mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11682
Čeká na schválení: 299
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nero stahuj

Nejnovější v kategorii calimera:


MPSV.CZ : Příručka pro personální a platovou agendu - Rozvržení pracovní doby

MPSV.CZ : Příručka pro personální a platovou agendu - Rozvržení pracovní doby

Při rozvržení pracovní doby je zaměstnavatel povinen přihlédnout k tomu, aby rozvržení pracovní doby nebylo v rozporu s hledisky bezpečné a zdraví neohrožující práce. VIII. 3.1 Rovnoměrné rozvržení pracovní doby ( § 82 ) Při rovnoměrném rozvržení pracovní doby na jednotlivé týdny nesmí délka směny přesáhnout 9 hodin. VIII. 3.2 Nerovnoměrné rozvržení pracovní doby ( § 84 ) Při nerovnoměrném rozvržení pracovní doby na jednotlivé týdny v rozvrhu směn nesmí průměrná týdenní pracovní doba bez práce přesčas přesáhnout stanovenou týdenní pracovní dobu za období, které může činit nejvýše 26 týdnů po sobě jdoucích. Jen kolektivní smlouva může vymezit toto období nejvýše na 52 týdnů po sobě jdoucích. Délka směny nesmí u nerovnoměrného rozvržení pracovní doby překročit 12 hodin. VIII. 3.3 Jiná úprava pracovní doby ( § 84a ) Jinou úpravu pracovní doby lze dohodnout u rovnoměrného i nerovnoměrného rozvržení pracovní doby s jediným omezením, že délka směny nesmí přesáhnout 12 hodin. Zaměstnavatel je povinen vypracovat písemný rozvrh týdenní pracovní doby a seznámit s ním zaměstnance nejpozději 2 týdny a v případě konta pracovní doby ( § 86 a násl. ) 1 týden před začátkem období, na něž je pracovní doba nerovnoměrně rozvržena, pokud se nedohodne se zaměstnancem na jiné době seznámení. Dojde-li v průběhu období, na které bylo konto pracovní doby rozvrženo, ke změně rozvrhu týdenní pracovní doby, nesmí být tato změna provedena tak, aby zahrnovala období kratší než 4 týdny po sobě jdoucí a zaměstnavatel je povinen zaměstnance se změnou seznámit ve lhůtě 1 týdne před začátkem změny, pokud se nedohodne se zaměstnancem na jiné době seznámení. Autor: MPSV / TREXIMA, spol.
Kategorie: nerovnoměrná pracovní dobaSeznam zdrojů na téma nero stahuj:


Nero 9 download plná verze zdarma
stahuj nero
Nero feat. Alana - Guilt, mp3 ke stažení zdarma, mp3 download - mp3stahuj.cz
Nero - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
Stahuj-cz download - Nero 9
Nero 9: download plné verze zdarma (Free Trial Demo) | recenzi.cz
Vyhledávání "nero" - Stahuj.cz - Programy a hry ke stažení zdarma
Nero Multimedia Suite - Stáhnout - CZ - Download.CHIP.eu
nero-download - Vypalování v Nero Express
nero premium 7.8.5.0 CZ
Nero 7 download plná verze zdarma
Nero 8 ke stažení zdarma - Vše ke stažení zdarma, free download
Nero - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
Nero 7 download
Nero Kwik Media 10.6.12300 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Nero 11 - 11.0.11 - Download freeware a shareware zdarma (ICQ, Skype, Windows Media Player, kodeky atd...) - DWN.cz
Nero - BurningROM 10.6.10600 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Krakensoft : Download/Stahuj! / Admin Doplnky|DB ,Lordik, Drago| / Nero 7 Premium.torrent
Nero 10 ke stažení zdarma - eDownload.cz
Vyhledávání | VOLNÝ.cz

Práce ve společnosti Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace

Práce ve společnosti Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace

Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace Slovanského bratrství 710, Pelhřimov, 393 01 www. hospital-pe.cz Společnost Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace nabízí tato volná místa Nabídky práce > N > Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace lékař,-ka radiodiagnostického oddělení dokončené odborné vzdělání (lékařská fakulta), zařazení do oboru radiologie a zobrazovací metody, případně specializace v oboru vítána, nabízíme podporu specializačního i celoživotního vzdělávání, odpovídající ohodnocení, práci v akreditované... Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace Pelhřimov, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden lékař,-ka interního oddělení dokončené odborné vzdělání (lékařská fakulta), zařazení do oboru vnitřní lékařství, případně specializace v oboru vítána, nabízíme podporu specializačního i celoživotního vzdělávání, odpovídající ohodnocení, práci v akreditované nemocnici dle SAK... Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace Pelhřimov, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden lékař, -ka ORL oddělení dokončené odborné vzdělání (lékařská fakulta), zařazení do oboru otorinolaryngologie, příp. specializace v oboru vítána,nabízíme podporu specializačního i celoživotního vzdělávání, odpovídající ohodnocení, práci v akreditované nemocnici dle SAK ČR,... Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace Pelhřimov, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden lékař,-ka neurologického oddělení dokončené odborné vzdělání(lékařská fakulta), zařazení do oboru neurologie, případně specializace v oboru vítána, nabízíme podporu specializačního i celoživotního vzdělávání, odpovídající ohodnocení, práci v akreditované nemocnici dle SAK ČR,... Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace Pelhřimov, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc Můj účet Přihlásit Vložit inzerát Hledáte zaměstnance? Vložte své volné místo na server Nabídky práce. Zde vložit inzerát Celkem nalezeno: 4 nabídek práce © 2004 - 2011 Nabídky práce s. r. o. , všechna práva vyhrazena | O nás Datum: 31.
Kategorie: nemocnice pelhřimov

Pražský Luxor prodal 13 milionů knih za 9 let. Majitelé vstoupí na trh s e-knihami | life.ihned.cz - Knihy

Pražský Luxor prodal 13 milionů knih za 9 let. Majitelé vstoupí na trh s e-knihami | life.ihned.cz - Knihy

V současné době se Palác knih Luxor orientuje jen na tištěné knihy a publikace. " Nyní ovšem probíhají jednání o zahájení prodeje e-knih nejen v Paláci knih Luxor, ale i v dalších pobočkách," prozradila mluvčí společnosti Zuzana Turňová. Uvedla, že Palác knih Luxor se dočká i nových webových stránek, jež nabídnou komfortnější nákup a více informací o knižních novinkách. Utajené tržby Palác knih Luxor uvedla na tuzemský trh společnost Neoluxor, s. r. o. v roce 2002. O pět let později majitelé Neoluxoru založili sesterskou společnost Neopalladium, která do roku 2008 otevřela dvě prodejny. Pod Neoluxor nyní spadá celkem pět prodejen včetně Paláce knih Luxor. V loňském roce prosperující síť knihkupectví odkoupila od trojice tuzemských podnikatelů společnost Central European Books, ze které 50 procent vlastní slovenská největší knihkupecká síť Panta Rhei. Druhou polovinu drží firma Fortuna Libri SK. Central European Books zaplatila za převod podílů v české síti knihkupectví Neoluxor a Neopalladium údajně téměř 200 milionů korun.
Kategorie: neoluxor palác knihy

Nemocnice Znojmo, p.o. – ZdravotnickГЎ zaЕ™Г­zenГ­ | Top LГ©kaЕ™

Nemocnice Znojmo, p.o. – ZdravotnickГЎ zaЕ™Г­zenГ­ | Top LГ©kaЕ™

Nemocnice Znojmo, p. o. - detaЕЎovanГ© pracoviЕЎtД› Znojmo, VГ­deЕ€skГЎ 8, 66902
Kategorie: nemocnice znojmo

Obuv 5. strana katalogu firem

Obuv 5. strana katalogu firem

Výroba, prodej, velkoobchod, dodávka domácí obuv, dětská domácí obuv. Výroba domácí a lehké vycházkové obuvi s tvarovanou stélkou. Dětské kožené botičky. Dětská domácí a vycházková obuv ve velikostních skupinách 0, 1, 2, 3, 3/4, 4 a 6 a to v provedení, nízkém, kotníkovém ( 0, 1, 2 ) a skupiny 0 a 1 též jako sandálky. Domácí obuv pro...
Kategorie: nico oděvy a obuv

Nero 6 zdarma

Nero 6 zdarma

Re: Nero 6 zdarma Původně odeslal Hitachi Da sa niekde stiahnut Nero 6 zdarma alebo namate niekto ze by som si to stiahol alebo napiste nejake linky pls THX http://www.qr.cz nero zdarma neni, jedine demo Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill. Odpověď s citací
Kategorie: nero 6

Kategorie: