mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15202
Čeká na schválení: 230
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoc z povolani

Nejnovější v kategorii bundy:


Hlavní strana - Filmy zdarma ke stazeni z ulozto.cz a uloz.to

Hlavní strana - Filmy zdarma ke stazeni z ulozto.cz a uloz.to

Reklama Odkazy reklama... Zdarma filmy, hry, mp3 z uloz to a ulozto.cz Zdarma filmy z ulozto A to z uloz.to a ulozto.cz Online aukce - lepší než aukro.cz Online aukce - lepší než aukro.cz nejrychlejší online aukce Zdarma filmy ke stažení > Hlavní strana (2010) 47% Popis filmu: Řetězová zpráva vypráví příběh skupiny středoškoláků, kteří všichni obdrží stejný dopis s varováním, že pokud ho nepošlou dál, zemřou. Zpočátku většina z nich varování ignoruje, dokud dva z nich – Johnny (Cohen) a Dante (Segan), kteří dopis nepřeposlali, zemřou hroznou smrtí. Inteligentní Jessie Campbell (Reed) začne mít podezření, že mezi jejich smrtí a řetězovým dopisem existuje spojitost, a záhy se rozpoutá souboj s časem, při kterém jsou studenti nuceni zjistit, jakým způsobem je vrah sleduje. Obracejí se s prosbou o pomoc na rodiče a policii, ale Jessiině teorii nikdo nevěří až do chvíle, než detektiv Jim... Žánr: Horor / Thriller (2010) 67% Popis filmu: Nový film mexického režiséra Alejandra Gonzáleze Inárritu BIUTIFUL s hvězdou (nejen) španělského filmu Javierem Bardemem v hlavní roli. Ten za svůj výkon získal Zlatou palmu na festivalu v Cannes. Příběh ukazuje životní cestu Uxbala, konfliktního bývalého narkomana, který hledá smíření se svým otcovstvím, láskou, duševnem, zločinem, vinou a smrtelností, obklopený nebezpečným podsvětím moderní Barcelony. Jeho obživa stojí mimo zákon a oběti, které je ochoten položit pro své děti, neznají hranic. Žánr: Drama (1970) 36% Popis filmu: Admirál Canaris, vůdce SS Himmler, polní maršál Rommel a další historické postavy 2.
Kategorie: nejrychlejsi stahovani filmuSeznam zdrojů na téma nemoc z povolani:


Nemoc z povolání - atopický ekzém
Pracovní úrazy a nemoci z povolání - Zaměstnanost, sociální věci a sociální začlenění - Evropská komise
Nemoc z povolání a odškodné - Pracovní poměr a právo - PRÁVNÍ PROBLÉMY
Nemoci z povolání - iPodnikatel.cz
Nemoci z povolání: Trpí skoro všichni | Pro ženy | Blesk.cz
Nemoc z povolání | Kariera.iHNed.cz -
Nemoc z povolГЎnГ­ | Monster
Nemoc z povolání - epravo.cz
Japonsko jako nemoc z povolání | Letem světem - Respekt.iHNed.cz
Klinikazdravi.cz - Zdravotní péče - Nemoci z povolání - Co to znamená nemoc z povolání?
Pracovní úraz a nemoc z povolání - Levá navigace - NáhradaŠkody.cz
Nemoci z povolání - Medik.cz wiki
Odpovědnost zaměstnavatele za pracovní úraz nebo nemoc z povolání — OSHA — European Agency for Safety and Health at Work
choroba z povolání a ukončení pracovního poměru. - fórum - Právník.cz
Nemoc z povolání v kostce — DomaciFinance.cz
Co dělat, když u vás propukne nemoc z povolání? - Peníze.cz
Pracovní úraz, nemoc z povolání
Klinika pracovního lékařství LF MU a FN u sv. Anny v Brně
Fórum práce | PROFESIA.CZ
Nemoci z povolání - Měšec.cz

Životní pojištění srovnání

Životní pojištění srovnání

Důvody ke sjednání životního pojištění Životní pojištění uzavírají např. osoby, které pracují v rizikovém prostředí a jsou-li živiteli rodiny. Jedná se o pojištění rizikové, zajišťuje rodině živitele finanční „záplatu“. Ale také se životní pojištění sjednává za účelem zhodnocení úspor, plánování hypotéky na vlastní bydlení či u využití leasingu, čerpání jiného úvěru.     Co je důležité vědět aneb životní pojištění srovnání Pro správný přehled mezi jednotlivými životními pojištěními, které nabízí pojišťovny v České republice, je nutné mít aktuální a reálné informace. Porovnáme za vás jednotlivá životní pojištění. Můžete obejít jednotlivé životní pojišťovny a zjistit jejich podmínky pro poskytnutí životního pojištění, ale výhodnější je nás oslovit.   Služby našich specialistů Ušetříme vám zbytečné fronty na přepážky a také váš čas. Využijte našich odborníků, usnadní vám práci o životní pojištění srovnání. Nabídneme vám životní pojištění srovnání a navrhneme optimální řešení právě pro vás!
Kategorie: nejvýhodnější životní pojištění

Fakultní nemocnice Brno - Wikipedie

Fakultní nemocnice Brno - Wikipedie

Historie Fakultní nemocnice Brno byla oficiálně zřízena 1. ledna 1998 spojením tří brněnských pracovišť: Fakultní nemocnice Brno-Bohunice, Fakultní dětská nemocnice a Fakultní porodnice. Pracoviště Pracoviště medicíny dospělého věku Pracoviště medicíny dospělého věku sídlí v městské části Bohunice (adresa: Jihlavská ul. 20, 625 00 Brno). Dříve byla nazývána Fakultní nemocnice Bohunice. Nejnovější budovy se nacházejí ve Starém Lískovci. Historie Základem nemocnice byl chudobinec otevřený r. 1934. Stavba centrální části začala v roce 1969 podle projektu Ing. arch. Spurného. Dokončena však byla až o dvacet let později. Sedmnácitpatrový lůžkový objekt, který se stal dominantou bohunické nemocnice, byl slavnostně otevřen na konci roku 1989, kdy začala pracovat většina klinik.
Kategorie: nemocnice bohunice brno

Zdravotní a sociální pojištění v době nemoci po výpovědi z práce - Diskuze Omlazení.cz

Zdravotní a sociální pojištění v době nemoci po výpovědi z práce - Diskuze Omlazení.cz

tegereen 16. 7. 2011 22:57 hod. když jsem dostala v práci výpověď od zaměstnavatele tak jsem šla marodit. marodila jsem delší dobu. zaměstnavatel za mě platit zdravotní i sociální pojištění jen pár měsíců od začátku marodění a pak už ne. kdo mi platil zdravotní a sociální pojištění po zbytek doby marodění? když jsem domarodila tak jsem se šla zaevidovat na úřad práce. jajinkax 17. 7. 2011 9:08 hod. Ahojky nechci kecat, ale podle mě stát.
Kategorie: nemoc a výpověď

ČSVSSM - Pracoviště Brno - Bohunice

ČSVSSM - Pracoviště Brno - Bohunice

Brno - Bohunice • Akreditovaná centra • Seznam pracovišť • Titulní stránka Centrum pro diagnostiku a léčbu poruch spánku a bdění Neurologická klinika FN Brno - Bohunice Neurologická klinika Fakultní nemocnice Brno Přednosta: Prof. MUDr. Josef Bednařík, CSc. Jihlavská 20, 625 00 Brno - Bohunice, Tel: +420 532 232 525 Fax: +420 532 232 249 E-mail: m. moran@fnbrno.cz Centrum pro diagnostiku a léčbu poruch spánku a bdění je součástí Neurologické kliniky Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice. Vedoucím lékařem je MUDr. Miroslav Moráň, vědecký sekretář České společnosti pro výzkum spánku a spánkovou medicínu, člen výboru Společnosti klinické neurofyziologie J. E. P. , člen Evropské společnosti pro výzkum spánku (ESRS), člen Světové asociace spánkové medicíny (WASM), člen Neurologické společnosti J. E. P. , člen komise pro udělování funkční odbornosti v EEG. Pro práci v EEG a spánkové laboratoři se nyní specializuje MUDr. Hana Lattová.
Kategorie: nemocnice brno bohunice

Nemocnice sv. Zdislavy, a.s. Mostiště přijme radiologického asistenta | www.srla.cz

Nemocnice sv. Zdislavy, a.s. Mostiště přijme radiologického asistenta | www.srla.cz

Nemocnice sv. Zdislavy, a. s. Mostiště přijme radiologického asistenta. Veškeré informace sdělí Vladimíra Kubíčková, 603 396 427 kubickovavladimira@email.cz Kontaktní osoba: Vladimíra Kubíčková Kontaktní email: kubickovavladimira@email.cz Kontaktní telefon: 603 396427 Jméno a pracovní pozice žadatele o zveřejnění: Vladimíra Kubíčková Dis. , vedoucí rad. asistent ‹ Klinika nukleární medicíny, Fakultní nemocnice Motol: 2 volná místa RDG oddělení Pardubické krajské nemocnice a. s.
Kategorie: nemocnice mostiště

Kategorie: