mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3697
Čeká na schválení: 198
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice tabor

Nejnovější v kategorii calimera:


Velké porodnice by zatím nezvládly nahradit zrušená malá zařízení - iDNES.cz

Velké porodnice by zatím nezvládly nahradit zrušená malá zařízení - iDNES.cz

Velké porodnice by zatím nezvládly nahradit zrušená malá zařízení ČTK, taj 26. října 2011 15:16 Velké porodnice nejsou připraveny převzít porody za malá zařízení, která chce ministr zdravotnictví Leoš Heger zrušit. Vyplývá to z vyjádření pražské nemocnice u Apolináře. Za posledních sedm let v Česku ubylo 30 procent porodnic, zároveň ale porody narostly o dvacet procent.
Kategorie: nemocnice u apolinářeSeznam zdrojů na téma nemocnice tabor:


Volná místa Tábor - (práce, brigády, zaměstnání)
Krása a zdravotnictví Tábor - hodnocené firmy působící v kategorii zdravotnictví a krása v Táboře - sluzby.cz
Nemocnice Tábor, a.s. (Tábor) - Najisto
Porodnice Tábor - MojePorodnice.cz
ČPZP - Hodnocení nemocnic - výsledky
Nemocnice Tábor, a.s. - Firmy.cz
lékař pro odd. Chirurgie, Nemocnice Tábor, a.s. - Tábor
nemocnice - Tábor | Katalog lékařů - nejen doktoři, nemocnice a lékárny vč. telefonů a ordinačních hodin
ROP Jihozápad - PROJEKTY NA ROZVOJ MĚST A OBCÍ
Práce ve společnosti Nemocnice Tábor, a.s.
Infekční kliniky, oddělení a ambulance
Tato společnost není v naší databázi
Nemocnice Tábor, a.s. - volná pracovní místa
Firmy a ordinace - ZDN
Nemocnice Tábor, a.s. (Inform.cz)
Vjezd do Nemocnice Tábor | TÁBOR online
ItPlace | Nové internetové stránky Nemocnice Tábor a. s.
Tábor - Volná pracovní místa - Nabídka práce | SPRÁVNÝKROK.CZ
Nemocnice Tábor, a. s. | Uzdravím.cz - magazín o zdraví, medicíně a farmacii
Ortopedie MUDr. Dobrovský, Tábor

Článek: Netradiční svatební obřad

Článek: Netradiční svatební obřad

Netradiční svatební obřad Omšelé obřadní síně už nejsou tolik v kurzu. Snoubenci stále více volí jedinečnost a originalitu nezapomenutelných chvilek a hledají netradiční svatební místa. Svatební obřad na hradech a zámcích není už ničím výjimečným – moderní dvojice se poohlížejí i po méně obvyklých místech. Volnost pod širým nebem Louka, vítr, slunce, vůně… to všechno může dotvářet atmosféru jedinečného dne, kde zazní „ano“. Stále častější jsou svatby pod širým nebem na čerstvém vzduchu. Může jít o zámeckou zahradu, rozkvetlou louku, venkovský kopec, mořskou pláž nebo pozemek vašeho obydlí. Svatební obřad může být prakticky kdekoli, záleží na tom, zda seženete oddávajícího, který bude ochoten na vaše vysněné místo dorazit. Stačí zaplatit tisíc korun za svatební formality a přítomnost oddávajícího. Romantika na pobřeží Kouzlo exotiky, písečných pláží a romantiky očarovalo už nejednoho vdavku chtivého našince. Za tuto nevšední atmosféru však sáhnete hlouběji do kapsy – jedná se řádově o desítky tisíc.
Kategorie: netradiční svatby

Revue iDNES.cz – Vánoční recepty

Revue iDNES.cz – Vánoční recepty

Dezerty na štědrovečerní stůl vydáno 20.12. 2008 v 0:22 I během zmatku při předvánočních přípravách myslete i na odpočinek. Zkuste relax s voňavou svíčkou nebo se sklenkou švédského gloggu či vánočního punče. A k tomu si dejte ještě jeden z našich skvělých... celý článek Nebojte se experimentů a zkuste upéct cukroví pro mírně pokročilé vydáno 7.12. 2008 v 0:07 Nebojíte se experimentů a složitějších pracovních postupů? Vyzkoušejte recepty z následujících stránek. My doporučujeme rychlé marcipánové brambůrky s piškotem... celý článek Plněné cukroví pro labužníky vydáno 6.12. 2008 v 8:41 Závěrečná dávka cukroví z vašich rodinných kuchařek potěší toho, kdo miluje krémy a náplně.
Kategorie: netradiční cukroví

Prodlužování řas - Služby a řemesla - Jihomoravský - Info-Cechy.cz

Prodlužování řas - Služby a řemesla - Jihomoravský - Info-Cechy.cz

Diskuze clip-in, Diskuzní fórum clip-in, prodlužování vlasů... Diskuze o prodlužování vlasů metodou clip-in, levně efektivně, rychle a kvalitně www.
Kategorie: neoslim diskuze

Ředitel krčské nemocnice tajil byt na Floridě - Aktuálně.cz

Ředitel krčské nemocnice tajil byt na Floridě - Aktuálně.cz

Infobox Je to už měsíc, co jsme na stránkách Aktuálně. cz připravili detailní přehled největších investic v českém zdravotnictví a popsali případy předražených nákupů nemocničních přístrojů a dalšího zařízení. Prokázali jsme, že kvůli nim nemocnice přicházejí o stamiliony korun a že je jen malý zájem tomu zamezit. Naopak podezření, že manažeři státních nemocnic případy zavánějící korupci buď tolerují, či přímo umožňují, je stále silnější. Jde o manažery placené z veřejných peněz, kterým ročně posílá k tarifnímu platu odměnu přímo ministr zdravotnictví. To je důvod, proč se nyní snažíme poodkrýt poměry, v jakých tito lidé žijí. Patří k nim i případ ředitele Thomayerovy nemocnice v pražské Krči Karla Filipa, o němž právě zde píšeme. Tajemství v River Strand Na první pohled přitom ředitel Filip vychází z pátrání v tuzemském katastru nemovitostí a z vyplněného majetkového dotazníku Aktuálně. cz jako jeden z nejméně majetných manažerů. Mimochodem - ani na majetkový dotazník Aktuálně.
Kategorie: nemocnice v krči

Diskuse: NHL 2004 - iDNES.cz

Diskuse: NHL 2004 - iDNES.cz

Ahojte autori, chcel by som sa spýtať, či je možné v NHL 2004 meniť zostavy mužstiev ešte pred začatím hrania, lebo neviem na to prísť a potrebovbal by som to,nakoľko chcem hrať s hráčmi a mužstvami, ktoré figurujú v terajšej sezóne. Dakujem, odpoved mi prosím zašlite na moje e-mailovú adresu: janv81@orangemail.sk. Ešte raz dakujem veľmi pekne.
Kategorie: nhl 2004 download

Kategorie: