mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10773
Čeká na schválení: 31
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice praha krč

Nejnovější v kategorii calimera:


Tato společnost není v naší databázi

Tato společnost není v naší databázi

Volná místa Životopis Záložky Poradna O nás Pro firmy Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA Informace o volných pracovních místech evidovaných u Tato společnost není v naší databázi V databázi praceunas.cz se momentálně nenachází žádné volné pracovní místo u Tato společnost není v naší databázi. TOP zaměstnavatelé Česká pojišťovna a. s. Grafton Recruitment s. r. o. Jaroslav Vrtek Vězeňská služba České republiky Direct-services s. r. o. SMS finanční poradenství, a. s. Krajská zdravotní, a. s. Generali Pojišťovna a. s. Fosfa akciová společnost Václav Pačes UNIQA pojišťovna, a. s. OSTROJ a. s. Bart Reality, s. r. o. Mediaservis s. r. o. ZLIN AIRCRAFT a.
Kategorie: nemocnice taborSeznam zdrojů na téma nemocnice praha krč:


Onkologie - Fakultní Thomayerova nemocnice, Praha - Krč | Facebook
Pneumologie a ftizeologie (plicní): Vedení oddělení - Městská nemocnice Ostrava
Infekční kliniky, oddělení a ambulance
Thomayerova nemocnice Krč | Uzdravím.cz - magazín o zdraví, medicíně a farmacii
Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou (Praha - Krč) - Najisto
Krc nemocnice
Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou - Chirurgická ambulance (pobočka Praha-Krč) - Firmy.cz
Autobusová zastávka Nemocnice Krč - MHD - Doprava - Praha - www.atlasceska.cz
Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou (Praha - Krč) - Najisto
Aplika s.r.o. - referenční zakázky
FAKULTNÍ THOMAYEROVA NEMOCNICE s poliklinikou: Slovo ředitele
Oddělení neonatologie - Fakultní nemocnice Ostrava
Onkologie - Fakultní Thomayerova nemocnice, Praha - Krč | Facebook
Krč - Wikipedie
Luwex
Poliklinika Praha - Budějovická a Zelený pruh - zdravotní a ambulantní péče | Medicon a.s.
Reference | Dialab
Infekční oddělení nemocnic - Instituce a organizace - Praha - Info-Morava.cz
ZŠ a MŠ při Fakultní Thomayerově nemocnici, Praha - Praha-Krč - Speciální
Sbírka Mimi klubu pomohla dětem v Krči | Mimiklub

Pc Game

Pc Game

Posts Tagged ‘pc game’ American Chopper (PC-ENG-RUS) July 20th, 2011 Gamer American Chopper (PC/ENG/RUS) PC game | Language: Eng/Rus | Genre: Motorcycle Racing | 475 MB Read more » Users search for: american chopper ita download. americký chopper hra ke stažení. american chopper pc ita. free roam pc games. free roam games pc. , Posted in Racing/Driving Tags: motorcycle racing, pc game No Comments » JetFighter V: Homeland Protector July 12th, 2011 Gamer JetFighter V: Homeland Protector | 661 MB PC game | Publisher: Global Star Software | Genre: Jet Sim Read more » Users search for: descargar gratis jet fighter. jetfighter v megaupload. jetfighter letöltés ingyen. JetFighter V Homeland Protector 2011. jetfighterv part2.
Kategorie: new games pc

Znalec o pádech zdí: Nepálená cihla je jako kostka cukru v čaji - Olomoucký deník

Znalec o pádech zdí: Nepálená cihla je jako kostka cukru v čaji - Olomoucký deník

Rubrika: Olomoucký deník - Moje Olomoucko Znalec o pádech zdí: Nepálená cihla je jako kostka cukru v čaji Olomoucký kraj – Pět zdí domů  se v kraji zřítilo během tohoto týden. Většinu z nich si majitelé postavili z nepálených cihel, takzvaných vepřovic. Co pád zdiva způsobilo? Počasí, materiál nebo nedostatečná údržba? Dá se zřícení předcházet, případně jak? Odpovídá soudní znalec v oboru statiky budov Jaromír Vrba. Autor: Lucie Bukvová reklama
Kategorie: nepálená cihla

Vítkovická nemocnice nemusí platit za problémový porod — Domácí — ČT24 — Česká televize

Vítkovická nemocnice nemusí platit za problémový porod — Domácí — ČT24 — Česká televize

Žena měla bezproblémové těhotenství. Při porodu ale nastaly komplikace, které podle jejího názoru zavinil zdravotnický personál neodborným postupem. U dcery, která se jí poté narodila, došlo k závažnému porušení centrální nervové soustavy. Holčička bude po celý svůj život slepá, hluchá, němá, s mentální vyspělostí na úrovni tříměsíčního kojence a potřebuje permanentní každodenní péči. Právní zástupkyně Vítkovické nemocnice Petra Ondrušková ve svém odvolání tvrdila, že zdravotnický personál žádné povinnosti neporušil. Ženě byly pravidelně měřeny ozvy plodu. Když byly sníženy, začali pracovníci nemocnice okamžitě jednat a do 25 minut bylo dítě na světě. Dnes poukazovala i na to, že narozené dítě předali k další hospitalizaci do Fakultní nemocnice v Ostravě v dobrém zdravotním stavu a k jeho zhoršení došlo až několik hodin po přijetí do tohoto zařízení. Petr Vysoudil : "Není chybou mé klientky, že zdravotnická dokumentace, která měla prokazovat řádný výkon péče, zmizela. Ale přesto mám za to, že znalecké posudky hovoří o závažných pochybeních nemocnice."
Kategorie: nemocnice vítkovice

Acta chirurgiae orthopaedicae et traumatologiae Cechoslovaca

Acta chirurgiae orthopaedicae et traumatologiae Cechoslovaca

Zdravotnické nakladatelství Galén © Česká společnost pro ortopedii a traumatologii 2006 Úvodní strana / Home Webmaster Provozovatel webu Zprávy z ČSOT / Reports from ČSOT ACTA CHIRURGIAE ORTHOPAEDICAE ET TRAUMATOLOGIAE ČECHOSL. , 73, 2006, p. 207 Zasedání redakční rady časopisu Acta (Brno, 23. 2. 2006) Přítomni: prof. MUDr. O. Čech, DrSc, prof. MUDr. Z. Matějovský, DrSc, doc. MUDr. M. Krbec, CSc, doc. MUDr. I. Müller, CSc, prim. MUDr. J. Popluhár, Ph. D, doc. MUDr. L. Řehák, CSc, doc. MUDr. R. Chaloupka, CSc, doc.
Kategorie: nemocnice na homolce ortopedie

Domácí dílna: Komentáře ke článku - K motorové pile patří i kvalitní výbava

Domácí dílna: Komentáře ke článku - K motorové pile patří i kvalitní výbava

Tento článek rozhodně neplní parametry odborného rádce pro uživatele. Je vidět, že autor toho moc s motorovou pilou nenařezal, a proto chci napravit to, co autor zanedbal. Pro začátek uvedu, že pracuji jako lesník, takže denně přicházím do styku s lesními dělníky (těžaři) a také jsem dříve pracoval jako lesní dělník s motorovou pilou. Co se týče bezpečné práce s motorovou pilou (dále jen RMŘP - ruční motorová řetězová pila), je třeba říci, že bezpečnost při práci s RMŘP se dělí na dvě složky - aktivní a pasivní. Aktivní bezpečnostní složka je samotné bezpečnostní vybavení RMŘP. Toto vybavení vyjmenuje vyhláška o práci s RMŘP a každý pro náš trh schválený přístroj jím musí být vybaven. Jde o inerčně uvolňovanou brzdu řetězu (páka před přední rukojetí), zachycovač prasklého řetězu, antivibrační systém, pojistku plynové páčky. Proto dávejte pozor na no name produkty, které nejsou schváleny SZZLS a nejsou některými bezpečnostními prvky vybaveny! Pasivní bezpečnost zajišťuje ochranu některých částí těla pracovníka před rotujícím nebo prasklým řetězem, pilinami, padajícími předměty a nadměrným hlukem. Bez pardonu by měla být používána bezpečnostní helma s ochranou sluchu a ochranou očí, neprořezné kalhoty, neprořezné boty a v neposlední řadě rukavice.
Kategorie: neprořezné kalhoty

Kategorie: