mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13977
Čeká na schválení: 186
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice ústí nad labem

Nejnovější v kategorii calimera:


Krajská nemocnice Pardubice (hbi.cz) cs

Krajská nemocnice Pardubice (hbi.cz) cs

Jazyk pro komunikaci: pouze pro registrované uživatele nahoru Činnost a oborové zatřídění podle mezinárodních kódů NACE,SKP,CPV Činnost: Nemocniční, lůžková a ambulantní péče Další společnosti se stejným oborem činnosti: Lázně Teplice v Čechách a. s. Teplice NEMOCNICE BLANSKO Blansko Revmatologický ústav Praha 2 Nemocnice České Budějovice,a. s.
Kategorie: nemocnice pardubiceSeznam zdrojů na téma nemocnice ústí nad labem:


Ubytovna Masarykovy nemocnice - Ubytování Ústí nad Labem | Penziony.cz
KRAJSKÁ ZDRAVOTNÍ-MASARYKOVA NEMOCNICE V ÚSTÍ NAD LABEM a.s., Ústí nad Labem, Severní Terasa - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Krajská zdravotní, a.s.
Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice Ústí nad Labem - Vitalia.cz
Krajská zdravotní a.s. - nemocnice Ústí nad Labem
Ubytovna Masarykovy nemocnice, Ústí nad Labem
Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z. - detail firmy - rejstřík firem ifirmy.cz
Nabídky práce - nemocnice - Ústí nad Labem | careerjet.cz
AIDS centrum Masarykova nemocnice Ústí nad Labem - HIV testy a help centra - NaKluky.cz
PrГЎce ГєdrЕѕbГЎЕ™ nemocnice v ГљstГ­ nad Labem, NabГ­dka prГЎce ГєdrЕѕbГЎЕ™ nemocnice v ГљstГ­ nad Labem. PrГЎce, NabГ­dka prГЎce
Statutární město Ústí nad Labem: Zdravotnictví
Masarykova nemocnice ústí nad labem
Infekční oddělení nemocnic - Instituce a organizace - Ústí nad Labem - Info-Usti.cz
Masarykova nemocnice, Ústí nad Labem
Doplnění zdravotnického zařízení a přístrojů – Nemocnice Ústí nad Labem, o. z. | ROP Severozápad
Masarykova nemocnice Ústí nad Labem – Encyklopedie zdravotní sestry
Práce, Pracovní: Krajská Nemocnice - Ústí nad Labem | Indeed.com
Krajská zdravotní, a.s. – Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem ~ Lékaři Litoměřice
Masarykova nemocnice ГљstГ­ nad Labem – ZdravotnickГЎ zaЕ™Г­zenГ­ | Top LГ©kaЕ™
Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice Ústí nad Labem

Votopl - Voda, topení, plyn - Termofrost P 5l nemrznoucí směs do topného systému

Votopl - Voda, topení, plyn - Termofrost P 5l nemrznoucí směs do topného systému

Termofrost P 25l nemrznoucí směs do... Cena s DPH: 2 159 Kč
Kategorie: nemrznoucí směs do topení

-=| CZ N H L / O hře NHL / Czech Fansite |=-

-=| CZ N H L / O hře NHL / Czech Fansite |=-

Update 04: 1. Přidána další podpora arena center facepacků, provedena revize kompatibility. 2. Doplněny a revidovány údaje o výšce, váze, rok draftu, pozice draftu, datumy narození, města narození, opravena v několika případech národnost.. 3. Revidovány posty na kterých jednotliví hráči hrají. Ostatní změny: 1. Připravena kompatibilita s dresy AHL ( Man_X + Harris ) více informací na fóru webu CZNHL 2. Provedena revize soupisek a čísel dresů. Update 03: AHL !!! Místo německé ligy DEL je nyní 14 plně funkčních Týmů AHL, které mají komentář ve hře a využívají dresy hlavních týmů pro které jsou " farmou ". Nastavení AI - Nastavení umělé inteligence hráčů bylo upraveno, aby hra co nejvíce simulovala realitu a minimalizuje příliž tvrdou a destruktivní hru.
Kategorie: nhl 05

Zlínská nemocnice zaplatí za chybné ozáření 150.000 Kč - ČeskéNoviny.cz

Zlínská nemocnice zaplatí za chybné ozáření 150.000 Kč - ČeskéNoviny.cz

"Vedení nemocnice na sebe bere plnou zodpovědnost při placení pokuty. Pochybení tam bylo ze strany zaměstnanců tehdejší Baťovy nemocnice. Zodpovědnost za tento případ samozřejmě nese i vedoucí onkologického centra primář Milan Kohoutek," řekl Právu nynější ředitel Baťovy nemocnice Bohuslav Škubal. Dodal, že náhradu škody bude požadovat po zaměstnancích, kteří pochybili, i po samotném primáři. " Někteří už nejsou pracovníky naší nemocnice," poznamenal. Krajská nemocnice T. Bati na pochybení onkologického centra přišla v polovině desetiletí, onkologové zprvu nic netušili. Posléze se ale zdravotnické zařízení podle deníku zachovalo protizákonně, problém se prý snažilo ututlat. O několik let později na pochybení upozornil bývalý zaměstnanec zlínského onkologického centra, podle kterého bylo vyšším dávkám záření vystaveno až 1500 pacientů. Podle Čestmíra Berčíka ze specializované inspekční skupiny pro radioterapii SÚJB ozáření nebylo životu nebezpečné.
Kategorie: nemocnice tomáše bati

Dětská ORL FN Motol Praha - Diskuse - eMimino.cz

Dětská ORL FN Motol Praha - Diskuse - eMimino.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu První příspěvek v tématu Anonymni 16.07. 09 09:17 Dětská ORL FN Motol Praha ahojky, bohužel nebo bohudík – musím se synkem pro neustále se opakující středouší. Máme doporučenku do Motola. Nemáte někdo zkušenost ke komu se objednat? Neznám žádného z nich. Poradíte prosím někdo? Napsat příspěvek Reakce: Anonymni 16.07. 09 12:25 ORL Motol MUDr. Kolešková. Přišla mi dobrá i milá,ale pozor doba objednání je pouze ORIENTAČNÍ, takže se čeká a sestry mi přišly milé, ale organizačně naprosto neschopné. Soňa Napsat příspěvek Desty Zasloužilá kecalka Příspěvků: 985 16.07.
Kategorie: nemocnice motol praha

Krajská nemocnice T. Bati, a.s.

Krajská nemocnice T. Bati, a.s.

Krajská nemocnice T. Bati a. s. - Titulní strana Hlavní stránka Vítejte na internetových stránkách Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), se sídlem ve Zlíně, která je jednou z 10 největších v České republice. Krajská nemocnice T. Bati je od ledna 2006 akciovou společností s širokou škálou odborných pracovišť. Jediným akcionářem společnosti je Zlínský kraj. Hlavním cílem krajské nemocnice je poskytování kvalitní péče pacientům ve všech specializovaných odděleních. V nemocnici pracuje 2158 zaměstnanců. Péči o pacienty zajišťuje 291 lékařů a téměř 1000 zdravotnických pracovníků. Ročně v KNTB hospitalizujeme přes 40 tisíc pacientů (například v roce 2009 jich bylo 44.285).
Kategorie: nemocnice zlín

Kategorie: