mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11039
Čeká na schválení: 308
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » hotely » nízkoenergetické domy na klíč

Nejnovější v kategorii hotely:


Zdroje – nabíječky Asus | NOTEBOOKY - náhradní díly a komponenty - ESHOP

Zdroje – nabíječky Asus | NOTEBOOKY - náhradní díly a komponenty - ESHOP

NOTEBOOKY – náhradní díly a komponenty – ESHOP Náhradní díly pro notebooky Acer, Asus, HP, Fujitsu, Lenovo, Sony, Toshiba, IBM, Packard-Bell, Dell, MSI a dalších značek Zdroje – nabíječky Asus Zdroje – napájecí adaptéry – AC/DC adaptéry – nabíječky notebooků Asus jsou samostatným elektrickým zařízením, jehož funkcí je napájet notebook Asus požadovaným napájecím stejnosměrným napětím a požadovaným proudem. Jsou to kromě baterií jediné náhradní díly pro notebooky Asus, u nichž není potřeba při jejich výměně nutná demontáž notebooku Asus a znalosti z oboru elektrotechniky. Jejich záměna je možná pouze za shodný typ doporučený výrobcem notebooku Asus. Náhradní díly na notebooky Asus v naší nabídce zahrnují i  zdroje a nabíječky na notebooky Asus. Proč napájecí zdroj – nabíječka k notebooku Asus občas vyhoří Napájecí adaptér (zdroj) notebooku Asus je výkonové elektrické zařízení, převádějící značný elektrický výkon na vstupu na značný elektrický výkon na výstupu. Převod z vyššího střídavého napětí na malé stejnosměrné napětí probíhá u dnešních spínaných zdrojů bez použití těžkých transformátorů tzv. pulsní metodou. Díky tomuto jevu se sice podařilo snížit hmotnost a rozměry dnešních zdrojů na minimum ve srovnání s dřívějšími transformátory, ovšem za cenu vysokého proudového namáhání polovodičových součástek uvnitř zdroje. Výkonovými tranzistory protékají proudy několika ampérů, což z nich činí výkonné tepelné zářiče. V malém prostoru napájecího adaptéru není pro velké chladiče místo, proto je elektronika zdroje neustále vystavena vysokým teplotám.
Kategorie: notebook assusSeznam zdrojů na téma nízkoenergetické domy na klíč:


Pasivní domy na klíč: Výhody a nevýhody domů z katalogu | Nazeleno.cz
Rodinné domy na klíč již od 1.300.000 Kč s DPH | nízkoenergetické domy
Dřevostavby na klíč - nízkoenergetické domy a dřevostavby Kašpar
Babor: Nízkoenergetické domy na klíč
Nízkoenergetické rodinné domy na klíč již od 1.300.000 Kč
- Nízkoenergetické rodinné domy na klíč, dřevostavby, bungalovy, RD - CERTIKO s.r.o.
Dřevostavby, nízkoenergetické domy, na klíč, rekonstrukce, reality
Dřevostavby a zděné rodinné domy na klíč | AITIA s.r.o.
Dřevostavby, montované domy, rodinné domy na klíč | Dřevostavby MS Haus
Bydlení - rodinné domy - Říčany - Světice - nízkoenergetické domy - Reality - Praha východ - RD novostavba - dům na klíč prodej
Drevostavby na klíc, montované domy a sruby ELK: Dřevostavby
IPS - Rodinné domy na klíč | Zděné nízkoenergetické domy
nízkoenergetické domy na klíč | Attackart Brno
Rodinné bydlení - montované dřevěné rodinné domy na klíč, zakázkové dřevostavby
Nízkoenergetické a pasivní domy na klíč
Dřevostavba, Dřevostavby - nízkoenergetické domy :: LOGOS
Nízkoenergetické domy na klíč - ZDARMA na Nemoshop.cz
Dřevostavby, montované domy, nízkoenergetické domy | Dřestav
Domy snщ - projekty rodinnэch domщ
Montované nízkoenergetické rodinné domy na klíč a individuální stavby DENNERT

FILMY DOWNLOAD ZDARMA

FILMY DOWNLOAD ZDARMA

Úvod Návštěvní kniha e-mail: killerhitman@centrum.cz ICQ: 554 557 074 FILMY, MP3, DOWNLOAD: !!! KAŽDÝ DEN NOVÉ FILMY!!!!!!! --)!!! FILMY KE STAŽENÍ ZDARMA Z HELLSHARE!! (-- --)!!! SERIÁLY KE STAŽENÍ ZDARMA Z HELLSHARE!!!
Kategorie: nove filmy ke stazeni

Recepty Krabí salát s jogurtem, salát

Recepty Krabí salát s jogurtem, salát

Krabí salát s majonézou a sýrem Jako kluk jsem vždy při cestě do Prahy na nádraží Těšnov zamířil do Bílé Labutě na humrový salát s rohlíkem. Dnes už není ani Těšnov, ani humrový salát, ale tento krabí salát mi ho docela připomíná. salát | česká kuchyně | vařil 1 člověk 4,7 Skvělé 26 hlasujících
Kategorie: norský salát recept

Cholesterolu dieta pri zvysenem

Cholesterolu dieta pri zvysenem

Dieta pri zvraceni Dieta podle skupin » Cholesterolu dieta pri zvysenem Posted on May 11, 2011 16:34:15 PM Recepty - Diety při zvýšené hladině cholesterolu. Co jíst při zvýšené hladině cholesterolu, Žijeme naplno. Zvýšený Cholesterol - Zdravotní diety. JAK SE Stravovat PŘI Zvýšené Hladině Cholesterolu. kcal (při vyšší pohybové aktivitě by měl být energetický příjem vyšší).. Častým mýtem je přesvědčení, že při nízkocholesterolové dietě je třeba hlídat pouze příjem cholesterolu. Cholesterol dieta, nízkocholesterolová dieta. Flora, Jak se stravovat při zvýšené hladině cholesterolu. cholesterol jídelníček - dieta. eu55.cz. Zvýšený Cholesterol.
Kategorie: nízkocholesterolová dieta

Nokia navigace OVI Mapy ZDARMA, pro všechny a napořád - MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o.

Nokia navigace OVI Mapy ZDARMA, pro všechny a napořád - MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o.

"Nokia je jediná společnost, která nabízí pěší a automobilovou navigaci v mobilu, fungující globálně. Na rozdíl od výrobců automobilových navigací nenutíme zákazníky kupovat mapy pro různé země a regiony, i když je navštěvují jen na pár dnů. Nabízíme mapy i navigační funkce zdarma, se všemi špičkovými funkcemi a vlastnostmi, které lidé v této době očekávají." Anssi Vanjoki, výkonný vicepresident společnosti Nokia Jak na to? Navigace funguje pouze pri stažení nové aplikace Ovi mapy. Kde ji získam a jak? 1. možnost : Vzduchem rovnou do telefonu (přes placená data operátora) V Menu telefonu > Aplikace > Aktualizace SW Vybrat Ovi Maps, aplikace se stáhne a nainstaluje > HOTOVO 2. možnost : Vzduchem rovnou do telefonu (ZDARMA přes WiFi) V Menu telefonu > Aplikace > Aktualizace SW (pro připojení musíte mít nastavený WiFi přístupový bod) Vybrat Ovi Maps, aplikace se stáhne a nainstaluje > HOTOVO 3. možnost : Vzduchem přes SMS (přes placená data operatora) Na stránce http://www.nokia.com/maps > v pravé horní části zadat typ telefonu a telefonní číslo > Příjde SMS s odkazem > Kliknout v SMS na odkaz a stáhne se aplikace do telefonu. > Nainstaluje se aplikace > HOTOVO 4.
Kategorie: nokia 5800 xpressmusic čeština

Internetový obchod itek.cz, Počítače, fotoaparáty, notebooky, elektro, mobily, prodej na splátky

Internetový obchod itek.cz, Počítače, fotoaparáty, notebooky, elektro, mobily, prodej na splátky

Internetový obchod itek.cz Počítače, fotoaparáty, notebooky, elektro, mobily, prodej na splátky Kontaktujte nás! tel. : 585 157 402 (9:00 - 18:00) Názory našich zákazníků 29.12. jozka Vše super. Mohu jen doporučit. Příští nákup bude zas u vás. 28.12. Radka Vstřícnost, ochota, rychlost. 27.12. Standa rád se vracím nakupovat tam kde jsem spokojen s rychlím nákupem. Proto doporučiji tento obchod. Nejoblíbenější Alternativní náplně pro Canon Bezdrátové myši k notebookům Brašny pro notebooky 15,6" Brašny pro notebooky do 12" Chladící podstavce pro notebooky Kuchyňské váhy Meteostanice Náplně do tiskáren Canon Náplně do tiskáren Epson Náplně do tiskáren HP Optické herní myši Osobní váhy Ponorné - tyčové mixéry Přenosné reproduktory Radiopříjmače Sluchátka s mikrofony USB flash disky 16 GB USB flash disky 8 GB Vyhřívané deky a polštáře WiFi Access Point, routery a bridge 802.11b/g, 2.4 GHz WiFi Access Point, routery a bridge 802.11n, 2.4 GHz WiFi USB adaptéry E-mailový zpravodaj Získejte každý měsíc nabídku zboží za výhodnou cenu!
Kategorie: notebooky na splátky

Kategorie: