mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10390
Čeká na schválení: 190
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice uherské hradiště

Nejnovější v kategorii calimera:


Postup při provádění srážek ze mzdy a jejich rozsah - VÝPLATA.cz

Postup při provádění srážek ze mzdy a jejich rozsah - VÝPLATA.cz

Aktualizováno: 11.2. 2011 Postup při provádění srážek ze mzdy a jejich rozsah Srážky ze mzdy lze provádět jen do výše pohledávky s příslušenstvím, jímž jsou úroky, úroky z prodlení poplatky z prodlení a náklady spojené s uplatněním pohledávky u soudu. Rozsah možných srážek ze mzdy a tím i pravidla pro jejich výpočet stanovená v občanském soudním řádu (zákon č. 99/1963), se vztahují na veškeré srážky ze mzdy, které zaměstnavatel provádí tj. nejen na výkon rozhodnutí srážkami ze mzdy. Postupuje se přitom takto: 1. Srážky se provádějí z čisté mzdy, která se vypočte tak, že se od mzdy odečtou zálohy na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti, pojistné na sociální zabezpečení, příspěvky na státní politiku zaměstnanosti a pojistné na všeobecné zdravotní pojištění, vypočtených podle podmínek a sazeb platných pro povinného v měsíci, za který se čistá mzda zjišťuje. Dále se srážky provádějí i z jiných příjmů, s nimiž se nakládá, jako se mzdou. Těmito příjmy jsou takové, které povinnému nahrazují odměnu za práci, zejména důchody, nemocenské, peněžitá pomoc v mateřství náhrady ucházejícího výdělku (náhrada mzdy, odměna za pracovní pohotovost a také náhrada za ztrátu na výdělku, poskytovaná z důvodu pracovního úrazu nebo nemoci z povolání - od 1.10. 1999, sem již nepatří odstupné), dále hmotné zabezpečení uchazečů o zaměstnání stipendia poskytovaná školami aj..
Kategorie: nezabavitelné částkySeznam zdrojů na téma nemocnice uherské hradiště:


Soubor:Sanitní vůz nemocnice Uherské Hradiště.gif - Wikipedie
Kde pomoci
Otevřený dopis řediteli nemocnice v Uherském Hradišti. Blog - Miroslav K. Pijáček (blog.iDNES.cz)
Nemocnice v Uherském Hradišti získá nový pavilon - ZDN
Nemocnice Uherské Hradiště (okres Uherské Hradiště) - Vitalia.cz
Uherskohradišťská nemocnice a.s. - Zdravotnická oddělení
Nemocnice a polikliniky Uherské Hradiště - hodnocené nemocnice, polikliniky v Uherském Hradišti - sluzby.cz
"Nemocnice s poliklinikou" - služby - lékařská péče
Krize ve zdravotnictví - Slovácký deník
Reference | CompuGroup Medical | Spojujeme svět zdravotnictví
Výpis kategorie Nemocnice, polikliniky - Sluzebnik.cz - informace nejen o službách
Infekční kliniky, oddělení a ambulance
Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. (Uherské Hradiště, Uherský Brod) - Všeobecné informace
nemocnice - Uherské Hradiště | Katalog lékařů - nejen doktoři, nemocnice a lékárny vč. telefonů a ordinačních hodin
AIDS-HIV KDE HLEDAT POMOC
Informacni centrum Uherske Hradiste
Tato společnost není v naší databázi
u nemocnice, Uherské Hradiště | Poštovní schránky České pošty
Uherskohradišťská nemocnice přijala výpovědi lékařů a rozloučila se s nimi | Mediafax.cz
Základní škola a mateřská škola Palackého náměstí, Uherské Hradiště - ZŠ a MŠ při nemocnici

New Collection Group

New Collection Group

O New Collection Group New Collection Group to firma, która specjalizuje się w marketingu face to face  od 11 lat. Firmę tworzą  młodzi, zdolni, energiczni ludzie, którzy rzetelnie i sumiennie wykonują postawione im zadania. Firma  zajmuje się dystrybucją produktów kosmetycznych. Produkty firmy New Collection Group można kupić obecnie w 5 krajach: Czechy, Słowacja, Polska, Węgry, Włochy. Głównym założeniem firmy jest dotarcie do jak największej ilości klientów i zbudowanie jak najlepszej reklamy. Poza tym jeśli jesteś klientem lub pracownikiem znasz już firmę. Firma nie tylko daje możliwości zakupu  produktów taniej niż w sklepach około 30% - 40% ale również daje młodym ludziom pewny start w przyszłość, awans, własne biuro, marketing wielopoziomowy. " Nie ma wielkiej odwagi tam, gdzie nie ma wiary we własne siły i pewności siebie; połowa sukcesu zależy od przekonania, że osiągniemy to, co zamierzyliśmy". ORISON SWEET MARDEN "Sukces nie jest kluczem do szczęścia. To szczęście jest kluczem do sukcesu.
Kategorie: new collection group homme

CENÍK | Killich s.r.o.

CENÍK | Killich s.r.o.

Zpět Spojovací materiál Killich » Aktuální ceny- e-Shop ! Spojovací materiál - orientační ceníky
Kategorie: nerezové materiály ceník

Nesvik kompakt - vyhledávání | spokojeny-nakup.cz

Nesvik kompakt - vyhledávání | spokojeny-nakup.cz

Zobrazuji 1 až 20 z celkového počtu zboží 390 Tripod Nesvik komplet - 3 x noha Výrobce: Nesvik Obchod: Rybářské potřeby - Braunstar s. p. Doba dodání: ihned Tripod Nesvik komplet - 3 x noha. Stojany Nesvik Danio patří ke špičce na českém, ale i světovém trhu Výrobce: Nesvik 3 799,- Kč Tripod Nesvik komplet - 4 x noha Výrobce: Nesvik Obchod: Rybářské potřeby - Braunstar s. p. Doba dodání: ihned Tripod Nesvik komplet - 4 x noha. Čtyřnožka, super stabilní, včetně obalu Výrobce: Nesvik 3 999,- Kč Activity Kompakt Výrobce: Piatnik Obchod: Myšpulínek-hračky, autosedačky, dětské potřeby Activity Kompakt. Activity Kompakt - Activity Kompakt je cestovní balení stejnojmenné společenské hry. Ta je kombinací kreativních herních elementů. Výrobce: Piatnik 287,- Kč Activity Kompakt Výrobce: Piatnik Obchod: Autosedačky,kočárky a hračky Activity Kompakt. Activity Kompakt - Activity Kompakt je cestovní balení stejnojmenné společenské hry. Ta je kombinací kreativních herních elementů.
Kategorie: nesvik compakt

Stavba lékárny v Krajské nemocnici Pardubice - Penta Jihlava

Stavba lékárny v Krajské nemocnici Pardubice - Penta Jihlava

Stavba lékárny v Krajské nemocnici Pardubice Místo: Krajská nemocnice Pardubice Investor: Krajská nemocnice Pardubice Autor projektu: Ing. arch. Jaromír Homolka, CSc. , Ing. Petr Geist Rozsah prací: Studie, DSP, DPS, AD Realizace projektu: 2006 Zastavěná plocha: 819 m2 Obestavěný prostor: 12 173 m3 Studie řešila vybudování lékárny v části objektu ředitelství na úrovni 1. podzemního podlaží a 1. nadzemního podlaží, vybudování skladů MTZ, úpravu střední části prostoru administrativní budovy, dokončení opláštění budovy a zcela novou střechu stávajícího objektu. Předpokladem pro novou přístavbu byla demolice stávajících přístavků a původního objektu kuchyně. Na uvolněném prostoru pak vznikla část lékárny - skladové prostory MTZ. Lékárna, 39 administrativních pracovišť (laboratoří) a 2 zasedací místnosti.
Kategorie: nemocnice pardubice

Need for Speed: Most Wanted (NFS: MW) - Čeština do Most Wanted - na Scorpions.cz

Need for Speed: Most Wanted (NFS: MW) - Čeština do Most Wanted - na Scorpions.cz

Máj je tu a Big Maťo je konečne tu. Po polroku mením editorial (to je aktualizácia)! Ale veď ani ja som tu nebol :-). No čo tam po editorialy hlavné že web je aktualizovaný. Niečo nové? No všetko ide po starom čiže downloady aut, vinylou a sem tam nejaký modik. A hlavné samé tuningy. Okrem toho je spustený kasting do Blacklistu viac o tom je v pevnej newske. Na záver jedno také prekvapenie chystám PATCH alebo Mega mod s ktorým zmeníte Most Wanted na nerozpoznanie!! Viac k tomu nič nepoviem a ani nenapíšem takže sa nechajte prekvapiť.
Kategorie: nfs most wanted cestina download

Kategorie: