mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7280
Čeká na schválení: 146
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice třinec podlesí

Nejnovější v kategorii calimera:


Thomayerova nemocnice s Bulovkou už nebudou fakultní. Heger jim přívlastek vzal | zpravy.ihned.cz - Česko

Thomayerova nemocnice s Bulovkou už nebudou fakultní. Heger jim přívlastek vzal | zpravy.ihned.cz - Česko

"Ministerstvo rozhodlo k 1. lednu 2012 odejmout těmto dvěma nemocnicím přívlastek fakultní s tím, že zůstane zachována činnost v dosavadním rozsahu včetně klinik a odborných center," řekl mluvčí ministerstva zdravotnictví Vlastimil Sršeň. Cílem tohoto kroku je podle mluvčího posílení role kmenových nemocnic, které jsou vázány na sídla lékařských fakult a které mají celkově nejvyšší výukový a výzkumný potenciál. V hlavním městě jsou tři lékařské fakulty, ale pět fakultních nemocnic. Připravovaný zákon o univerzitních nemocnicích povoluje přídomek univerzitní jen těm nemocnicím, které jsou navázány na lékařskou fakultu. Bulovka a Thomayerova nemocnice budou ve specializovaných oborech dál sloužit jako výuková pracoviště medikům, uvedlo ministerstvo. Nemocnice Na Bulovce zaplatí za smrt dívky. Skoro dva miliony korun - čtěte ZDE Pražský primátor Svoboda: Bulovku chceme převzít, ale musí se vyřešit ekonomika - čtěte ZDE "Dílčí aktivity z akademické oblasti zůstanou ve stávajícím areálu Bulovky a Thomayerovy nemocnice zachovány a v budoucnu se přizpůsobí potřebám lékařských fakult," potvrdil Heger. Rozsah zdravotní péče bude podle něj vycházet jako dosud z potřeb pražského a v širším kontextu i středočeského regionu. Bulovka otevřela nové pracoviště.
Kategorie: nemocnice tomajerovaSeznam zdrojů na téma nemocnice třinec podlesí:


Nemocnice Podlesí, a.s. - Třinec - Nemocnice
Doc. MUDr. Stanislav Czudek, CSc. - PUBLIKAČNÍ ČINNOST - Naši Politici
Mistři hokejové extraligy, HC Oceláři Třinec, ukážou své poháry v Nemocnici Podlesí
Nemocnice Podlesí a.s., Třinec
Nemocnice TЕ™inec-PodlesГ­ a.s. – ZdravotnickГЎ zaЕ™Г­zenГ­ | Top LГ©kaЕ™
NEPŘÍTOMNOST - Praktický dětský lékař - MUDr. Mariana Jínková
Sesterská sekce
Vítejte na stránkách Bohumínské městské nemocnice, a.s.
HZS Moravskoslezského kraje - Územní odbor Frýdek-Místek - Hasičský záchranný sbor České republiky
Nemocnice Podlesí, a.s. (Třinec - Konská) - Najisto
Odkazy :: MUDr.Zbyněk Luňáček
NEMOCNICE PODLESÍ a.s., Třinec, Konská - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Nemocnice Podlesí, Třinec - Podlesí - Nemocnice, domovy důchodců, ústavy sociální péče - Montycon
Karvinská hornická nemocnice a.s.
K novému vybavení na Podlesí pomohla dotace - Frýdeckomístecký a třinecký deník
Nemocnice TЕ™inec-PodlesГ­ a.s. – ZdravotnickГЎ zaЕ™Г­zenГ­ | Top LГ©kaЕ™
Nemocnice Podlesí, a.s. - Firmy.cz
www.nempodlesi.cz - Nemocnice Podlesí, s. r. o., Třinec
Infobox - Chirurgická ambulance Nemocnice Podlesí Třinec
Nemocnice Trinec - Hospital Trinec - Content

Evropský rok dobrovolnictví | Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Evropský rok dobrovolnictví | Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Přeskočit na: obsah stránky | hlavní navigaci | vyhledávání Nacházíte se zde: vfn.cz » O nemocnici » Dobrovolnictví ve VFN » Evropský rok dobrovolnictví Evropský rok dobrovolnictví Rok 2011 byl vyhlášen Evropským rokem dobrovolných činností na podporu aktivního občanství. Je to výborná příležitost dozvědět se o činnosti dobrovolníků mnohem víc než dosud. S lidmi, kteří chtějí pomáhat, se můžete setkat v různých oblastech. Jednou z nich jsou také nemocnice a zdravotnická zařízení. Zástupci pěti pražských nemocnic, ve kterých dobrovolníci působí, založili při příležitosti Evropského roku dobrovolnictví pracovní skupinu s názvem „ Pražská nemocniční pětka ". Patří k ní Fakultní nemocnice v Motole, Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Všeobecná fakultní nemocnice v Praze a Ústřední vojenská nemocnice Praha. Tato skupina bude v průběhu roku 2011 seznamovat odbornou i laickou veřejnost s aktivitami dobrovolníků v nemocnicích. Cílem Pražské nemocniční pětky je zejména aktivní propagace dobrovolnictví ve zdravotnictví, které má v České republice již desetiletou tradici. V současné době můžete v pražských nemocnicích potkat několik desítek dobrovolníků. Věnují se jako společníci hospitalizovaným dětem i dospělým pacientům.
Kategorie: nemocnice vinohrady praha

Vinohradská nemocnice / Vinohradska nemocnice, Praha, Hlavní Město, Czech Republic, Europe

Vinohradská nemocnice / Vinohradska nemocnice, Praha, Hlavní Město, Czech Republic, Europe

World index... Europe... Czech Republic... Praha, Hlavní Město... Vinohradská nemocnice Vinohradská nemocnice, Praha, Hlavní Město, Czech Republic What's around Vinohradska nemocnice? Wikipedia near Vinohradska nemocnice Where to stay near Vinohradská nemocnice The timezone in Vinohradska nemocnice is Europe/Prague Sunrise at 08:01 and Sunset at 16:09. It's Dark Latitude. 50.075609273238°, Longitude. 14.4752812385559° Weather near Vinohradská nemocnice ; Report from Praha / Ruzyne, 17.6km away Weather : Temperature: 1°C / 33.8°F Wind: 16.1km/h Southwest Cloud: Few at 1300ft Scattered at 3600ft Where is Vinohradska nemocnice? Geographic features & Photographs around Vinohradská nemocnice, in Praha, Hlavní Město, Czech Republic section of populated place ; a neighborhood or part of a larger town or city.
Kategorie: nemocnice praha

České porodnice | Rodina.cz

České porodnice | Rodina.cz

Re: doktror Sadílek a nemocnice Neratovice (30.3. 2009 12:10:01 ) Dobrý den, porodila jsem svoji první holčinu v roce 2004 v Neratovicích a nyní bychom chtěli další mimčo. Když čtu popis paní Aleny, připadá mi doslova hazard se zdravím a životem jít opět rodit do neratovické porodnice. A to je to, proč vůbec něco píšu - porod a dny po něm prožívá každá maminka jistě jinak a je to období plné rozporuplných pocitů. Já si nemohu na péči tam stěžovat, měla jsem nadst. pokoj, manžel byl se mnou při porodu císařem, po něm, prostě kdykoli. Malou jsem si vzala k sobě hned druhý den, chtěla jsem. Samozřejmě bych si mohla postěžovat na detaily, vždy se něco najde, ale celkově to bylo pár krásně strávených dní, sestry byly ohleduplné, milé, nikdo mne nenutil k něčemu, co jsem nechtěla, apod.. Proto chci říct, že ne, že paní Aleně nevěřím, ale spíše to, že je potřeba opravdu znát názor obou stran a udělat si vlastní úsudek, nejlépe třeba návštěvou porodnice, apod.. Já osobně se do porodnice, až se miminko zadaří, dojedu podívat a uvidím, pokud bude na mne působit stejně rodinně a mile jako před pár lety, ráda se tam vrátím.
Kategorie: nemocnice neratovice

Topné panely - Koupelnové radiátory | Zefyr® - elektrické topné systémy s akumulací

Topné panely - Koupelnové radiátory | Zefyr® - elektrické topné systémy s akumulací

elektrické topné panely s akumulací Koupelnové radiátory Elektrické koupelnové radiátory bílé radiátor BK. E Elektrické radiátory řady BK. E jsou standardně dodávány s povrchovou úpravou bílé komaxitové barvy RAL 9003. Elektrické radiátory jsou plněny speciální nemrznoucí směsí do -10 °C. K pevné elektrické síti se připojuje prostřednictvím instalační krabice s předřazeným regulátorem prostorové teploty nebo časovačem. více » radiátor BK.ES Elektrické radiátory řady BK.ES jsou standardně dodávány s povrchovou úpravou bílé komaxitové barvy RAL 9003. Elektrické radiátory jsou plněny speciální nemrznoucí směsí do -10 °C. Pro připojení k pevné elektrické síti je přívodní šňůra radiátoru vybavena specielní vidlicí se spínačem a signálkou. více » radiátor BK.ER Elektrické radiátory řady BK.ER jsou standardně dodávány s povrchovou úpravou bílé komaxitové barvy RAL 9003. Elektrické radiátory jsou plněny speciální nemrznoucí směsí do -10 °C.
Kategorie: nemrznouci smes do radiatoru

Moravostav Brno a.s. | realizované projekty

Moravostav Brno a.s. | realizované projekty

moravostav@moravostav.cz Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie (Hybridní operační sál) – Nemocnice u sv. Anny, Brno
Kategorie: nemocnice u svaté anny brno

Kategorie: