mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13633
Čeká na schválení: 377
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nezabavitelné částky

Nejnovější v kategorii calimera:


Informace pro pacienty neurochirurgické kliniky

Informace pro pacienty neurochirurgické kliniky

Poranění hlavy představují různé typy ran (většinou tržné, zhmožděné nebo řezné), které jsou ošetřeny chirurgem na ambulanci (Emergency). Poranění nejsou obvykle hospitalizovaní a po ošetření (včetně přeočkování proti tetanu) odcházejí domů. Zlomeniny lebky dělíme na tzv. lineární, které se na rentgenovém snímku dobře zobrazí, poraněného obvykle nijak neohrožují, je však nutná krátkodobá hospitalizace a podávání antibiotik, aby se předešlo možné infekční komplikaci (zánětu mozkových blan – meningitidě, nebo zánětu mozku – encefalitidě). Druhou, podstatně závažnější skupinou zlomenin lebky jsou tzv. zlomeniny impresivní (vpáčené) a kominutivní (tříštivé). Vznikají obvykle působením většího násilí na oblast hlavy (úder nebo náraz). Mohou být spojené s poraněním mozku. Léčba těchto typů zlomenin je chirurgická a pacienti jsou vždy hospitalizováni. Operací se provede elevace (uvedení vpáčené části do původní roviny) nebo se odstraní kostní úlomky u tříštivých zlomenin.
Kategorie: nezhoubný nádor mozkuSeznam zdrojů na téma nezabavitelné částky:


Výpočet Nezabavitelné částky 2011 | Exekuce na plat
Kalkulačka nezabavitelná částka | Exekuce na plat
Nezabavitelná částka z platu a její výše, výpočet při exekuci na plat - MUDr. Zbyněk Mlčoch
MPSV.CZ : Životní a existenční minimum od 1. 1. 2012
Výpočet splátek pro oddlužení 2012
Srážky ze mzdy vůči dlužníkům jsou letos mírnější - Měšec.cz
Nezabavitelná částka pro rok 2011 - výpočet | Exekuce a oddlužení
Altus VARIO - Způsob výpočtu srážek podle Občanského soudního řádu
Veřejný ochránce práv - Srážky ze mzdy
Výpočet nezabavitelné částky a exekuce na mzdu | Online poradna
Co vám v roce 2011 nesebere ani exekutor - Měšec.cz
Exekuce: Jakou částku vám exekutor musí nechat pro vaše potřeby?
Výpočet exekuce ze mzdy 2011 | Jak na dluhy?
Srážky ze mzdy – II. díl (nezabavitelné částky a přednostní pohledávky) - epravo.cz
Nové limity mzdových srážek v roce 2010 - část 1. - ČeskéNoviny.cz
Zvýšení nezabavitelné částky u srážek ze mzdy od 1.1.2010 | Aktuality | Oswald - účetnictví, mzdy, daně, audit - Olomouc
AntiExekutor » Nezabavitelné minimum
Srážky ze mzdy - Finance.cz
Výpočet nezabavitelného minima | Anti Exekutor
Kolik vám musí zůstat z výplaty po všech srážkách? - Měšec.cz

Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou (Praha - Krč) - Najisto

Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou (Praha - Krč) - Najisto

Myší vyberte počet hvězdiček, kliknutím hodnocení uložíte. Umístit hodnocení na mé stránky Export hodnocení zavřít Najisto.cz - Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou (Praha - Krč) Ověřit v Najisto
Kategorie: nemocnice praha krč

Nero Multimedia Suite 10 - download,rapidshare,megaupload,filesonic,free

Nero Multimedia Suite 10 - download,rapidshare,megaupload,filesonic,free

Nero Multimedia Suite v10.5 Platinum HD MULTiLANGUAGE-RESTORE English | Nero Multimedia Suite v10.5 Platinum HD MULTiLANGUAGE-RESTORE | 1.75 GB [/center] The world’s best selling digital media suite has added an all new Platinum version! Nero Multimedia Suite 10 Platinum HD has everything that’s included in Nero Multimedia Suite 10 plus the three Platinum extras below: Blu-ray Disc Playback Plug-in View Blu-ray movies in stunning picture and sound quality * Play back Audio CDs, DVD-Videos and Blu-ray Disc movies * Superb playback quality on one universal player Move it Plug-in Move your media between mobile devices * Transfer and convert photos, music and videos between mobile devices (iPod®, iPhone®, Android™ phones and more) * Easily transfer your MP3, FLAC, HE-AAC, AVC(H. 264), MPEG-2, MPEG-4,.
Kategorie: nero download

Neviditelný pes - Wikipedie

Neviditelný pes - Wikipedie

Počátky Jeho vydavatelem je od počátku výhradně Ondřej Neff, poté co se rozešel s Janem Čulíkem, vydavatelem Britských listů, který uveřejnil článek o Neffově podílu na divoké privatizaci deníku Mladá fronta. Potom začalo přispívat několik externích spolupracovníků, dnes Ondřej Neff udržuje jen podstránku Hyena, kde jsou publikovány rubriky Psí stručně, Český politický cirkus a Jak život jde. Náplň rubrik Trvalými rubrikami vedle Neviditelného Psa jsou Zvířetník a Sci-fi. Zvířetník původně vedla manželka Ondřeje Neffa Michaela Neffová, po její smrti v létě 2002 ho převzala Dagmar Ruščáková. Za její správy se Zvířetník rozšířil o nové, ne zcela zvířecí rubriky a stal se oproti politicky zaměřenému Psu jakýmsi klubem dobré vůle. Na Neviditelném psu začal také Jan Čulík publikovat svou rubriku Britské listy. Na hlavní straně jsou v sekci Moudro dne řadu let uváděny každodenně obměňované aforismy Pavla Kosorina. Sarden V rubrice Sci-fi (nyní Sarden ), kterou od roku 2005 vede Pechy (Jan Pechanec) vychází řada recenzí, ukázek původní tvorby a odkazů na různé scifistické akce. Dále jsou zde umístěny životopisy, drby, pozvánky, reportáže, povídky apod. Za sedm let své existence patří k nejstarším informačním webům o fantastice v České republice.
Kategorie: neviditelný pes

LГ©kaЕ™i – ortopedie | Top LГ©kaЕ™

LГ©kaЕ™i – ortopedie | Top LГ©kaЕ™

MUDr. JiЕ™Г­ LubojackГЅ ortopedie, radiologie a zobrazovacГ­ metody, traumatologie Poliklinika "U soudu" Ortopedie Opava, nГЎmД›stГ­ SlezskГ©ho odboje 3, 746 01 UkГЎzat na mapД› OrtopedickГЎ ambulance VГ­tkov Ortopedie VГ­tkov, VodnГ­ 636, 749 01 UkГЎzat na mapД› SlezskГЎ nemocnice v OpavД›, p. o. Ortopedie Opava, OlomouckГЎ 86, 74679 UkГЎzat na mapД› ORT-ART s. r. o. , ortopedie a rehabilit. Ortopedie PetЕ™vald u KarvinГ©, Е enovskГЎ 1829, 73541 UkГЎzat na mapД› 1 10/10 1 Ohodnotit lГ©kaЕ™e
Kategorie: nemocnice motol ortopedie

iKRAB.cz - Katalog www stránek , firem a eshopů - Root / Obchod, e-shopy, velkoobchod / Textil, oděvy, obuv a doplňky

iKRAB.cz - Katalog www stránek , firem a eshopů - Root / Obchod, e-shopy, velkoobchod / Textil, oděvy, obuv a doplňky

Adidas je světoznámý výrobce oblečení a obuvi pro sport i bězné nošení. Nabízí kolekce Originals a Performance. Největší zájem je o boty Adidas, především o Adidas Superstar a Adidas Goodyear. Prohlédněte si katalog kolekcí Adidas online, seznam obchodů Adidas a informace o outletech.
Kategorie: nico oděvy a obuv

Kategorie: