mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14782
Čeká na schválení: 216
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nero 9 čeština

Nejnovější v kategorii calimera:


Preklad - Neverwinter Nights | ABCgames.sk

Preklad - Neverwinter Nights | ABCgames.sk

Zlacnené hry Fallout 3 CZ (Game of... Trine 2 (Collectors Edi... TRAKTOR Simulátor 2... TRAKTOR Simulátor 2... Skiregion Simulator: Ši... Sniper: Ghost Warrior... Battlefield 3: Back to... The Elder Scrolls: Obli... Železnice v5.0 CZ Take on Helicopters CZ
Kategorie: neverwinter nights 2 češtinaSeznam zdrojů na téma nero 9 čeština:


nero 9 cz full + serials + další programy na pc | Qquiderr - megaprojekt + tv
čestina na nero 9 - vyhledávání eDownload.cz
Download Zdarma.cz - hry, programy, software ke stažení
Vypalování CD a DVD Nero 9
cestina nero — SWMag.cz
Nero 9 cestina
Nero Multimedia Suite - Stáhnout - CZ - Download.CHIP.eu
Nero 9 - Nejlepší Ceny.cz
Nero 10 ke stažení zdarma - eDownload.cz
Nero - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
Vypalovбnн CD a DVD - INSTALUJ.cz
Uložto - Nero 9 Čeština.rar
Nero 9 download
Nero 9 download plná verze zdarma
Magazín Stahuj.cz - Recenze, novinky, manuály a návody ze světa software
Stáhněte si zdarma: Oblíbený vypalovací program Nero 9 - iDNES.cz
Nero BurnLite 11.0.153 Free - Download freeware a shareware zdarma (ICQ, Skype, Windows Media Player, kodeky atd...) - DWN.cz
NERO 9,8,7,6 download zdarma,Nero start smart stažení,čeština verze
Nero - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
Nero 8 download

Fakultní nemocnice Ostrava - Ambulance dětské hematologie a hematonkolonkologie (pobočka Ostrava-Poruba) - Firmy.cz

Fakultní nemocnice Ostrava - Ambulance dětské hematologie a hematonkolonkologie (pobočka Ostrava-Poruba) - Firmy.cz

Kontaktní údaje: Adresa: Fakultní nemocnice Ostrava - Ambulance dětské hematologie a hematonkolonkologie (pobočka Ostrava-Poruba) 17. listopadu 1790/5, 708 00 Ostrava-Poruba http://www.fno.cz/klinika-detskeho-lekarstvi/... Telefon WORK : +420 597 373 532 E-mail: EMAIL bohumir.
Kategorie: nemocnice poruba

noční autobus 91 Nemocnice Milosrdných bratří > Labská | Jízdní řády Brno

noční autobus 91 Nemocnice Milosrdných bratří > Labská | Jízdní řády Brno

Opačný směr Seznam linek Odjezdy-Příjezdy JŘ Brno www. jrbrno.cz 31.12. 2011 00.49 Toto nejsou oficiální stránky dopravců.
Kategorie: nemocnice u milosrdnych bratři

Svatby.cz | Články - Netradiční romantická místa

Svatby.cz | Články - Netradiční romantická místa

Téma: Netradiční romantická místa Svatební obřad může být uskutečněn více méně na jakémkoliv místě. Je tedy možné vybrat své oblíbené romantické místo, jen je potřeba nezapomenout na splnění zákonem stanovených podmínek, aby byl obřad právně platný. Několik tipů a rad pro připravení obřadu na netradičním místě vám přinášíme v tomto tématu. Nejnovější články Svatba na neobvyklém místě Svatební obřad a hostinu na neobvyklém místě Vám nabízí Fort XVII v Křelově u Olomouce. Mžikem se ocitnete o 150 roků zpět v čase, v dobách Rakouska- Uherska, kdy pevnost byla chloubou habsburského mocnářství. více... Svatba ve Svaté Kateřině O svatbě jsem měla od puberty jasnou představu. Viděla jsem před sebou krásné a romantické místo někde v lesích. Po třicítce k tomu sice přibyl i požadavek na veškerý komfort, včetně postele s nebesy, ale jinak se moje představa neměnila. více... Romantická svatba na Zámku Trnová Chcete prožít romantickou svatbu na zámku ve zcela soukromém prostředí? Nabízíme Vám ideální místo v těsné blízkosti Prahy nedaleko Zbraslavi – Zámek Trnová.
Kategorie: netradiční svatba

Fakultní nemocnice u sv. Anny - Vitalia.cz

Fakultní nemocnice u sv. Anny - Vitalia.cz

Nahlásit nepravdivé nebo zastaralé informace Názory na nemocnici Fakultní nemocnice u sv. Anny JULIE (neregistrovaný) ---. 50. broadband2.iol.cz 18. 10. 2011 9:31 MUJ OTRESNY ZAZITEK NAVSTIVENI 2 INTERNY DNES V NOCI celé vlákno DOBRY DEN, KVULI SPATNEMU STAVU MOJI MAMINKY JSME SE ROZHODLI NAVSTIVIT V NOCI TOTO ODDELENI. SESTRICKA NAM ZMERILA TLAK A EGK PO PUL HODINE PRISLA EVIDENTNE ROZESPALA PANI DOKTORKA JMENO BOHUZEL NEVIM,NEMELA JSEM ODVAHU SE ZEPTAT A MISTO ODPOVEDI NA MUJ POZDRAV REKLA"CO JE ZE TO NEMOHLO POCKAT DO RANA"VYMENILY JSME SI PAR OSTRYCH VET,ALE PAK JSEM RADEJI PRESTALA CHTELA JSEM, ABY MAMCE POMOHLI. CELOU DOBU BYLI AROGANTNI A TVARILY SE JAK KDYBY SIMULOVALA,JESTE TED CITIM NA SOBE JEJI SKAREDE POHLEDY KDYZ PANI DOKTORKA DELA NOCNI SMENY TAK MUSI POCITAT S TIM,ZE SE V PRACI NEVYSPI. TAHLE BLONDATA DOKTORKA KTERA MELA NOCNI SMENU 17.10 2011 BY MELA JIT DELAT NECO JINEHO NEBO MUZE JIT S TIMHLE PRISTUPEM DO NEMECKA TEHLE NEMOCNICI SE BUDU VYHYBAT OBLOUKEM S POZDRAVEM BUCKOVA ZDENA-(( - Hodnotit: To snad ne… + Hodnotit: Výborně! Odpovědět Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem Přehled názorů
Kategorie: nemocnice u svaté anny

Novorozenecká chirurgie - současné možnosti a trendy

Novorozenecká chirurgie - současné možnosti a trendy

S rozvojem prenatální diagnostiky vznikla i teoretická možnost prenatální léčby u plodů s vrozenými vadami a špatnou postnatální prognózou. Prenatální   léčba má minimalizovat ireverzibilní poškození vyvíjejících se orgánů a je opodstatněná jen v případech kdy riziko pro plod je nižší než riziko klasické léčby a riziko pro matku je minimální. Léčebné prenatální intervence jsou rozpracovány pro plody s brániční kýlou a gastroschízou. Cílem fetální chirurgie brániční kýly je prevence plicní hypoplazie (zajištění adekvátního fetálního růstu plic). Prenatální léčba plodů s brániční kýlou   je zatím ve stadiu klinických   experimentů   v několika unikátních světových centrech. Po neúspěších s otevřenou fetální chirurgií je výzkum zaměřen na   fetoskopicky provedenou tracheální okluzi [5,6,7]. Flake et al provedli tracheální okluzi u 15 plodů s krajně nepříznivou prognózou a dosáhli přežití 33%. Cílem prenatální léčby u plodů s gastroschízou je omezení škodlivého účinku plodové vody na eventrovaná střeva. Stupeň poškození střeva je možné ovlivnit časnou indukcí porodu, výměnami amniové tekutiny a amnioinfuzí u gastrioschíz spojených s oligohydramniem.
Kategorie: nemocnice motol chirurgie

Kategorie: