mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7007
Čeká na schválení: 387
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice vítkovice ostrava

Nejnovější v kategorii calimera:


LOGOUT: Býval jsem mladistvým lamerem.

LOGOUT: Býval jsem mladistvým lamerem.

ShuCon Sotva jsem dopsal poslední díl série o Pre2, odjel jsem do Nezdenic na intergalaktickou konferenci ShuCon, tedy společnou dovolenou zhruba dvou desítek českých a slovenských spectristů a jejich rodinných příslušníků. ShuCon bylo jedno z původních témat tohoto blogu. Na něm jsem získal nejdříve titul měděného, posléze i stříbrného a nakonec iridiového lamera. Skládal jsem o něm lyricko-epické verše, stal jsem se členem hnutí za jeho trvalou variantu (domov důchodců Nezdenice) a i letos jsem si ho nesmírně užil. Ještě cestou z něj jsem v autě na iPodu sesmolil stručný souhrn toho, co se na něm stalo a publikoval ho jako note na Facebooku: ShuCon 2011 je minulostí. Ulovil jsem na něm nějakých 40 keší a to i přes to, že nám počasí překazilo výlet do Ostravy. Propagoval jsem FourSquare a byl u založení několika míst. Poprvé v historii se topilo v krbu a byl jsem při tom. Viděl jsem na něm hodně kvalitních filmů (poprvé v životě Predátora), slyšel mnoství kvalitních písní, jedl mnoho chutných jídel a vypil víc piv než za celý zbytek roku. Vyměnil jsem základní desku ve svojem PowerBooku (thx to F6, Noby a Poke), abych nakonec zjistil, že špatný je zřejmě AirPort.
Kategorie: nezdenice domov důchodcůSeznam zdrojů na téma nemocnice vítkovice ostrava:


Vítkovická nemocnice, a.s. (Ostrava - Vítkovice) - Najisto
Vítkovická nemocnice a.s., Ostrava - Vítkovice
"Školka už není problém" projekt Nemocnice Ostrava -Vítkovice | Letní fotografická soutěž Vyfoť projekt
Ostrava, Ostrava - Vítkovice, Oblastní Nemocnice Příbram - ZnamyLekar.cz
Tisková zpráva: Městská nemocnice Ostrava hlídá zdraví hokejistů i fanoušků HC Vítkovice - Městská nemocnice Ostrava
Repharm a.s.
Nemocnice Vítkovice a.s., Porodnice | Baby on line
Porodnice Ostrava Vítkovice | www.aperio.cz
Léčba › Odborná pracoviště | Longova metoda - nový způsob léčby hemeroidů
Oddělení kožní - Fakultní nemocnice Ostrava
Gynekologie Malík s.r.o.
PoЕѕГЎr v nemocnici Ostrava - VГ­tkovice - YouTube
Vítkovice - Vítkovice
Nemocnice Vítkovice nebude ženě za údajnou chybu u porodu platit - ostrava.nejlepsi-adresa.cz
Urgentní příjem fakultní nemocnice - Městský obvod - Ostrava - Vítkovice | Stránka: 1 | TVOVA Ostravská internetová televize, Magazín Ostrava, Fabex, televize Ostrava, moravskoslezský kraj
Klinika dětského lékařství - Fakultní nemocnice Ostrava
Oftalmologie (oční): Ambulance - Městská nemocnice Ostrava
Onkologické ambulance Ostrava-Vítkovice | Onkologie a radioterapie
Klauni z Balónkova jedou za dětmi do nemocnic - plán návštěv 2010 :: Klauni z Balónkova
VÍTKOVICKÁ NEMOCNICE servis s.r.o. "v likvidaci", Ostrava - Vítkovice

BABYBOX Babybox

BABYBOX Babybox

Benešov Brno Cheb Chomutov Děčín Frýdek-Místek Hodonín Hradec Králové Jablonec Jihlava Jindřichův Hradec Kadaň Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Liberec Litoměřice Mělník Mladá Boleslav Most Náchod Neratovice Nymburk Olomouc Opava Ostrava Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň Praha 2 Praha 6 Praha 9 Přerov Příbram Slaný Sokolov Strakonice Šumperk Teplice Třebíč Trutnov Ústí n/Labem Ústí n/Orlicí Zlín Slezská nemocnice Opava Otevřením tří babyboxů v jeden den (Nemocnice ve Frýdku – Místku, Městská nemocnice Ostrava, Slezská nemocnice v Opavě – Ivax Pharmaceuticals) jsme vytvořili rekord hodný zápisu v Guinessově knize rekordů. Psal se 7. listopad roku 2008, významný den světové historie. Jako první moravskoslezský babybox jsme toho dne otvírali v 11 hodin 14. bedýnku ve Frýdku-Místku. Jeho hlavní protagonistkou je primářka dětského oddělení Ivanka Röschlová. Zřídili jsme jej podobně jako následující 15. babybox v Městské nemocnici v Ostravě za korunky od Nadace KB Jistota. V Ostravě jsme stihli otvírat ve 12 hodin, tedy přesně za šedesát minut. Dominoval ředitel nemocnice doktor František Jurek a ostravský a opavský biskup František Václav Lobkowicz. Poprosil jsem jej, zda by babybox nemohl uvést do života.
Kategorie: nemocnice opava

V pronajaté sokolovské nemocnici se pacientům líbí — Regiony — ČT24 — Česká televize

V pronajaté sokolovské nemocnici se pacientům líbí — Regiony — ČT24 — Česká televize

Domů > Regiony V pronajaté sokolovské nemocnici se pacientům líbí Velikost textu: Tweet 27. 9. 2011 17:30, autor: ČT24 Sokolov – Hejtmanství v Karlových Varech zhodnotilo půlroční období od pronájmu sokolovské části Karlovarské krajské nemocnice soukromému provozovateli. Rozhodlo se pro firmu, která několik let působí v malé privátní nemocnici v Ostrově. Sociálně demokratické vedení kraje pronájem v zastupitelstvu jenom obtížně prosazovalo. Jeho okolnosti prošetřuje policie. Pacienti jsou ale s novým nájemcem spokojení. autor: ČT24 , zdroj: ČT24 Nemocnice Sokolov Během prvního půl roku investoval soukromý provozovatel do nemocnice 115 milionů korun. Většinu, 95 milionů, přitom dostal od svého partnera, kterým je Sokolovská uhelná společnost. Za peníze se do nemocnice nakoupila například nová magnetická rezonance a začala rekonstrukce některých pavilonů. " Určitě je to posun k lepšímu, i v tom, jak se chovají k pacientům," hodnotí nového nájemce samotní pacienti. "
Kategorie: nemocnice sokolov

STEIN "REVOLUTION" Neprořezné kalhoty "A" Class 1 pracovní oděv - Nejlepší Ceny.cz

STEIN "REVOLUTION" Neprořezné kalhoty "A" Class 1 pracovní oděv - Nejlepší Ceny.cz

Nejlepší ceny > Dům a zahrada > Dílna a nářadí > > Pracovní oděv > STEIN "REVOLUTION" Neprořezné kalhoty "A" Class 1 STEIN "REVOLUTION" Neprořezné kalhoty "A" Class 1 pracovní oděv Tento produkt se aktuálně neprodává v žádném internetovém obchodě. Arboristické neprořezné kalhoty. Ochrana dle normy EN 381-5 Class 1 (20 m/s)   Dvě boční kapsy na zip a velká kapsa na levé noze (suchý zip)   Neprořezné z celé přední části, na pravém stehnu ochrana materiálem NOMEX ® - odolnost proti propálení kalhot od motorové pily. Velice pohodlné a pružné provedení kalhot. Materiál Armortex ® vodě odpuzující a oděru odolný materiál Dodávají se i v prodloužených verzích. Barva: černá     Tabulka velikostí: Celý popis… Cena s DPH : 4 800 Kč 0 porovnání cen Reklama Hodnocení obchodů
Kategorie: neprořezné kalhoty

PC World.cz | Recenze, novinky a testy: Hardware, Software, Download a Internet

PC World.cz | Recenze, novinky a testy: Hardware, Software, Download a Internet

Další články Tip: Jak odinstalovat problematické ovladače ve Windows 7 - 1. díl Software | 23.12. 11 | Michael King, Jan Bednařík Pokud se váš počítač začal chovat nestandardně, běží pomalu, zobrazuje varovná... více Tip: Nástroj Obnovení systému pomůže opravit systém - 4. díl Software | 22.12. 11 | Tony Bradley, Jan Bednařík V posledním díle seriálu si předvedeme, jak zvrátit změny provedené nástrojem... více Tip: Nástroj Obnovení systému pomůže opravit systém - 3. díl Software | 21.12. 11 | Tony Bradley, Jan Bednařík V tomto díle si ukážeme, jak provést obnovení systému do vybraného dříve vytvořeného... více Tip: Nástroj Obnovení systému pomůže opravit systém - 2.
Kategorie: new games pc

Zdravotnická centra | Společnost E - podporujeme lidi s epilepsií

Zdravotnická centra | Společnost E - podporujeme lidi s epilepsií

Adresa: Neurologická klinika VFN (Všeobecná fakultní nemocnice), Kateřinská 30, Praha 2; Mediscanu,Šustova 1930, 148 00 Praha 4-Chodov Kontakt: As. MUDr. Evžen Nešpor, As. MUDr. Petr Bušek, Ph. D. Tel. : 224 965 501, 267090811 Web: www. mediscan.cz Genetická poradna, DK 1. LF UK a VFN – Praha 2 Adresa: Dětská klinika 1. LF UK a VFN, Ke Karlovu 2, Praha 2, budova A, 2. patro Kontakt: MUDr. J. Židovská, CSc. Tel. : 224 967 171 (175) Centrum pro epileptologii a epileptochirurgii, DK 1.
Kategorie: neurologicka poradna online

Kategorie: