mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8803
Čeká na schválení: 269
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice na karlově náměstí

Nejnovější v kategorii calimera:


Aktuálně.cz

Aktuálně.cz

Praha - Co nemusím, neřeknu. Na co se nepřijde, k tomu se nepřihlásím. Přesně tak se postavil ředitel pražské Fakultní Thomayerovy nemocnice Karel Filip k otázkám, jimiž deník Aktuálně. cz v rozsáhlém projektu mapuje majetkové zázemí manažerů placených z veřejných peněz. Ředitel, který byl před několika lety odvolán z postu šéfa elitní nemocnice IKEM, sice prozradil, že bydlí v pronajatém bytě a vlastní dva starší automobily, ale pokusil se zamaskovat, že je majitelem bytu na Floridě, v luxusním golfovém resortu River Strand. Podle nabídky uvedené na internetu nabízí resort golfové hřiště s 27 jamkami, plně vybavený "clubhouse" s posilovnou a restaurací. Pláž je vzdálená pětadvacet minut autem, hokejová hala NHL týmu Tampa Bay pětačtyřicet minut. MUDr. Filip si spolu s manželkou pořídili byt v roce 2007 za bezmála čtyři a půl milionu korun, většinu pokryli hypotékou. Hotově platili 1,2 milionu. Tajemství v River Strand Na první pohled přitom ředitel Filip vychází z pátrání v tuzemském katastru nemovitostí a z vyplněného majetkového dotazníku Aktuálně.
Kategorie: nemocnice v krčiSeznam zdrojů na téma nemocnice na karlově náměstí:


Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - Wikipedie
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - Neurologická klinika VFN a 1. LF UK (pobočka Praha-Nové Město) - Firmy.cz
Urologický týden ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí | Medicína | Trendy zdraví
Kontakty
Kostelec Na Hané, Praha, Oblastní Nemocnice Příbram, Praha 2, Karlovo Náměstí 7, Praha 1, Zubní Pohotovost Spálená Ambulance Karlově - ZnamyLekar.cz
Václav Neckář zkolaboval, přijela pro něj záchranka - Zprávy na Zóna.cz - monitoring českých medií
IForum - Aktuálně.cz: Vláda chce zrušit nemocnici na Karlově náměstí
IKEM: 25.2. - MF Dnes - U pacientů vede Homolka a IKEM
Rath: ZruЕЎenГ­ nemocnice na KarlovД› nГЎmД›stГ­ je zlodД›jna ODS | Czech Social Democratic Party
Z Karlova náměstí možná zmizí fakultní nemocnice - iDNES.cz
Ladislav Frej v nemocnici: Mé srdce se uzdraví! | Ahaonline.cz
Vláda chce zrušit nemocnici na Karlově náměstí - ZDN
alkohol, pivo, chlast, Vladimír Dlouhý: Přes zákaz doktorů zase alkohol! | Blesk.cz
Zpěvák Václav Neckář opustil nemocnici | Mediafax.cz
MČ Praha 2: Nemocnice na Karlově
VIDEO: Noční požár v nemocnici na Karlově náměstí – Novinky.cz
Nemocnice sv. Lazara a Dětská nemocnice císaře Františka Josefa - Fakultní nemocnice v Motole
Všeobecná fakultní nemocnice na Karlově náměstí | Akhoffmeistrova
Daruj krev s Českým rozhlasem - již po čtyřiašedesáté - Informace o ČRo
Onkologická klinika VFN a 1. LF UK

ALMEDA, a.s., Městská nemocnice Neratovice - porodnice - www.naseporodnice.cz

ALMEDA, a.s., Městská nemocnice Neratovice - porodnice - www.naseporodnice.cz

Kontakty na správce webu www. naseporodnice.cz Copyright web, 2008-2011: provozovatel webu Copyright obsah, 2008-2011: autoři dat Provozní podmínky serveru magazín Předškoláci.cz Sdílet na: Porodnice - ALMEDA, a. s. , Městská nemocnice Neratovice Zpět na předchozí stránku Počet komentářů: 3 - Zobrazit diskuzi Rodila jste v této porodnici? Pomozte nám reálně zhodnotit kvalitu poskytovaných služeb. Přidejte svůj názor do naší diskuze.
Kategorie: nemocnice neratovice

FAKULTNÍ NEMOCNICE U SVATÉ ANNY , Brno, Staré Brno - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz

FAKULTNÍ NEMOCNICE U SVATÉ ANNY , Brno, Staré Brno - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz

( Databox ) FAKULTNÍ NEMOCNICE U SVATÉ ANNY Pekařská 664/53 Staré Brno Brno 602 00 Brno 2 Oficiální název: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně IČ: 00159816 Počet zaměstnanců: 3000 - 3999 Kontakty
Kategorie: nemocnice svate anny

Solokapr | Svět našima očima | Život v kraji | Nemocnice Podlesí první v celorepublikovém hodnocení "Nemocnice ČR 2009"

Solokapr | Svět našima očima | Život v kraji | Nemocnice Podlesí první v celorepublikovém hodnocení "Nemocnice ČR 2009"

Život v kraji Business magazín ČR, svět Showbiz Tipy Blahopřání Vychytávky Nástěnka Nemocnice Podlesí první v celorepublikovém hodnocení "Nemocnice ČR 2009" Foto: Ředitel nemocnice Dostalík obdržel ocenění na slavnostní akci 30. listopadu 2009 - Tisková zpráva: Neoblíbenější nemocnicí z pohledu pacientů se stala Nemocnice Podlesí, člen skupiny AGEL. Ocenění bylo uděleno v rámci 4. ročníku celorepublikového komplexního hodnocení nemocnic „Nemocnice ČR 2009“, který pořádala společnost HealthCare Institute (HCI). „Jsme velmi příjemně překvapeni přízní pacientů. Vzhledem k počtu oslovených lze tento výsledek vnímat jako objektivní. Patří se našim klientům poděkovat. Ale samozřejmě je nutné pamatovat na to, že je to výsledek práce všech poctivých a pracovitých zaměstnanců naší nemocnice. Jejich přístup k našim klientům je příkladný, to vím bezpečně. I nadále budeme usilovat o možná zlepšení v přístupu, chování, důkladné informovanosti pacientů tak, aby jejich spokojenost neklesala, nýbrž nadále rostla,“ říká ředitel Nemocnice Podlesí MUDr.
Kategorie: nemocnice podlesí

Středočeský kraj dotuje rekonstrukci nemocnice v Benešově | Benešovsko.info - Regionální server pro Benešov a okolí

Středočeský kraj dotuje rekonstrukci nemocnice v Benešově | Benešovsko.info - Regionální server pro Benešov a okolí

Hlavní stránka > Středočeský kraj dotuje rekonstrukci nemocnice v Benešově reklama Středočeský kraj dotuje rekonstrukci nemocnice v Benešově Zpráva | Benešov | Zdravotnictví | Nemocnice Benešov | 30. 11. 2010 00:01:00 | Karel Chlumec Rekonstrukce horkovodního potrubí v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie finišuje. Opravy starých rozvodů financuje Středočeský kraj, vlastník nemocnice. reklama Tvůrce webů pro firmy na Benešovsku Ubytování v Budapešti Akce by měla skončit už 6. prosince. Staré rozvody byly totiž v havarijním stavu a na udržení v provozu bylo třeba vynaložit stále více peněz vzhledem k častým opravám a údržbě. Dotace na zajištění provozu "Nemocnice Rudolfa a Stefanie byla po technické stránce asi nejhůře vybavená z našich nemocnic. Zatím jsme řešili oblasti nezbytně související s běžným zajištěním provozu, jako spalovnu, rekonstrukci vytápění, pavilon hematologie, kde hrozí zastavení provozu. Zcela nezbytné je vybudování operačních sálů, což je v současnosti velmi citlivá stránka benešovské nemocnice," řekl náměstek hejtmana Středočeského kraje pro oblast zdravotnictví Zdeněk Seidel. Dodal, že nemocnice se brzy dočká i této investice. Horkovody před dokončením "Přistoupili jsme proto k celkové rekonstrukci horkovodních rozvodů.
Kategorie: nemocnice v benešově

LevnГ© parfГ©my online - YouTube

LevnГ© parfГ©my online - YouTube

1:04 Додати до FM Trading Group - FMGroup Parfum - FM Parfum... by fmparfumworld Переглядів: 2,641
Kategorie: new collection group femme

Kategorie: