mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12014
Čeká na schválení: 101
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » net hry

Nejnovější v kategorii calimera:


SÚJB - Aktuálně - Kontrolní činnost SÚJB v nemocnici u Sv. Anny v Brně

SÚJB - Aktuálně - Kontrolní činnost SÚJB v nemocnici u Sv. Anny v Brně

Kontrolní činnost SÚJB v nemocnici u Sv. Anny v Brně V návaznosti na informaci uveřejněnou dne 12.6. 2006 na internetových stránkách SÚJB o plánované inspekci v nemocnici u Sv. Anny v Brně, sdělujeme následující. Inspekce byla provedena a potvrdila pravdivost informace o nezdůvodněném ozáření pacienty v rámci její radioterapeutické léčby. V průběhu inspekce byly identifikovány možné oblasti, kde došlo k závažnému porušení zásad radiační ochrany a podmínek rozhodnutí SÚJB pro nakládání se zdroji ionizujícího záření vydaného tomuto pracovišti. Dne 20.7. se uskuteční druhá tzv. specializovaná inspekce na tomto pracovišti, která bude mít za úkol podrobně prozkoumat průběh celé události s cílem identifikace příčin, které vedly k jejímu vzniku a požadování realizace nápravných opatření tak, aby se taková událost v budoucnosti neopakovala. O výsledku inspekce bude podána zpráva veřejnosti prostřednictvím internetu SÚJB.
Kategorie: nemocnice u sv anny brnoSeznam zdrojů na téma net hry:


Online hry a flash hry zdarma - NET-HRY.cz
New Years Eve Kissing - Hry pro dívky a ženy - NETHRY.cz
Pub Snooker - Sportovní super hry - NETHRY.cz
ONCZ.NET - Hry
Skateboard City - Sportovní super hry , Skateboarding - NETHRY.cz
Virtuální zaměstnání - NETHRY.cz
Hry.net: Hraj hry ny Hry.net
Net-hry
Výprodej Gameloftu: Hry pro Android za necelých 20 Kč - poradna.net
Hra 2000 UR Net. Cup Racing - Hry.czin.eu - super online hry zdarma
Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP
I Herna.biz - Herna biz byz net - HRY ZDARMA ONLINE
Boxhead The Christmas Nightmare - Brutální super hry - NETHRY.cz
Sniper nethry - ZAHREJTO.cz
Recenze: nethry.net - online hry zdarma
Superhry - HRÁT.net - Hry online zdarma,superhry
Hraj hry ny Hry.net
Hry - strana 6 | Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP
Online hry a flash hry zdarma - NETHRY.cz
Jmenuju se Earl díl 12 | Online hry

Největší informační zdroj pro lékaře

Největší informační zdroj pro lékaře

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví? Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb. , o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou vydávat léčivé přípravky. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupím-li na stránky určené převážně pro odborníky. ANO vstoupit NE odejít Úvodní stránka Aktuální číslo Archiv čísel Informace o časopisu Redakční rada Předplatné Pokyny pro autory Kontakt Přihlášení | registrace zapomněli jste heslo?
Kategorie: neurochirurgie nemocnice na homolce

Nemrznoucí směs kapalina Solafriz - FIMA Brno

Nemrznoucí směs kapalina Solafriz - FIMA Brno

Nemrznoucí směs kapalina Solafriz Nemrznoucí směs do radiátorů, topení. Nemrznoucí směs - kapalina do solárních kolektorů, ústředních topení, apod. , nyní i s moderními organickými inhibitory koroze! Již přes 20 let vyrábíme nemrznoucí kapaliny (od roku 1985) do solárních panelů a ústředních topení . Na konci minulého století byly vyvinuty moderní organické inhibitory koroze, u kterých je hlavní výhoda delší funkční doba a mnohem menší tvorba kalů, což vedlo k nutnosti častého odkalování náplní. V Solafrizu MI jsou tyto moderní inhibitory obsaženy a to v kombinaci pro ochranu všech kovů používaných pro teplosměnné systémy. Solafriz MI je netoxická nemrznoucí směs - kapalina na bázi monopropylengly­kolu, vhodná především do solárních kolektorů a ústředních topení s již přidanými nejmodernějšími organickými inhibitory koroze. Solafriz MI se plní do čistých systémů ohřevu vody a podle potřeby se může ředit měkkou vodou na požadovaný bod tuhnutí kapaliny. V daném stavu je použitelný od teplot –25 °C do 100 °C. Užití kterékoliv nemrznoucí náplně do systému ÚT je třeba vždy konzultovat s výrobcem kotlů.
Kategorie: nemrznoucí směs do topení

Uložto - New-Cutting-Edge-PreIntermediate-SB.pdf

Uložto - New-Cutting-Edge-PreIntermediate-SB.pdf

[CD-ROM] New Cutting Edge - Pre-Intermediate (ED 2010). iso Velikost: 321.19 MB
Kategorie: new cutting edge pre intermediate

Nepravidelná slovesa - Angličtina

Nepravidelná slovesa - Angličtina

Anglická nepravidelná slovesa Vyzkoušejte se ze znalosti tvarů anglických sloves. Anglická Německá TEST Angličtina přes FB Jednoduchý přehled nepravidelných sloves - Irregular verbs V anglickém jazyce se pro vyjádření slovesných tvarů používají pevně daná pravidla. Tato však platí jen pro slovesa pravidelná. Následující tabulka obsahuje slovesa na která uplatnit pravidla nelze, tedy Nepravidelná slovesa či v angličtině Phrasal verbs. Slovesa v tabulce jsou zapsány postupně v infinitivu, v minulém času, v příčestím minulém a nakonci i česky. Chcete si tento přehled vytisknout nebo si jej jen uložit? Nyní nabízíme možnost stažení přehledu anglických nepravidelných sloves ve formátu PDF.
Kategorie: nepravidelná slovesa v angličtině

Povedený český film Nestyda | Film

Povedený český film Nestyda | Film

This theme has been downloaded from wordpress themes website. Povedený český film Nestyda Už je tomu sice nějaký ten měsíc, kdy česká kina směle obrážel film Nestyda. Neboli typicky česká komedie od tria, které zaručeně nemůže zklamat. Tvůrcem scénáře se totiž stal Michal Wievegh, režisérem Jan Hřebejk a hlavní hereckou hvězdou Jiří Macháček. Film posbíral spoustu pozitivních hodnocení a divácky se těží úspěchu až do dnešních dnů. Velmi pěkně film hodnotí například tento komentář od uživatele Sharky z csfd.cz, který Nestydovi nadělil rovné čtyři hvězdičky. Nic dobrého jsem nečekal a byl jsem velmi mile překvapen. Příběh sice není nic moc, dá se říct, že je o ničem. Přesto scénář je velmi vtipný (hřebejk ho tgentokrát netvořil s jarchovským, ale s macháčkem a vieweghem), má vypilované hlášky a celou dobu si drží svojí pohodovou atmosféru. je to spíš jednohubka na jedno zhlédnutí, při druhém by mohlo hrozit, že začnete přemýšlet nad poslední třetinou, kde se autoři (nejvíc patrně hřebejk) snaží o nějakou myšlenkovou hloubku a pointu a nadá se říct, že úplně úspěšně.
Kategorie: nestyda download

Kategorie: