mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4935
Čeká na schválení: 137
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » hotely » normovani jidel

Nejnovější v kategorii hotely:


Fórum ceskahospodynka.cz / Diety

Fórum ceskahospodynka.cz / Diety

Dieta p? i alergii na vejce,? okoládu, kakao, o? echy a soju od vde
Kategorie: nízkocholesterová dietaSeznam zdrojů na téma normovani jidel:


[SKOLENI-KURZY.EU ] SKOLENI NORMOVANI JIDEL AKTUALNI TERMINY SKOLENI NAJDETE SI KURZ A NEBO SKOLENI Z NABIDKY RUZNYCH SPOLECNOSTI |
[SKOLENI-KURZY.EU ] SKOLENI NORMOVANI JIDEL SEZNAM KURZU NAJDETE SI KURZ A NEBO SKOLENI Z NABIDKY RUZNYCH SPOLECNOSTI |
[SKOLENI-KURZY.EU ] SKOLENI NORMOVANI JIDEL SEZNAM KURZU NAJDETE SI KURZ A NEBO SKOLENI Z NABIDKY RUZNYCH SPOLECNOSTI |

NIMESIL

NIMESIL

Při výskytu nežádoucích účinků, které nejsou popsány výše, nebo celkovém zhoršení Vašeho zdravotního stavu kontaktujte, prosím, svého lékaře! I nterakce Pacienti léčení léky tlumícími krevní srážlivost (antikoagulancia) jsou při současném užívání přípravku Nimesil zvýšeně ohroženi krvácivými komplikacemi. Pokud se podávání takové kombinace nelze vyhnout, je třeba pečlivě sledovat účinky antikoagulancií. Nimesulid může snižovat účinek některých léků, které zvyšují vylučování moči (furosemid). Současné užívání nesteroidních antirevmatik a lithia vede ke zvýšení hladin lithia v séru, což může mít za následek zvýšení možných nežádoucích účinků lithia. Pokud je přípravek Nimesil předepsán pacientovi léčenému lithiem, je třeba pečlivě sledovat hladiny lithia. Nimesulid může zvyšovat nežádoucí účinky methotrexatu, a proto nesmí být podán v intervalu kratším než 24 hodin před léčbou methotrexatem nebo po léčbě methotrexatem. Nimesulid může zesílit účinky cyklosporinu na ledviny. Dávkování a způsob podání Nimesil by měl být užíván po co nejkratší možnou dobu v závislosti na klinickém stavu onemocnění. Nimesil nesmí užívat děti mladší 12 let.
Kategorie: nimesil použití

PCTuning • Zobrazit téma - Asi su levé aneb špatná anténa na Nokia 6300 (?)

PCTuning • Zobrazit téma - Asi su levé aneb špatná anténa na Nokia 6300 (?)

Dobrý den, mám problém se svým mobilem Nokia 6300. Často jsem ho využíval jako MP3 přehrávač (poslouchal hudbu do sluchátek) a poslední dobou se stávalo, že mi ta sluchátka nereagovala. Po zasunutí do konektoru se prostě nic nestalo, jako bych tam kontakt nezasunul, zvuk se pouštěl normálně do reproduktorů. Nevím, zda to bylo sluchátky, nebo konektorem, byly to moje druhá sluchátka a u těch prvních se to občas stávalo také, ale po nějaké době to opět fungovalo. Poté se mi stalo (neptejte se, jak), že se mi ten kontakt u sluchátek ulomil a kousek ho zůstal v poničeném konektoru. Tak jsem telefon rozebral a ten kousek kontaktu jsem operativně vyjmul z konektoru (byl to poněkud invazivní zákrok, konektor byl zevnitř trochu rozlomen, tak jsem ten vnitřek rozdělal úplně, abych se dostal k tomu plíšku a mohl ho vyndat, pak jsem to tam jakž takž k sobě přidělal zpátky, nejsem si nicméně jistý, zda všechny kontakty v tom konektoru ke sluchátkům (2,5 jack) jsou na svých místech. Asi ne, protože jiná sluchátka teď nefungují, daleko větším problémem ovšem je, že teď vůbec nemám signál. Nepřipojím se k síti operátora, nikomu se nedovolám. Fungují pouze tísňová volání. Nevíte, proč to nefunguje?
Kategorie: nokia 6300 témata

Poradna Nokia 5800 XpressMusic - Heureka.cz

Poradna Nokia 5800 XpressMusic - Heureka.cz

Poradna Nokia 5800 XpressMusic Uzavřené dotazy Motivy 27. listopadu 2011 1 odpovědí Zmrznutí telefonu 22. listopadu 2011 3 odpovědí Hlasitost 26. října 2011 1 odpovědí Blikající obálka 25. října 2011 2 odpovědí Který je lepší? 16. října 2011 2 odpovědí Zobrazit další uzavřené otázky (437) Otevřené dotazy Zobrazuji 1 - 20 ze 475 otázek Další » Sisa Kde ho koupit? 25. prosince 2011 Ví taky někdo z Vás kde tento mobil zakoupit v kamenném obchodu v okolí Kroměříže,Zlína,Přerova,Hranic nebo Olomouce? Nikde ho v současné době nemůžu sehnat,všude nám tvrdí,že se již tento telefon nevyrábí nebo že ho ne... bez odpovědi Odpovědět rudolf hrbek Mam nokii 5800 express music,mam ho kratce,chci se... 28. prosince 2011 poradte jak to udelat aby prehral format AVI,dik 1 odpovědí Odpovědět Camilla Po instalaci zmizela čeština 23.
Kategorie: nokia 5800 xpressmusic čeština

Noty pro klavír a ještě i jiné...

Noty pro klavír a ještě i jiné...

Pokud máte chuť hledat na internetu sami můžete to zkusit, zde najdete několik adres: adresy_na_noty.txt nebo pátrejte sami. Nejlepší je asi hledání pomocí vyhledávače ( mě se osvědčil www. google.com ) do kterého zadáváte klíčová slova. Počítejte s tím, že valná většina stránek je v angličtině, chcete-li tedy najít noty, budete zadávat vyhledat slova jako: piano (klavír), score (zde ve smyslu noty), sheet music (notový list), free download (stáhnutí zdarma), jméno autora apod. Mějte na paměti, že na internetu je vše stále v pohybu, to znamená že některé odkazy třebas už nemusí fungovat, naopak jiné můžou být rozšířeny. Hledat notový materiál na internetu se hodně podobá klasickému "surfování po internetu" kdy prostě přecházíte od odkazu k odkazu a co vás zaujme tak si stáhnete nebo uložíte odkaz. V Liberci 5.1. 2005 vilem. valkoun@seznam.cz
Kategorie: noty na klavir zdarma

Downloady ke hře DS Lite na Hrej.cz

Downloady ke hře DS Lite na Hrej.cz

Invaze 2007 - nominační video (DS) Nominační video k anketě Invaze 2007 pro platformu Nintendo DS. 18. 12. 2007 v 14.25 Platforma: DS Popularita: Velikost: 23.76 MB Typ: Trailer Stáhnout Nintendo DS Lite (vysoké rozlišení) V naší premiérové hardwarové videorecenzi jsme se během více jak sedmi minut podívali na nový handheld Nintendo DS Lite. Porovnáváme nejen vylepšení oproti stávající verzi konzole, ale srovnáváme i s konkurenčním PSP a řeč samozřejmě přijde i na další související témata. Videem vás doprovodí Pavel Dobrovský a Farid Starman. Na úplný závěr jsme si pak pozvali Josefa Kantora, zástupce společnosti Conquest, která u nás Nintendo zastupuje. Toto je verze videa ve vysokém rozlišení. Datově menší (22 MB), ale méně kvalitní verzi si můžete stáhnout na této adrese. K přehrání videa potřebujete DivX kodek, který si můžete stáhnout zde. 23. 6. 2006 v 00.00 Platforma: DS Popularita: Velikost: 74 MB Typ: Videorecenze Stáhnout Nintendo DS Lite (nízké rozlišení) V naší premiérové hardwarové videorecenzi jsme se během více jak sedmi minut podívali na nový handheld Nintendo DS Lite. Porovnáváme nejen vylepšení oproti stávající verzi konzole, ale srovnáváme i s konkurenčním PSP a řeč samozřejmě přijde i na další související témata.
Kategorie: nintendo ds hry download

Kategorie: