mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1481
Čeká na schválení: 200
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice zlín

Nejnovější v kategorii calimera:


Textil, obuv, oděvy | Zlínský kraj | Firmy | Katalog-firem.net

Textil, obuv, oděvy | Zlínský kraj | Firmy | Katalog-firem.net

Tomáš Mlček - Shop-4U Internetový i kamenný obchod s originálním značkovým oblečením, obuví a módními doplňky od světových výrobců z USA a Velké Británie. Kategorie: Textil, obuv, oděvy http://www.shop-4u.cz Šafaříkova 284, 68601, Uherské Hradiště Detail firmy » statistika Marek Mikel s. r. o. Eshop pro krycí plachty, stínící sítě, plachty na bazény, plachty na auta, a nůžkové stany. Vyrábíme plachty a dílenské závěsy na míru, reklamní stany a prodejní stánky a další produkty technické konfekce. Zboží skladem... Kategorie: Textil, obuv, oděvy http://www.mikel.cz Záhumenní V 329, 76302, Zlín-Louky Detail firmy » statistika Jana krsková Výroba a prodej termo aktivního prádla TERMO-HiT, které je termoprádlem nové generace, určeným pro nejnáročnější sportovní i pracovní aktivity. V nabídce máme trika, scampola, kalhoty, mikiny, roláky, šátky, čelenky, čepice,... Kategorie: Textil, obuv, oděvy http://www.termo-pradlo.com Na Vyhlídce 1526, 75501, Vsetín Detail firmy » statistika Krejčovství Renata Zakázkové krejčovské práce pro ženy i muže, výroba papírových střihů na každý typ postavy pro jednotlivé konečné zákazníky i pro šicí podniky. Výroba netradičních oděvů, oděvních doplňků a bytového textilu,... Kategorie: Řemesla, Textil, obuv, oděvy http://www.krejcovstvirenata.cz Komňa 232, 68771, Bojkovice Detail firmy » statistika Dotex D&D s.
Kategorie: nico oděvy a obuvSeznam zdrojů na téma nemocnice zlín:


KRAJSKÁ NEMOCNICE TOMÁŠE BATI a.s., Zlín - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Medicentrum-Nemocnice Zlín, spol. s r.o. v likvidaci, IČO: 60720255, 31.12. - Obchodní rejstřík - Peníze.cz
Názory k porodnici Krajská nemocnice T. Bati, a. s., Zlín (Rodina.cz)
Porodnice Zlín - MojePorodnice.cz
Nemocnice Zlín - Vitalia.cz
Parkovací dům-Krajská nemocnice T. Bati, Zlín
Krajská nemocnice Tomáše Bati Zlín, a.s.
Baťova nemocnice Zlín personál
Porodnice :: Baťova nemocnice Zlín - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné
Akne-lecba
VNL.XF.CZ - Oљetшovatelstvн - Baќova nemocnice Zlнn ve 20. a 30. letech 20. stoletн
Krajská nemocnice T. Bati, a.s.
MS Centrum při neurologickém odd. Baťovy nemocnice - Zlín - Nadační fond Impuls
Nemocnice - cray.cz
NOP:
Baťova nemocnice starý Zlín - 80.výročí
Baťova Krajská nemocnice Zlín, p. o. - Zlínský kraj - rezervační a informační systém
Kontakt - Krajská nemocnice T. Bati, a.s.
Zlín, Baťova nemocnice - Foto.mapy.cz
Nemocnice Vsetín - Kontakt

Průvodce pacienta problematikou mozkových tumorů - Krajská nemocnice T. Bati, a.s.

Průvodce pacienta problematikou mozkových tumorů - Krajská nemocnice T. Bati, a.s.

Úvod Tento průvodce byl vytvořen pro lepší porozumění problematiky mozkových tumorů, včetně jejich symptomů, diagnostiky, léčby a rovněž vedlejších účinků, které mohou při léčbě nastat. Mozkový tumor je definován jako jakýkoliv abnormální nebo nekontrolovaný růst mozkových buněk. Tumory mohou být benigní (nerakovinné), které ničí mozkovou tkáň tlakem nádoru a maligní (rakovinné), které ničí mozkovou tkáň změnou mozkových buněk. Jelikož jsou lokalizovány v oblasti mozku, i benigní nádor může být nebezpečný. Mozek je obklopen lebkou, tumor při svém růstu začne tlačit na normální mozkovou tkáň a může způsobit otok okolní mozkové tkáně a poté její trvalé poškození. Proto je velmi důležité zahájit léčbu obou typů tumorů co nejdříve. Pokud je původ tumoru přímo v mozku, nazývá se primární mozkový tumor. Někdy se může rakovina šířit do mozku z jiných oblastí, jako např. z plic nebo prsu. Pak se nazývá sekundární (nebo metastatický) mozkový tumor.
Kategorie: nezhoubný nádor mozku

Nepečené cukroví - recepty

Nepečené cukroví - recepty

> Naposledy hledané: marinovaný kapr brokolicový nákyp pecena kruta omacky polévka špalíčky bramborové špalíčky střecha z bebe sušenek na medu na pomerančích králík na víně základní těsto na palačinky plněný hermelín bramborákčky šneci z listového těsta hořčicová bramborový guláš lasagne pražma telecí plec bramborový moučník s tvarohem a borůvkami volí oko se sýrem kysané zelí dušené paprika sýrové kuličky Hledání podobné nepečené cukroví moučníky nepečené cukroví na vánoce cukroví nepečené dorty karamel na cukroví americké limetkové cukroví cukroví z vnitřního polévané cukroví vinné cukroví slepované cukroví hrozinkové cukroví nepečené kávové nepečené mrkvové, čokoládové otesánkovo cukroví. vařené cukroví
Kategorie: nepečené cukroví recepty

Osobní auto na prodej - Škoda Octavia 2.0 TDI NAVI! NEZAVISLE TOPENI

Osobní auto na prodej - Škoda Octavia 2.0 TDI NAVI! NEZAVISLE TOPENI

Informace o prodejci Škoda Octavia 2.0 TDI NAVI! NEZAVISLE TOPENI Při kontaktu s prodejcem uveďte jako zdroj TipCar
Kategorie: nezavisle topeni octavia

Porodnice :: Státní slezská nemocnice Opava - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné

Porodnice :: Státní slezská nemocnice Opava - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné

Porodnice :: Státní slezská nemocnice Opava Homepage > Seznam porodnic Město: Opava Adresa: Olomoucká 86 www: www. nemocnice. opava.cz Telefon: 553 766 111 Zvětšit mapu Diskuze Příspěvky, které obsahují reklamu nebo nevhodný obsah, budou vymazány. Vložit nový příspěvek spokojenost marika1110 27.03. 10 18:03 dne 12.3. 2010 jsem si požádala o plánovaný porod, ihned po vyšetření, mi bylo vyhověno - jelikož už to byl můj třetí porod a maličká dle sona již měla 4200 gr. V 9. ráno mi velice příjemné paní doktorky napíchli plodovou vodu a pak mě tam i s druhem měli stále na očích, jak říkám bylo to úžasné,přístup i komunikace skvělá, malá se nám narodila ve 12. hodin a celý porod i poté péče sestřiček a lékařů byla úžasná. Celkově mohu říct, že v Opavě jsou skvělí a nedám na ně dopustit a až pujdu rodit za pár let počtvrté určitě ani nezauvažuju nad jinou porodnicí. odpovědět porodnice Lenka 07.10. 08 17:10 Dobrý den, v této porodnici jsem rodila zhruba před 6-ti týdny.
Kategorie: nemocnice opava

Ústřední vojenská nemocnice Praha vypsala veřejnou zakázku na rekonstrukci budovy B | vz24.cz

Ústřední vojenská nemocnice Praha vypsala veřejnou zakázku na rekonstrukci budovy B | vz24.cz

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Ústřední vojenská nemocnice Praha vypsala veřejnou zakázku na rekonstrukci budovy B Ústřední vojenská nemocnice Praha vypsala veřejnou zakázku na rekonstrukci budovy B 16.12. 2011 19:25, Zdroj: vz24.cz Ústřední vojenská nemocnice Praha vypsala veřejnou zakázku na "Rekonstrukce budovy B - přízemí - CAZP ". Jedná se o nadlimitní otevřené řízení. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky nebyla zveřejněna. Rekonstrukce přízemí pavilonu B k vytvoření centrální pracoviště pro členy armády ČR. Rekonstrukce spočívá ve zřízení 8 ambulantních vyšetřoven s hygienickým zařízením, recepcí a čekárnou pro pacienty.   Součástí je kompletní rekonstrukce inženýrských sítí, zdravotní techniky, silnoproudu, strukturované kabeláže, slaboproudu a výměny oken. V suterénu bude zřízena rozvodna datové sítě. O zakázku se může ucházet zájemce, který k zajištění plnění svých povinností vyplývajících z účasti v zadávacím řízení finanční jistotu v hodnotě 200 tis.  Kč a dále předloží mj.
Kategorie: nemocnice praha

Kategorie: