mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5437
Čeká na schválení: 271
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice praha motol

Nejnovější v kategorii calimera:


Nemocnice a polikliniky Uherské Hradiště - hodnocené nemocnice, polikliniky v Uherském Hradišti - sluzby.cz

Nemocnice a polikliniky Uherské Hradiště - hodnocené nemocnice, polikliniky v Uherském Hradišti - sluzby.cz

Nemocnice a polikliniky Uherské Hradiště - jak hodnotit? Přidejte vlastní hodnocení firem a služeb nemocnic a poliklinik v Uherském Hradišti, které jste našli. Podívejte se, co o nemocnicích a poliklinikách v Uherském Hradišti říkají ostatní. Na detailu každé prezentace klikněte na tlačítko hodnocení firmy a můžete přidat vlastní zkušenost. Využijte také možnosti a podívejte se na nabídky práce z Uherského Hradiště, aktuální nabídky produktů a služeb z Uherského Hradiště nebo zakázky v Uherském Hradišti adresované pro uherskohradišské nemocnice a polikliniky. Zadejte zakázku zdarma Nemusíte psát všem. Udeláme to za Vás. Dostanete nabídky, vyberete si tu nejlepší.
Kategorie: nemocnice uherské hradištěSeznam zdrojů na téma nemocnice praha motol:


Fakultní nemocnice v Motole - Wikipedie
KOC FN Motol: KOC FN Praha-Motol
ÚVN Praha
Úvodní strana - Fakultní nemocnice v Motole
Nemocnice Motol - Zdravotnická zařízení - Instituce - Praha - www.atlasceska.cz
Nemocnice Praha, nemocnice v Praze - Motol, Na Homolce, Bulovka, IKEM, Thomayerova nemocnice, Vinohradská nemocnice
Klinika nukleární medicíny - Fakultní nemocnice Ostrava
Centrum reprodukční medicíny a reprodukční genetiky FN Motol, Praha 5 | Stop neplodnosti
Pension Větrný mlýn « Praha 6, centrum, letiště a okolí Prahy a pension v okolí prahy
GIST: Zapojená centra
CVARS & netScenery • Zobrazit téma - Nemocnice Praha-Motol pro FSX
Nemocnice v Praze
Motol se může chlubit dětskou nemocnicí — Regiony — ČT24 — Česká televize
Fakultní nemocnice Praha - Motol - porodnice - www.naseporodnice.cz
Nemocnice - Instituce a organizace - Praha 10 - Info-Praha.cz
Telekonference Vzdělávání a role nelékařských zdravotnických pracovníků v roce 2011 – PROJEKT NELÉKAŘI - Fakultní nemocnice PRAHA-MOTOL - Detail vzdělávací akce č. 800102525 | IPVZ
Fakultní nemocnice Praha - Motol - diskuze k porodnici
Lékařská pohotovost Praha
Pediatrická klinika fakultní nemocnice v Motole - Pacienti | Informace pro pacienty | Polycystická onemocnění ledvin
LT PROJEKT a.s. - Praha Motol - Rekonstrukce fakultní nemocnice

Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou, Porodnice | Baby on line

Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou, Porodnice | Baby on line

Jak se u nás rodí? Polohovatelná lůžka, míče, vaky, polštáře  U na polohování, vaky, žíněnky, sprcha jsou určeny pro I. dobu porodní. Porodní sál tvoří 4 uzavřené porodní boxy. II. doba porodní - tj. tlačení, probíhá na lůžku v polosedě. Jak probíhá poporodní péče? 2 hod. po porodu je žena na porodním sále, poté odchází na oddělení šestinedělí nebo  oddělení s individuálním režimem. Jak probíhá péče o dítě? Dítě se na chvíli dá k matce - hned po porodu (pokud je dítě i matka v pořádku), poté se na dětském boxu zváží, změří a doprovod může dítě popsat.
Kategorie: nemocnice thomajerova

Praha, Aquapark, Hotel Aquapalace, Hotel, wellness, spa, masáže

Praha, Aquapark, Hotel Aquapalace, Hotel, wellness, spa, masáže

Aquapalace >> Wellness & Léčení >> Saunový svět Finské sauny Finské sauny vám nabízí celkem 5 prohříváren s teplotami od 60 °C do 110 °C a nižší relativní vzdušné vlhosti. Další dvě finské sauny najdete ve venkovní zóně. Během pobytu ve finské sauně dochází k intenzivnímu pocení, díky němuž se pokožka zbavuje nečistot z pórů a je povzbuzována látková výměna. Vlhkost vzduchu a intenzitu pocení lze krátkodobě zvýšit pomocí nálevů během saunových ceremoniálů, které pro vás naši zkušení saunaři pravidelně pořádají. Malá finská sauna Je klasickou finskou saunou se světlým dřevěným obložením. Relaxovat zde můžete za tlumeného světlení. Teplota v sauně: 80 °C Vlhkost vzduchu: 10% Doporučená doba pobytu: 12 minut Velká finská sauna Velká finská sauna je obložena robustním tmavým dřevem v selském stylu, a proto je často nazývána také jako selská sauna. Uvolnění a relaxaci přispívá decentní osvětlení, které je ve velké finské sauně hodně tlumené. Teplota v sauně: 90 °C Vlhkost vzduchu: 10% Doporučená doba pobytu: 10 minut Biosauna Je kombinací finské a parní sauny. Je vyhřívána na relativně vysokou teplotu, nicméně vyšší relativní vlhkostí vzduchu se blíží parní sauně.
Kategorie: neurovegetativní dystonie

SPOLUPRACUJÍCÍ LÉKAŘI

SPOLUPRACUJÍCÍ LÉKAŘI

ALMEDA - privátní nemocnice NERATOVICE Alšova 462, Neratovice Tel. : 315 637 111 www: www. almeda.cz Soukromá Městská nemocnice v Neratovicích byla otevřena v roce 1994. Je vybavena špičkovými diagnostickými a léčebnými zařízeními a řadí se tak k nejmodernějším nemocnicím v zemi. Samotné přístroje a zařízení však dobrou nemocnici nedělají. Mnohem důležitější je profesionálně fungující personál. Naši lékaři,sestřičky k nám přišli z předních pražských klinik, mají mnohaletou praxi. Mnozí absolvovali dlouhodobé odborné stáže v zahraničí. Ke každé pacientce přistupujeme individuálně a snažíme se léčebný režim podřídit jejím osobním potřebám. Poskytování standartních služeb obvyklých v jiných zdravotnických zařízeních považujeme za základ.
Kategorie: nemocnice neratovice

www.skateshop.cz – specialista na skate oblečení & skate boty od roku 2001

www.skateshop.cz – specialista na skate oblečení & skate boty od roku 2001

Jak na ni? Naše značky Burton Carhartt Circa Converse Dakine DC Drake DVS Electric Forum Foursquare Fox Horsefeathers Nike 6.0 Nixon Northwave Nugget Protest Quiksilver Roxy Vans Volcom Všechny značky Aktuality 29.12. 2011 BLESKOVÁ SLEVA: Horsefeathers -31 procent až do neděle! Silvestra možná strávíte na horách a po něm třeba budete potřebovat nové zimní oblečení :) Nejen pro vás máme speciální silvestrovskou slevu -31% (a více) na celý sortiment značky HORSEFEATHERS - berete? Čas máte do nedělní půlnoci a rozhodně platí, že rychlejší vyhrává - zapomenete se na silvestrovské party a ty nejlepší kousky vám někdo vyfoukne před nosem! 29.12. 2011 SOUTĚŽ O SNOWBOARD FORUM má dodatek! V listopadu probíhala soutěž o snowboard FORUM. Vzhledem k tomu, že výherkyně nás nekontaktovala ani na druhou výzvu, tak po uplynutí lhůty (podle pravidel soutěže) máme náhradní výherkyni - majitelkou dámského snowboardu FORUM SAUCE je nakonec ANETA HAVLÍČKOVÁ z Bratříkova! Gratulujeme, Anetu už jsme kontaktovali mailem a pro vás ostatní je to povzbuzení, že vylosováním výherců to nemusí vždycky končit! 27.12. 2011 Posledních pár dnů na využití DOPRAVY ZDARMA!
Kategorie: nevhodný dárek

NORTH FORMATION drum&bass group

NORTH FORMATION drum&bass group

Letáks gallery jest historií akční. Čo bolo to bolo, země je kulatá a placky se točej dál. CZECH-IT 8. 1. 2011, Faux-Pas, Liberec ONE 10. 12. 2010, Faux-Pas, Liberec The Weekend 19. 11. 2010, Dělnický dům, Hrádek nad Nisou ONE! 22. 10. 2010, Faux-Pas club, Liberec CZECH-IT 17. 9. 2010, Faux-Pas club, Liberec SHOTGUN BENEFICE 2010 11. září, Areál Kristýna, Hrádek nad Nisou SHOTGUN 3. 9. 2010, Faux Pas, Liberec SHOTGUN FESTIVAL + WarmUp 3. –4. 9. 2010, Areál Kristýna, Hrádek nad Nisou WarmUp: 2.
Kategorie: night club liberec

Kategorie: