mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5052
Čeká na schválení: 265
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice pelhřimov

Nejnovější v kategorii calimera:


Slovníček

Slovníček

nádor nezhoubný-adenom na hypofýze hypofýza (podvěsek mozkový) je drobná žláza umístěna v lebce. Adenom je nezhoubný nádor, který se může projevovat dvěma způsoby: 1. při růstu utlačuje okolní tkáně, například zrakový nerv, což se projevuje zúžením zorného pole až úplnou slepotou. 2. vysokou produkcí některého z hormonů, které hypofýza normálně produkuje, a následnou odezvou organismu (např. akromegalie - zvětšování nohou, rukou, brady atd.) Léčba je chirurgická. Nápověda Do horního formulářového pole napište výraz z onkologie, který Vás zajímá a automaticky se vám vypíší šechny pojmy ze slovníku, které daný výraz obsahují. V rozšířeném vyhledávání si také můžete nechat zobrazit jen pojmy začínajíc na určité písmeno. Jestliže se pojem skládá z více slov, zkuste nejprve zadat jednotlivá slova nebo jejich části. Ve slovníčku nejsou názvy léků a léčivých látek!
Kategorie: nezhoubný nádorSeznam zdrojů na téma nemocnice pelhřimov:


Dobrovolnictví: Pelhřimov - FOKUS Vysočina
Nemocnice PelhЕ™imov - Kressida - VysuЕЎovГЎnГ­ a izolace vlhkГ©ho zdiva - Izolace zdiva pomocГ­ chrom-niklovГЅch desek
NEMOCNICE PELHŘIMOV
Nemocnice - Pelhřimov - Firmy.cz
Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace (hbi.cz) cs
Nemocnice Pelhřimov | Uzdravím.cz - magazín o zdraví, medicíně a farmacii
Rekonstrukce nemocnice PelhЕ™imov - tiskovka - YouTube
Nemocnice Pelhřimov- ORL ordinace - Počátky - ORL ordinace
Nemocnice Pelhřimov p.o.
nemocnice pelhřimov - Google Maps
Nemocnice Pelhřimov (Příspěvek Rodina.cz)
Práce, Pracovní: Nemocnice Pelhřimov - Pelhřimov | Indeed.com
Nemocnice Pelhřimov | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Práce ve společnosti Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace
Pelhřimovští pacienti si objednají vyšetření u specialisty po internetu - Pelhřimovský deník
Nemocnice Pelhřimov - Firmy.cz
GTK
Rekonstrukce nemocnice Pelhřimov | Mikroregion Stražiště
Nemocnice Pelhřimov, p.o. - porodnice - www.naseporodnice.cz
Nemocnice Pelhřimov - pavilon akutní medicíny(PAM) - Penta Jihlava

Pediatrická klinika fakultní nemocnice v Motole - Úvodní stránka | Historie | Historie I. dětské kliniky

Pediatrická klinika fakultní nemocnice v Motole - Úvodní stránka | Historie | Historie I. dětské kliniky

Historie I. dětské kliniky Počátky I. dětské kliniky v Praze sahají až do historie starého pražského nalezince na Karlově. V roce 1882 po rozdělení pražské univerzity na českou a německou část v nalezinci vzniká tehdy česká dětská klinika, jejímž přednostou se stal v roce 1885 porodník docent Karel Schwing. Tato klinika v budově nalezince na Karlově byla označena jako klinika pro novorozence, kojence a kojící ženy. Nástupcem Schwinga v roli přednosty byl František Scherer, který spolupracoval s profesorem Eduardem Babákem a publikoval prioritní práce o energetické spotřebě a respiračním kvocientu u kojenců. Po smrti Schererově v r. 1916 vedl 3 roky kliniku Quido Mann, který má velké zásluhy o zavedení preventivní poradenské péče pro matky a kojence. Dalším přednostou se stal Karel Švehla, habilitovaný v r. 1889, profesorem od r.
Kategorie: nemocnice v krči

Práce, Pracovní: Karlovarská Krajská Nemocnice - Karlovy Vary | Indeed.com

Práce, Pracovní: Karlovarská Krajská Nemocnice - Karlovy Vary | Indeed.com

Karlovarská krajská nemocnice a. s. nabízí volné pracovní místo v obci Karlovy Vary na pracovní pozici S REGISTRACÍ. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená... praceunas.cz - před 12 dny e-mail - více...
Kategorie: nemocnice na karlove

nemocnice nachod - Google Maps

nemocnice nachod - Google Maps

nemocnice near 547 01 Náchod, Czech Republic Oblastní Nemocnice Náchod A. s. Purkyňova 446, 547 01 Náchod, Czech Republic
Kategorie: nemocnice nachod

Need For Speed: The Run, Shift 2, Hot Pursuit, World Online - série NEED FOR SPEED > E-Shop | Vokr.com

Need For Speed: The Run, Shift 2, Hot Pursuit, World Online - série NEED FOR SPEED > E-Shop | Vokr.com

E-SHOP NEED FOR SPEED: HOT PURSUIT ›› V prodeji bude od 15.11. 2010 ›› Lokalizace : české titulky ve hře a manuál ›› INFO : Need For Speed: Hot Pursuit je dalším dílem dlouholeté závodní hry, kterou snad každý z nás hrál. Můžete se těšit na nové efekty, přepracovaný koncept poškození aut, strhující příběh a honičky, jaké ještě tato série nezažila. Vrací se zpět POLICIE s UI na vysoké úrovni, jenž Vás nenechá ani na malou chvilku vydechnout. Můžete se těšit na spoustu režimů v online módu a mnoho dalšího. ^ NEED FOR SPEED: HOT PURSUIT PC ^ NEED FOR SPEED: HOT PURSUIT WII ^ NEED FOR SPEED: HOT PURSUIT PS3 ^ NEED FOR SPEED: HOT PURSUIT X360 NEED FOR SPEED: SHIFT ›› Lokalizace : české titulky ve hře a manuál ›› INFO : SHIFT = POSUN, a tím tahle hra přesně chce v sérii Need for Speed být. Seznamte se, Shift přijíždí. Tratě byly v předváděné pre-alpha verzi k dispozici dvě. A sice londýnský okruh a jedna z nejslavnějších tratí světa, kde se jezdily snad všechny motoristické série, včetně F1 a MotoGP - ano, mluvím tu o Brands Hatch. U vozů byl větší výběr, rovnou šestice krasavců.
Kategorie: nfs pro street čeština

Postup při provádění srážek ze mzdy a jejich rozsah - VÝPLATA.cz

Postup při provádění srážek ze mzdy a jejich rozsah - VÝPLATA.cz

Aktualizováno: 11.2. 2011 Postup při provádění srážek ze mzdy a jejich rozsah Srážky ze mzdy lze provádět jen do výše pohledávky s příslušenstvím, jímž jsou úroky, úroky z prodlení poplatky z prodlení a náklady spojené s uplatněním pohledávky u soudu. Rozsah možných srážek ze mzdy a tím i pravidla pro jejich výpočet stanovená v občanském soudním řádu (zákon č. 99/1963), se vztahují na veškeré srážky ze mzdy, které zaměstnavatel provádí tj. nejen na výkon rozhodnutí srážkami ze mzdy. Postupuje se přitom takto: 1. Srážky se provádějí z čisté mzdy, která se vypočte tak, že se od mzdy odečtou zálohy na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti, pojistné na sociální zabezpečení, příspěvky na státní politiku zaměstnanosti a pojistné na všeobecné zdravotní pojištění, vypočtených podle podmínek a sazeb platných pro povinného v měsíci, za který se čistá mzda zjišťuje. Dále se srážky provádějí i z jiných příjmů, s nimiž se nakládá, jako se mzdou. Těmito příjmy jsou takové, které povinnému nahrazují odměnu za práci, zejména důchody, nemocenské, peněžitá pomoc v mateřství náhrady ucházejícího výdělku (náhrada mzdy, odměna za pracovní pohotovost a také náhrada za ztrátu na výdělku, poskytovaná z důvodu pracovního úrazu nebo nemoci z povolání - od 1.10. 1999, sem již nepatří odstupné), dále hmotné zabezpečení uchazečů o zaměstnání stipendia poskytovaná školami aj..
Kategorie: nezabavitelné částky

Kategorie: