mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2993
Čeká na schválení: 257
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice tomajerova

Nejnovější v kategorii calimera:


Scorpions Software

Scorpions Software

Cheaty : Ještě ani hra nevyšla (aspoň když jsem toto psal) a už máme první tři CHEATY!! Hra je pecka - doporučuju, stáhl jsem si ji telefonem a když jsem ji prošel, tak se mi zobrazila hláška, že když budu mít hru na nějakou konzoli, tak mám zadat tyto cheaty v CHEAT MENU: 1) wziollo1 2) l1iss7a1 3) 1mish7e1 Odemkne se vám něco speciálního (asi auta anebo tratě, nenapsali přesně co :p). Když budete mít PS, tak napište, jestli tyto cheaty fungují. (poslal Špeťko Martin "Tnr. Jerry" - Tnr. Jerry@azet.sk ) Čeština : Čeština do hry se instaluje stejně jako u předchozí hry NFS : START - Spustit - napsat : regedit - ok- HKEY_LOCAL_MACHINE - SOFTWARE - Electronic Arts - Need for Speed ProStreet - a LANGUAGE změnit dvojklikem a přepsat English na Czech. START - Spustit - napsat - regedit - ok - HKEY_LOCAL_MACHINE - SOFTWARE - Electronic Arts - Need for Speed ProStreet-1.0 - LANGUAGENAME - změnit dvojklikem a přepsat English na Czech. (poslal Tomáš - Tobola8@seznam.cz ) Cheaty : Kódy, které zjednodušují anebo vylepšují hru. Musí se zadávat do Secret Codes Menu v kariéře. Nejprve pořádně vypalte, aby vám otáčky skočili až do červených a potom trochu pusťte a přidávejte.
Kategorie: nfs pro street češtinaSeznam zdrojů na téma nemocnice tomajerova:


nemocnice thomayerova - Google Search
Porodnice Praha 4 - Krč, Thomayerova nemocnice | www.aperio.cz
Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou, Porodnice | Baby on line
IForum - Fakultní nemocnice Bulovka a Thomayerova už nebudou fakultní
Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou - Firmy.cz
Alvako - Přestavba pavilonu K, Thomayerova nemocnice Krč
Pražské nemocnice Bulovka a Thomayerova ztratí přívlastek fakultní - iDNES.cz
Projekt "Modernizace a obnova přístrojového vybavení Centra dětské traumatologie FTNsP" - Thomayerova nemocnice | Letní fotografická soutěž Vyfoť projekt
Thomayerova nemocnice otevřela nové oddělení hrudní chirurgie — Domácí — ČT24 — Česká televize
Bulovka a Thomayerova nemocnice nebudou fakultní | Metropol - Televize plná Prahy
Bulovka a Thomayerova už nebudou fakultní - Denik.cz
Pacienty s tuberkulózou převezme Thomayerova nemocnice. Má speciální oddělení | zpravy.ihned.cz - Česko
FAKULTNÍ THOMAYEROVA NEMOCNICE s poliklinikou: Slovo ředitele
Bulovka a Thomayerova nemocnice mění razítka i vizitky, už nebudou fakultní - Zpravodajství (Český rozhlas)
Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou - Nemocnice
Operace rozštěpu rtu-Thomayerova nemocnice :: Mikulka-rozstepacek
FAKULTNÍ THOMAYEROVA NEMOCNICE s poliklinikou: Kontakt
Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou - Akutní infekční ambulance (pobočka Praha-Krč) - Firmy.cz
Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou, příspěvková organizace, - Obchodní rejstřík firem
Medispot - Thomayerova nemocnice otevřela nové pracoviště radioterapie

NewCollection.cz - Firmy.cz

NewCollection.cz - Firmy.cz

Zobrazte si firemní zápis v mobilu. Co je to QR kód? Kontaktní údaje: Adresa: NewCollection.cz Antonínská 570/30, 602 00 Brno-Veveří http://www.newcollection.cz Mobil CELL : +420 606 208 732 E-mail: EMAIL new.
Kategorie: new collection

IForum - NEMOCNICE U APOLINÁŘE

IForum - NEMOCNICE U APOLINÁŘE

iForum > Napsali o nás > Archiv 2007 > Únor 2007 >NEMOCNICE U APOLINÁŘE NEMOCNICE U APOLINÁŘE Budova nejznámější pražské porodnice je jakoby utopená mezi ostatními fakultními pavilóny, které v sobě nemají ani zdaleka tu uhrančivost jako tato stavba někdejší Zemské nemocnice. „Apolinář“ je nejen atypický svou architekturou a zdmi z neomítnutých cihel, ale také naplněný tajemstvím místa, kde přicházely na svět děti během předminulého, minulého i tohoto století. Zvenčí, pokud vzhlížíte k průčelí připomínajícímu vstup do katedrály, to není zřejmé. Ale při pohledu shora připomíná Apolinář šestinohého brouka, v jehož útrobách se místo žaludku nachází zelená zahrada. Na tomto ve své době atypickém a novátorském pojetí porodnice jako soustavy od sebe navzájem oddělitelných pavilónů má zásluhu její architekt, stavitel a mecenáš české kultury a vědy Josef Hlávka. V roce 1863, poté, co byl pověřen Zemským výborem Království českého, aby vypracoval plány nové pražské porodnice, odcestoval do nemocnice sv. Jana v Bruselu, Rudolfovy nemocnice ve Vídni a nemocnice Lariboisere v Paříži, kde pořídil náčrtky vnějšího a vnitřního řešení těchto staveb a jimi se nechal inspirovat při projektování pražské porodnice. Hlávkovy plány tehdy posoudila komise profesorů pražské lékařské fakulty a povolení stavby podmínila plynovým osvětlením místností, prádelnou a fasádou z neomítaných cihel. Režné zdivo bez omítky mělo údajně bránit šíření horečky omladnic, nemoci způsobované infekcemi, jíž se porodníci obávali. Stavba budovy v novogotickém stylu se protáhla na deset let, během nichž se Hlávka zhroutil a byl na několik let upoután na kolečkové křeslo.
Kategorie: nemocnice u apolináře praha

NICO PRAHA s.r.o., Říčany u Prahy - rejstřík firem Kompass

NICO PRAHA s.r.o., Říčany u Prahy - rejstřík firem Kompass

Předmět činnosti Prodej italské obuvi a oděvů NICO PRAHA s. r. o. , Říčany u Prahy, Česká republika - rejstřík firem Kompass Základní konktaktní informace (telefon, fax) firmy NICO PRAHA s. r. o. , Říčany u Prahy naleznete v sekci "Detaily". Chcete-li zaslat této společnosti e-mail, použijte e-mailový formulář "Kontaktujte nás". -- NICO PRAHA s. r. o. , Říčany u Prahy - základní informace o společnosti v mezinárodním obchodním rejstříku firem KOMPASS, zatřídění výrobků a služeb naleznete níže. -- Hledáte nové dodavatele nebo odběratele ? Pomocí mezinárodní databáze firem Kompass je můžete nalézt v 66 zemích včetně ČR. Zadejte váš požadavek do vyhledávacího okna v levé horní části obrazovky nebo nás kontaktujte pomocí tohoto registračního formuláře. Kompass, to jsou unikátní a ověřené informace o společnostech z celého světa !!!
Kategorie: nico praha

Thomayerova nemocnice i Bulovka už nebudou fakultní - Aktuálně.cz

Thomayerova nemocnice i Bulovka už nebudou fakultní - Aktuálně.cz

Oběma nemocnicím se změní zřizovací listina a stanou se novými subjekty. Autor: Repro: maps. google.cz větší obrázek » Praha - Ministerstvo zdravotnictví rozhodlo, že pražská Thomayerova nemocnice a nemocnice Bulovka už nebudou fakultní zařízení. Potvrdily se tak informace o návrhu ministra Leoše Hegera ( TOP 09 ) snížit počet fakultních nemocnic v Praze. V hlavním městě tak tuto roli budou oficiálně plnit už jen tři instituce, Všeobecná fakultní nemocnice, nemocnice v Motole a vinohradská nemocnice. " Cílem je posílení role kmenových nemocnic, které jsou fyzicky vázané na sídla fakult, a které mají celkově nejvyšší výukový a výzkumný potenciál," informoval mluvčí ministerstva Vlastimil Sršeň.
Kategorie: nemocnice thomajerova

Poslední vánoční rady - nepečené cukroví - Rady ptáka Loskutáka - TV Nova

Poslední vánoční rady - nepečené cukroví - Rady ptáka Loskutáka - TV Nova

Jak sdílet naše videa a články s vašimi přáteli? Pobavilo vás video nebo článek na Nova.cz, chcete ho doporučit svým přátelům anebo se k němu po čase vrátit? Není nic jednoduššího než ho přidat jako odkaz na vaši komunitní síť. Stránky jako je Blog.cz, Facebook, Delicious, Digg, Google nebo MySpace svým registrovaným uživatelům nabízejí jednoduché sdílení a uložení. Pod našim videem nebo článkem klikněte na ikonu vaší komunitní sítě, přidejte zprávu a vaši známí po celém světě budou o vás vědět víc. Je to jednoduché a zdarma! aktualizováno 22.12. 2010, 13:40 | 20.12. 2010, 13:00 | TV Nova Poslední rychlé rady na nepečené vánoční cukroví nám dá paní cukrářka Stanislava Koránová, která se vyučila u věhlasného pana Františka Myšáka a dodnes dělá cukroví a zákusky podle jeho dnes už zapomenutých receptů, které jí pan Myšák věnoval za to, že o něj pečovala. V této reportáži vám ukážeme a poradíme se dvěma recepty na vánoční cukroví.
Kategorie: nepečené vánoční cukroví

Kategorie: