mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13218
Čeká na schválení: 261
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » hudebniny » novinky filmi

Nejnovější v kategorii hudebniny:


Cykloturistický výlet - O založení hradu Nový Světlov - Slavičín

Cykloturistický výlet - O založení hradu Nový Světlov - Slavičín

1590667 Přihlášení Slavičín oficiální stránky města Aktuality Úřední deska Akce Otázky a odpovědi Mapa webu Úvodní strana > Informační centrum > Turistické informace > Vycházky a výlety Cykloturistický výlet - O založení hradu Nový Světlov Popis cykloturistického výletu: Slavičín (č. 5054) - Rudimov (č. 5056) - Bojkovice (č. 5048) - Pitín (č. 49) - Hostětín - Slavičín Zajímavosti: Slavičín - barokní zámek s přírodním parkem, městské muzeum, kostel sv. Vojtěcha (13. stol.) , hrob amerických letců z bitvy nad Slavičínem v r. 1944, naučné stezky Stojatá voda a Geopark Rudimov - mohyly dokládající slovanské osídlení Bojkovice - zámek Nový Světlov, kostel (r. 1650), 2 koupaliště Legenda: Majitel světlovského panství se rozhodl, že si vystaví nový hrad poté, co Starý Světlov nad Podhradím u Luhačovic obsadili loupeživý rytíři. Ti odsud vyjížděli na své obávané výpravy až do doby, kdy byli nuceni hrad opustit a ten pak už jen chátral a chátral.
Kategorie: nový světlovSeznam zdrojů na téma novinky filmi:


film - nové filmy v kinech 2011, dvd, recenze filmů, filmové novinky 2011, 2010 - NeKultura.cz - denně o kultuře a zdarma
Novinky - Aktuálně.cz
Filmové novinky | Tipnafilm.cz
Nejlepší horory filmy - Horory-filmy.cz
Filmové novinky | Filmarena.cz
Novinky | Letní filmová škola Uherské Hradiště
Filmové novinky | České filmy
Filmové kritiky a recenze - Seznam
Filmové novinky - trailery a recenze na trháky, které musíte určitě vidět
Filmové novinky | nové filmy online
Novinky - Filmy DVD a Blu-ray
Kfilmy.cz - klubové filmy » Filmové novinky
Česko-Slovenská filmová databáze | ČSFD.cz
Bonton Film // Novinky
Novinky sci fi filmy 2011: co si nenechat ujít v kinech /video/ | °MIRIDIA blog°
Filmové novinky | FILMFAN.CZ
Novinky - filmy, na jejichž tvorbě se také podílíme :: Filmové stavby
Filmy a TV: filmy, online, zdarma, shlednuti, serialy, novinky, serialu
Kina v Praze - programy kin Praha - nové filmy v kinech - filmové novinky & premiéry
Komedie - DVD a Blu-ray filmy | Filmopolis.cz | jedinečný DVD obchod

OB Autodíly, s.r.o. | Adresář firem | AktuálníStroje.cz

OB Autodíly, s.r.o. | Adresář firem | AktuálníStroje.cz

AktualniStroje.cz > Adresář > OB Autodíly, s. r. o. 0 3 OB Autodíly, s. r. o. Internetový obchod OB autodíly s. r. o.. Vám nabízí náhradní díly automobilů Škoda, tuning, autopříslušenství a doplňky. Nabízí karosářské díly, světla, plastové nárazníky, chladiče, brzdové destičky, světla pro denní svícení, ozdobné poklice, díly pro tuning a další. Dodáváme díly na 1000MB, 100, 105, 110R, 120, Rapid Garde, Favorit, Forman, Felicie, Fabia a Octavia, Roomster. Dále nabízí textil a dárkové předměty Škoda. Veškeré zboží naleznete v e-shopu. Zboží skladem odesílá týž den. Autokosmetiku Škoda auto. Věří, že si ze širokého sortimentu vyberete.
Kategorie: ob autodíly s r o

Obchodní akademie - Instituce a organizace - Info-Plzen.cz

Obchodní akademie - Instituce a organizace - Info-Plzen.cz

Obchodní akademie Beroun - www. oaberoun.cz Školní jídelna. Beroun, U Stadionu 486/2 - +420 311 653 011
Kategorie: obchodní akademie beroun

Vizuální obchodní rejstřík - PERCEPTRONIC GmbH, A 1110 Wien, Am Kanal 27, Rakousko

Vizuální obchodní rejstřík - PERCEPTRONIC GmbH, A 1110 Wien, Am Kanal 27, Rakousko

Na stránkách kurzy.cz můžete zobrazit textovou verzi obchodního rejstříku bez nutnosti spuštění aplikace. Stránky podnikání. cz přináší vizuální zobrazení nejdůležitějších informací z českého obchodního rejstříku v jednoduché a snadno přehledné grafické podobě. Tyto stránky jsou určeny pro každého, kdo potřebuje snadno a rychle zjistit vazby a souvislosti mezi jednotlivými lidmi a firmami v podnikání v ČR a jejich historii. Na obrázku vidíte příklad spuštěné aplikace Vizuální obchodní rejstřík. Na každou zobrazenou osobu nebo subjekt můžete kliknout pravým tlačítkem myši a pak vyberte "Prozkoumej vztahy v OR". Zobrazí se Vám další část grafu, která odpovídá zadané osobě nebo subjektu. Tímto způsobem můžete pokračovat, dokud nezískáte graf všech Vámi zkoumaných vztahů v obchodním rejstříku České republiky. Upozornění: Zejména v některých společnostech, kde je počítačová síť chráněna velice striktním firewallem, nemusí aplikace (Java Applet) fungovat. Na minimalizaci tohoto problému pracujeme, děkujeme za pochopení.
Kategorie: obchodní rejstřík rakousko

Obchodní tiskárny, akciová společnost, Kolín

Obchodní tiskárny, akciová společnost, Kolín

- Na společnost Obchodní tiskárny, akciová společnost, IČ: 00013790, se sídlem Kolín IV, Plynárenská 233, okres Kolín, PSČ: 280 57, jako nástupnickou společnost, přešlo na základě rozhodnutí o fúzi sloučením ze dne 25.8. 2011 jmění společnosti Obchodní tiskárny Hořovice, a. s. , IČ: 27155901, se sídlem Hořovice, Sklenářka 1390, PSČ: 268 80, jako zanikající společnosti. Společnost Obchodní tiskárny, akciová společnost je podle rozhodnutí o fúzi ze dne 25.8. 2011 právním nástupcem bez likvidace zrušené zaniklé společnosti Obchodní tiskárny Hořovice, a. s. Zapsáno: 1. listopadu 2011 Název organizace též v cizojazyčných mutacích Zapsáno: 31. prosince 1990 Vymazáno: 17. října 2001 pro jazyk anglický: Commercial Printing Works, Company Limited Zapsáno: 31. prosince 1990 Vymazáno: 17. října 2001 pro jazyk francouzský: Imprimeriers Commerciales, S.
Kategorie: obchodní tiskárny kolín

Energotab 4 - energetické a nutriční tabulky pro vás

Energotab 4 - energetické a nutriční tabulky pro vás

Energotab 4 - energetické a nutriční tabulky pro vás poslední úprava 15.12. 2009 Vzhledem k velkému zájmu o naše energetické tabulky Energotab jsme se jej rozhodli přepracovat a technicky zlepšit. V současnosti je tedy připravena již čtvrtá verze, kterou bychom vám rádi nabídli za skvělou cenu v rámci našeho sloganu „pro každého“ Energotab je sloučená databáze energetických a nutričních hodnot potravin a výrobků s automatickým početním a grafickým vyhodnocením. Naše kalorické tabulky jsou určeny všem těm, kteří se snaží o zlepšení své výživy, zdravého stravování a atraktivizaci postavy. Tento soubor je technickým doplňkem učebním aplikacím Fitbook Linie a Bodyfit Instruktor a rovněž je pomůckou sportovním klientům studia. Máte-li zájem o kvalitní kancelářskou verzi databáze potravin s nutriční i energetickou skladbou a vhodným technickým řešením výpočtu, je právě Energotab pro Vás tím pravým programem. Energotab 4 je celý balíček (packet) který obsahuje nejen samotnou databázi potravin, ale i další nástroje. Energetické tabulky jsou první zbraní, kterou využijete v bojí o Váš cíl! Packet ENERGOTAB verze 4.3 / kod 4.3. 09.12cz obsahuje : -PŘEDEVŠÍM nový modul energetického výdeje EXPENTAB !
Kategorie: nutriční tabulka

Kategorie: