mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11014
Čeká na schválení: 372
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » hudebniny » obecní úřad dolní břežany

Nejnovější v kategorii hudebniny:


Církev československá husitská - Databáze užitečných kontaktů pro bližní v obtížné životní situaci – Královéhradecká diecéze

Církev československá husitská - Databáze užitečných kontaktů pro bližní v obtížné životní situaci – Královéhradecká diecéze

Databáze užitečných kontaktů pro bližní v obtížné životní situaci – Královéhradecká diecéze HK 21.08. 2009 Úvodem – tyto informace jsem sestavila pro potřeby duchovních, aby se orientovali, kam je možné odkázat bližní, kteří se jim svěří či požádají o pomoc v obtížné životní situaci. Kontakty pocházejí většinou z různých internetových databází, seznamů a katalogů. U jednotlivých kontaktů je většinou uveden i odkaz na internetové stránky, na kterých je možné získat podrobnější informace (v elektronické podobě databáze jsou odkazy interaktivní). Kontakty jsem se snažila zařadit tematicky, samostatně jsou uvedena střediska Charity a některé úřady. Na konci jsou uvedeny internetové odkazy na stránky, které se touto tematikou zabývají v jednotlivých krajích (s těmi se poměrně špatně pracuje). Snažila jsem se kontrolovat aktuálnost kontaktů, ale nepodařilo se mi to ve všech případech. U organizace s mnoha menšími pobočkami je uveden kontakt na centrální pracoviště, kde je možné získat další informace. Seznam kontaktů chci postupně doplňovat a zpřehledňovat. Budete-li vědět o dalších oblastech, které by bylo užitečné do databáze zařadit, dejte mi vědět.
Kategorie: občansko právní poradna pardubiceSeznam zdrojů na téma obecní úřad dolní břežany:


ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12 - Autobusová spojení
Budoucnost satelitu Dolní Břežany - Ministerstvo vnitra České republiky
Dolní Břežany » aktuality
Fotogalerie Dolní Břežany
Obecní úřad Dolní Břežany - Stavební úřad - statnisprava.cz
Stavební úřad - Obecní úřad Dolní Břežany | firma z oborového katalogu VSEPROVASDUM.cz
Stomatologická ordinace - MUDr. Renata Bártová (Dolní Břežany) | Psáry.cz
IDOS - MHD Praha - Zastávkové JŘ
Oficiální stránky Města Černošice - Správní obvody matričních úřadů
Dolní Břežany - Wikipedie
Stavební úřady - najděte si stavební úřad ve své lokalitě | z oborového katalogu VSEPROVASDUM.cz
Úřední deska - Dolní Břežany
Obecní úřad Dolní Břežany, Praha-západ
Seznam Czech POINTů na úřadech | Czech POINT
ePUSA
Obecní úřad Dolní Břežany - Podnikatel.cz
RISY.cz - Obce - Dolní Břežany
Byt 4+kk, Praha - západ, Dolní Břežany | Ráj Realit
Dolní Břežany - obecní úřad - Dolní Břežany - Obecní úřady
Dolní Břežany - obecní úřad - Firmy.cz

Občanská poradna BRNO

Občanská poradna BRNO

Podpora z Evropské unie Prostřednictvím Národního vzdělávacího fondu (NVF) byly občanské poradně přiděleny prostředky z rozpočtové linie Phare 2003 RLZ-opatření 2.1. Integrace skupin obyvatelstva ohrožených sociálním vyloučením. Občanská poradna v rámci tohoto programu uskutečňuje projekt pod názvem "Posílení integrace znevýhodněných skupin skrze kvalitní poradenství a zvyšování dovedností poradců. Obsahem projektu je posílit kompetence klientů ze znevýhodněných skupin, zajistit jim prostřednictvím kvalitního sociálně-právního poradenství pomoc při řešení obtížných životních situacích, posílit jejich schopnosti orientovat se v problémech a předcházet tak sociálnímu vyloučení. Vyškolením dobrovolných poradců z příslušníků minorit přispět k jejich zapojení do procesu poradenství. Projekt současně zajistí kvalitní vzdělávání pro poradce, kteří pracují s minoritami. Bude zpracována podrobná analýza, která určí nejčastější problémy cílové skupiny a způsob jejich řešení. S analýzou budou seznámeny kompetentní úřady, spolupracující organizace a prostřednictvím mediálních výstupů i nejširší veřejnost. Projekt má přispět ke zvýšení respektování rovných příležitostí občanů ze znevýhodněných skupin a vzdělávání poradců při respektování pravidel minimálních standardů sociálních služeb. Finanční prostředky získané na tento projekt umožní hradit mzdové a provozní náklady související přímo s projektem, vzděláváním pracovníků, propagací projektu a vyhodnocením poskytované služby.
Kategorie: občanská poradna brno

Obal na DVD | ITContact.cz

Obal na DVD | ITContact.cz

Výroba CD - DVD - lisování, vypalování, potisk od 10 ks, atypy: CD vizitka, mini CD 80, tisk UV, sítotisk, ofset, tisk bookletů, kartonové obaly, výsek, ražba, parciální lak, Audio mastering, mastering DVD video - authoring DVD, multimediání CD-DVD.... Detailní informace o firmě AZCD - výroba CD-DVD,vypalování cd-dvd, lisování cd-dvd, potisk cd-dvd. obaly cd-dvd - Brno-střed, Brno-město Filmopolis.cz - jedinečný DVD obchod Internetový obchod s rozsáhlou nabídkou filmů na DVD a Blu-ray. Novinky na DVD, seriály, starší filmy, hudební DVD, erotika. Uspokojíme i nejnáročnější filmové fanoušky. Možnost osobního odběru, zboží skladem, levné ceny. Detailní informace o firmě Filmopolis.cz - jedinečný DVD obchod - Plzeň AV studio Bouší DVOUKAMEROVÉ NATÁČENÍ SVATEB, MATURITNÍCH PLESŮ A DALŠÍCH AKCÍ VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ HD 1080p, 1080i. ZÁZNAM KAMEROU PŘÍMO V NORMĚ NTSC NEBO PAL A NÁSLEDNÁ POSTPRODUKCE. NA DVD MOŽNÁ FUNKCE VOLBY ÚHLU POHLEDU \\\\\\\"MULTIANGLE\\\\\\\" ;tvorba DVD AU... Detailní informace o firmě AV studio Bouší - Příbram DVD PŮJČOVNA - videohavir.cz Půjčovna filmů na DVD (cca 5.000 DVD).
Kategorie: obaly na filmy

Úvod

Úvod

úvod moje filozofie ceník fotografie o mně odkazy kontakt Úvod Dovolte mi, abych se Vám představila. Jmenuji se Markéta Bartáková a vlastním kadeřnictví na Senovážném náměstí 6. Poskytuji veškeré služby na vysoké úrovni v příjemném a přátelském prostřední za přijatelné ceny. Jsem tu pro ženy, muže, dívky, chlapce i děti, poradím Vám se stylingem i s prostředky k následné péči!
Kategorie: objemova trvala foto

Novofundlandský pes - Seznam

Novofundlandský pes - Seznam

Triladé Prezentace chovatelské stanice novofundlandských psů Triladé. Najdete tu přehled chovných psů a fen, odchovů, nabídku štěňat, standard plemene novofundlandský pes, fotogalerii a informace o tomto plemeni. www. trilade.unas.cz
Kategorie: novofundlandský pes

Inzert Expres

Inzert Expres

© 2000-2011 Inzert Expres, Created by: AKON Česká republika. Všechna práva vyhrazena.
Kategorie: noviny inzert expres

Kategorie: