mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3330
Čeká na schválení: 341
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice strakonice

Nejnovější v kategorii calimera:


Solární panely, sluneční kolektory, solární systémy, fotovoltaika, fotovoltaické elektrárny a ohřev bazénů

Solární panely, sluneční kolektory, solární systémy, fotovoltaika, fotovoltaické elektrárny a ohřev bazénů

Nerezové ohebné trubky INOFLEX 1“ – 1500mm Kód zboží: CU-012 Popis: Vlnité trubky z ušlechtilé oceli v pevných délkách s kompletní sadou šroubení na obou stranách, na jedné straně vnitřní závit, na druhé straně vnější závit velikosti 1". Nerezové ohebné trubky INOFLEX jsou vhodné k flexibilnímu připojení komponentů solárního systému, případně nahrazují solární měděný rozvod v místech obtížné instalace. Speciální struktura umožňuje ohýbat tyto trubky až do úhlu 180° bez jakýchkoliv nástrojů. Materiál trubky: nerez ocel AISI 304 ; provozní přetlak PN 20 ; pracovní teplota –10 až +300°C ; poloměr ohybu: R=2x vnější průměr, Rozměr : velikost 1". Délka... 1500mm. Cena včetně izolace.
Kategorie: nerezové trubky ceníkSeznam zdrojů na téma nemocnice strakonice:


MUDr. Karel Hradecký v areálu Nemocnice Strakonice, a. s. | Strakonice
Nemocnice Strakonice, a.s. - Vitalia.cz
Regionální noviny | Nemocnice Strakonice zprovoznila přístavbu jižního křídla pavilonu operačních oborů
NEMOCNICE STRAKONICE, a.s. Strpí, Číčenice, Dopravní Zdravotnická Služba
Okresní nemocnice Strakonice (Strakonice) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz
Jihočeské novinky - Domácí - Nemocnice Strakonice je druhou nejlepší
Nemocnice Strakonice, a. s. | Strakonice
Nemocnice Strakonice, a.s. - diskuze k porodnici
Nemocnice strakonice - zdravotnická zařízení, vyšetření
Nemocnice Strakonice, a.s., Porodnice | Baby on line
Nemocnice Strakonice - vítejte
Nemocnice Strakonice, Tyflonet - informační portál pro zrakově postižené
REKONSTRUKCE A DOSTAVBA INTERNY OKRESNÍ NEMOCNICE STRAKONICE | Jihospol
Názory k Nemocnice Strakonice, a.s. (Rodina.cz)
modré noviny - České Budějovice | Region | Nemocnice Strakonice je druhou nejlepší
Nemocnice Strakonice, a.s. - Plicní ambulance (pobočka Blatná) - Firmy.cz
Nemocnice Strakonice, a.s. :: Obchodní a živnostenský rejstřík :: Vazby a vztahy mezi firmami a osobami
Nemocnice Strakonice, a.s.
Nemocnice Strakonice, a.s. - Firmy.cz
nemocnice strakonice - Google Maps

Laboratoře Nemocnice Prostějov mohou testovat přítomnost prasečí chřipky | Mediafax.cz

Laboratoře Nemocnice Prostějov mohou testovat přítomnost prasečí chřipky | Mediafax.cz

Prasečí chřipka si připsala v Česku první oběť v nové sezóně Vláda chce, aby zdravotní pojišťovny lidem platily očkování proti chřipce Fakultní nemocnice Brno zakázala kvůli chřipkové epidemii návštěvy Výskyt respiračních infekcí se za poslední týden zvýšil o pětinu Česko má dalších dvanáct případů mexické chřipky PROSTĚJOV / 20:17, 13. 11. 2009 Laboratoře Nemocnice Prostějov byly zařazeny mezi ty, které mají oprávnění provádět testy na přítomnost viru Pandemic (H1N1) 2009. Agenturu Mediafax o tom v pátek informoval mluvčí nemocnice Tomáš Želazko s tím, že dosud v Olomouckém kraji neměla oprávnění dělat tato vyšetření žádná laboratoř. „Dostali jsme se mezi 19 laboratoří v České republice, které mohou potvrdit přítomnost viru Pandemic (H1N1) 2009. Má to pro nás význam zejména v logistice, protože již nemusíme vzorky zasílat do Ostravy,“ řekl přednosta oddělení Laboratorní medicíny David Stejskal. Podotkl, že současně s prostějovskou nemocnici může v regionu tyto vzorky zkoumat i laboratoř jedné zdravotnické společnosti v Olomouci. „Budeme provádět tyto testy i pro pacienty z našich svozových oblastí a přilehlých regionů,“ doplnil Stejskal. Na infekčním oddělení Nemocnice Prostějov byly dosud hospitalizovány dvě dívky s prasečí chřipkou. V červenci sedmnáctiletá dívka a koncem října čtrnáctileté děvče. Obě dívky byly po několika dnech propuštěny do domácího léčení.
Kategorie: nemocnice prostejov

nico obleceni - Shopping Park .cz

nico obleceni - Shopping Park .cz

Další kategorie Moto oblečení z Anglie Oblečení mistrů světa i pro Vás! Oficiální dovozce motooblečení RST. www. vagnersport.cz Prodej reklamního textilu Výšivka, potisk, výroba textilu trička, polokošile, bundy, vesty www. speed-press.cz Špeky musí pryč Víme jak zhubnout, a řekneme Vám to Poradce a brožura - zcela zdarma! idealniVaha.cz Moto oděvy výprodej sklad Určeno zejména pro obchodníky B2B. Sleva až cca 1/3 z výrobních cen! http://www.pams.cz/nabidka Hubněte bez hladu a diet. Chcete zhubnout do pěkného oblečení a lépe se cítit? Pomůžeme Vám. www. pravidlonahubnuti. webnode.cz Bundy na motorku Kvalitní ochrana nejen před nepřízní počasí.
Kategorie: nico oděvy

NORTH FORMATION drum&bass group

NORTH FORMATION drum&bass group

Letáks gallery jest historií akční. Čo bolo to bolo, země je kulatá a placky se točej dál. CZECH-IT 8. 1. 2011, Faux-Pas, Liberec ONE 10. 12. 2010, Faux-Pas, Liberec The Weekend 19. 11. 2010, Dělnický dům, Hrádek nad Nisou ONE! 22. 10. 2010, Faux-Pas club, Liberec CZECH-IT 17. 9. 2010, Faux-Pas club, Liberec SHOTGUN BENEFICE 2010 11. září, Areál Kristýna, Hrádek nad Nisou SHOTGUN 3. 9. 2010, Faux Pas, Liberec SHOTGUN FESTIVAL + WarmUp 3. –4. 9. 2010, Areál Kristýna, Hrádek nad Nisou WarmUp: 2.
Kategorie: night club liberec

Úvodní strana - Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Úvodní strana - Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Přeskočit menu na obsah stránky 29.12. 2011 Píší o nás... Blepharoplastika není pouze o estetice. Být krásnější, přitažlivější. To je cílem pacientů, kteří si nechávají operativně upravovat oční víčka. Celé znění článku najdete zde. 27.12. 2011 Píší o nás... Z farmaceutické firmy přišel. Nyní se tam šéf nemocnice Řepa vrací. Když lékař, Milič Řepa přicházel v prosinci 2008 z farmaceutické firmy na místo šéfa Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, těžko mohl tušit, že ve stejném období jen o tři roky později bude znovu odcházet.
Kategorie: nemocnice v benešově

Lůžková část nemocnice Opočno bude uzavřena - Politicke-listy.cz

Lůžková část nemocnice Opočno bude uzavřena - Politicke-listy.cz

více na potomek.cz Lůžková část nemocnice Opočno bude uzavřena V podstatě ani jinak rozhodnout nemohli, protože k realizaci (pro klub KSČM přijatelnější) varianty zachování interního oddělení s JIP a lůžky následné péče chybějí jak finance nutné na nezbytné úpravy, tak především personální stav v opočenské zdroj: www. halonoviny.cz, přidáno 3. 12.2010 v 09:01, prečteno: 2x nejlepší články ze dne: 03. 12. 2010 Související články Spíše než korupce Lužkova položily spory s Medveděvem a Putinem První stránky ruských médií dnes plní úvahy a spekulace o příčinách sesazení dlouholetého moskevského primátora a jednoho z nejvýraznějších ruských politiků Jurije Michajloviče Lužkova. Zásadní zřejmě tkvěla v osobní i politické rozepři s prezidentem zdroj: www. rozhlas.cz, přidáno 29.9. 2010 v 16:01, zobrazit podobné Brno: Ulice Pionýrská bude uzavřena Od poloviny srpna do konce září 2012 bude z důvodu rekonstrukce uzavřena ulice Pionýrská v MČ Brno-střed. zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8. 2011 v 11:35, zobrazit podobné Dmitrij Medveděv odvolal moskevského starostu Lužkova Moskva - Ruský prezident Dmitrij Medveděv podepsal výnos, kterým odvolal moskevského starostu Jurije Lužkova z funkce. Ve výnosu uvedl, že Lužkov ztratil důvěru prezidenta Ruské federace.
Kategorie: nemocnice opočno

Kategorie: