mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13436
Čeká na schválení: 296
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice svatá anna brno

Nejnovější v kategorii calimera:


Pacienty s tuberkulózou převezme Thomayerova nemocnice. Má speciální oddělení | zpravy.ihned.cz - Česko

Pacienty s tuberkulózou převezme Thomayerova nemocnice. Má speciální oddělení | zpravy.ihned.cz - Česko

Stavba trvala osm měsíců a stála 107 milionů korun, z nich 90 procent zaplatila státní dotace. Specializované oddělení vzniklo právě v této nemocnici, protože zde je také největší plicní klinika v ČR se speciálním oddělením pro léčbu multirezistentní TBC, na niž neúčinkují běžné protituberkulózní léky. Vše na jednom místě "Diagnostika, léčba, pooperační péče i následná léčba budou díky soustředění v jednom místě maximálně účinné, rychlé, efektivní a ekonomické. Vyšetření se nebudou zbytečně opakovat, uspoří se náklady, zdravotnický materiál i léky," ocenil ředitel kliniky Karel Filip. Mluvčí nemocnice Martina Štanclová řekla, že dosud tito pacienti byli umístěni na jiných klinikách, plicní nebo chirurgické. V Thomayerově nemocnici budou soustředěni na specializovaném pracovišti. Vedle pacientů s plicní tuberkulózou to budou pacienti s tuberkulózou mimoplicní, která zasahuje močové a pohlavní ústrojí. Chirurgické sály jsou vybaveny na péči o tyto vysoce infekční pacienty, operovat se zde ale budou i pacienti s rakovinou. Autoři: ČTK, vop
Kategorie: nemocnice thomaerovaSeznam zdrojů na téma nemocnice svatá anna brno:


Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně - Firmy.cz
Čekací lhůty ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně - tn.cz
Nemocnice U Svaté Anny (U Sv. Anny) | Brno
Nemocnice u svaté Anny slaví 225 let
Deatil kontaktů - MeDiMed - Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Realizace
FakultnГ­ nemocnice u sv. Anny v BrnД› - E-ZAK, QCM
Agartha.cz: Brno: Zničení sklepa – barokní lednice u sv. Anny
Aktuální zpravodajství | Tiscali.cz
Fakultní nemocnice Sv.Anna v Brně
MEDICAL TRIBUNE CZ > Svatá Anna v Brně získá přístroje na redukci nemocničních nákaz
Klinika plastické a estetické chirurgie FN u svaté Anny Brno
Biskupství
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně získala prestižní ocenění FSA, EZAK elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek
Soubor:Brno, Pekařská, nemocnice u sv. Anny, kaple sv. Anny (01).jpg - Wikipedie
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Brno, Fn Motol Orl Klinika, Oblastní Nemocnice Příbram Svatá Anna Ortopedická - ZnamyLekar.cz
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | Agendový portál
tramvaj 7 Nemocnice u svaté Anny > Švermova | Jízdní řády Brno
MUDr. Vladimír Mejzlík

NHL 09 – až na pár drobností dobře hratelný hokej - iDNES.cz

NHL 09 – až na pár drobností dobře hratelný hokej - iDNES.cz

Slovo „forčeking“ nám pak připomíná, že až na komentář při zápasech je hra kompletně v češtině (tutorial je nadabován česky), což jistě potěší všechny tuzemské hokejové fanoušky, stejně jako přítomnost týmů domácí O2 Extraligy. Takže všichni povinně hrát za HC Vítkovice Steel a pokusit se aspoň virtuálně napravit blamáž posledních dvou sezon. Mimochodem, jméno Ujčík byste v anglickém dabingu rozhodně nepoznali. Čeština je jistě velmi příjemá věc, ale přesto si neodpustíme rýpnutí do úrovně překladu. Česká lokalizace se v sérii NHL objevuje již několik sezón, a tak by to mohli mít lidé z českého lokalizačního oddělení přeci jen již více zmáknuté. Pokud je totiž záznam o počtu vítěztsví, remíz a porážek, jenž je v angličtině označován jako „team record“, v české verzi přeložen jako „týmový rekord“, rozhodně to nepůsobí dojmem, že by odpovědní lidé byli zrovna fanoušky hokeje. Celkově ale je potřeba nové NHL pochválit. Autoři zlepšili dost věcí jako například práci s holí, poziční hru počítačem ovládaných hráčů nebo intuitivnější hraní v obranné fázi a navíc přidali i nějaké ty novinky, v prvé řadě režim Be A Pro. Škoda jen, že se nepodařilo vše úplně dotáhnout do konce, takže člověka občas něco naštve a občas něco rozesměje. Ale tak už to žel u videoher bývá.
Kategorie: nhl09 čeština

Prohlédli si oční. Aby viděli nadále, vyšetřili je - Zlínský deník

Prohlédli si oční. Aby viděli nadále, vyšetřili je - Zlínský deník

| Sdílet 4× foto Diskutovat (0) 8.10. 2011 5:15 aktualizováno 9.10. 2011 23:20 Flashový přehrávač se spouští. Pokud se vám nespustil, aktualizujte si ho zde. Možnosti využilo asi 150 lidí, převážně seniorů. Prohlídky očního oddělení se zdravotnickým průvodcem začínaly vždy v celou hodinu, během čekání lidé mířili na měření dioptrií a nitroočního tlaku. „Když tady ta příležitost je, ráda si oči nechám změřit,“ prozradila na místě seniorka Eva Ptáčková ze Zlína, která se na komentovanou prohlídku vydala poprvé. S úderem deváté cesta labyrintem ambulancí začíná. Průvodkyní se mně a zhruba dalším deseti lidem stává lékařka Ladislava Machová. Postupně nám ukazuje několik vyšetřovacích boxů.
Kategorie: nemocnice tomaše bati ve zlíně

Nemocnice v Praze

Nemocnice v Praze

Přejít na navigaci | Přejít na obsah | Mapa stránek | Vyhledávání Informační server MČ Praha - Kolovraty a Lipany tel. +420 267 710 518, Infocentrum tel. +420 267 710 613
Kategorie: nemocnice praha krč

Vyčerpanost - její příčiny a léčba | NašeInfo.cz - návody, rady...

Vyčerpanost - její příčiny a léčba | NašeInfo.cz - návody, rady...

- Stres a hluk. - Povrchové dýchání, které má za následek okysličení organismu. - Pravidelné užívání povzbuzujících látek nebo léků na uklidnění. - Nervové napětí nebo neurovegetativní dystonie. - Impotence u mužů a frigidita u žen. - Poruchy krevního oběhu a anémie. - Ložiska chronické infekce. - Nezjištěné zhoubné nádory atd.
Kategorie: neurovegetativní dystonie

Jazz Dnes ::: jazz funky alternativa [hudební magazín či ezin o muzice]

Jazz Dnes ::: jazz funky alternativa [hudební magazín či ezin o muzice]

Podrobnosti o klubu DE LUX RESTAURANT LOUNGE NIGHT CLUB Praha 1, Václavské nám. 4 Praha email: delux@delux.cz web: http://www.delux.cz tel. : 9632 5314, 9624 9440 Program klubu (od 31.12.
Kategorie: night club pardubice

Kategorie: