mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7659
Čeká na schválení: 282
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » netradiční vánoční cukroví

Nejnovější v kategorii calimera:


Nemocnice Milosrdných bratří Letovice - Vitalia.cz

Nemocnice Milosrdných bratří Letovice - Vitalia.cz

Nahlásit nepravdivé nebo zastaralé informace Názory na nemocnici Nemocnice Milosrdných bratří Letovice Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem Přehled názorů Zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první. Přidejte nemocnici do katalogu Zvětšit mapu Další nemocnice v okolí Hodnocení 1,0 Nemocnice Boskovice, s. r. o. (7,5 km odtud) Otakara Kubína 179, Boskovice Hodnocení 1,0 Nemocnice Blansko (21,0 km odtud) Sadová 33, Blansko Hodnocení 1,1 Nemocnice Moravská Třebová, komanditní společnost (24,2 km odtud) Svitavská 480/25, Moravská Třebová Hodnocení 1,1 Nemocnice Tišnov (24,2 km odtud) Purkyňova 279, Tišnov Hodnocení 1,0 Nemocnice ve Svitavách (24,5 km odtud) Kollárova 643/7, Svitavy Které léky vám zničí zuby? Zaručeně nejlevnější povinné ručení! Jak rozeznat dobrý kečup od obarvené hmoty? Internetové mýty o Romech a důchodech Virus napadá Wi-Fi routery! Nemáte ho? Vitalia.cz (www. vitalia.cz), váš průvodce zdravým životem.
Kategorie: nemocnice u milosrdnych bratřiSeznam zdrojů na téma netradiční vánoční cukroví:


Domácí tvoření
Netradiční vánoční cukroví « Rubrika | ..... pohlazení
Vánoční cukroví 2011: Kde si objednáte to nejlepší!, Veselé Vánoce! - Citypilot.cz: Váš pražský informační portál!
Tipy na vánoční dárky - tip na nákup - Prodámy.cz
Netradiční vánoční cukroví « Třetí věk - stránky pro důchodce a seniory
Knihy píšící o Vánocích. Načerpejte inspiraci na netradiční cukroví i výzdobu bytu - TOPZINE.cz
VYTVOŘTE SI NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ PERNÍČKY
Líbí se nám: Netradiční vánoční cukroví od Johna Galliana (komentáře) | Vánoce | Femina.cz
Netradiční pusinky - Top Recepty.cz
3 recepty na netradiční cukroví - Potomek.cz
Netradiční vánoční cukroví
Vánoční cukroví bez pečení? | Living.cz
Připravte si originální a chutné marcipánové cukroví – Novinky.cz
Re: Netradiční vánoční cukroví - pro hubnoucí :-) (Příspěvek Rodina.cz)
Vánoce 2011, vánoční cukroví, recepty, dárky, trhy, strom
Banánové kostky - netradiční vánoční cukroví - Cukroví - netKucharka.cz
Netradiční cukroví
Recepty na netradiční vánoční cukroví | praktické informace,rady a zajímavosti …
Netradiční vánoční cukroví - Diskuze Omlazení.cz
Vánoční cukroví recepty

Exekuce – rady, zkušenosti o exekucích » Blog Archive » Nezabavitelná částka 2011

Exekuce – rady, zkušenosti o exekucích » Blog Archive » Nezabavitelná částka 2011

Nezabavitelná částka 2011 Peníze admin Leden 7th. 2011, 11:51am Nezabavitelnou částku na povinného dlužníka stanovíme jako 2/3 součtu částky životního minima jednotlivce, tedy částky 3126 Kč, která nebyla  ani pro rok 2011 valorizována, a částky normativních nákladů na bydlení pro jednu osobu v nájemním bytě v obci od 50 000 do 99 999 obyvatel, a to bez ohledu na to, v jaké obci skutečně povinný zaměstnanec žije, tedy pro rok 2011 nově vládou ČR stanovené částky 4863 Kč (dosud šlo o částku 4597 Kč), čili jako 2/3 z částky 7989 Kč (dosud šlo o 2/3 z částky 7723 Kč). Nezabavitelná částka na povinného činí v roce 2011 5326 Kč. (Dosud činila nezabavitelná částka na povinného 5148,67 Kč.) Nezabavitelnou částku na vyživovanou osobu stanovíme obdobně,  a to jako 1/4 z nezabavitelné částky na povinného 5326 Kč, pro rok 2011 tedy činí 1331,50 Kč. (Dosud činila nezabavitelná částka na vyživovanou osobu 1287,17 Kč.) Základní (celkovou) nezabavitelnou částku (určitého povinného) stanovíme jako součet nezabavitelné částky na povinného a všech nezabavitelných částek na vyživované osoby. Comments are closed.
Kategorie: nezabavitelné částky

Mp3s.nadruhou.net | Facebook

Mp3s.nadruhou.net | Facebook

Registrace Díky Facebooku můžete navázat kontakty s lidmi a sdílet s nimi své zážitky. Facebook © 2011 · Čeština Mobile · Najít přátele · Štítky · Lidé · Stránky · O stránkách · Reklamy · Vytvořit stránku · Vývojáři · Kariéra · Soukromí · Podmínky užívání · Nápověda
Kategorie: net na druhou

PARDUBICKÁ KRAJSKÁ NEMOCNICE a.s., Pardubice, Pardubičky - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz

PARDUBICKÁ KRAJSKÁ NEMOCNICE a.s., Pardubice, Pardubičky - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz

( Databox ) PARDUBICKÁ KRAJSKÁ NEMOCNICE a. s. Kyjevská 44 Pardubičky Pardubice 530 03 Pardubice 3 Oficiální název: Pardubická krajská nemocnice, a. s. IČ: 27520536 DIČ: CZ27520536 Počet zaměstnanců: 2000- 2499 Kontakty
Kategorie: nemocnice pardubice

Začínáte s kaktusy? Vyzkoušejte nenáročný echinopsis s úchvatnými květy! - Pokojové rostliny - www.iReceptar.cz

Začínáte s kaktusy? Vyzkoušejte nenáročný echinopsis s úchvatnými květy! - Pokojové rostliny - www.iReceptar.cz

Ptáci Krmení ptáků na krmítku... Nápoje Je káva zdravá? Ano, obs... Pokojové rostliny Pěstování vánoční hvězdy... Zdraví Je vám těžko od žaludku?... Psi a kočky Jak uklidnit psy, kteří... RSS | Pro inzerenty | Ochrana osobních údajů | Podmínky použití | Mapa stránek | Průvodce webem | Vyber.cz | facebook | twitter | blog | Odkazy Portál provozuje Reader's Digest Výběr | © 2011 VIZUS & Reader's Digest Výběr | kontakt | Design Martin Hejral | Používáme redakční systém Vizus CMS Tento článek byl vytišten ze serveru iReceptar.cz Dne 31.12. 2011 v 00:52 hodin.
Kategorie: nenáročné pokojové rostliny

Neuvěřitelné - videa, televize, rádia - Bezva Portál.cz

Neuvěřitelné - videa, televize, rádia - Bezva Portál.cz

Plocha pro reklamu Online obchod s relaxační hudbou Top Filmy, knihy, hry Zábavná všehochuť - Seznam stránek zaměřený na Zábavu v různých formách, Vtipy, Videa, Hry, SMSky Popis kategorie: Český katalog odkazů a webových stránek z oblasti Zábavná všehochuť a seznam odkazů na weby zaměřené na zábavu v různých formách, vtipy, videa, hry, SMSky. Stránky kde najdete především zábavný obsah pro zkrácení dlouhé chvíle. Pobaví vás zajímavosti, hry, hudební klipy, vtipy, básničky, hádanky, srandovní videa, obrázkové emaily, SMSkové texty, zvuky v mp3 a chytáky. Sledujte televize na internetu nebo poslouchejte online rádia. V sekci Zábavná všehochuť dále doporučujeme: Hellspy.cz - stahování filmů, hudby, software Vyhledávač a katalog souborů ke stažení. Projekt Hellspy.cz je určený pro vás, všechny fanoušky stahování filmů a hudby, kteří chtějí na internetu nalézt soubory ke stažení nebo zajímavý obsah sdílený jinými uživateli, a to v jakémkoliv formátu (text, mpeg, jpg, avi, atd.) . Jednoduché vyhledávání různých typů souborů s náhledy a hodnocením vám umožňí ihned stáhnout hudební či filmové soubory, nebo software které hledáte. http://www.hellspy.cz/ Studentpoint.cz - web pro studenty Internetové stránky pro aktivní a kultury chtivé lidi od 16 do 30 let. Jsou tady články, fotoreporty, kalendář akcí, brigády a soutěže. http://www.studentpoint.cz/ Sousedé - jednoduchá online komunikace Na portále je praktické info z okolí.
Kategorie: neuveritelne videa

Kategorie: