mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3041
Čeká na schválení: 242
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » hudebniny » ob autodíly s r o

Nejnovější v kategorii hudebniny:


OBI ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., Zlín, Louky - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz

OBI ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., Zlín, Louky - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz

Provozní doba PO 08.00-20.00 hod. ÚT 08.00-20.00 hod. ST 08.00-20.00 hod. ČT 08.00-20.00 hod. PÁ 08.00-20.00 hod. SO 08.00-20.00 hod. NE 09.00-20.00 hod. Související firmy OBI ČESKÁ REPUBLIKA s. r. o.
Kategorie: obi zahradní nábytekSeznam zdrojů na téma ob autodíly s r o:


OB Autodíly, s.r.o. - detail firmy - rejstřík firem ifirmy.cz
OB Autodíly, s.r.o.
OB AUTODÍLY, s.r.o. - Recenze/komentáře / Ohodnotit.cz
OB Autodíly, s.r.o. | Czech Exporters | Czech Trade
OB Autodíly, s.r.o. | Czech Exporters | Czech Trade
OB Autodíly s.r.o
OB Autodíly, s.r.o. | Adresář firem | AktuálníStroje.cz
OB Autodíly, s.r.o. | Czech Exporters | Czech Trade
OB Autodíly, s.r.o.
OB Autodíly, s.r.o.
Kontaktuj firmu: OB Autodíly, s.r.o.
OB Autodíly, s.r.o. - Podnikatel.cz
OB Autodíly, s.r.o. | netfirmy.cz
"OB Autodíly, s.r.o.", "Hradec Králové", Automobily - náhradní díly - Zlaté Stránky
OB Autodíly, s.r.o. - InfoKlik
OB Autodíly s r.o., velkoobchod prodej originální náhradní díly ŠKODA AUTO octavia fabia felicia tuning nárazníky světla
OB autodíly s.r.o. - Škoda Forum - SKODAHOME.cz
OB autodíly, s.r.o. (Hradec Králové - Kukleny) - Najisto
OB Autodíly, s.r.o. | Firma hodnocena zákazníky a obchodními partnery
OB Autodíly s.r.o. (Inform.cz)

Klub novofundlandský pes ČR

Klub novofundlandský pes ČR

Zápisní řád – Klub novofundlandský pes ČR – č. 1036 I. - účel a působnost 1.1 Zápisní řád (dále jen ZŘ) je základní normou pro usměrňování chovu novofundlandských psů (dále jen NF) přímo pro členy klubu, nepřímo pro ostatní chovatele. 1.2 Řídí se standardem plemene NF, zpracovaným FCI a Zápisním řádem ČMKU. 1.3 Ustanovení zápisního řádu platí pro všechny členy klubu a chovatele, kteří využívají jeho služeb. 1.4 Neobsahuje-li tento ZŘ některá ustanovení, řídí se všichni Zápisním řádem ČMKÚ. 1.5 Cílem je chov novofundlandských psů s průkazem původu, při zachování biologického zdraví každého jedince a charakteristických vloh a vlastností. II. - plemeno 2.1 Plemeno ve smyslu tohoto řádu tvoří psi a feny s platným průkazem původu, vydaným plemennou knihou, uznanou mezinárodní kynologickou federací (FCI - Fédération Cynologigue Internationale). III. - chovatel a majitel chovného psa 3.1 Majitel chovného psa či feny je fyzická nebo právnická osoba, která má vlastnické právo k chovnému psu či feně. Majitel chovného psa mladší 18 let musí být při právních úkonech zastoupen zákonným zástupcem. 3.2 Chovatelem může být osoba starší 18 let nebo organizace, která má mezinárodně chráněný název chovatelské stanice, v době krytí a vrhu feny je jejím vlastníkem nebo držitelem a splňuje podmínky tohoto řádu.
Kategorie: novofundlandský pes prodej

Disco May - Kluby

Disco May - Kluby

Diskotéka May byla otevřena přesně na Štědrý den o vánocích v roce 2004. Klub vznikl rekonstrukcí nevyužívaných skladových prostor v zadním traktu obchodního domu Máj na Horské ulici v samém centru Trutnova. Nabízíme zábavu až do rána v moderním prostředí, dva plně zásobené bary s milou obsluhou, akční ceny drinků, atraktivní program, kvalitní djs. Jsme vybaveni kvalitní hudební aparaturou značky Bell a Pioneer, přiměřeným světelným parkem, který na počátku roku 2006 doplnily dva zelenočervené lasery Ipooc. Pravidelně u nás hrají tito djs: * Fugas * Vašek Mašinda * Marek Malík * AirWolf * Iceman * Číňan * a další… Vaše oči potěšila vystoupení a show… * módní přehlídky * erotické programy (strip, malování na tělo, lízání šlehačky,…) * porno herečka Paula Wild * účastnice reality show VyVolení – Hanka Gajdošová, zpěvačka a djka Věra Patt * a další… Těšíme se na vás a přejeme příjemnou zábavu!
Kategorie: obchodní dům may

Stavebniny KVR - veškerý materiál pro Vaši stavbuSortiment || Stavebninykvr.cz

Stavebniny KVR - veškerý materiál pro Vaši stavbuSortiment || Stavebninykvr.cz

Náš sortiment... Pohledová strana má strukturální povrch imitující starou nepálenou cihlu. Malá tloušťka obkladu a bohatý výběr barev nabízí univerzální použití. V nabídce je šest barev- MIX s černobílými skvrnami a šest barev bez skvrn. Ke každému obkladu máme i rohové prvky. Obklady jsou vyráběné ze směsi křemičitých písků,cementu nejvyšší třídy a speciální stavební chemie. Obklad je celoprobarvený speciálními pigmenty. Obklady se vyrábí ručně a tím zachovávají originalitu každého kusu. Odstínové a rozměrové odchylky jsou přirozené. Hmotnost 1m2 obkladu je cca 18kg.
Kategorie: obklady cihla

Jaké druhy přírodních izolačních materiálů použít na zateplení a izolaci domu? | NašeInfo.cz - návody, rady...

Jaké druhy přírodních izolačních materiálů použít na zateplení a izolaci domu? | NašeInfo.cz - návody, rady...

Dům, byt, zahrada > Stavba > Horní stavba > Tepelné izolace > Jaké druhy přírodních izolačních materiálů použít na zateplení a izolaci domu? Pokud jsme ekologickými aktivisty, určitě se zajímáme o přírodní materiály k zateplení. Z ekologického a biologického hlediska jsou tyto materiály zdaleka nejlepší a lze je z tohoto důvodu jedině doporučit na rozdíl od minerálních vláken. Jedním z takových materiálů jsou kokosová vlákna. Jejich výroba je prostá. Kokosové slupky se ponechají ve vodě tak dlouho, až zetlí nebo shnijí a odolají pouze nejsilnější vlákna. Zbylá vlákna jsou zpracována na izolační hmoty nebo také na podlahové krytiny. Tento spíše exotický způsob výroby se používá hlavně v Indii a nebo v Indonésii. Takto vyrobený tepelně izolační materiál má velmi dobrý součinitel tepelné vodivosti, který se pohybuje okolo hodnot 0,045 – 0,050 W/mK. Součinitel odporu difúze vodních par je také velmi nízký a je to velmi dobrý izolant proti hluku.
Kategorie: objemová hmotnost polystyrenu

Obchodní či občanskoprávní vztah mezi podnikateli | Právník zdarma

Obchodní či občanskoprávní vztah mezi podnikateli | Právník zdarma

Právník zdarma Potřebujete získat právní rady, nebo si nemůžete dovolit zaplatit advokáta a hodil by se vám právník zdarma? Pak vám nabízíme pomoc, bezplatná právní poradna zdarma a online.
Kategorie: občansko právní poradna zdarma

Kategorie: