mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3408
Čeká na schválení: 268
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » hudebniny » o2 dobij a vyhraj

Nejnovější v kategorii hudebniny:


NovД› vydanГЎ kniha RoЕѕmberkovГ©. - Akademie 3. vД›ku

NovД› vydanГЎ kniha RoЕѕmberkovГ©. - Akademie 3. vД›ku

Cestovní průvodce provede zájemce po rožmberských lokalitách nejen v Česku ale i v zahraničí. Národní památkový ústav v Českých Budějovicích vydává knihu s názvem Rožmberkové. Cestovní průvodce. Kniha vznikla v rámci projektu Rožmberský rok 2011 za finanční podpory Jihočeského kraje. Představuje 120 zejména jihočeských ale i dalších českých, moravských a zahraničních lokalit, které jsou spojené s rodem Rožmberků. Autorkou textu je kulturní historička Milena Hajná. Rod Rožmberků sice vymřel již před čtyřmi stovkami let, paměť na jeho působení, která se projevila v krajině, stavbách či uměleckých dílech, však stále trvá. Až dosud byly informace o rožmberském dědictví přístupny zejména odborníkům a byly rozesety po mnoha jednotlivých publikacích. „Rozhodli jsme se proto vydat publikaci, která přístupnou a přehlednou formou mapuje rožmberské dědictví nejen na jihu Čech, ale i v ostatních částech českých zemí,“ uvedl editor Národního památkového ústavu v Českých Budějovicích Martin Gaži s tím, že kniha neopomíjí ani místa, která byla různou měrou svázána s životem jednotlivých členů rožmberského rodu v zahraničí. Projekt Rožmberský rok 2011 má připomenout významný rod Rožmberků a jeho kulturní dědictví nejen v jižních Čechách.
Kategorie: nově vydané knihySeznam zdrojů na téma o2 dobij a vyhraj:


Dobij a vyhraj-soutмћ, O2 Telefуnica | Operбtoшi.cz
Dobij a vyhraj : Seznam-stranek.cz / Katalog internetových stránek
TiskovГ© centrum - TiskovГ© zprГЎvy - Dobij a vyhraj jeЕЎtД› nekonДЌГ­ | TelefГіnica Czech Republic
Dobijavyhraj
o2 dobij a vyhraj - motivycviky.info
O2 Odměna za dobití
www.dobij-a-vyhraj.cz - Dobij a vyhraj
OGILVYONE | Newsletter podzim 2008
O2 pro předplacenkáře: dobij a vyhraj - MobilMania.cz
Telefonika o2
Tiskové centrum - Tiskové zprávy - Dobij a vyhraj – nová soutěž pro zákazníky předplacených služeb O2 | Telefónica Czech Republic
Dobij a vyhraj-soutмћ, O2 Telefуnica | Operбtoшi.cz
O2 | TiskovГ© zprГЎvy - Dobij a vyhraj jeЕЎtД› nekonДЌГ­
Program RAW (Dobij a vyhraj - Recharge and Win) firmy Buongiorno se rozšiřuje do celé Evropy | Protext.cz
OgilvyInteractive | Digitální Agentury
O2 | Tiskové zprávy - Dobij a vyhraj – nová soutěž pro zákazníky předplacených služeb O2
TiskovГ© centrum - TiskovГ© zprГЎvy - O2 odmД›Е€uje za kaЕѕdГ© dobitГ­ | TelefГіnica Czech Republic
Za dobití u O2 si vytáhnete kachnu s odměnou - iDNES.cz
Dobij a vyhraj O2 [Archív] - Console-Forum.net
www.odmenazadobiti.cz | odmenazadobiti | odmena za dobiti

PES

PES

17.7. ŠKOLSTVÍ: Malý zázrak letošního podzimu - nový školský zákon Anna Koutňáková Vždy je kam ustoupit, že? V květnu se ve sněmovně 91 poslanců ze 178 přítomných vyslovilo pro vrácení školského zákona vládě. Zákon tehdy neprošel z mnoha různých důvodů. Nejen že neměl podporu odborné veřejnosti, ale ministerstvo školství nebylo především schopno vysvětlit prostým občanům, a v neposlední řadě ani pravicovým poslancům, nesporné výhody tohoto velmi komplikovaného zákona o vzdělávání. Líbil se pouze poslancům levicových stran, kterým vyhovuje pojetí státu, které je srovnatelné s rolí moudrého strýčka. Ten ví vždycky své a rozhoduje o vývoji školství bez ohledu na názory jeho účastníků ve stylu "padni komu padni". Po odmítnutí školského zákona přinesla řada deníků téměř okamžitě zprávu o pádu školské reformy, která ovšem měla více než jepičí život. Na krátký okamžik se skutečně zdálo, že reforma školství usnula nejméně na další dva roky. Ministr školství tehdy prohlásil, že už není proč a není kam ustupovat a že žádný nový návrh školského zákona nebude, protože se procedurálně do sklonku volebního období nedá stihnout.
Kategorie: nový školský zákon

Nový Vojířov penziony: ubytování v penzion Nový Vojířov - Pensionhotel

Nový Vojířov penziony: ubytování v penzion Nový Vojířov - Pensionhotel

Celkem objektů v databázi: 197750 Pensionhotel > Česko > Jihočeský penziony > Jindřichův Hradec penziony > Nový Vojířov penziony Ubytování v penzionech ve městě Nový Vojířov Vítáme Vás se na stránce ubytování města Nový Vojířov na našem rezervačním portálu PensionHotel. Najdete zde velké množství všech tipů pensionů nacházejících se v lokalitě město Nový Vojířov, jako luxusní pension, levný pension, rodinný pension, pension pro děti, romantický pension, penzion se snídaní, hvězdičkový penzion, klasifikovaný pension, pension s domácím mazlíčkem, bed and breakfast pension. Ubytování je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro rozličné skupiny, dle Vašich přání a zaměření, jak v oblasti kultury, tak i sportu i ostatních aktivit. Najdete zde vše potřebné pro pro Vaši příjemnou dovolenou, strávenou ve městě Nový Vojířov.
Kategorie: nový vojířov

Oblastní charita Uherské Hradiště - Občanská poradna Uherské Hradiště

Oblastní charita Uherské Hradiště - Občanská poradna Uherské Hradiště

CÍLOVÁ SKUPINA: Občanská poradna Uherské Hradiště poskytuje informace, rady a pomoc všem lidem bez omezení věku, kteří se na ni obrátí z důvodu, že se dostali do nepříznivé sociální situace nebo jim taková situace hrozí a nedokáží ji řešit vlastními silami. Nepříznivou sociální situací je jakýkoliv subjektivně vnímaný problém klienta, se kterým si sám nedokáže poradit. Občanská poradna Uherské Hradiště poskytuje své služby všem, kteří jsou schopni komunikovat v českém jazyce na úrovni, kterou pro využití služby v jimi požadovaném rozsahu potřebují nebo si zajistí asistenta, tlumočníka, pomůcky či jiný prostředek, který takovou komunikaci umožní. ZÁSADY SLUŽBY: Služby poskytované Občanskou poradnou Uherské Hradiště vycházejí z pěti základních zásad: bezplatnosti, nezávislosti, nestrannosti, diskrétnosti a individuálního přístupu.
Kategorie: občansko právní poradna zdarma

Oakley Radar od 5 190 Kč - Heureka.cz

Oakley Radar od 5 190 Kč - Heureka.cz

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Napište nám! Jedinečné sportovní brýle s nejlepšími optickými vlastnostmi a originálním designem. Optika HDO® Hydrofobní™ povrch čoček odupuzující vodu, déšť, pot Snadno vyměnitelná skla Dva nosníky rozdílných velikostí součástí balení Plutoniové® čočky poskytující 100% UV ochranu Odlehčený O MATTER® rám Vysoce odolné vůči nárazu POLARIC ELLIPSOID™ geometrie umožňuje dokonalé periferní vidění Včetně pevného pouzdra na brýle Barva obrouček: bílá White Chrome Barva skel: Blue Iridium - propustnost 15%, index ochrany 3 OPTICKÁ ČISTOTA – „XYZ OPTICS“ – Tato ojedinělá technologie je pojmenovaná po třech osách, které popisují hloubku, šířku a výšku. Všechny tyto osy jsou při pohledu přes brýle OAKLEY zachovány ve svém původním tvaru a velikosti, neboť XYZ Optics kopíruje přesné zakřivení lidského oka a nedoc... » Celá specifikace produktu Vývoj ceny Oakley Radar Chci vložit aktuální cenu produktu na svůj web » Kam dál? Ještě jste si nevybrali?
Kategorie: oakley radar

Bystrčník » obecní byty

Bystrčník » obecní byty

Zastupitelé dostali slovo a měli možnost obhájit stanovisko svých stran k takto plánované privatizaci bytů. Nakonec se nějak semlelo, že jediný, kdo mluvil k věci, byla poslankyně za KSČM JUDr. Helena Sýkorová. Odůvodnila změnu původně zcela zamítavého stanoviska KSČM k prodeji obecních bytů a formulovala výhrady vůči navrhovanému postupu radnice. Nynější vstřícnost KSČM v Brně vůči privatizaci obecních bytů odůvodnila dvěma hlavními faktory – novým občanským zákoníkem, který výrazně omezuje práva nájemců a posiluje práva vlastníka. Zmínila především omezení možnosti přechodu nájmu, případně jeho trvání na dobu dvou let. Z této změny občanského zákoníku by se mohla stát černá můra zejména pro ty nájemce obecních bytů, kteří investovali statisíce do výměny rozpadajích se umakartových jader, drolících se podlah a dalších rekonstrukcí nájemních bytů. Dalším důvodem, který pro změnu stanoviska KSČM uvedla, je nezastropování nejvyšší možné výše nájemného od konce roku 2012. JUDr. Sýkorová vyjmenovala rovněž rizika spojená s prodejem nikoliv jednotlivých bytů těm, kteří o koupi mají zájem a mají na ni finanční prostředky, ale celých domů. Nakonec zpochybnila nutnost arbitrárního určování termínů, od kdy by mělo být umožnění prodeje městu navrženo.
Kategorie: obecni byty brno

Kategorie: