mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1727
Čeká na schválení: 100
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice ostrava poruba

Nejnovější v kategorii calimera:


Hledám zdraví - Deset tisíc operací na Leksellově gama noži

Hledám zdraví - Deset tisíc operací na Leksellově gama noži

Soutěž Soutěž: Žij zdravě! zúčastněte se soutěže Baba dnes radí Co na suché ruce? Vodu po vařených bramborách přelijte do misky a nechte vychladnout. Potom do ní ponořte ruce asi na pět minut. Tato koupel pokožku rukou vyhladí a vyživí, bramborová voda totiž obsahuje velké množství škrobu. Pak ruce osušte a nakrémujte. Není vhodné pro lidi s citlivou kůží. Některé složky bramborového odvaru mohou u citlivých lidí způsobit podráždění a zčervenání (zejména u lidí s atopií). Pokud vaříte brambory v osolené, nebo jinak okořeněné vodě, raději ji vylijte a suchou kůži promažte Lipobasí. další babské rady Deset tisíc operací na Leksellově gama noži Maximálně šetrná miniinvazivní léčba chorobných ložisek nacházejících se v mozku.
Kategorie: neurochirurgie nemocnice na homolceSeznam zdrojů na téma nemocnice ostrava poruba:


Ostravaci.cz
Aktuality - MephaCentrum, a.s., nestátní zdravotnické zařízení
RC OI - FakultnГ­ nemocnice Ostrava Poruba | University Hospital of Ostrava - YouTube
KODIS - koordinátor ODIS
FAKULTNÍ NEMOCNICE OSTRAVA , Ostrava, Poruba - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Oftalmologie (oční): Ambulance - Městská nemocnice Ostrava
Statutární město Havířov - Zdravotnická zařízení
Ortodencie Ostrava - Rovnátka - my děláme krásný úsměv - Rovnátka Ostrava
poliklinika ostrava poruba - Zdravotnické zařízení .cz
Porodnice Ostrava - Fakultní nemocnice - MojePorodnice.cz
Fakultní nemocnice otevřela novou laboratoř - Městský obvod - Ostrava - Poruba | Stránka: 2 | TVOVA Ostravská internetová televize, Magazín Ostrava, Fabex, televize Ostrava, moravskoslezský kraj
Fakutlní nemocnice Ostrava-Poruba
Porodnice Ostrava - Poruba | www.aperio.cz
Porodnice :: Fakultní nemocnice s poliklinikou Ostrava Ostrava- Poruba - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné
Dětská resuscitace FN Ostrava Poruba
Fakultní nemocnice Ostrava - Projekty Morava a Slezsko - Občanské sdružení Život dětem
Otorinolaryngologie (ušní, nosní, krční): Ambulance - Městská nemocnice Ostrava
AIDS-HIV KDE HLEDAT POMOC
OSA – INVEST s.r.o. / Reference / Zdravotnictví
Fakultní nemocnice Ostrava - lékárna (pobočka Ostrava-Poruba) - Firmy.cz

Nezdenice

Nezdenice

Nezdenice Obce/texty NEZDENICE Malá obec, která se rozkládá po obou březích Olšavy na úpatí Bílých Karpat mezi Uherským Brodem a Bojkovicemi. Obec má 800 obyvatel. HISTORIE První zmínky o obci jsou z konce 15. století, kdy zde stávala tvrz a 4 dvory. V r. 1605 byly Nezdenice vypáleny Bočkajovci a podobný osud potkal obec v 17. století ještě několikrát. V 18. století byl statek v držení Serényiů a později Kouniců. Od r. 1863 patřily Nezdenice ke světlovskému velkostatku. Obyvatelé se živili jako zedníci, zvěroklestiči a počátkem 20. století byly v obci dokonce 2 kamenolomy.
Kategorie: nezdenice domov důchodců

FAKULTNÍ NEMOCNICE U SVATÉ ANNY , Brno, Staré Brno - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz

FAKULTNÍ NEMOCNICE U SVATÉ ANNY , Brno, Staré Brno - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz

Související firmy FAKULTNÍ NEMOCNICE U SVATÉ ANNY - Pekařská 664/53, Staré Brno, Brno (Ústředí) Činnosti firmy Restaurace, ubytování Ubytovny - internát pro zdravotní sestry (ubytovna hotelového typu) Zvětšit mapu © 2011 DATABOX s. r. o. , 1. máje 59, 460 01 Liberec 1
Kategorie: nemocnice u svaté anny

Plesové šaty NEO Móda, prodám Brno

Plesové šaty NEO Móda, prodám Brno

Přihlásit se | Můj Bazar | Seznam Hlavní stránka > Oblečení, boty, šperky > Společenské šaty > Plesové šaty NEO Móda - Brno (inzerce č. 1927303) Plesové šaty NEO Móda - Brno Obdobná inzerce na bazaru: plesové šaty společenské šaty večerní šaty koktejlové šaty Prodám společeské šaty - Brno Prodám plesové šaty: sukně a top, barva: sukně šedomodrá, top černý, velikost 40Materiál: polyester, satén-lesklý. Cena 300kč za komplet, za kus 200,- + doprava. Lucie Neumanová. Pěkne společenske plesové šaty - Brno Dobry den, prodavám pěkne společenske šaty. šaty bili puvodně bile, ja jsem ja potom obarvila na platinu na šatech je i měněny zip / nejsem švadlena / jinak jsou v pořadku na šatech je uvedena vel. 12 ale tady jsou pro jistotu miry prsa 2 x 37 cm +18 cm pas 2x40cm +14cm boky zcela volne delka šatu... Vinove spolecenske saty - vel. 38 - Bučovice Nabízím tyto nové vínové plesové šaty. Velikost US 8 (38): prsa 87cm, pas 68cm, boky volné délka 130-135 cm od podpaží po konec šatů - korzet se dá ještě hodně roztáhnout.
Kategorie: neo moda brno

Výkupní ceník

Výkupní ceník

Výkupní ceník Ceník kovů Ceny jednotlivých druhů barevných kovů jsou odvozeny od aktuálního stavu LME (Londýnská burza kovů) a poptávky našich odběratelů. Splatnost dodávek - 3 dny po dodání do kovohutí Krompachy. V případě splatnosti 21 dní bude navýšena cena o 50 EUR/t. Orientační ceník obchodníci,sběrny Cu drát nový % - LME - 250 EUR/t Cena platná za 24 tun
Kategorie: nerez ceník

Nemocnice Vítkovice, a.s. - Vitalia.cz

Nemocnice Vítkovice, a.s. - Vitalia.cz

Nahlásit nepravdivé nebo zastaralé informace Názory na porodnici Nemocnice Vítkovice, a. s. Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem Přehled názorů Zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první. Přidejte porodnici do katalogu Zvětšit mapu Další porodnice v okolí Hodnocení 1,0 Městská nemocnice Ostrava (3,1 km odtud) Nemocniční 898/20, Ostrava Hodnocení 1,0 Fakultní nemocnice s poliklinikou v Ostravě (7,7 km odtud) 17. listopadu 1790/5, Ostrava Hodnocení 1,0 Nemocnice s poliklinikou Havířov (12,7 km odtud) Dělnická 1132/24, Havířov Hodnocení 1,0 Nemocnice ve Frýdku - Místku (14,5 km odtud) El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Hodnocení 1,0 Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, přísp. org. (20,6 km odtud) Areál nemocnice 399, Karviná Jak rozeznat dobrý kečup od obarvené hmoty? Virus napadá Wi-Fi routery! Nemáte ho? Zaručeně nejlevnější povinné ručení!
Kategorie: nemocnice ostrava vítkovice

Kategorie: