mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13550
Čeká na schválení: 51
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nejrychlejší zvíře světa

Nejnovější v kategorii bundy:


PALBA.CZ :: Zobrazit téma - Plynová maska s pouzdrem za 699 Kč

PALBA.CZ :: Zobrazit téma - Plynová maska s pouzdrem za 699 Kč

Jsi moc drahej hochu. Klasická maska M10M skrz kterou se dá dokonce i pít třeba tady - http://www.armatex.cz/plynova_maska_m10m.htm - stojí dvě stovky. A je nová a nepoužitá.
Kategorie: německá plynová maskaSeznam zdrojů na téma nejrychlejší zvíře světa:


Zajímavosti z Guinessovy knihy II.
Víkend - tipy na víkendové pobyty - Východní Čechy - Podzvičinsko - Vyletnik.cz
příroda, zvířata - zaujmi.cz
Angličtina s BBC | Answers Please
Somálci
Muži v černém III, zvířata v BBC a útulek pro lenochody | Týden.cz
Buvolec běločelý
Zajímavosti z Guinessovy knihy rekordů – 3. díl - Mineralfit.cz
Mlok, co má nejrychlejší jazyk na světě - Pořad: Zvířata a mazlíčci, Video na Stream.cz (ID: 603449)
Gepard - nejrychlejší zvíře na zemi
Zajímavosti z přírody - články
Gepard jako nejrychlejší zvíře na světě | Vše pro vás
nejrychlejší zvíře části katalogu svatebniretro.info
Test: Jaký máte všeobecný přehled? - forexample.cz
Vtipy o Somálcích
Na Иervenэ seznam pшibyla dal№н zvншata. A bude hщш - Pшнroda - Roиenka 2008 Aktuбlnм
Rychlost zvířat | Chicony
Umíte pojmenovat všechny kondenzáty?
MONITORUJI.CZ > BULVÁR > NEJRYCHLEJŠÍ SPRINTER PLANETY BOLT ADOPTOVAL NEJRYCHLEJŠÍ SUCHOZEMSKÉ ZVÍŘE SVĚTA
PET - Zvншбtka a domбcн mazlниci

ABETINFO.COM - KATALOG FIREM, EVROPSKÁ UNIE PRO VÁS, VEŘEJNÉ ZAKÁZKY, ZDRAVOTNICTVÍ

ABETINFO.COM - KATALOG FIREM, EVROPSKÁ UNIE PRO VÁS, VEŘEJNÉ ZAKÁZKY, ZDRAVOTNICTVÍ

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z TOP ZÁKAZNÍCI » BOHEMIA PLAST KLADNO » COMHEALTH » DMA PRAHA » GEMINI oční klinika » Ing. Karel Novosad TOP OBORY Obory firem » Stavebnictví » Ostatní služby » Elektroinstalace » Dokončovací stavební práce » Domovní instalatérské práce Obory zdravotnictví » Zdravotnictví » Zdravotnictví, veterinární a sociální činnosti » Ostatní činnosti ve zdravotnictví » Ambulantní zdravotní péče /kromě zubní/ » Ostatní činnosti ve zdravotnictví DETAIL zpět na seznam | tisk | poslat kartu e-mailem Všeobecná fakultní nemocnice - Praha 2 Ulice U nemocnice 2 Město Praha 2 PSČ 128 08 Tel. Fax e-mail Internet Doplňující informace Veškeré základní informace vám ochotně poskytnou v infocentru na hlavní vrátnici areálu VFN, U Nemocnice 2 případně na telefonu 224 963 125. Informace také můžete nalézt na webových stránkách nemocnice www.vfn.cz Telefonní ústředna nemocnice s možností přepojení na pracoviště tel. 224 961 111 Ředitel - MUDr. Pavel Horák, CSc. , MBA Tajemník ředitele a ved. Sekretariátu - JUDr. Stanislav Trojan Náměstek pro léčebnou péči - MUDr. Jan Bříza, CSc.
Kategorie: nemocnice karlovo náměstí

Zákonné pojištění vozidel

Zákonné pojištění vozidel

Zákonné pojištění vozidel Známější pod pojmem „ Povinné ručení “ je popsáno v zákoně č. 168/1999 Sb. A nazváno „ Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla “. Zákonné pojištění motorových vozidel je určeno ke krytí škod, které řidič způsobí provozem vozidla na zdraví nebo majetku dalších osob, pokud je viníkem havárie. Nejlevnější povinné ručení lze dnes sjednat online na internetu, protože není potřeba žádný poradce, ani náklady na kancelář, vybavení atd. Zákon o pojištění vozidel však rovněž stanovuje limity pojistného krytí, neboli hranice do jaké výše musí pojišťovna proplatit nároky poškozených pokud má řidič zákonné pojištění vozidel uzavřeno. Minimální výše pojistných limitů je stanovena na 35,0 milionů Kč na škody na zdraví a zároveň 35 mil. Kč na škody na poškození majetku. Protože si pojišťovny mezi sebou na trhu zákonného pojištění vozidel konkurují, tak některé z nich se rozhodly nabídnout za příplatek varianty pojištění vozidel, kdy pojistné krytí může dosáhnout až částky 100 mil Kč, jak na škody na zdraví, tak pro škody na majetku cž je např. Povinné ručení AXA nebo Povinné ručení Kooperativa.
Kategorie: nejlevnější zákonné pojištění

Psi - nemecky ovcak celocerny, nabídky - prodám, prodej, inzerce

Psi - nemecky ovcak celocerny, nabídky - prodám, prodej, inzerce

Německý ovčák -štěňata s PP 27.12. 20:54 - Nabídka | Bereme záznamy na štěňátka Německých ovčáků s PP,která se narodí okolo 24.1. 2012 a k odběru budou od 14.3. 2012. Štěňátka jsou po rodičích:otec Woltair Gája-Nova-celočerný pes-temperamentní, raz... 403x Cena: ? Olomouc Jitka Koňaříková Zvýraznit / topovat Vložit do schránky Chybná kategorie Nevhodný inzerát Německý ovčák 07.12. 16:18 - Nabídka | Prodám psa NO bez PP: 2 roky, celočerný, střední tělesný rámec, pěkná hlava, tmavé oko, zcela zdravý, s platnou povinnou vakcinací. Povahově vyrovnaný, temperamentní a aktivní pes, 100%-ně sociální... 908x Cena: 5 000 Kč Plzeň - sever Hana Kremlová Zvýraznit / topovat Vložit do schránky Chybná kategorie Nevhodný inzerát Německý ovčák 07.12. 10:13 - Nabídka | Německý ovčák- fenka černá s pálením, roste do krásy.
Kategorie: nemecky ovcak celocerny

Diagnostika a léčba Wilsonovy choroby - Česká hepatologická společnost

Diagnostika a léčba Wilsonovy choroby - Česká hepatologická společnost

Onemocnění může probíhat pod obrazem akutní hepatitidy. Onemocnění může i několik let předcházet vlastní manifestaci Wilsonovy choroby a ve většině případu se i bez léčby zcela upraví. Jaterní steatóza bývá zachycena náhodně po provedené jaterní biopsii pro nejasnou elevaci jaterních testů. Klinický obraz je většinou němý, v laboratorních nálezech je lehká elevace bilirubinu a transamináz. Obraz je snadno zaměnitelný s benigní hyperbilirubinémií Gilbertova typu. S fulminantním jaterním selháním se setkáváme buď na začátku onemocnění u mladých jedinců nebo u nemocných, kteří dlouhodobě přeruší léčbu. Obraz je velmi bouřlivý, s rychlou progresí, hemolytickou anemií (Coombs negativní), intenzivním ikterem a známkami hemolyticko-uremického syndromu. Postiženy jsou především ženy ve věku 18 – 22 let. Diagnostika je velmi obtížná především proto, že klasické laboratorní příznaky – nízká hladina ceruloplasminu a mědi mohou být zcela v normě a někdy dokonce elevovány. Diagnóza je opřena o vysokou exkreci mědi močí a vysokých obsah mědi v jaterním punktátu.
Kategorie: nemoci jater příznaky

Nemocnice Karviná přijme radiologického asistenta | www.srla.cz

Nemocnice Karviná přijme radiologického asistenta | www.srla.cz

Domů » Fórum » SRLA » Inzerce » Nabídka pracovních míst pro ra. asistenty Nemocnice Karviná přijme radiologického asistenta Vložil/a admin, Út, 14/06/2011 - 13:46
Kategorie: nemocnice karviná

Kategorie: