mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10587
Čeká na schválení: 145
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nevo dead sea spa

Nejnovější v kategorii calimera:


New Collection.cz (Brno) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz

New Collection.cz (Brno) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz

Lucie Acaiova : majitelka tel. : +420 606 208 732 e-mail: new. collection@centrum.cz
Kategorie: new collectionSeznam zdrojů na téma nevo dead sea spa:


NevO Dead Sea SPA - Oční gelové sérum Luxury | Femina.cz
OnaDnes.cz – Slevy
Co zabírá na akné i poškozené vlasy? - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama
Soutěž o peeling NevO Dead Sea SPA s obsahem solí z Mrtvého moře | Internetové soutěže
Nevo Dead Sea SPA Special Nail CAre Kit - Praha 6, inzerce, prodám
Novinky od NevO Dead Sea SPA
NevO Dead Sea SPA - PALLADIUM PRAHA
Leštítko na nechty od NevO Dead Sea SPA
Výherce Zázračné bahenní masky od NevO Dead Sea SPA | Ženy.cz
Hledejte NevO Dead Sea SPA Dead Sea Bath Salt Ocean na Mezinárodním obchodním portálu eBay s výhodnými nabídkami zboží z celého světa ve všech svých oblíbených kategoriích. Veškeré zboží je možné zaslat do vaší země!
NevO Dead Sea SPA — Discount card GT GOLD CARD
Novinky od NevO Dead Sea SPA
Vlasový krém :: Krémy, gely
NevO Dead Sea SPA - Palladium Praha
My little world: NEVO dead sea spa
Sůl z Mrtvého moře, sůl koupele v soli z Mrtvého moře, sůl prodej soli z Mrtvého moře, solé koupele
NevO Dead Sea SPA - kosmetika z Mrtvého moře
Want It - Kosmetika NevO Dead Sea SPA Připravili jsme pro Vás speciální nabídku – Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře nyní s 50 % slevou!!!
Sada pro péči o nehty od NevO Dead Sea SPA
NevO Dead Sea SPA – Praha, OD Kotva – MapaObchodů.cz

Zoohoo vэsledky pro: Nestyda rapidshare

Zoohoo vэsledky pro: Nestyda rapidshare

Online celй иeskй filmy a pohбdky online ke shlйdnutн a ke... Ke staћenн zdarma, filmy zdarma, filmy online, pohбdky online, online pohбdky ke staћenн zdarma, pohбdky pro dмti, trailery, novй filmy ke shlйdnutн zdarma......
Kategorie: nestyda ke stažení zdarma

NevO Dead Sea SPA - Palladium Praha

NevO Dead Sea SPA - Palladium Praha

Navigation: Home > Shops & Services > Health & Beauty > NevO Dead Sea SPA Health & Beauty NevO Dead Sea SPA Our promotion Prodej kosmetiky z Mrtvého moře. Opening hours Neděle - Středa 09 - 21 Čtvrtek - Sobota 09 - 22 Kde nás najdete Patro -1, +1 Show in plan Contacts +420 283 883 043 info @nevo-spa.com www. nevo-spa.com   CONNECT WITH US ON FACEBOOK LET US KNOW YOUR OPINION This is a platform for sharing customer´s experiences with this shop. If you have any comment or feedback, please register or login.
Kategorie: nevo spa

Jakub Malý - blog > Control Adapters - filtrování výstupu ovládacích prvků ASP.NET

Jakub Malý - blog > Control Adapters - filtrování výstupu ovládacích prvků ASP.NET

Článek původně vyšel na serveru www. netstudent.cz, ale protože vyhledávače tento server prakticky ignorují, rozhodl jsem se ho uveřejnit také na Trupíkově weBlogu. Pokud se zajímáte o programování v C#, najdete na onom serveru jistě mnoho užitečných článků a návodů. Poté, co vyšly první verze.NET frameworku, často se jim vytýkalo, že kód, který jednotlivé komponenty generují, není validní. Byla to pravda a byla to ostuda, takže od verze 2.0 komponenty generují validní XHTML kód. Do té doby ale naplno vypukla css mánie a s ní spojené pohrdání tabulkami. Prakticky všechny složitější standardní komponenty ale používají tabulkový layout pro svůj výstup. Je pravda, že každý má možnost psát vlastní css-friendly komponenty, ale proč psát celou komponentu znova, když jedinné, co chci, je upravit styl výstupu. Proto jsou od verze 2.0 k dispozici také Control Adapters, které umožní napsat vlastní výstup pro jednotlivé komponenty Základní filosofie Control Adapterů Pokud chcete upravit kód generovaný nějakou komponentou, musíte vytvořit novou třídu - potomka třídy WebControlAdapter (popř. DataBoundControlAdapter) a předefinovat některé její metody.
Kategorie: net adapter

Olomoucký Večerník - Ředitel Fakultní nemocnice Olomouc čelí obvinění

Olomoucký Večerník - Ředitel Fakultní nemocnice Olomouc čelí obvinění

 Ředitel Fakultní nemocnice Olomouc čelí obvinění Pondělí, 14. únor 2011 (12:03) | P. Skřivánek Měl uzavírat nevýhodné smlouvy Proti řediteli Fakultní nemocnice Olomouc (FNOL) Radomíru Maráčkovi zahájil Útvar odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování trestní stíhání. Podle policistů měl ředitel v letech 2007 až 2009 uzavírat pro nemocnici nevýhodné smlouvy, například při pronájmu automobilů. Policie Maráčka obvinila z toho, že rozdělil veřejnou zakázku na pronájem osobních aut tak, aby nebyly překročeny limity stanoveny zákonem o zadávání veřejných zakázek. Smlouvy na pronájem byly uzavírány s jednatelem soukromé firmy v Ostravě na dobu 36 měsíců, přičemž výše měsíčního nájmu se pohybovala v rozmezí od 23 do 54 tisíc korun. Jak se vyjádřil Roman Skřepek, tiskový mluvčí Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie, celková cena pronájmu se tak zvýšila, dodavatel získal neoprávněnou výhodu a ředitel tak měl porušit povinnost při správě cizího majetku a tím způsobit FNOL škodu ve výši nejméně 3,2 milióny korun. Nejedná se jen o toto obvinění. Policie viní Maráčka i z toho, že průběžně uzavíral smlouvy na poradenské činnosti v oboru interních auditů, na konzultační činnost v oblasti personálního poradenství a strategického řízení lidských zdrojů. Podle Skřepka nevolil hospodárný postup, porušil i jiné právní normy a neplnil své povinnosti o finanční kontrole ve veřejné správě.
Kategorie: nemocnice olomouc

Pracoviště ÚVN Praha

Pracoviště ÚVN Praha

Základní informace Ústřední vojenská nemocnice Praha U Vojenské nemocnice 1200, 169 02 Praha 6 info@uvn.cz IČ: 61383082,DIČ: CZ 61383082 Zřizovatel: Ministerstvo obrany ČR Informační služba: Tel. : 973 208 333 (info 24 h.) Informace dle zákona
Kategorie: nemocnice praha střešovice

Kategorie: