mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1967
Čeká na schválení: 328
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » calimera » nemocnice říčany

Nejnovější v kategorii calimera:


KLIMASERVIS OSTRAVA v.o.s.

KLIMASERVIS OSTRAVA v.o.s.

IPS Třinec, a. s. Závod 07  Třinec
Kategorie: nemocnice sosna třinecSeznam zdrojů na téma nemocnice říčany:


Nemocnice Říčany, a.s. (Říčany) - Najisto
Zdravotnická zařízení v okolí
Nemocnice Říčany a.s., Říčany
Nemocnice Říčany, a.s.
Nemocnice Říčany, a.s. - Interní ambulance (pobočka Říčany) - Firmy.cz
Nemocnice Říčany, a.s. - Chirurgické oddělení (pobočka Říčany) - Firmy.cz
RISY.cz - Projekty EU
Nemocnice Říčany, a.s.
Nemocnice Říčany, a.s. - detail firmy - rejstřík firem ifirmy.cz
Nemocnice Říčany, a.s. - Vitalia.cz
Oficiální sdělení: Valná hromada Nemocnice Říčany,a.s. - Zprávy na Zóna.cz - monitoring českých medií
Nemocnice Říčany vylepšovala své služby | Říčansko.info - Regionální server pro Říčany u Prahy a okolí
Nemocnice, ústavy sociální péče, domovy důchodců
Klinikazdravi.cz - Databáze - Zdravotnické subjekty - Nemocnice Říčany a.s.
Nemocnice Říčany a.s., IČO: 27365867, 30.12. - Obchodní rejstřík - Peníze.cz
MEDICAL TRIBUNE CZ > Nemocnice Říčany chce modernizací zvýšit kvalitu služeb
ÚOHS - Sbírky rozhodnutí
Nemocnice Říčany a. s. - Smiřických 315, 25149 Říčany
Nemocnice Říčany - firemní prezentace nemocnice
NEMOCNICE ŘÍČANY a.s., Říčany - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz

Neplatiči povinného ručení platí škodné události z vlastní kapsy

Neplatiči povinného ručení platí škodné události z vlastní kapsy

Téměř 261 mil. Kč se od neplatičů povinného ručení vybralo za první dva roky od účinnosti novely zákona č. 168/1999 Sb. , na sankčních příspěvcích nepojištěných do garančního fondu České kanceláře pojistitelů (ČKP). Díky úspěšnosti uplatňování sankcí je od letošního roku garanční fond ČKP již zcela financován vlastníky nepojištěných vozidel. Z garančního fondu jsou vypláceny škody poškozeným, kteří utrpěli škodu v souvislosti s dopravní nehodou, kterou způsobilo vozidlo bez povinného ručení. Před novelou se do garančního fondu od viníků nepojištěných škod dařilo vracet jen přibližně 30 % finančních prostředků vyplacených poškozeným, zbytek dopláceli prostřednictvím svých pojišťoven poctiví plátci povinného ručení. Nyní je garanční fond financován jednak z peněz inkasovaných od nepojištěných viníků škod a zároveň z inkasa sankčního příspěvku nepojištěných do garančního fondu. „Po dvou letech od účinnosti novely se nám podařilo dosáhnout stavu, kdy je garanční fond zcela financován z příspěvků od nepojištěných a vymožených postižních pohledávek od viníků nepojištěných škod. Podařilo se nám narovnat nespravedlivý a nelogický systém.
Kategorie: neplatiči povinného ručení

Hry ke stažení zdarma - nero 9 či 7 download plná verze zdarma

Hry ke stažení zdarma - nero 9 či 7 download plná verze zdarma

nero 9 či 7 download plná verze zdarma Nero 9 je nejnovější verze profesionální a velmi oblíbené aplikace pro vypalování CD/DVD nosičů a pro práci s videem. Aplikace obsahuje obsáhlou sadu nástrojům která obsahuje například: * Nero Burning ROM – vypalování * Nero Express – vypalování * Nero Scout – databáze médií * Nero StartSmart * Nero WaveEditor * Nero MediaHome * Nero PhotoSnap * Nero CoverDesigner * Nero Mobile * InCD * a další užitečné funkce a nástroje Nero 9 umožňuje například vypalování Blu-ray a HD DVD disků, má zcala inovované uživatelské rozhraní, podporuje HD formáty, umožňuje automatické aktualizace a mnoho dalšího. Stahujte zdarma na http://www.slunecnice.cz/sw/nero/ Související: ace ARMA AUTO auto automat hra cal Download download dvd zdarma stahuj hra aut hra automat hra download mobil mobil edit nero nero burning nero burning rom nero download plná verze nero download plná verze zdarma nero plná verze nero smart nero startsmart nero zdarma over pln hra por pro Sta sta str tom www www. ««« Předchozí text: Grand Theft Auto 2 Následující text: Moorhuhn 3 »»» Novinky | 27674 x Úvodní stránka Kategorie Vše Herní konzole Hry ke stažení zdarma Hry online (on-line) Návody do her Novinky Recenze her Respektujeme Autorské právo Bonushry.cz Deník Nekultura.cz - filmy, divadlo, komedie mapuje premiéry, festivaly, vernisáže, křty a autogramiády
Kategorie: nero 7 download plná verze zdarma

Netradiční svatba :: Salon Daniela

Netradiční svatba :: Salon Daniela

Salon Daniela Svatební salon Daniela Úvodní stránka | Netradiční svatba Netradiční svatba   Sníte o svatbě na zámku, na horách... nebo například v hasičské zbrojnici?   Jednoduše nechcete prožít "běžný" svatební den s obřadem na radnici nebo v kostele?   Nabízíme Vám uspořádaní nejen svatebního obřadu, ale celého svatebního dne mimo město Trutnov.       Netradiční svatba Hotel Horizont **** Prožijte svůj velký den v hotelu Horizont**** v centru malebného horského městečka Pece pod Sněžkou, na úpatí naší nejvyšší hory Sněžky. Ve spolupráci s proškolenými pracovníky hotelu se rádi postaráme o kompletní organizaci obřadu, jediněčnou svatební hostinu a společenský... ——— Retropark Sejfy Nechcete trávit ve svůj svatební den čas na cestách při přejezdech z různých míst např. z obřadní síně na focení do parku, z parku na hostinu atd..... Nabízíme Vám ideální místo pro uspořádání nejen svatební oslavy, ale celého svatebního dne, včetně slavnostního obřadu, v nádherném místě nazvaném... ——— Budweiser Budvar restaurant a Caffe l'attesa Pokud hledáte opravdu velmi originální místo, kde můžete vstoupit do společného života a ihned tento slavnostní okamžik oslavit, nabízíme Vám prostory moderní, designové restaurace Budweiser Budvar Restaurant nebo útulnou kavárnu Caffé l'attesa.
Kategorie: netradiční svatba

Lišák.cz » PC poradna » Internet » Problém s připojením na internet

Lišák.cz » PC poradna » Internet » Problém s připojením na internet

Navigace: Lišák.cz » PC poradna » Internet » Problém s připojením na internet Problém s připojením na internet Problém trvá již asi 14 dní (předtím se objevil na cca 3-4 dny před měsícem, ale spravilo se samo). Po připojení na net (modem Well PTI-845)spojení trvá asi 15 minut, málokdy déle, většinou míň. Pak naskočí nápis: "Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku". Klepnu-li na nápis "Diagnostika potíží s připojením" objeví se tabulka s oznámením, že "Systém winsock zjistil potíže s katalogem zprostředkovatele winsock v tomto počítači" a nabídne obnovení výchozí konfigurace. Zabliká několik puntíků, označujících spojení pc se sítí a vyzve mě to k restartu. Uposlechnu a po naběhnutí je spojení na již zmiňovaných 15 minut obnoveno. Předtím ještě klepnu-li na výpis poslední diagnostiky vypíše to následující: Čas spuštění poslední diagnostiky: 31/03/08 10:40:28 Diagnostika rozhraní WinSock Stav rozhraní WinSock info V katalogu Winsock jsou všechny položky zprostředkovatele základní služby. info Řetězy zprostředkovatelů služeb Winsock jsou platné. error Položka zprostředkovatele MSAFD Tcpip [TCP/IP] nemohla provést jednoduchou komunikaci zpětnou smyčkou. Chyba 10055.
Kategorie: net adapter 1394

NOP:

NOP:

Autorizace údajů: 20.5. 2008, Rostislav Vyzula Identifikační údaje | Základní charakteristika | Smluvní vztahy se ZP | Nemocniční a managerské informační systémy (NIS a MIS) | Dokumentace a hodnocení kvality péče | Klinická hodnocení a zavádění nových postupů | Speciální prezentace centra KOC Masarykův onkologický ústav Brno ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Brno a Fakultní nemocnicí U Svaté Anny | Informace pro pacienty Informace pro pacienty | ... AKTUALITY 11.10. 2011 1. národní kongres o kolorektálním karcinomu 28.7. 2009 Přehlednější navigace na onconetu 12.5. 2009 Kolonoskopická centra nyní na onconetu. Další aktuality ... O projektu česky | english | mapa webu ISSN 1802-887X © Česká onkologická společnost | | Validní XHTML 1.0 Strict
Kategorie: nemocnice u svaté anny brno kontakt

Kategorie: