mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7404
Čeká na schválení: 81
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice na karlově náměstí praha

Nejnovější v kategorii calimera:


domov důchodců nezdenice části katalogu svatebniretro.info

domov důchodců nezdenice části katalogu svatebniretro.info

Sociální služby Uherské Hradiště - DS - Domov pro seniory Nezdenice - Cílová skupina Domov pro seniory Nezdenice poskytuje pobytovou službu občanům, kteří dosáhli věku 60 let, kteří pro trvalé změny zdravotního stavu potřebují péči, která jim nemůže být zajištěná jinak a mohlo by dojít k jejich sociálnímu vyloučení. Požár domova pro seniory - taktické cvičení Požár domova pro seniory - taktické cvičení Datum: 2010, říjen Úvod: 20.10. Obec Nezdenice - místopis Obec Nezdenice Obec se nachází východně od Uherského Brodu po obou stranách řeky Olšavy. Sociální služby Uherské Hradiště - DS - Domov pro seniory Nezdenice - Poskytované služby Kontaktní informace Domov pro seniory Nezdenice Nezdenice 233, 687 32 Nezdenice Tel. Domov pro seniory Nezdenice Pobytové služby Ambulantní služby Terénní služby Péče o domácnost Domov pro seniory Nezdenice Domov pro seniory Nezdenice poskytuje pobytovou službu občanům, kteří dosáhli věku rozhodného pro přiznání starobního důchodu a pro trvalé změny zdravotního stavu potřebují péči, která jim nemůže být zajištěna jinak. Centrum Veronica Hostětín - Solární kolektory na ohřev teplé vody - Nezdenice Centrum Veronica Hostětín Modelové ekologické aktivity nejen pro venkov « úvodní stránka Notice : Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /web/htdocs1/veronicacz/home/www/hostetin. Jihlava | Vysočina | Domovy a penziony | Zařízení pro seniory | Seznamy zařízení | Moje lékárna Počet zařízení: 9 Domov důchodců Jihlava-Lešnov Pod Rozhlednou 10, Jihlava-Lešnov, 586 02 tel. Vyhledávání Úvod | Novinky | Kontaktní místa ČALS | Lékaři | Lůžková zdravot. zařízení | Domovy pro seniory | Denní stacionáře | Spec. péče o pacienty s demencí | Hospice | Vyhledávání | O Alzheimerově chorobě | Kontakt Nezdenice: domov důchodců se za 30 let velmi změnil - Slovácký deník Výzva čtenářům: ANKETA: Jak financujete společnou domácnost?
Kategorie: nezdenice domov důchodcůSeznam zdrojů na téma nemocnice na karlově náměstí praha:


Tramvaj vjela do lidí, dva zabila - iDNES.cz
Karlovo náměstí (Praha) - Wikipedie
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, p.o. (Praha - Nové Město) - Najisto
"Fakultní poliklinika VFN", "Praha", Linky důvěry, krizová centra - Zlaté Stránky
Historie ÚVN
Dětská Fakultní nemocnice - Fakultní nemocnice v Motole
Ústav klinické a experimentální hematologie 1.LF a ÚHKT (pobočka Praha-Nové Město) - Firmy.cz
Doprava: Prohlášení k údajnému stěhování nemocnice na Karlově náměstí
Kontakty
Ministerstvo popřelo, že chce zrušit nemocnici na Karlově náměstí — Domácí — ČT24 — Česká televize
:: Zobrazit téma - Podzemní nemocnice v Praze
MAMMA HELP | Mamografy v Praze - akreditovaná screeningová pracoviště
MČ Praha 2: Nemocnice na Karlově
Pracoviště - Kontakty - 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy
Lékařská pohotovost Praha
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - Firmy.cz
Kde nás najdete - plán VFN zde - II. interní klinika kardiologie a angiologie
Lékařskou pohotovost v Praze budou opět zajišťovat nemocnice - DVS
Domov pro seniory Dobřichovice - Nabídka služeb
MOŽNOSTI PARKOVÁNÍ | AARON

Návštěvníkům vyškovské nemocnice začalo sloužit nové parkoviště: Město Vyškov

Návštěvníkům vyškovské nemocnice začalo sloužit nové parkoviště: Město Vyškov

Cesta: Titulní stránka Návštěvníkům vyškovské nemocnice začalo sloužit nové parkoviště TISKOVÁ ZPRÁVA Návštěvníkům vyškovské nemocnice začalo sloužit nové parkoviště Vyškov 2. 2. 2007 Nové parkoviště se 131 parkovacími místy mohou ode dneška využívat pacienti, návštěvníci i zaměstnanci nemocnice s poliklinikou ve Vyškově. Investorem stavby v celkové hodnotě 11 milionů korun se stala krajská příspěvková organizace Nemocnice Vyškov. Finanční prostředky poskytly formou dotace Jihomoravský kraj a město Vyškov, stavbu vybudovala společnost Silnice Brno, spol. s r. o. Nová parkoviště přispějí k řešení obtížné situace v odstavování osobních vozidel jak v nemocnici, tak v jejím bezprostředním okolí. Parkoviště jsou z hlediska využití rozdělena do dvou částí: · parkoviště v areálu nemocnice (69 stání) budou používána ve zvláštním režimu (zaměstnanci, návštěvy na povolení apod.) ; · veřejné parkoviště za novým oplocením areálu (62 stání) bude využíváno návštěvníky nemocnice a současně i pro potřeby obytné zástavby v okolí. Spolu se stavbou parkoviště došlo k rekonstrukci stávajících vozovek a úpravě vjezdu do areálu nemocnice s novou vrátnicí a automatickými závorami, provedeny musely být také přeložky inženýrských sítí včetně veřejného osvětlení. S ohledem na životní prostředí se nezapomnělo na odvodnění ploch kanalizací s odlučovačem ropných látek. Celý areál získal nové oplocení.
Kategorie: nemocnice vyskov

MS Centrum při neurologickém odd. Baťovy nemocnice - Zlín - Nadační fond Impuls

MS Centrum při neurologickém odd. Baťovy nemocnice - Zlín - Nadační fond Impuls

Nadační fond Impuls Úvod > MS centra > Zlín MS Centrum při neurologickém odd. Baťovy nemocnice, Zlín
Kategorie: nemocnice zlín

Neurologická oddělení nemocnic - Instituce a organizace - Pardubice - Info-Pardubice.eu

Neurologická oddělení nemocnic - Instituce a organizace - Pardubice - Info-Pardubice.eu

Nemocnice Pardubice - Jaké jsou regulační poplatky Pro pacienty a návštěvy > Poplatky a ceníky > Jaké jsou regulační poplatky. Jaké jsou regulační poplatky. stručný průvodce. 30 korun za návštěvu u... www.
Kategorie: nemocnice pardubice neurologie

nero-download - Nero 6

nero-download - Nero 6

Nero 6 Nero 6 je jedním z průlomových verzí firmy Ahead, kde program začal dostávat přidáno na svém vzhledu a funkcích, díky ale jeho malé velikosti jej používá ještě spousta lidí. Nero 6 Download - stáhněte zde
Kategorie: nero 6 download

Česká kancelář pojistitelů inkasovala od neplatičů povinného ručení za minulý rok přes 200 mil. Kč

Česká kancelář pojistitelů inkasovala od neplatičů povinného ručení za minulý rok přes 200 mil. Kč

Stáhněte si první pomoc do auta zdarma Česká kancelář pojistitelů inkasovala od neplatičů povinného ručení za minulý rok přes 200 mil. Kč Za celý loňský rok 2009 zaplatili neplatiči povinného ručení v sankčních příspěvcích do garančního fondu České kanceláře pojistitelů více než 200 mil. Kč. Česká kancelář pojistitelů se od doby co vstoupila v platnost novela zákona o povinném ručení opravdu činí. Díky informačnímu systému o registrovaných vozidlech na českých silnicích, již obeslala kolem 270 tisíc osob a vyzvala je, aby si sjednali povinné ručení na své vozidlo, ale také k uhrazení sankčního poplatku, který jsou neplatiči povinného ručení počínaje 1. lednem 2009 platit a to v závislosti na tom o jaký druh vozidla jde. Sankce za neplacení povinného ručení tak může každému neplatiči povinného ručení pořádně zatížit rodinný rozpočet, neboť sankce se pohybuje od 20-300 kč za den. U osobních vozidel je sankce 50-70 Kč. Varování pro všechny, kteří povinné ručení neplatí! ČKP je ve své snaze velmi urputná a je schopná vymáhat sankce i kvůli několika dnům bez povinného ručení. ČKP neplatiče povinného ručení intenzivně obesílá, intenzivně a neustále po nich pátrá!!
Kategorie: neplatiči povinného ručení

Kategorie: