mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4631
Čeká na schválení: 54
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nerez ceník

Nejnovější v kategorii calimera:


Nemocnice dostala model pro nácvik resuscitace kojence - Náchodský deník

Nemocnice dostala model pro nácvik resuscitace kojence - Náchodský deník

| Sdílet 5× foto Diskutovat (0) 3.10. 2009 0:57 Flashový přehrávač se spouští. Pokud se vám nespustil, aktualizujte si ho zde. Slavnostní předání „Modelu pro nácvik resuscitace novorozence a kojence“ se uskutečnilo v deset hodin dopoledne za účasti ředitele nemocnice Miroslava Švábla, primáře dětského oddělení Luďka Týceho, zdravotních sestřiček a dalších pracovníků nemocnice v prostorách ambulantní části dětského oddělení. Současně také zástupci Nadace Křižovatka předali nemocnici dalších několik přístrojů Babysense II. , které monitorují dechovou a pohybovou aktivitu dítěte a mohou tak předejít syndromu náhlého úmrtí dítěte. „Tyto přístroje náchodská nemocnice využívá na svém novorozeneckém oddělení a dále je nabízí k výpůjčce do domácího prostředí,“ uvedl Lukáš Holub, tiskový mluvčí nemocnice. Díky Modelu pro nácvik resuscitace, jehož cena je přibližně 25 000 Kč, budou mimo jiné na novorozeneckém oddělení náchodské nemocnice od listopadu zahájeny kurzy pro nastávající rodiče i pro rodiče, které již kojence mají. Součástí kurzu bude praktický nácvik resuscitace na modelu, základní péče o novorozence a také nácvik technik kojení. Kurzy povedou zkušené dětské sestry se vzděláním laktačního poradce.
Kategorie: nemocnice náchod galerie novorozencůSeznam zdrojů na téma nerez ceník:


Komplexní ceník: SCHWARZWOLF JENA lahvička nerez potažená kůží se 4 šálky - iNETPrint.cz
Nože - nerezové nádobí - řeznické potřeby | Nože, nerezové nádobí,termosy - ceník | FANDA - Mgr. František Plšek - gastronomické zařízení a řeznické potřeby - výroba nerezového nábytku
Sanace vlhkého zdiva - Ceník, podřezávání zdiva, chemická injektáž, izolace nerez plechy
Výkup surovin - HBH odpady s.r.o.
TWI s.r.o. Katalog a Ceník - Solární systémy TWI solar, plastová okna TWI okna, solární panely, fotovoltaické panely
REC.ing spol. s.r.o. - ceník
Nerez zábradlí, zábradlí, hliníkové, balkónové, interiérové, panelákové, nerez
Ceníky
Nerez plech ceník :: Ceník prací
Ceník | Artox
Richter s.r.o. - kování, systém generálního klíče, cylindrické vložky, zámky, železářství. - Nerez
Ceník výfuků Tenax (vyfukytenax.cz)
Ceník služeb
Spojka NEREZOVÁ iCLIP | Terasy, dřevěné terasy, exotické dřevo, dýhy, spárovky, eurohranoly
Výkup barevných kovů | Výkup barevných kovů, výkup železa, výkup papíru – Praha, Velká Bíteš
Ceník – ventilační turbíny VIV – ČR - Tauris Plus
Nerezové materiály
SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování / cena svařování nerez
Ferona, a.s. - Praha
Hledání: poklop nerez ceník / Výsledek:

Nemocnice Říčany, a.s.

Nemocnice Říčany, a.s.

Nacházíte se: Úvodní strana / Odbory / Zdravotnictví / Zdravotnická zařízení Nemocnice Říčany, a. s. Nemocnice Říčany a. s. poskytuje dlouhodobě své zdravotnické služby pro oblast Prahy- východ včetně přilehlých oblastí tohoto regionu a městskou část Prahy 10, a to v základních léčebných oborech Interny a Chirurgie, jak v lůžkové tak ambulantní složce. Lůžková kapacita nemocnice je 104 lůžek z toho 8 lůžek pro poskytování intenzivní péče (JIP), 25 lůžek k následné péči (doléčovací lůžka), zbytek slouží pacientům s akutním onemocněním. Ambulantní péči poskytují kvalifikovaní pracovníci v oborech interny, chirurgie, gastroenterologie, revmatologie, neurologie, cévních poruch, poruch metabolismu tuků (prevence aterosklerozy), rehabilitace, léčby bolestivých stavů. K diagnostickému komplementu patří Oddělení radiodiagnostiky (RTG) včetně sonografie a Oddělení klinické biochemie a hematologie (OKBH). Oba komplementy jsou vybaveny novým technickým zázemím, které využívá kvalitní přístrojové vybavení. Součástí nemocnice je zařízení transfusní služby (ZTS), které provádí pravidelné odběry bezpříspěvkových dárců krve. V evidenci je kolem jednoho tisíce pravidelných dárců. Toto zařízení již získalo certifikát k činnosti platný v EU.
Kategorie: nemocnice říčany

New collection group ICE MEN, prodám Brno

New collection group ICE MEN, prodám Brno

Přihlásit se | Můj Bazar | Seznam Hlavní stránka > Zdraví a krása > Kosmetika, parfémy > New collection group ICE MEN - Brno (inzerce č. 3201913) New collection group ICE MEN - Brno Obdobná inzerce na bazaru: NC Essential Beauty - Blatnice pod Sv. Ant. Prodám parfém značky New Collection, od firmy, která vyrábí také parfémy jako Hugo Boss, Versace atd. Parfém je v originálním balení (v zatavené folii) - vhodný dárek pro energickou ženu! Vyrobený ve Francii, v Česku běžně neprodejný. Limitovaná edice. Původní cena: 1499 Kč. Dámský parfém zn. Papillon White - Praha Výhodně prodám nový zabalený dámský parfém značky Papillon White 50 ml Limited Edition, od New Collection. Vhodný jako dárek.
Kategorie: new collection ice man

CAD Fórum - nhl 2004 download | CAD/GIS tipy pro AutoCAD, LT, Inventor, Revit, Autodesk, HP

CAD Fórum - nhl 2004 download | CAD/GIS tipy pro AutoCAD, LT, Inventor, Revit, Autodesk, HP

Odpovědi můžete omezit a zpřesnit určením produktu v poli CAD 14 bloků nhl 2004 download z CAD knihovny 2 video nhl 2004 download Nenašli jste co jste hledali? Zeptejte se v diskuzním fóru, zkuste globální hledání či CADstudio.cz, nebo najděte či sami doplňte novou stránku na CAD Wiki.
Kategorie: nhl 2004 download

Poranění mozku - Služby - Zdravotní - Iktové centrum - Iktové centrum Krajské nemocnice Tomáše Bati, a.s.

Poranění mozku - Služby - Zdravotní - Iktové centrum - Iktové centrum Krajské nemocnice Tomáše Bati, a.s.

Nacházíte se zde » Úvod » Služby » Zdravotní » Iktové centrum » Iktové centrum Krajské nemocnice Tomáše Bati, a. s. Zdravotní :: Iktové centrum Iktové centrum Krajské nemocnice Tomáše Bati, a. s. Kontakt Havlíčkovo nábřeží 600 Zlín 762 75 Cílová skupina Cévní mozkové příhody Pobytová služba Telefon: 577 551 111       Email: bnzlin@bnzlin.cz www: www.kntb.cz/ telefonní čísla a maily pouze informativní /ústředny/, vznik center v realizaci
Kategorie: nemocnice tomáše bati

Ivan Hubka : Archiv souborů / Základní / Nero 8 keygen.exe

Ivan Hubka : Archiv souborů / Základní / Nero 8 keygen.exe

Čeština do hry Need for s... Komentáře: 17 Čeština do hry F1 Challen... Komentáře: 13 Keygen na Nero 8.exe Komentáře: 8 Čeština do hry NHL 2008. r... Komentáře: 8 Doom 3 Crack.exe Komentáře: 7
Kategorie: nero 8 keygen

Kategorie: