mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3181
Čeká na schválení: 324
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice turnov

Nejnovější v kategorii calimera:


Eastside Hockey Manager 2007 download

Eastside Hockey Manager 2007 download

Novinky v magazínu: Rozpoutejte válku s plastovými vojáčky O tom, že i malý vojáček dovede rozpoutat pěkné peklo už není třeba jen snít na pískovišti. Stáhněte si parádní akční hr... šťastné a veselé 2011 Pokud Vám to ještě nikdo jiný neřekl nebo jste to kvůli hraní přehlédli, tak bychom Vás rádi upozornili na to, že jsou t... Novinky k downloadu: Eastside Hockey Manager 2007 Nalezente zde všechny týmy z NHL i ostatních soutěží, ale hra je omeze... FIFA 2006 Nová lepší. barevnější, propracovanější, hratelnější, s více hráči, ví... FIFA 07 A je to tady Fifa 07. Zahrát si můžete za Manchester United, Barcelona... Elastomania Elastomania, kdo by jí neznal. Jedna z mála základních her na které vy...
Kategorie: nhl eastside hockey manager 2007Seznam zdrojů na téma nemocnice turnov:


Panochova nemocnice Turnov, s.r.o., Porodnice | Baby on line
Volná pracovní místa ve spoleДЌnosti Panochova nemocnice Turnov s.r.o.
Panochova nemocnice Turnov s.r.o. (hbi.cz) cs
Panochova nemocnice Turnov, s.r.o. - Vitalia.cz
PROHLÁŠENÍ ČÁSTI LÉKAŘŮ PANOCHOVY NEMOCNICE TURNOV K AKCI „DĚKUJEME, ODCHÁZÍME“
Panochova nemocnice Turnov s.r.o., - Obchodní rejstřík firem
MĚSTSKÁ NEMOCNICE TURNOV
PANOCHOVA NEMOCNICE TURNOV s.r.o., Turnov - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Klinikazdravi.cz - Databáze - Zdravotnické subjekty - Panochova nemocnice Turnov s.r.o.
Městská nemocnice Turnov - Mikroregion Za Letištěm
Rafaj zrušil pokutu 100.000 korun pro nemocnici v Turnově | vz24.cz
PANOCHOVA NEMOCNICE TURNOV OD 1. BŘEZNA 2011. NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY A ODPOVĚDI
Panochova nemocnice Turnov s.r.o. - Dětské hry
Porodnice Městská nemocnice Turnov | Maminka.cz
Panochova nemocnice Turnov, s.r.o. - Zdravotnická zařízení - Český ráj - Turnov
Město Turnov - oficiální stránky města - Prohlášení vedení Panochovy nemocnice Turnov, s. r. o.
Detail firmy - Katalog - WomenZone.cz
Městská nemocnice Turnov | Liberecký kraj, FirmyvKraji.cz
Panochova Nemocnice Turnov s.r.o. - Podnikatel.cz
Panochova Nemocnice Turnov s.r.o., Semily

Baťova nemocnice starý Zlín - 80.výročí

Baťova nemocnice starý Zlín - 80.výročí

V roce 1926 byl uveřejněn v „Časopise lékařů českých“ inzerát na místo vedoucího lékaře – primáře oddělení nemocnice sloužící pro město se 20 000 obyvatel, kterým se stal MUDr. Bohuslav Albert (1890 – 1952). MUDr. Bohuslav Albert pocházel ze známé rodiny Albertů. Jeho strýc Eduard Albert byl profesorem chirurgie na vídeňské univerzitě, kde vedl jednu z chirurgických klinik a spolupracoval s profesorem Billrothem, který vedl druhou chirurgickou kliniku. MUDr. Eduard Albert byl osobním lékařem Františka Josefa I. MUDr. B. Albert byl propagátorem nemocničního rozmachu v první polovině minulého století. Nabyl několik zajímavých zkušeností na frontě. Jedna byla z první Balkánské války v roce 1912, další z 1. světové války 1914-1918. V roce 1912 působil MUDr.
Kategorie: nemocnice tomaše bati ve zlíně

Znáte web mp3.nadruhou.net?

Znáte web mp3.nadruhou.net?

Znáte web mp3. nadruhou.net? od ber » 21 Dub 2011 21:34 Ahoj, chci se zeptat, znáte web mp3 nadruhou? Je tam hromada mp3 a videoklipů. Objevil jsem ho teprve dneska a žasnu, kolik se toho tam dá najít Jen mě zaráží, jak je možný, že jdou klipy z těchhle stránek stáhnout, je to vůbec legální? Dokonce je tam i stahovač, což je zajímavej webovej prográmek, pomocí kterýho si můžete stáhnout jakýkoliv youtube video, co se vám líbí pěkný.
Kategorie: net na druhou

Nemocnice Strakonice - vítejte

Nemocnice Strakonice - vítejte

Bankovní spojení pro úhrady regulačních poplatků: 912 813 733/ 0300 (ČSOB) variabilní symbol: rodné číslo pacienta S pádová oblast Na mapě je spádová oblast vymezena městy Sušice Horažďovice Lnáře Bělčice Mirovice Vodňany Bavorov Horní Vltavice Práva pacientů Pacient má právo na ohleduplnou odbornou zdravotnickou péči prováděnou s porozuměním kvalifikovanými pracovníky. Pacient má právo znát jméno lékaře a dalších zdravotnických pracovníků, kteří ho ošetřují. Má právo žádat soukromí a služby přiměřené možnostem ústavu, jakož i možnost denně se stýkat se členy své rodiny či s přáteli. Omezení takovéhoto způsobu (tzv. kontinuálních) návštěv může být provedeno pouze ze závažných důvodů. Pacient má právo získat od svého lékaře údaje potřebné k tomu, aby mohl před zahájením každého dalšího nového diagnostického či terapeutického postupu zasvěceně rozhodnout, zda s ním souhlasí. Vyjma případů akutního ohrožení má být náležitě informován o případných rizicích, která jsou s uvedeným postupem spojena. Pokud existuje i více alternativních postupů nebo pokud pacient vyžaduje informace o léčebných alternativách, má na seznámení s nimi právo. Má rovněž právo znát jména osob, které se na nich účastní. Pacient má v rozsahu, který povoluje zákon, právo odmítnout léčbu a má být současně informován o zdravotních důsledcích svého rozhodnutí.
Kategorie: nemocnice strakonice

netkucharka.cz - websitehorak.com

netkucharka.cz - websitehorak.com

netkucharka.cz Název/Meta ? Název stránky je důležitým faktorem optimalizace obsahu. Popis je běžně používané jako úryvek ve vyhledávačích. Klíčová slova jsou ještě používány některé vyhledávače k vytvoření žebříčku. netkucharka.cz - název: netKucharka cz recepty na jednom místě (40 znaků.) Popis: Elektronická kuchařka netKucharka cz recepty diskuse nástroje eCookBook (74 znaků.) Klíčová slova: recepty, recept, kuchařka, kucharka, jídlo, vaření, snídaně, oběd, večeře (9 klíčová slova.) Kódování znaků: UTF-8 Jazyk: Kód ? Dobře napsaný kód může urychlit stahování vašich webových stránkách. Pomocí CSS lze dodatečně upravený kód a aby bylo jasnější.
Kategorie: net kucharka

Fakultní nemocnice s poliklinikou Ostrava - Dětské hry

Fakultní nemocnice s poliklinikou Ostrava - Dětské hry

Fakultní nemocnice s poliklinikou Ostrava Autor: Fousm@n, 03.03. 2010 12:46, Kategorie: Miminko Fakultní nemocnice s poliklinikou Ostrava - porodnice Adresa 17. listopadu 1790 708 52 Ostrava- Poruba Kontakt MUDr. Ondřej Šimetka Telefon 597371803 Zkusit další » Přidat fotku Napište, jak se Vám líbí! Zkusím štěstí Mezi oblíbené Sdílet na Facebooku Klikni a zkus další Kategorie Dětská hřiště Dětské tábory Akce pro děti Mateřské školy Hlídání dětí Organizace pro děti Vzdělávání Dětské časopisy Miminko Nemocnice Štenberk p... Nemocnice Štenberk p. o. - porodnice Adresa Jívavská 20 785 01 Šternberk Kontakt MUDr. Jiří Novák Telefon 587800301.. 03.03. 2010 Šumperská nemocnice, a. s... Šumperská nemocnice, a.
Kategorie: nemocnice s poliklinikou ostrava

Kategorie: