mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5065
Čeká na schválení: 286
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » new collection group ice man

Nejnovější v kategorii calimera:


CeKZ

CeKZ

Statutární zástupce: plk. prof. MUDr. Miroslav Zavoral, PhD. U Vojenské nemocnice 1200, 169 02, Praha 6 - Střešovice email: info@uvn.cz www.uvn.cz
Kategorie: nemocnice praha střešoviceSeznam zdrojů na téma new collection group ice man:


Archiv inzerátů | i-Bazar.cz
Rozhovor Na Czech Sports
Parfém od New Collection Group - Madame de Belle a Ice Man, prodám Liberec
New collection group ICE MEN, prodám Brno
katalog FM Group 2007 podzim-zima
New Collection group Ice man - Hyperzboží.cz
Parfém collection ICE MAN od New collection group - inzerce, prodám
Nightcrawler Character (Marvel Collection) - Postery na AllPosters.cz.
Prodej parfémů - Obchody, prodejci - Moravskoslezský - Info-Morava.cz
New Collection Group
myroofwall.com - new collection parfém kategorie
Moje záložky - new collection parfem. - 1salon
Prodej dámských oděvů - Obchody, prodejci - Nové Hrady - Info-Budejovice.cz
PARFÉMY, LUXUSNÍ KOSMETIKA | VMD drogerie & parfémy - Vaše online drogerie a parfumerie
Warez Forum CZ • Zobrazit téma - [MULTI] VA - Decca Originals (2005)
Warez Forum CZ • Zobrazit téma - VA - Decca Originals (2005)
WarForko - Zobrazit téma - VA - The Scene Series: Decca Originals (2000)
Too Human - SrovnaniCen.cz
Sean Chen - X-Men: The End #3 Group: Iceman and Cyclops Nástěnný výjev na AllPosters.cz.
• Ice (group) • Praha, 2 •

Prohlášení lékařů Neurochirurgického oddělení Nemocnice Na Homolce - ZDN

Prohlášení lékařů Neurochirurgického oddělení Nemocnice Na Homolce - ZDN

ZDN > Denní zprávy > Komentáře > Prohlášení lékařů Neurochirurgického… Velikost: menší střední větší Prohlášení lékařů Neurochirurgického oddělení Nemocnice Na Homolce zpět Sdílet 15.1. 2011 My, níže podepsaní lékaři neurochirurgického oddělení Nemocnice Na Homolce, považujeme za nutné vyjádřit své stanovisko týkající se vyjádření ministra Hegera a primátora Svobody na tiskové konferenci dne 11.1. 2011 v souvislosti s akcí „Děkujeme, odcházíme“. zvětšit pero, podpis Zdroj: wordpress.com pero, podpis | Zdroj: wordpress.com   Zde mimo jiné zaznělo, že akutní péče o neurologické pacienty bude v případě potřeby poskytována i na našem oddělení neurochirurgie NNH. Je velice překvapivé, že jsme žádným způsobem nebyli o tomto řešení předem informováni. Systém hospodaření a odměňování ve zdravotnictví považujeme stejně jako většina lékařů v této zemi za absurdní, a proto zcela podporujeme akci „ Děkujeme, odcházíme“. Je pro nás morálně nepřijatelné mařit svou činností oprávněné úsilí svých kolegů o nápravu poměrů ve zdravotnictví a společnosti. Jako neurochirurgické oddělení jsme specializováni k poskytování neurochirurgické péče a není v našich možnostech ani v možnostech neurologů pracujících na našem oddělení garantovat lege artis akutní péči o neurologicky nemocné. Případným zrušením operativy dojde ke zhoršení péče též o neurochirurgické pacienty, kterého se nechceme účastnit. Neméně významné jsou pro nás případné forenzní důsledky plynoucí z plnění zcela nerealistického plánu zajistit potřebnou akutní péči o neurologicky nemocné na našem oddělení.
Kategorie: nemocnice na homolce neurochirurgie

MUDr. Jan Dobiáš - Plastická a estetická chirurgie MUDr. Vrbický

MUDr. Jan Dobiáš - Plastická a estetická chirurgie MUDr. Vrbický

Novinky od nás Zvětšení prsou: dotazy a fakta 25.11. 2011 Prsa jsou nejvýraznějším sexuálním znakem ženy. Není proto překvapením, že na webových strankách estetické chirurgie se dotazy o... > více » Lipofilling a lipografting 25.11. 2011 Toto sdělení je určeno zejména pro ty ženy, které hodlají podstoupit liposukci některé typické problematické oblasti těla, ale současně... > více » Face-lift - moderní postupy 25.11. 2011 V posledních 30 letech došlo k vývoji operačních technik face-liftingu od prostého vypnutí jen kožního krytu tváře až k vypnutí... > více » Úvod > Představujeme se > MUDr. Jan Dobiáš MUDr. Jan Dobiáš MUDr.
Kategorie: nemocnice motol ortopedie

Beseda o první pomoci - Nepřímá masáž srdce a umělé dýchání, 15. 12. 2009 - a set on Flickr

Beseda o první pomoci - Nepřímá masáž srdce a umělé dýchání, 15. 12. 2009 - a set on Flickr

8 photos | 1,395 views items are from 14 Dec 2009. Feed – Subscribe to the set "Beseda o první pomoci - Nepřímá masáž srdce a umělé dýchání, 15. 12.
Kategorie: nepřímá masáž srdce

nemocnice nachod - Google Maps

nemocnice nachod - Google Maps

nemocnice near 547 01 Náchod, Czech Republic Oblastní Nemocnice Náchod A. s. Purkyňova 446, 547 01 Náchod, Czech Republic
Kategorie: nemocnice nachod

Nero Multimedia Suite 10 - download,rapidshare,megaupload,filesonic,free

Nero Multimedia Suite 10 - download,rapidshare,megaupload,filesonic,free

Nero Multimedia Suite v10.5 Platinum HD MULTiLANGUAGE-RESTORE English | Nero Multimedia Suite v10.5 Platinum HD MULTiLANGUAGE-RESTORE | 1.75 GB [/center] The world’s best selling digital media suite has added an all new Platinum version! Nero Multimedia Suite 10 Platinum HD has everything that’s included in Nero Multimedia Suite 10 plus the three Platinum extras below: Blu-ray Disc Playback Plug-in View Blu-ray movies in stunning picture and sound quality * Play back Audio CDs, DVD-Videos and Blu-ray Disc movies * Superb playback quality on one universal player Move it Plug-in Move your media between mobile devices * Transfer and convert photos, music and videos between mobile devices (iPod®, iPhone®, Android™ phones and more) * Easily transfer your MP3, FLAC, HE-AAC, AVC(H. 264), MPEG-2, MPEG-4,.
Kategorie: nero download

Kategorie: