořivosti v Praze. Parametry produktu Hudba z Marsu původní název 1955 rok výroby Československo země výroby Hudební, Komedie, Muzikál žánr Elmar Klos Ján Kadár režie Alena Vránová, Jaroslav Marvan, Karel Effa, Josef Hlinomaz, Oldřich Nový, Bohuš Záhorský, Jaroslav Vojta, Josef Bek, Lubomír Lipský st. , Stanislav Neumann, Eman Fiala, Otomar Krejča st. , Antonín Jedlička, František Kovářík, Josef Pehr, Oldřich Dědek hrají 107 minut délka barevný, 4:3 obraz český 2.0 zvuk české pro neslyšící titulky Ano české titulky
Kategorie: obaly dvd hudebníSeznam zdrojů na téma obcansky zakonik:


Občanský zákoník - Wiki - Aktuálně.cz

Ubytování Novohradské Hory

Ubytování Novohradské Hory

Nabídka ubytování v Novohradských Horách Pohoří na Šumavě - ubytování Nabízíme ubytování v Novohradských horách za velmi lákavé ceny. Přijďte k nám poznavát krásy tohoto kraje. Novohradské hory jsou skvělým místem kde načepráte energii a nebo jen můžete relaxovat v nedotčené přírodě. Ubytování je v patrové rekonstruované chalupě s krbem, velkým travnatým pozemkem a s překrásným výhledem do Novohradských hor. Poloha je v polozapomenuté vsi Pohoří na Šumavě v Novohradských horách, 20 km od Benešova nad Černou a 49 km od Českých Budějovic. Pohoří na Šumavě - místnost s krbem V přízemí objektu je společenská místnost s krbem, kuchyně s jídelním koutem, dvoulůžková ložnice + 1 přistýlka, koupelna s pračkou a WC. V patře jsou dvě dvoulůžkové ložnice vždy s možností  2 přistýlek, koupelna se sprchovým koutem a WC. U objektu je neoplocená zahrada s venkovním posezením u uhniště,  přenostný gril, parkování přímo u objektu. Topení elektrikou nebo tuhými palivy. Maximální kapacita je 11 osob.
Kategorie: novohradské hory ubytování

Poslat SMS ZDARMA na O2 (Eurotel), Vodafone (Oskar) i T-Mobile

Poslat SMS ZDARMA na O2 (Eurotel), Vodafone (Oskar) i T-Mobile

Registrovat » PoslatSMS.cz: odesílání SMS zdarma. Pro aktivaci všech výhod se stačí bezplatně registrovat. V případě, že chcete využívat naše služby z mobilu, připojte se na m. poslatsms.cz. Další služby postupně přidáváme. Náš systém automaticky monitoruje příslušnost k operátorům. Nezáleží tedy zda má příjemce Vodafone, O2 nebo T-Mobile - automaticky mu odešleme SMS přes správného operátora. Užívejte si SMS zdarma a komplikace nechte řešit nás :-) Nově v našem magazínu Poslat SMS Kapela Kryštof si pro nedočkavé fanoušky připravila DVD 11.12. 2011 Havířovská skupina Kryštof, která na české hudební scéně působí již od roku 1994, se rozhodla pro minimálně rok... Nová série Californication již 8. ledna! 10.12. 2011 Oblíbený americký seriál oceněný Zlatým glóbem se na začátku příštího roku vrátí na televizní obrazovky.
Kategorie: o2 sms zdarma

PŘÍMĚSTSKÉ BYDLENÍ NOVÝ JENŠTEJN

PŘÍMĚSTSKÉ BYDLENÍ NOVÝ JENŠTEJN

JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it. PŘÍMĚSTSKÉ BYDLENÍ NOVÝ JENŠTEJN Title: PŘÍMĚSTSKÉ BYDLENÍ NOVÝ JENŠTEJN; SUBURBAN HOUSING NOVÝ JENŠTEJN Kostka Pavel (1985) xmlui. dri2xhtml.METS-1. 0.item-type: Diplomová práce xmlui. dri2xhtml.METS-1. 0.item-advisor: Jehlík Jan (1959) xmlui. dri2xhtml.METS-1. 0.item-referee: () xmlui. dri2xhtml.METS-1. 0.item-discipline: Architektura xmlui. dri2xhtml.METS-1. 0.item-programme: Architektura a urbanismus xmlui. dri2xhtml.METS-1. 0.item-grantor: Fakulta architektury xmlui. dri2xhtml.METS-1. 0.item-accepted: 2011-02-08 xmlui.
Kategorie: nový jenštejn

DVD obaly, DVD filmy, DVD - ZDARMA KE STAŽENÍ

DVD obaly, DVD filmy, DVD - ZDARMA KE STAŽENÍ

DVD obaly, DVD filmy, DVD Vítejte na stránkách s DVD obaly ke stažení ZDARMA. Naleznete zde DVD obaly, DVD filmy a seznamy DVD titulů. Vstupte ZDE...
Kategorie: obaly dvd ke stažení

Hry na PC ke stažení zdarma

Hry na PC ke stažení zdarma

Hry na PC ke stažení zdarma | Novinky | FreeWare | Hry na PC | PlayStation | XBOX | Wii | Doporučujeme | Hry na PC ke stažení zdarma Vítejte na webu Hry na PC ke stažení zdarma, kde najdete stovky her ke ke stažení zdarma. Hry ke stažení zdarma Stahování her je pro mnoho mladých lidí téměř každodenní záležitostí. A troufnu si i tvrdit, že jim dnešní doba přeje. Hry se z internetu stahují několika způsoby, například nyní přes neoblíbenější torrent soubory. Ale existují i jiné možnosti, jako upload servery (RapidShare), privátní FTP, veřejné PTP sítě čí přímo přes protokol HTTP. Rozšiřování her pomocí internetu usnadňují i samotní poskytovatelé internetu - zrušení FUP a vysoké rychlosti downloadu. Hry ke stažení zdarma - Freeware Samozřejmě ne každé stahování je zcela legální. Legálně se dají z internetu stahovat pouze tzv. freeware hry - hry na které se nevážou autorská práva. Většinou se jedná o starší hry, které jsou po určitém čase samotnou vývojářskou firmou uvolněny jako freeware.
Kategorie: nove hry na pc ke stažení zdarma

Kategorie: