mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2775
Čeká na schválení: 312
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice u milosrdnych bratři

Nejnovější v kategorii calimera:


Nero 9 - Nejlepší Ceny.cz

Nero 9 - Nejlepší Ceny.cz

Díky vypalovacímu balíku nero 9 získáte nejen vypalovací software pro vaše DVD a CD disky. Jeho výhodou jsou také bonusové aplikace pro kompletní správu multimédií, nahrávání TV pořadů, editace audio a video souborů, prezentace z fotografií a spoustu dalšího. Nero je program kompletně v českém jazyce a to vám velmi usnadní ovládání. Bohužel mám raději předchozí verze programu a to zejména 6. Novější verze 9 je totiž na ovládání trochu krkolomější, ale na druhou stranu vypadá moderněji. Nero také obsahuje multimediální přehrávač pro přehrávání videa i audia, jde na něj sehnat spousta skinů. Pokud oželíte doplňkové aplikace, tak nero nabízí i verzi zdarma na pouhé vypalovaní CD a DVD. Nero mohu určitě doporučit i ostatním uživatelům, protože s ním jsem spokojen.
Kategorie: nero 9 češtinaSeznam zdrojů na téma nemocnice u milosrdnych bratři:


NMB Letovice - Hlavní stránka
Nemocnice Milosrdnэch Bratшн Vizovice
PulznГ­ magnetoterapie RENAISSANCE - Nemocnice MilosrdnГЅch BratЕ™Г­ - vyjГЎdЕ™enГ­ primГЎЕ™ky - YouTube
Nemocnice Milosrdných bratří | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Šéf nemocnice u Milosrdných bratří v Brně končí. Je to politická pomsta, tvrdí - iDNES.cz
Brno: Z Nemocnice Milosrdných bratří odešlo osm anesteziologů z devíti - www.listyjm.cz
NEMOCNICE MILOSRDNÝCH BRATŘÍ příspěvková organizace, Brno, Štýřice - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Nemocnice Milosrdných Bratří - porodnice - www.naseporodnice.cz
Porodnice Milosrdných Bratří - porodnice - eMimino.cz
Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace, Brno-střed
Jak se rodí v nemocnici milosrdných bratří v Brně | Maminka.cz
GYNEKOLOGICKO - PORODNICKÉ ODDĚLENÍ - Nemocnice Milosrdných bratří Brno
Nemocnice milosrdných bratří, babybox
Lékaři z nemocnice u Milosrdných odcházejí kvůli novému řediteli - iDNES.cz
noční autobus 91 Nemocnice Milosrdných bratří > Labská | Jízdní řády Brno
Noc kostelů - 2011
Porodnice Brno - Milosrdných Bratří | www.aperio.cz
Nemocnice Milosrdných bratří Letovice - Vitalia.cz
Ředitel Nemocnice Milosrdných bratří | MUDr. Daniel Rychnovský
Šéf Milosrdných bratří v Brně odmítl, že nemocnici mění v hospic - ZDN

Thomayerova nemocnice získala unikátní přístroj - E15.cz / zprávy

Thomayerova nemocnice získala unikátní přístroj - E15.cz / zprávy

E15 > Zprávy > Domácí > Události > Thomayerova nemocnice získala unikátní… Thomayerova nemocnice získala unikátní přístroj Publikováno 27.9. 2010 7:50 Ve Fakultní Thomayerově nemocnici v pražské Krči zahájí 6. října činnost unikátní lékařské pracoviště. Jako první ve střední a východní Evropě bude disponovat přístrojem ExAblate 2000. Celková investice dosáhla šedesáti milionů korun, na financování se podílí Ministerstvo zdravotnictví ČR, FTN a dodavatel. Zařízení se bude užívat k šetrné diagnostice a neinvazivní terapii zejména onkologických onemocnění. „V řadě případů umožní pacientům zcela se vyhnout operaci a pobytu v nemocnici,“ říká Martin Kaloš, ředitel společnosti Stargen EU, která přístroj do Krče dodala. Přístroj ExAblate 2000 od izraelské firmy InSightec byl vybrán pomocí tendru. Na technologii onkologické léčby cíleným ultrazvukem pracují i další renomovaní výrobci, například Phillips. Léčba na ExAblate 2000 je finančně náročná, třeba terapie neplodnosti s jeho pomocí na zahraničních klinikách stojí kolem 120 tisíc korun.
Kategorie: nemocnice tomayerova

Špičkové diagnostické přístroje: PET/CT Centrum Nemocnice Na Homolce | Referenční portál - Siemens Česká republika

Špičkové diagnostické přístroje: PET/CT Centrum Nemocnice Na Homolce | Referenční portál - Siemens Česká republika

Dodávka hybridního přístroje PET/CT s kamerou Biograph 40 TruePoint TrueView HD pro pražskou Nemocnici Na Homolce Hybridní PET/CT kamera Biograph 40 TruePoint TrueView HD je nejmodernější skener v České republice, který umožňuje dosáhnout nejlepšího prostorového rozlišení výsledných snímků. PET/CT představuje ideální vyšetřovací metodu především pro onkologickou diagnostiku: Díky tomuto vyšetření mohou lékaři určit, kde je primární nádor, rozsah onkologického onemocnění včetně přítomnosti vzdálených metastáz a stanovit vhodnou léčebnou metodu. Mohou také monitorovat průběh léčby a doporučit ošetřujícímu specialistovi případnou změnu. Pacientovi nabízí tato zobrazovací metoda vyšší komfort, neboť absolvuje dva diagnostické výkony naráz a to vše při nižší radiační zátěži. Diagnostický přístroj, který se používá zejména v onkologii šetří pacientovi nutnou radiační zátěž, které je vystaven, i čas potřebný pro stanovení diagnózy, který zejména u onkologických případů hraje důležitou roli. Hybridní přístroj spojuje výhody diagnostických metod PET a CT a poskytuje lékaři přesnější a podrobnější informace, na základě kterých mohou lékaři určit rozsah a stanovit vhodnou léčebnou metodu. Hybridní metoda PET/CT je účinný diagnostický nástroj s vysokou spolehlivostí, který si ponechává všechny výhody PET i CT, a přitom do velké míry kompenzuje nevýhody obou těchto metod. PET/CT vyšetření se provádí po podání radioaktivního cukru – fludeoxyglukózy (FDG). Vyjádření zákazníka: „Dosahujeme podstatně vyšší diagnostické jistoty – tam, kde jsme dříve mohli identifikovat patologická ložiska o velikosti 1,5 cm, dostáváme se nyní na velikost 5 mm, u rozlišení některých anatomických struktur je to ještě méně,“ uvádí docent Bělohlávek. Zákazník: Nemocnice Na Homolce Termín realizace: 2009 Místo realizace zakázky: PET/CT Centrum, Nemocnice Na Homolce, Praha Siemens s.
Kategorie: nemocnice na homolce

Nemocnice - cray.cz

Nemocnice - cray.cz

http://www.nemjbc.cz Nemocnice Karlovy Vary http://www.nemkv.cz Nemocnice Kroměříž Informace, pracoviště, historie http://www.nem-km.cz Nemocnice Liberec http://www.nemlib.cz Nemocnice na Homolce http://www.homolka.cz Nemocnice Písek http://www.nemopisek.cz Nemocnice Podlesí Třinec http://www.nempodlesi.cz Nemocnice Prostějov http://www.nempv.cz Nemocnice s poliklinikou v Přerově http://www.nempr.cz Nemocnice s poliklinikou v Uherském Hradišti Okresní nemocnice v Uherském Hradišti. Poskytujeme zdravotní péči v 16 zdravotních odbornostech.
Kategorie: nemocnice zlín

Lékaři žádají odchod ředitele nemocnice v Uh. Hradišti - Aktuálně.cz

Lékaři žádají odchod ředitele nemocnice v Uh. Hradišti - Aktuálně.cz

Hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák (ČSSD) následně řekl, že je pro něj tato informace nová. " Budu se tím zabývat, ale z objektivních důvodů na to nyní nemohu reagovat," uvedl. Uherskohradišťská nemocnice byla jediná v Česku, která nechtěla akceptovat stažení výpovědí v rámci odborářské akce Děkujeme, odcházíme. Ředitel nakonec všechny lékaře vzal zpět s tím, že ztratili nárok na věrnostní příspěvek na penzijní připojištění. Situace v nemocnici se ale podle lékařů i přes vzájemnou dohodu příliš nezlepšila. " Ředitel zasahuje při najímání nových lékařů do kompetencí primářů, vytváří nepřístupný nátlak na lékaře, kteří podali výpověď v rámci odborářské akce. Ředitelství v minulých týdnech změnilo systém rozepisování služeb jednotlivými primariáty a dalo jej do kompetence náměstkyni pro léčebně preventivní péči," uvedl poslanec, krajský opoziční zastupitel a člen dozorčí rady nemocnice Petr Gazdík. Jeho slova potvrdila i stranická kolegyně, poslankyně a krajská opoziční zastupitelka Alena Hanáková. Zaskakují lékaři ze Slovenska Komunistický poslanec Vladimír Koníček uvedl, že víkendové služby jsou obsazovány slovenskými doktory, kteří zde pracují bez zákonné doby na odpočinek. Podle informací KSČM jde i o více než 60 hodin nepřetržité práce. "
Kategorie: nemocnice uherské

New Cutting Edge Pre-Intermediate SB ... - Cunningham Sarah a kol. | Jazyky | Knihy.vltava.cz

New Cutting Edge Pre-Intermediate SB ... - Cunningham Sarah a kol. | Jazyky | Knihy.vltava.cz

Literatura česká Literatura světová Sci-fi a fantasy Top English Books Beletrie Dětská Duchovní Mapy, průvodci Naučná Odborná Učebnice Jazyky Angličtina Čeština pro cizince Francouzština Italština Němčina Ostatní jazyky Ruština Španělština, portugalština Zahraniční slovníky Ostatní Odborné školy Pro pedagogy i rodiče Střední školy Základní školy Ostatní školy Umění Cizojazyčné Autoři A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   CERTIFIKÁTY PARTNEŘI Hlavní strana  >  Učebnice  >  Jazyky  >  Angličtina New Cutting Edge Pre-Intermediate SB with CD-ROM typ: Kniha autor: Cunningham Sarah a kol. sklad. dostupnost: SKLADEM ISBN: 1405852283 EAN: 9781405852289 kód : 50122130 běžná cena: 500 Kč naše cena s DPH: 450 Kč naše cena bez DPH: 409 Kč sleva: 10,00% (50 Kč) KOUPIT Doporučit a sdílet Hlídací pes Přidat k porovnání Vytisknout stránku Odeslat info Emailem Informace o titulu DISKUSE HODNOCENÍ HLÍDACÍ PES Popis titulu New Cutting Edge Pre-Intermediate SB with CD-ROM Cuttind Edge - New Editions offers new material, new design, new Study-Practice-Remember and New extended Workbook... Specifikace položky New Cutting Edge Pre-Intermediate SB with CD-ROM
Kategorie: new cutting edge pre intermediate

Kategorie: