mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12094
Čeká na schválení: 382
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nhl 05 download

Nejnovější v kategorii calimera:


Vláda chce zrušit nemocnici na Karlově náměstí - ZDN

Vláda chce zrušit nemocnici na Karlově náměstí - ZDN

ZDN > Denní zprávy > Z domova > Vláda chce zrušit nemocnici na Karlově… Velikost: menší střední větší Vláda chce zrušit nemocnici na Karlově náměstí zpět Sdílet 5. 5.2009 Stop stav pro investice do pražské VFN doporučila vláda. Zároveň uvolnila 50 milionů korun na přípravu projektu nové nemocnice, kam se mají lékaři z rozsáhlého komplexu na Karlově náměstí přestěhovat. „Rekonstrukce stávajících budov pro účely moderní zdravotnické péče není plně efektivní, proto je třeba řešit soudobé požadavky novou výstavbou," stojí v materiálu, který kabinetu předložila Daniela Filipiová... Stop stav pro investice do pražské Všeobecné fakultní nemocnice doporučila vláda na svém předposledním zasedání. Zároveň uvolnila 50 milionů korun na přípravu projektu nové nemocnice, kam se mají lékaři z rozsáhlého komplexu na Karlově náměstí přestěhovat. „Rekonstrukce stávajících budov pro účely moderní zdravotnické péče není plně efektivní, proto je třeba řešit soudobé požadavky novou výstavbou,“ stojí v materiálu, který odstupujícímu kabinetu předložila ministryně zdravotnictví Daniela Filipiová. Není rozhodnuto, jestli se celkem 1960 lůžek a 25 operačních sálů přesune z Karlova náměstí na okraj města, anebo do jiných nemocnic. Nová nemocnice přijde podle vládního materiálu na šest a půl miliardy. Ministryně ve svém návrhu neupřesnila, jestli bude stát novostavbu financovat prodejem lukrativních pozemků na Karlově náměstí.
Kategorie: nemocnice na karlově náměstíSeznam zdrojů na téma nhl 05 download:


Slovenčiny.Com - počítačové hry, download, slovenské preklady hier a herný spravodaj, recenzie, novinky
-=| CZ N H L / O hře NHL / Czech Fansite |=-
-=| CZ N H L / O hře NHL / Czech Fansite |=-
Downloady ke hře NHL 2005 pro PC
Uložto - NHL 2005.rar
nhl 05 | Hry-download-zdarma.bloger.cz
NHL 1993-2009 (EN,CZ) - WarCenter.cz
Cestina do NHL 05 | mikešovo deník
Nhl 2005 download :: Rapid Booster
Abeceda her: Hry, Návody, Cheaty, Trainery, Češtiny, Wallpapery, Screenshoty a Obaly
Sosej česká extraliga pro NHL 2005 - Sosej.cz
Hra - NHL 2005 | ABCgames.cz
NHL 2004 - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
Kompletní série NHL (93 - 09) : PC hry | Warez Portal.eu - warez forum, download, rapidshare, mp3, stahuj
NHL 2005 - iDNES.cz
Download - NHL 09 - diskusia | ABCgames.sk
NHL 2005 čeština download
Downloady ke hře NHL 06 pro PC
extraliga do nhl 05 - INSTALUJ.cz - Download software
Nhl 2005 extraliga | dominik13.blog.cz

Reality Rakousko | Zahraniční reality

Reality Rakousko | Zahraniční reality

Reality Rakousko Rakousko patří mezi českými občany při nákupu zahraničních realit k nejoblíbenějším destinacím. Vstupem České republiky do Evropské unie došlo ke zjednodušení nákupu nemovitostí v Rakousku. Občané EU mají při nákupu rakouských realit obdobné postavení jako místní občané. Velkým plusem je samozřejmě snadná dopravní dostupnost a také cena. Menší apartmán můžete pořídit za cenu, která se nebude nijak výrazně odlišovat od té, kterou byste zaplatili např. v Krkonoších. Kvalita a úroveň služeb, stejně jako dalšího vyžití, je však v Rakousku na zcela jiné úrovni. Nejvyhledávanější reality a nemovitosti v Rakousku K nejžádanějším patří zejména ski nemovitosti a apartmány v alpských lyžařských střediscích. Vyhlášená lyžařská střediska v blízkosti ledovců poskytují milovníkům lyžování vynikající podmínky pro sportovní vyžití. V jejich blízkosti navíc v poslední době často vyrostla golfová hřiště, čímž dochází k dalšímu zhodnocení nemovitostí v dané oblasti a zároveň roste jejich využitelnost v průběhu celého roku. Kromě apartmánů, domů, bytů a chat je zájem také o objekty vhodné k podnikání v gastronomii a cestovním ruchu.
Kategorie: nemovitosti v zahraničí

Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice Ústí nad Labem

Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice Ústí nad Labem

Krajská zdravotní, a. s. - Masarykova nemocnice Ústí nad Labem
Kategorie: nemocnice ústí nad labem

Uložto - Nero 8 cz+Keygen.rar

Uložto - Nero 8 cz+Keygen.rar

Nero 8.1. 1.0 cz Ultra edition-Keygen/Nero-8.1. 1.0_csy_trial.exe
Kategorie: nero 8 keygen

Bulovka a Thomayerova už nebudou fakultní - Denik.cz

Bulovka a Thomayerova už nebudou fakultní - Denik.cz

| Sdílet Diskutovat (2) 25.12. 2011 10:57 Ilustrační foto Autor: Deník Z pěti fakultních nemocnic zůstanou v hlavním městě tři, které jsou přímo napojeny na lékařské fakulty. Půjde o Všeobecnou fakultní nemocnici, nemocnici v Motole a vinohradskou nemocnici. Ty se časem změní na univerzitní zařízení a vytvoří páteřní síť pražského zdravotnictví. O Bulovku a Thomayerovu nemocnici má zájem Praha. Buď zůstanou státní, nebo se z nich stanou městské nemocnice. V hlavním městě je 27 nemocnic. Managementy Bulovky a Thomayerovy nemocnice musejí do konce roku provést faktické kroky, které souvisejí s „odfakultněním“ v názvu, od změny razítek po změnu názvu klinik. O převzetí Bulovky, kde má hlavní město většinu pozemků a část budov, by se podle legislativního náměstka ministra zdravotnictví Martina Plíška mělo rozhodnout do března příštího roku. Ministerstvo čeká na oficiální žádost pražských zastupitelů.
Kategorie: nemocnice tomajerova

Jazykové školy a kurzy - okres Brno-město  -  Najisto

Jazykové školy a kurzy - okres Brno-město  -  Najisto

Sylvie Nepustilová PHDr. - Vladimír Nepustil - zůstavitel (Brno - Veveří) Nepustilova Jazyková škola Netradiční Nepustilova metoda - angličtina, francouzština, němčina. Dvouměsíční, čtyřměsíční, víkendové a týdenní intenzivní kurzy.
Kategorie: nepustilova jazyková škola brno

Kategorie: