mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8961
Čeká na schválení: 343
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » new yorker katalog

Nejnovější v kategorii calimera:


Nespavost a jiné poruchy spánku - Hudba, filmy, knihy - GRADA Publishing, a.s. - Ikarus.sk - Tovar.sk

Nespavost a jiné poruchy spánku - Hudba, filmy, knihy - GRADA Publishing, a.s. - Ikarus.sk - Tovar.sk

zoznam obchodov + pridanie obchodu Ste tu: Tovar.sk » vizitka tovaru Nespavost a jiné poruchy spánku Nespavost a jiné poruchy spánku Kniha přináší kompletní přehled informací o spánkových poruchách. Vysvětluje, co jsou spánkové poruchy, jaké jsou jejich typy, příčiny, klinické projevy i způsoby a možnosti diagnostiky a komplexní léčby. Zdůrazňuje jejich zdravotní, společenské i ekonomické důsledky... Obchod: Ikarus.sk Dostupnosť: neurčená Hudba, filmy, knihy cena 6.08 € kúpiť Súvisiaci tovar Dotek nulačasu - Nula plus Napínavá hard SF s prvky cyberpunku od autora úspěšné Narky. Obchod: ePlanet.sk Dostupnosť: neurčená Hudba, filmy, knihy cena 8.92 € kúpiť Barevná sklizeň Almanach povídek devíti začínajících prozaiček a jedné básnířky. Obchod: ePlanet.sk Dostupnosť: do 10 dní Hudba, filmy, knihy cena 4.12 € kúpiť Almanach českých šlechtických a rytířských rodů 2013 Další svazek řady českých rytířů. Obchod: ePlanet.sk Dostupnosť: do 10 dní Hudba, filmy, knihy cena 18.08 € kúpiť Almanach českých šlechtických a rytířských rodů 2012 Další svazek řady českých rytířů. Obchod: ePlanet.sk Dostupnosť: do 10 dní Hudba, filmy, knihy cena 18.08 € kúpiť Dracula - kniha + audiokniha na MP3 CD Učte se anglicky poslechem s hrdiny vašich knižních příběhů. Sledujte text tištěné knihy společně s audionahrávkou, což vám pomůže překonat možné počáteční problémy s porozuměním reálného, mluveného slova. Pro středně pokročilé a pokročilé.
Kategorie: nespavost a jiné poruchy spánkuSeznam zdrojů na téma new yorker katalog:


Chrysler New Yorker - Katalog vozidel Sauto.cz
New Yorker
Katalog New Yorker | Komplet servis
New Yorker prodejny, letáky | AkcniCeny.cz - H&M, móda, akční letáky a aktuální nabídka
new yorker katalog ceny
New Yorker - oblečení
Katalog New Yorker | Tiskoviny
New Yorker oblečení | newyorker.cz | katalog e shop
New Yorker - Obchod a prodej - Zóna.cz
Katalog New Yorker | Prezentuj.info
Internetové obchody - New Yorker - New Yorker - Katalog vyhledavat.cz
New Yorker kataloG :) | ♥♥♥
Katalog New Yorker | Katalog ДЌlГЎnkЕЇ
Katalog New Yorker | Bezva stránky
NEW YORKER - ÉTER.cz - katalog firem
New Yorker katalog
Katalog New Yorker | Filezila
New Yorker katalog
New Yorker
Katalog New Yorker | Vaše odkazy

Specializovaná péče Neurochirurgické kliniky FNO - Fakultní nemocnice Ostrava

Specializovaná péče Neurochirurgické kliniky FNO - Fakultní nemocnice Ostrava

Zpět na Kliniky, oddělení, centra a ústavy Specializovaná péče Neurochirurgické kliniky FNO Chirurgie páteře Vyjma chirurgické léčby vývojových vad a skolióz poskytuje neurochirurgická klinika FN Ostrava kompletní spektrum péče v této oblasti. Jako první v ČR jsme zavedli mikrochirurgickou techniku u operací výhřezů meziobratlových plotének a to jak v krční, tak i bederní oblasti. Degenerativní onemocnění páteře jsou operována standardními technikami dekompresně-stabilizačních operací, spojených s fúzí s využitím moderních implantátů a instrumentačních technik z předního i klasického zadního přístupu. Od roku 2001 jsme zařadili do operačního spektra chirurgické léčby degenerativních onemocnění nejmodernější "non fusion" techniky - funkční náhrady meziobratlových plotének v krční i bederní oblasti páteře, zadní dynamické stabilizační systémy v oblasti bederní páteře, semirigidní interspinózní stabilizační systémy. Poranění páteře nebo destrukci obratlů nádory operujeme rovněž s využitím všech operačních přístupů ve všech etážích krční, hrudní i bederní. Poranění páteře, která vedou k poškození nervových struktur (poranění míchy nebo nervových kořenů) jsou operována akutně a traumatologická služba je zajištěna po 24 hodin každý den v týdnu. Tito pacienti poté pokračují v léčení na spinální jednotce neurochirurgické kliniky. V posledních 2 letech využíváme při léčení některých typů patologických zlomenin obratlových těl (zlomeniny při osteoporóze, zlomeniny v důsledku nádorového postižení obratle) vertebroplastiky resp. kyfoplastiky, což je ve skutečnosti zpevnění těla postiženého obratle instalací kostního cementu miniinvazivní technikou. Neurochirurgická klinika díky rozsahu poskytované péče v oblasti chirurgie páteře byla zařazena výborem České spondylochirurgické společnosti do pracovišť skupiny "A", což představuje ohodnocení, které je dáváno špičkovým chirurgickým pracovištím v této oblasti v rámci ČR.
Kategorie: neurochirurgie na homolce

Katalog AP - WWW

Katalog AP - WWW

Název farnosti:  Římskokatolická farnost u kostela sv. Apolináře Praha-Nové Město Vikariát:  I. pražský vikariát Adresa:  Apolinářská 443/10, Praha 2, Nové Město, 128 00 Kontakt:  tel. : 224 920 598, fax: 224 920 598 IČ:  48549878 Kód:  0117 V případě, že farnost je spravována excurrendo (za osobou správce farnosti je v názvu funkce zkratka exc.) , doporučujeme používat ke korespondenci adresu správce farnosti. Ustanovení ve správních funkcích Osoba:   P. Alain Cleyssac CCN Kontakt:   tel: 774 545 139, 220 199 441-2, 220 199 441, fax: 220 950 023, e-mail: alain. cleyssac@gmail.com, farnost0221@gmail.com, sekretariat@chemin-neuf.cz, http://www.chemin-neuf.cz Funkce:   administrátor exc. Osoba:   Mgr. Pavla Strettiová Kontakt:   tel: 774 241 990, 224 920 598, fax: 224 921 314, e-mail: pavla.
Kategorie: nemocnice u apolináře praha

Zlínská nemocnice Tomáše Bati má dluhy. Skončí v konkurzu? - tn.cz

Zlínská nemocnice Tomáše Bati má dluhy. Skončí v konkurzu? - tn.cz

Zlínská nemocnice Tomáše Bati má dluhy. Skončí v konkurzu? Video: Martina Julinová Děkujeme za hlas. Vložit video na: Další Návod
Kategorie: nemocnice tomáše bati

NFS - Nový prográmky na NFS Pro street

NFS - Nový prográmky na NFS Pro street

hunt : SK na http://www.slovenciny.com/? func=dlinfo&mit=1039 kutik : čaw vymenis ikonku? muj web je www. pcexpert. webgarden.cz a moje icq:350757472 Deive : Tak jsem zpet jestli máte zájem o tuning soutez tak mi napiste a poslete mi své vytunene auto diky JohnyX : prosím, změňte banner na http://www.johnyho.wu.cz na funkční, o kterém jsem tě nedávno informoval, pokud co nejdřív tak neučiníte, bude váš banner z mého webu smazán JohnyX : na mém webu proběhla změna kódu banneru, proto ho prosím co nejrychleji změň. Děkuji. http://www.johnyho.wu.cz/articles.php? cat_id=14 Deive : mrknete na druhej web. www. gamespojka.ic.cz Deive : hledám redkatora ci admina piste na deive@seznam.cz morpheus : solidní web Deive : co bys potrebovala? Deive : nevim ja jsem admin webu D4nušKO : hej je tu dagdo D4nušKO : Caf jek je tu Deive : Hledáme redaktory jestli máte zajem napiste nám!! Deive : Hledám redaktory!!! Tatka : Tatka : baf Deive : Vítáme vás opět na webu nfs.wu.cz mikes : good web! Kategorie: NFS novinky Nový prográmky na NFS Pro street Několik užitečných programů pro NFS ProStreet.
Kategorie: nfs pro street čeština

Nemovitost v Římě | Prodloužené víkendy

Nemovitost v Římě | Prodloužené víkendy

Řím - prodloužené víkendy Nemovitost v Římě Nemovitost v Římě jste zde: úvodní » Nemovitost v Římě Patříte k těm, kteří podlehli neodolatelnému kouzlu věčného města? Nebo jen v Římě trávíte hodně času, ať již z osobních či profesionálních důvodů? Možná nastal správný čas začít uvažovat o nákupu vlastního bydlení v Římě. Nákup nemovitosti v zahraničí už dávno nemusí být pro naše občany něčím nedostupným. Rostoucí koupěschopnost Čechů, posilující koruna a také celosvětová krize a s ní související propad cen nemovitostí znamenají, že pokud máte na nákup bytu v Praze, nemusí pro vás být zapovězené ani pořízení bytu v jiných evropských zemích. Občané ČR mohou nemovitosti v Itálii nakupovat bez zvláštních omezení. V každém případě je ale vhodné využít služeb specializované realitní kanceláře, která vám dokáže najít vhodnou nemovitost a následně zajistí i všechny formální náležitosti včetně notářských služeb, překladu smluv a dalších dokumentů. Podrobnější informace o tom, jak nákup probíhá, můžete nalézt na webu Reality Itálie. Ceny nemovitostí Možná vás to překvapí, ale pokud se jedná o ceny rezidenčního bydlení v Itálii, patří hlavnímu městu na Apeninském poloostrově až třetí příčka. Nejvyšší ceny se platí za bydlení v Benátkách a Miláně.
Kategorie: nemovitosti v itálii

Kategorie: