mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7030
Čeká na schválení: 152
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice motol orl

Nejnovější v kategorii calimera:


Ahead Nero 7 a 8 zdarma ke stažení, free download

Ahead Nero 7 a 8 zdarma ke stažení, free download

Nekupujte Ahead Nero 7 ani 8, stahněte si zdarma CDBurnerXP Pro! Kliknutím na odkaz Download! začnete stahování. Download! CDBurnerXP Pro 3.0. 116 pro Windows, stahovaní ze serveru cdburnerxp.se, 11 MB Screenshoty Kliknutím na náhled otevřete screenshot ve větší velikosti. Vaše názory
Kategorie: nero free downloadSeznam zdrojů na téma nemocnice motol orl:


MUDr. Vladimír Prokop
Curiculum vitae :: ORL ALFA MEDICA
AKL: FN v Motole, ORL klinika, Foniatrické oddělení U Mrázovky 15, Praha 5
Kdy a kde podГЎvГЎme naЕЎi medicГ­nu - Loutky v nemocnici
MUDr. Alena Hojdarová - Ušní-nosní-krční ambulance - Vimperk
ORL ordinace Koněvova | ORL ordinace - ušní nosní krční - Prof. MUDr. J. Betka
MUDr. Jana DUBOVÁ — DAMU
ORL ordinace Záběhlická | ORL ordinace - ušní nosní krční - Prof. MUDr. J. Betka
Prednasky, publikace ORL kliniky Pardubice
Pobyt ve FN Motol - jít sem, nebo radši utéci? Blog - Stanislav Pecka ml. (blog.iDNES.cz)
Klinika ušní, nosní a krční UK 2. LF a FN Motol (pobočka Praha-Motol) - Firmy.cz
prim. MUDr. Tomáš Fořt
Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | MUDr. David Veselý, PhD.
Ambulance - Fakultní nemocnice v Motole
Naši specialisté | MUDr.Peter Klimák, ORL specialista - GHC Praha
Historie dětské ORL v ČR - Fakultní nemocnice v Motole
ORL ambulance | Ambulance | Lékařské centrum Kralupy nad Vltavou
Tinnitus | Gong
ORL ordinace lékařů
Fakultní nemocnice v Motole – Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku UK 1. LF a FN Motol (ORL) | Agendový portál

Nemocnice Na Homolce - Všeobecná chirurgie (pobočka Praha-Motol) - Firmy.cz

Nemocnice Na Homolce - Všeobecná chirurgie (pobočka Praha-Motol) - Firmy.cz

Tiráž Přidat firmu zdarma © 1996–2011 Seznam.cz, a. s. Seznam – Nápověda – Kontakt – Reklama – Mobilní verze
Kategorie: nemocnice na homolce ortopedie

Medispot - Nezdravá strava matky v těhotenství může u dítěte způsobit závislost

Medispot - Nezdravá strava matky v těhotenství může u dítěte způsobit závislost

Nezdravá strava v těhotenství může u dítěte způsobit závislost Vydáno: 12.04. 2011 05:28 , Autor: bok Všeobecně se ví, že kouření či nadměrné pití alkoholu v těhotenství s sebou přináší různá rizika, a to především pro nenarozené dítě. Jsou ale i další faktory, kterými může matka negativně ovlivnit vývoj svého dítěte. související témata: Zdravá výživa | Ženy | Těhotenství a porod Jsou ženy, u kterých se, co se například stravování týče, neprojeví v období těhotenství téměř žádná změna. Jí stále tak, jak jsou zvyklé, popřípadě se ještě více zaměřují na přísun zdravých a výživných potravin, které jsou prospěšné pro správný vývoj dítěte. Na druhé straně jsou ale ženy, které se v těhotenství rozhodně ničím neomezují, dopřávají si dvojité porce jídla, nevyhýbají se ani nezdravým a tučnějším jídlům. Na to ale pozor. Ani jedna z těchto věcí rozhodně není v období těhotenství vhodná. Především co se týče nezdravého stravování, může žena velmi negativně ovlivnit vývoj a budoucí způsob života svého dosud nenarozeného dítěte. Vědci prý zjistili, že strava v těhotenství, která obsahuje nadměrné množství cukrů a tuků, může u nenarozených dětí způsobit něco jako "závislost", kvůli které mohou v životě mnohem hůře odolávat svodům v podobě dortíků, čokolád nebo kalorických či fastfoodových jídel.
Kategorie: nezdravá výživa

Ménierova porucha

Ménierova porucha

Onemocnění je zapříčiněno zvýšením objemu tekutiny v membranózním labyrintu vnitřního ucha, které je orgánem rovnováhy. Toto hromadění tekutiny postihuje labyrint i tzv. kochleu, což je kostěný hlemýžď ve sklaní kosti. Příčina tohoto stavu bohužel není známá. Hlavní příznakem tohoto stavu je právě prudký záchvat závrati, který může vést až k pádu postiženého na zem. Tento stav je provázen nevolností, zvracením, záškuby očí (nystagmem). V postiženém uchu dojde ke zhoršení či dokonce ztrátě sluchu a pacient pociťuje tlak, který se bolestivě stupňuje. Frekvence jednotlivých záchvatů se může lišit. Mohou trvat několik minut, ale také několik hodin. Zmíněné zhoršení či ztráta sluchu mohou ale i přetrvávat v období mezi záchvaty.
Kategorie: neslaná dieta

Vodoinstalace: top-inst

Vodoinstalace: top-inst

Potrubí NEREZ - Jedná se o nejkvalitnější rozvod pitné vody. Nerezové potrubí a fitinky dodáváme od firmy Viega. Cena rozvodu pitné vody z nerezového potrubí je o cca 100% dražší než rozvod z mědi. Závěrem: Při hodnocení vnitřních rozvodů vody, prováděných měděným potrubím vychází naprosto jednoznačně, že jde o moderní, úspěšnou technologii, která přináší investorovi konečné úspory a spokojenost svojí velmi dlouhou životností a provozní spolehlivostí. Je ale zapotřebí, aby právě z hlediska předpokládané dlouhé životnosti byla montáž měděného potrubí provedena odborně vyškolenými pracovníky, kteří při montáži dodrží všechny důležité montážní zásady. Dlouhá životnost měděného rozvodu pro pitnou vodu předpokládá rovněž, že do vodovodu bude přivedena pitná voda o hodnotě pH 6,5 až 9,5 s obsahem CO2 ≤ 44 mg/l. voda >> plyn >> & T O P - I N S T Viničná 846 293 01 Mladá Boleslav tel. : 777 292 129 mobil: 603 230 233 aktuality 09.04. 2011 41 RD ROZTOKY u Prahy Ve spolupráci s firmou Radek Havlíček, topení, voda, plyn, jsme zahájili montáže ZTI, UT, Plynu do 24 řadových domů a 17 samostatně stojících vil. 18.08. 2010 Peletkové kotle OPOP Využijte této jedinečné nabídky!!
Kategorie: nerezové trubky ceník

C O M S T A R - R E A L I T Y

C O M S T A R - R E A L I T Y

Silvi Marina je přímořské letovisko na pobřeží Jaderského moře ležící ve střední Itálii v oblasti nazvané Abruzzo. Zde se kloubí krása a ladnost horských štítů majestátního pohoří Gran Sasso s klidem průzračného moře. Silvi Marina, to je čistá příroda zasazená mezi modrým mořem a zelenými kopci podél pobřeží. Rozlehlé pláže třpytivého zlatého písku. Nekonečné řady stromů se staletými piniovými háji a příslovečná pohostinnost obyvatel daly název této oblasti : Perla Středomoří. A právě zde Vám nabízíme možnost zakoupit svoji nemovitost ve všech kategoriích, počínaje studii a apartmány, až po celé penziony určené k celoročnímu využívání. Pro Silvi Marinu jsou typické protáhlé řady domů a vilek podél písečné pláže. Naleznete zde krásné promenády plné obchodů, barů, kaváren, restaurací s vyhlášenou italskou kuchyní obohacenou typickými abruzzskými specialitami. Dále máte možnost navštívit diskotéku, kino, různá denní a večerní představení. Milovníci pohybu ocení tenisové kurty a plážové sporty přímo v místě a nesčetně turistických tras po okolních kopcích a horách.
Kategorie: nemovitosti itálie

Kategorie: