mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6473
Čeká na schválení: 137
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » hotely » nove filmi

Nejnovější v kategorii hotely:


TopLink - Zábava a hry - Počítačové hry - katalog odkazů, stránek,seo toplist

TopLink - Zábava a hry - Počítačové hry - katalog odkazů, stránek,seo toplist

Kompletní nabídka her pro Sony PSP, PlayStation, PlayStation 2, PlayStation 3, Game Cube, Gameboy, Nintendo DS, Nintendo DS Lite, Nintendo Wii, XBox 360 a PC. Originální příručky ke hrám, Oficiální figurky z her, komiksu i filmu.
Kategorie: nintendo ds hry downloadSeznam zdrojů na téma nove filmi:


Apple chystá spuštění nové filmové služby | HD World.cz
Česká nová vlna - Wikipedie
Nové filmy

Akordy a texty - Katalog odkazů Alfa-Elchron

Akordy a texty - Katalog odkazů Alfa-Elchron

Top >> Zábava >> Hudba >> Akordy a texty Seřadit podle: abecedy | kvality Přidat odkaz do katalogu. Stránka:... Vypisuji 1. až 12. odkaz z 19 AkordyTexty.cz Ve zpěvníku na Vás čeká rozsáhlá databáze textů písní s akordy českých i zahraničních interpretů, lidové písně, tabulatury Přidáno: 04.05. 2007 Poslední aktualizace: 04.05. 2007 Bodů kvality: 0 Dostal návštěvníků: 578 http://www.akordytexty.cz/ Hodnocení stránky (0) Písničky akordy Více než 3500 textů většinou českých písniček i s akordy. Přidáno: 07.04. 2008 Poslední aktualizace: 07.04. 2008 Bodů kvality: 0 Dostal návštěvníků: 508 http://www.pisnicky-akordy.cz/ Hodnocení stránky (0) Český zpěvník kompletně. Kompletní Český zpěvník. Písničky, texty, akordy, kapely, skupiny, zpěváci, hry, tisíce písniček, CD, přehledně řazeno. Folk, country, lidovky, koledy, Balogová, Vaňková, Langerová, Sámer, Nohavica, superstars, Elán, Chinaski, Lucie, Helena, Bílá, Bican, Dobeš, Eman, Wabi, Nezmaři, Kryl, Katapult, Olimpici a další...
Kategorie: noty koledy ke stažení

MILAN, BUCHTA, hudba, noty, cd, mp3, pdf, foto, cz

MILAN, BUCHTA, hudba, noty, cd, mp3, pdf, foto, cz

MILAN BUCHTA Stránka o hudbě, fotografii, výtvarném umění, poezii, technice, kuchařském umění... Nabízím k prodeji noty a partitury, vydané vlastním nákladem. Noty pro klasickou kytaru, zobcovou flétnu a jiné hudební nástroje v různých obsazeních. Notoviny jsou vhodné pro žáky základních uměleckých škol, konzervatoří i širokou obec milovníků hudby. Notové sešity A4 jsou vyvázány v plastové kroužkové vazbě. V nabídce jsou uvedeny zdarma ukázky jednotlivých titulů ve formátu MP3 a PDF. Současně také nabízím k prodeji, zájemcům o poezii, básnické sbírky, vydané vlastním nákladem. Knihy jsou vyvázané vazbou V2, obálky knih mají povrchovou úpravu lamino. PRODEJ NOT A KNIH
Kategorie: noty na flétnu zdarma

ESET Nod32 Username And Password 26.6.2011 | ESET NOD32 ANTIVIRUS SERIAL KEYS

ESET Nod32 Username And Password 26.6.2011 | ESET NOD32 ANTIVIRUS SERIAL KEYS

ESET NOD32 ANTIVIRUS SERIAL KEYS na Blog.cz ESET Nod32 Username And Password 26.6. 2011 26. června 2011 v 17:45 | admin-pk ESET Nod32 Username And Password 26.6.
Kategorie: nod 32 serial

Nokia 5630 - hry

Nokia 5630 - hry

Hry pro nokia 5630 ke stažení Bez her to prostě nejde. Pokud nemáte v telefonu alespoň jednu hru, tak jste blázen. Přeci si Vaše nokia 5630 zaslouží alespoň jednu pořádnou hru. Zajisté jsou situace, kdy se nudíte, ať už jste ve škole, stojíte v tramvaji, jede dlouhou štreku vlakem nebo jen sedíte u doktora, ve všech situacích se najde čas na zapnutí hry. Při hraní na Nokii 5630 XpressMusic bude Váš čas utíkat rychleji. Podívejte se na seznam her, které si můžete do vašeho telefonu nahrát. Pakliže jste hledali: hry | javahry | hry nokia 6300 | hry pro nokii 6300 | nokia 6300 hry jste tu správně. vyberte stranu 1 | 2 | 3 | 4 Chcete být milionářem? Asi nejznámější hra nás všech. Tentokrát i ve Vašem telefonu nokia 5630 máte možnost soutěžit a hrát o pěkných 10 000 000,-kč, které však v případě výhry nikdy neuvidíte.
Kategorie: nokia 6300 hry download

dTest: Pokus autopůjčovny o podvod nakonec přinesl české spotřebitelce notebook - Nezávislé testy, víc než jen recenze

dTest: Pokus autopůjčovny o podvod nakonec přinesl české spotřebitelce notebook - Nezávislé testy, víc než jen recenze

dTest » Články » Tiskové zprávy Pokus autopůjčovny o podvod nakonec přinesl české spotřebitelce notebook Nejzajímavějším zážitkem s prodejcem z jiné země EU, Norska a Islandu je pro rok 2009 příběh paní Blanky Hanákové z Ostravy. Několik měsíců se tahala o peníze s norskou autopůjčovnou, která z její platební karty neoprávněně strhla 12 000 korun za údajné poškození karoserie vozu. Od pořádajícího Evropského spotřebitelského centra a Občanského sdružení spotřebitelů TEST obdrží notebook v hodnotě 20 000 korun a předplatné časopisu TEST. Porotce soutěže o nejzajímavější zážitek s prodejcem v EU, Norsku či na Islandu zaujaly okolnosti složitého případu a schopnost jej vyřešit bez pomoci právníků či soudu. „Paní Hanáková se ukázala být příkladem pro lidi, kteří se ocitnou v podobné situaci, kdy jsou zdánlivě bezmocní,“ říká Tomáš Večl, ředitel Evropského spotřebitelského centra ČR (ESC). Současně u příležitosti dnešního Evropského dne spotřebitele upozorňuje, že na problémy s autopůjčovnami se členové sítě ESC hodlají v letošním roce zaměřit. V zahraničí zákazník obyčejně platí pronájem auta platební kartou. Autopůjčovna tak má k dispozici detaily karty a v případě poškození vozu si strhne příslušnou částku za opravu. To je v evropských zemích poměrně běžné. Některé firmy toho ale mohou zneužít a peníze strhnou neoprávněně.
Kategorie: notebook test

Kategorie: