mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5177
Čeká na schválení: 133
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoci varlat

Nejnovější v kategorii bundy:


Crohnova nemoc a ulcerozní kolitida - Nemocnice sv. Zdislavy, a.s. Mostiště

Crohnova nemoc a ulcerozní kolitida - Nemocnice sv. Zdislavy, a.s. Mostiště

  colitis. crohn lékaři a ordinace nemocnice sv. zdislavy, a. s. mostiště
Kategorie: nemocnice mostištěSeznam zdrojů na téma nemoci varlat:


Rakovina varlat | ...moudřejší je tomu předejít
Bolest varlat - uLékaře.cz
rakovina varlat | Článek | Bumbaris Paris
Pohlavní choroby - AIDS, syfilis a kapavka — Vylecit.cz
Nádorové onemocnění varlat — Rozmnožovací systém — Diagnóza — Česká televize
Zánět varlete - uLékaře.cz
www.yvonne.estranky.cz - Zdraví a nemoci - Nesestouplá varlata
Zvětšení varlete | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
Nádory varlat - Anamneza.cz
NГЎdory varlat – Nemoci | Top LГ©kaЕ™
Rakovina varlat | Doktorka.cz
Zachyťte sami včas rakovinu varlete! - Rakovina a její léčba
Otok varlat (zduření varlat) - nemoci - Vitalion.cz
Příušnice – virové onemocnění - Příušnice.cz
Svědění a zbarvení varlat do modrofialova - Zdraví - ZDRAVÍ, NEMOCI, MÉ ZÁVISLOSTI
Nádory varlat: nejčastější zhoubné onemocnění mladých mužů (díl 2.) - Ordinace.cz
Kastrace psa « Zvířata & Zdraví
Nádory varlat - Ordinace.cz
2 čakra - SVADHISTHANA :: NOVÝ ÚSVIT
VIDEO: Jak si ověřit, že nemám rakovinu. Samovyšetření varlat krok za krokem - iDNES.cz

MUDr. Klika František - praktický lékař pro děti a dorost

MUDr. Klika František - praktický lékař pro děti a dorost

Zástup a pohotovost V případě, že nejsem přítomen (dovolená, nemoc nebo jiné důvody), jsou níže uvedeny podrobné informace o zástupu. V době mimo ordinační hodiny, pokud je třeba lékařské vyšetření, obraťte se prosím na níže uvedenou pohotovostní službu. V urgentních případech ohrožujících život se neprodleně obracejte na rychlou záchrannou službu. Pohotovost Kam se obrátit v případě, že stav vašeho dítěte vyžaduje lékařské ošetření: - Nemocnice Hořovice – dětské oddělení (tel. 311 542 111 – ústředna) - Nemocnice FN Praha-Motol (tel. 224 431 111 – ústředna) - Nemocnice Příbram - Nemocnice Kladno - ORL (ušní, nosní, krční) pohotovost - Nemocnice FN Motol - Nemocnice Příbram Rychlá záchranná služba: 155 V případě urgentního stavu volejte číslo tísňové linky 155. Zástupy V době mé dovolené nebo nepřítomnosti z jiných důvodů mě zpravidla zastupuje MUDr. Hana Duchanová – dětská ambulance Žebrák (tel. 311 533 383) Copyright © 2010 MUDr. František Klika.
Kategorie: nemocnice kladno orl

nemocnice hodonín - Google Search

nemocnice hodonín - Google Search

Manželé bezdomovci kradli na patologii Hodonínský deník - 16 Dec 2011 Ti se vloupali do čerstvě zrekonstruované budovy patologie v areálu hodonínské nemocnice. „Policistům muž tak nabídl srovnávací vzorek k zajištěné stopě,... Kuriózní vloupání: Manželé bezdomovci vykradli pitevnu!
Kategorie: nemocnice hodonín

Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek

Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek

NAŠI SPONZOŘI Vítejte u nás Setkání s dobrovolníky pilotního programu v Novém Jičíně Dne 15. prosince proběhlo první setkání s dobrovolníky pilotního dobrovolnického programu v Domově Duha v Novém Jičíně. Setkání mělo podobu slavnostní supervize, jehož cílem bylo vzájemné sdílení dobrovolníků, poděkování a ocenění ze strany koordinujících organizací (ADRA, Domov Duha). Setkání se zúčastnili také zástupci města, kteří Více Vánoční kamion Coca-Cola pro DC ADRA Vánoční kamion Coca-Cola přijel v pátek 16. prosince na frýdecké Zámecké náměstí. Jako každý rok, i letos probíhá speciální vánoční prodej a výtěžek z každého prodaného výrobku či občerstvení je věnován Více Mikuláš v nemocnici ve Frýdku-Místku Studentský dobrovolnický klub ADRA potěšil nemocné děti ve Frýdecké nemocnici. V tradičních maskách Mikuláše, čertů a andělů rozdávali dobrovolníci  malým pacientům  balíčky s dobrotami, které pro ně připravili zaměstnanci nemocnice. Děti na oplátku zpívaly Více Starší články Dobrovolník www. dobrovolnik.cz Pomáhám Zn. rád. Dokument o DC ADRA FM ADRA TV adra.
Kategorie: nemocnice fm

levne-snubni-prsteny.cz at Website Informer. Levné snubní prsteny - snubní prstýnky levně

levne-snubni-prsteny.cz at Website Informer. Levné snubní prsteny - snubní prstýnky levně

WWW. LEVNE-SNUBNI-PRSTENY.CZ Visit www. levne-snubni-prsteny.cz General Info Stats & Details Whois IP Whois Expand all blocks Levné snubní prsteny - snubní prstýnky levně Levné snubní prsteny - online e-shop. Zlaté snubní prsteny levně. Snubní prsteny kombinované, snubní prsteny bílé zlato i snubní prstýnky ze žlutého zlata Keywords: snubní prsteny, snubní prsteny ze žlutého zlata 4mm, snubní prsten 70, snubní prsteny 7000 kč, statni zkusebna zlata a drahych kovu brno, zkusebna drahych kovu brno, levné snubní prsteny, zasnubni prsteny do 5000, snubní prsten velikost 70, zasnubni prsten miru Daily visitors: 59 Daily pageviews: 534 Alexa Rank: 5265946
Kategorie: nejlevnejsi zasnubni prstinek

Výuka základů Němčiny online - Angličtina, Němčina, jazyky - ŠKOLA A VZDĚLÁNÍ

Výuka základů Němčiny online - Angličtina, Němčina, jazyky - ŠKOLA A VZDĚLÁNÍ

Téma: Výuka základů Němčiny online 11.10. 2010 10:29 Uživatel: denny Věk: 16 Text: Na střední máme němčinu a začínáme tam probírat "základy"(osoby,atd.) , jenže mě to prostě neleze do hlavy.... Prostě v tom nevidím žádnej systém, podle kterého bych se mohl chytit... Na netu jsem nenašel žádné stránky, kde by ty základy byly podrobně vysvětleny (abych to jako pochopil).... Jestli znáte nějakou takovou stránku, nebo jestli by jste mi nenapsali nějaký fakt jednoduchý návod klidně i pro mateřskou školu... Dík Odpovědět | | Sledovat téma Zrušit sledování tématu | Navrhnout smazání (21/50) (0 lidí) | (0 lidí) Stránka otevřena 1180x >> Váš e-mail: Toto téma je uzamčené administrátorem a proto není možné vkládat komentáře. Pokud chcete můžete vložit nové téma zde Reakce čtenářů 11.10. 2010 19:27 Uživatel: Armin Věk: 30 Město: NothingTown Téma: Výuka základů Němčiny online Text uživatele: http://vyuka.lide.cz/home.aspx Odpovědět | (0 lidí) | (0 lidí) | Odkaz 16.10. 2011 22:34 Uživatel: haha Téma: Výuka základů Němčiny online Text uživatele: http://www.langmaster.cz/lmcom/com/web/cs-cz/pages/online-jazykova-skola-zdarma.aspx Odpovědět | (0 lidí) | (0 lidí) | Odkaz 17.10.
Kategorie: němčina online

Kategorie: