mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6076
Čeká na schválení: 378
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice střešovice

Nejnovější v kategorii calimera:


Porodnice Brno - Milosrdných Bratří | www.aperio.cz

Porodnice Brno - Milosrdných Bratří | www.aperio.cz

Ahoj mamči, nedá mi to, abych tady nepřidala svůj příspěvek. Čekáme teď s manželem třetí miminko, tak samozřejmě brouzdám po netu, chodím na prohlídky do porodnic, abychom si vybrali tu nejlepší porodnici. Můžu říct, že se mi nemocnice u Milosrdných bratří opravdu líbí. Ať už vybavením nebo přístupem (byla jsem hospitalizovaná v prvním trimestru kvůli vážným problémům). Jenže!! Dost jsou pro mě velkou překážkou tyto podmínky porodnice - Návštěvy na pokojích jsou dovoleny pouze v případě nadstandardu. Běžně probíhají ve zvláštním, k tomu vyhrazeném prostoru, denně od 14,00 do 18,00hod. Starší děti rodiček na návštěvy na pokoje nemohou. Neumím si představit, že bych nemohla sestřičku ukázat svým dvěma dětem, kteří (zvlášť dcera) se na miminko neuvěřitelně těší, neustále mě hladí a pusinkují bříško. Dcera by byla nejradši, aby mohla být i u toho, co se miminko vyklube na svět. Nemohla bych svým dětem odepřít skutečnost, že nemůžou jít za svou maminkou a sestřičkou na návštěvu.
Kategorie: nemocnice u milosrdných bratří brno



Seznam zdrojů na téma nemocnice střešovice:


Nemocnice - Instituce a organizace - Praha-Střešovice - Info-Praha.cz
Naši odborníci
Lůžková oddělení nemocnic - Instituce a organizace - Praha 6-Střešovice - Info-Liberec.cz
Pracoviště ÚVN Praha
Stát zaplatí 130 milionů. Kvůli utajenému dodatku smlouvy na neexistující projekt | zpravy.ihned.cz - Politika
Gastroenterologie - subkatedra | Kontakty pracoviště | IPVZ
nemocnice střešovice
Katalog AP - WWW
Podání nabídek PPP projektu Ústřední vojenské nemocnice Střešovice – Asociace PPP
TERMOMONT
Střešovická nemocnice: ministr jí pohrozil kontrolou - Pražský deník
Stami Relax (Střešovice)
Vojenská nemocnice Střešovice
Seznam smluvních zdravotnických zařízení pro konání praxí - 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy
Tramvajová trať Vozovna Střešovice - Petřiny - Wikipedie
www.telefonlarhrv.info: vojenská nemocnice střešovice
nemocnice - Praha 06 | Katalog lékařů - nejen doktoři, nemocnice a lékárny vč. telefonů a ordinačních hodin
Seznam katolickэch bohosluћeb v praћskэch nemocnicнch
Nemocnice, polikliniky - 1 - Živéobce.cz
Projekt PPP na dostavbu střešovické nemocnice vyhrál Metrostav — Ekonomika — ČT24 — Česká televize

LÉKÁRNA NEMOCNICE SOKOLOV s.r.o. (hbi.cz) cs

LÉKÁRNA NEMOCNICE SOKOLOV s.r.o. (hbi.cz) cs

nahoru Činnost a oborové zatřídění podle mezinárodních kódů NACE,SKP,CPV Činnost: lékárenská péče v lékárně s odbornými pracovišti v rozsahu: -výdejní činnost pro veřejnost -výdej na žádanky pro ambulantní zdrav. zařízení - trvalá činnost -výdej léčivých přípravků pro lůžková odd. ZZ: Nemocnice Sokolov s. r. o, Slovenská 545/35 Sokolov -příprava léčiv: příprava léčivých přípravků, u kterých není požadována sterilita, příprava sterilních léčivých přípravků s protimikrobní přísadou -kontrola léčiv -lékárenská pohotovostní služba specializovaný maloobchod zprostředkování obchodu zprostředkování služeb Další společnosti se stejným oborem činnosti: WALMARK, a. s. Třinec JSG, s. r. o. Praha 5 EWOPHARMA, spol. s r. o. Praha 3 Petr Rulc - KC Děčín BONUS HK, s. r. o.
Kategorie: nemocnice sokolov

Uložto - nero 9 + serial.rar

Uložto - nero 9 + serial.rar

NERO_9___SERIAL. part4.rar Velikost: 81.74 MB
Kategorie: nero 9 serial

FIRMY - Neurologické ordinace - Brno

FIRMY - Neurologické ordinace - Brno

MUDr. Eva Ungerová-Neurologie a rehabilitace Ordinace neurologie - manuální medicína. Odblokování páteře, bolesti páteře, bolesti hlavy, migréna, rehabilitace, akupunktura, EEG. Ošetření dle domluvy. Jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2001. Neurologická vyšetření řidičů s EEG ze zákona 411/2005. Palackého třída 250/29, Brno
Kategorie: neurologie brno

Asanus.cz | ChirurgickГ© nГЎstroje

Asanus.cz | ChirurgickГ© nГЎstroje

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-2246480-17']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document. createElement('script'); ga.type=''; ga. async = true; ga.src = ('https:' == document. location. protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '. google-analytics.com/ga.js'; var s = document. getElementsByTagName('script') ; s. parentNode.
Kategorie: nemocnice na homolce neurochirurgie

Naše smečka: Neviditelný pes « Dagmar Ruščáková – osobní stránky

Naše smečka: Neviditelný pes « Dagmar Ruščáková – osobní stránky

Naše smečka: Neviditelný pes Touha být aspoň někdy neviditelný je nejspíš stará jako lidstvo samo. V literatuře i filmu najdeme mnoho různých tajuplných způsobů, jak se jednomu taková neviditelnost může přihodit. Jenže děti a zvířata vědí o nesmírně jednoduché metodě, jak tohoto žádoucího stavu dosáhnout – stačí přece zavřít oči… Syndromem náhlého zmizení u nás doma trpí především Daník, i když jak Kazan, tak obě kočky tento princip znají a sem tam i používají. Daník však má v této disciplíně neoddiskutovatelný náskok. Není divu – neviditelností trpí poměrně často. Tedy trpí… Kdybych to měla vzít do důsledků, tak následky jeho neviditelnosti postihují spíš mě než jeho. Ale abych to vzala od začátku. Již jsme se tu párkrát zmínila o tom, že Daník je navzdory svým pěti a půl letům stále přesvědčen, že je malé roztomilé voňavé chundelaté štěňátko, takže by se nejradši vyskytoval v nadýchaných peřinách. A pokud by nebyly peřiny, spokojí se klidně i s křeslem nebo gaučem. Ve své kalkulaci samozřejmě pomíjí fakt, že má kožich odolávající dvacetistupňovým mrazům, svůj aktivní čas tráví lítáním po lese a máčením se v jakékoliv vodě, kterou se mu podaří objevit.
Kategorie: neviditelný pes

Kategorie: