mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9221
Čeká na schválení: 235
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » hudebniny » novinky na pc

Nejnovější v kategorii hudebniny:


Pouzdro na mobil Hama 103571, aha: Lily pouzdro na mobil – Kamenný obchod

Pouzdro na mobil Hama 103571, aha: Lily pouzdro na mobil – Kamenný obchod

Pouzdro na mobil Hama 103571, aha: Lily pouzdro na mobil » Produkty » Počítače a kancelář » Telekomunikace » Mobilní telefony Skladem Máte dotaz k tomuto produktu? Zeptejte se našich odborníků
Kategorie: obaly na mobilSeznam zdrojů na téma novinky na pc:


PC - GAMES.cz
Novinky o hrách na Hrej.cz
Nejnovější hry na PC - Hry na PC | VirtualPlanet.cz
Na PC útočí válečný virus – Novinky.cz
Novinky z her, herní novinky - Soutěž o AC: Brotherhood na PC!, - Recenzeher.eu
Novinky | PC World.cz
Novinky na PC - GameTip.cz - PC hry
SEZNAM HER NA PC
Nejnovější hry - Hry Pc .cz| Hry na PC prodej | Vše pro PC hry : Demo a recenze na hry zdarma
Novinky na webu - Video na PC
TorrentLeech.info | TorrentLeech CZ » Blog Archive » Novinky na PC - ŘÍJEN 2011
Na jakйm PC poběžн NFS: The Run? Novinky • Zpravodajství • Eurogamer.cz
Nové hry v eshopu - Hry Pc .cz| Hry na PC prodej | Vše pro PC hry : Demo a recenze na hry zdarma
Recenze - Bonusweb - iDNES.cz
Novinky - rock, metal, punk - strana 3 | Internetový obchod - www.hry-na-pc.cz
Nové hry na PC, nové hry zdarma, nové online hry
Novinky | PC hry na PS2 Playstation 2,hry na PS3 Playstation 3,hry na PSP,PC,Xbox 360,Nintendo Wii
Nová FIFA i NHL na PC potěšily – Novinky.cz
FIFA 12 - PC hra - Hry na PC - PC hry novinky
Herní novinky | Gamesarena.cz

Fórum - Novomanželská půjčka - BABY-CAFE.CZ

Fórum - Novomanželská půjčka - BABY-CAFE.CZ

LICHVA Provident RPSN 70% Ferratum... 1. půjčka – půjčka pro nové zákazníky Částka Poplatek Celkem Splatnost 1 000 Kč 250 Kč 1 250 Kč 15 dní 2 000 Kč 500 Kč 2 500 Kč 15 dní tedy RPSN 10 000 % Naposledy upravil Llevelyn dne ne březen 13, 2011 7:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
Kategorie: novomanželská půjčka

Svatební video

Svatební video

шаблоны joomla 1.7 26 Zář 11 Svatební video Vaší svatbu nafilmujeme a zpracujeme do podoby profesionálního videodokumentu, který vám kdykoliv připomene atmosféru a okamžiky tohoto slavnostního okamžiku. 1. Malý balíček.... 5.000,- Kč · kameraman k dispozici cca 1-2 hodiny · svatební obřad · gratulace novomanželům · skupinové fotografie svatebčanů a portrétní fotografie novomanželů · 2 ks DVD / obal, potisk a přebal s foto · grafický návrh obalu DVD + potisk DVD     2. Střední balíček.... 8.500,- Kč · kameraman k dispozici cca 4-5 hodin · příchod do svatební síně · svatební obřad · gratulace novomanželům · skupinové fotografie svatebčanů a portrétní fotografie novomanželů · příjezd na hostinu, tradiční zvyky (rozbití talíře, přípitek, polévka, první tanec, krájení dortu) · 3 ks DVD / obal, potisk a přebal s foto · SVATEBNÍ KLIP - vše důležité v několika minutách · DVD menu - vytvoření kapitol · grafický návrh obalu DVD + potisk DVD 3. Velký balíček.... 11.000,- Kč · kompletní záznam celého svatebního dne · od příprav nevěsty, příjezd svatebčanů a ženicha k nevěstě, obřad, skupinové fotografie, odjezd na hostinu, tanec a zábavu, večerní focení portrétů. · pořizování záběrů portrétů novomanželů probíhá nejen po obřadu, ale i během celého svatebního dne · kameraman v rozsahu cca 12h · 4 ks DVD / obal, potisk a přebal s foto · SVATEBNÍ KLIP - vše důležité v několika minutách · DVD menu - vytvoření kapitol · doprava po Havl. Brodě a 30 km v okolí zdarma · grafický návrh obalu DVD + potisk DVD -- Zachytíme okamžiky příprav, slavnostního obřadu, svatební hostiny, oslav a dalších významných událostí. Výsledné DVD je dodáno v plastovém buxu s obalem a potiskem.
Kategorie: obaly a potisky na dvd

Novofundlandský pes - Robimaus

Novofundlandský pes - Robimaus

"... v životě přítel pravý, první vítá, brání do únavy, celým srdcem patří pánu svému, bojuje, žije, dýchá jenom jemu..." Těmito verši oslavil známý anglický básník lord Byron svého nejlepšího přítele - novofundlandského psa Boatswaina. Mírný, klidný a kamarádský, citlivý v zacházení s lidmi, velkorysý a vznešený, takový je novofundlanďan. Další publikace z oblíbené řady monografií o psech je věnována právě tomuto pozoruhodnému kanadskému plemeni. Pečlivě charakterizuje povahu a potřeby psa, pomůže Vám ujistit se, je-li toto plemeno vhodné právě pro Vás. Novofundlanský pes je dokonalým společníkem, vyžaduje však také specifickou péči. Kniha Vám poradí ve výběru vhodného krmiva se správným obsahem a poměrem minerálních látek, vnější péči o psa (zejména o krásnou, bohatou srst), péči o jeho zdraví (prevence onemocnění, dědičné vlohy, nejčastější obtíže), výchově a výcviku. Včetně záchranářského výcviku - novofundlandský pes je skvělým plavcem a obětavým záchráncem tonoucích. Nechybí zajímavé kapitoly z historie novofunlanďana, vývoj rodokmenu ve světě i u nás.
Kategorie: novofundlandský pes

Obchodní centrum Bondy obsadili Dinousaři - Boleslavan.cz

Obchodní centrum Bondy obsadili Dinousaři - Boleslavan.cz

Sobota 31. prosince 2011, svátek má Silvestr | Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss ČLÁNKY | AKTUÁLNĚ | SPORT | KULTURA | EKONOMIKA | TURISTIKA A CESTOVÁNÍ | PRÁCE | FIRMY A ŽIVNOSTNÍCI | KONTAKT Obchodní centrum Bondy obsadili Dinousaři Neděle 6. března 2011 Zdá se Vám tento titulek přehnaný? Pak byste se raději měli vydat do obchodního centra se svými dětmi a přesvědčit se na vlastní oči. V dnešních dnech je v Bondy k vidění unikátní výstava, nesoucí název „Dinousaři bez řetězu“. Výstava potrvá do 28. března a návštěvníci se mohou těšit na všudypřítomné dinousary, chasmosaury, stegosaury, případně i pteranodony. Některé modely jsou dokonce i pohyblivé a mnohdy přivádějí malé i velké diváky k úžasu. V případě zájmu je možné pořídit si i snímek u populárního fotosauruse. Tweet
Kategorie: obchodní centrum bondy

Novela zákona o důchodovém pojištění - Finance.cz

Novela zákona o důchodovém pojištění - Finance.cz

Smlouvy po telefonu na Finance.cz 725 466 249 Prodej Investice Firmy Student Poradna Finance.cz » Důchody a penze » Zprávy Novela zákona o důchodovém pojištění Finance.cz 27.6. 2001 1.7. 2001 nabývá účinnost novela zákona č. 155/1995 Sb. o důchodovém pojištění. Důvodem úpravy je snížení nákladů na předčasné starobní důchody v zájmu udržitelnosti veřejného průběžně financovaného systému a odstranění motivace k předčasnému odchodu do starobního důchodu. Jaké hlavní změny tato novela přináší? lednem 1996 (tato možnost byla zavedena dodatečně s účinností od 1. ledna 1998 a pouze jako přechodné opatření); V případě odchodu pojištěnce do starobního důchodu po vzniku nároku na něj se zvyšuje zvýhodnění za odložený odchod o 50 %, tzn. že za každých 90 kalendářních dní této výdělečné činnosti se zvyšuje výše procentní výměry starobního důchodu o 1,5 % (dříve o 1 %) výpočtového základu za splnění podmínky, že po vzniku nároku na důchod bude pojištěnec vykonávat výdělečnou činnost a nebude přitom pobírat starobní ani invalidní důchod.
Kategorie: novela zákona o důchodovém pojištění

Kategorie: