mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5537
Čeká na schválení: 188
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoc prsu

Nejnovější v kategorii bundy:


nemocnice - Karlovy Vary | Katalog lékařů - nejen doktoři, nemocnice a lékárny vč. telefonů a ordinačních hodin

nemocnice - Karlovy Vary | Katalog lékařů - nejen doktoři, nemocnice a lékárny vč. telefonů a ordinačních hodin

Nejste ještě zaregistrován? » Registrujte se Katalog poskytovatelů Dle zařízení : nemocnice : Karlovarský : Karlovy Vary V kategorii se nachází těchto 44 záznamů : Nemocnice Karlovy Vary Přednosta : přednosta - ředitel: MUDr. Jiří Štefan Kontakt Ulice : Bezručova 19 Obec : Karlovy Vary PSČ : 360 01 Telefon pro objednání : 353115111 2. Telefon pro objednání : 353233905 Nemocnice Ostrov Přednosta : Ing. Tichý Kontakt Ulice : U Nemocnice 1161 Obec : Ostrov PSČ : 363 01 Telefon pro objednání : 353612500-3 2. Telefon pro objednání : 353612592 Věznice Ostrov - Zdravotnické zařízení Přednosta : MUDr. Eva Papíková Kontakt Ulice : P. O.BOX 100 Obec : Ostrov PSČ : 363 50 Telefon pro objednání : 353240880 2. Telefon pro objednání : 353240882 Nemocnice - Interní oddělení Přednosta : MUDr. Jaroslav Žák Kontakt Ulice : Bezručova 19 Obec : Karlovy Vary PSČ : 36066 Telefon pro objednání : 353224894 2.
Kategorie: nemocnice karlovy varySeznam zdrojů na téma nemoc prsu:


Rakovina prsu | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
MAMMA HELP | Mamografy v Praze - akreditovaná screeningová pracoviště
Stadia onemocnění - Rakovina prsu
Fibrocystická nemoc prsu (nezhoubné onemocnění prsu) | NašeInfo.cz - návody, rady...
Rakovina prsu: příznaky, léčba (karcinom prsu) - Vitalion.cz
Karcinom prsu- v České republice onemocní každá osmá žena | Doktorka.cz
Onemocnění prsu | FEMINAplus | gynekologická ambulance
MAMO.CZ: Koordinátoři mamografického screeningu
Nemoci prsu
Prevence rakoviny prsu
Na vaЕЎe dotazy o nemocech prsu odpovГ­dГЎ JaromГ­r VachouЕЎek – Poradna – Nemoci prsu | Top LГ©kaЕ™
Ordinační doba pro vyšetření prsu
MUDr. Alexander Otaševič - Chirurgická ambulance a poradna pro nemoc prsu
Zánět prsní žlázy: příznaky, léčba (zánět prsu) - Vitalion.cz
Centrum pro nemoci prsu
Seznam screeningových center
RizikaNemociPrsu.cz
MAMO.CZ: Seznam screeningových center
Senologická sekce ČGPS - Nemoci prsu
Odborný lékař chirurgie a nemoci prsu - č.d. 3/202, 74763 Hrabyně

Nejprodávanější Parfémy.cz - magazín o parfémech

Nejprodávanější Parfémy.cz - magazín o parfémech

O projektu Magazín nejprodávanější parfémy.cz se věnuje monitorování českého trhu a přináší aktuální novinky ze světa parfémů, informuje o nejprodávanějších parfémech na českém trhu, připravuje doporučení parfémů pro různá roční období a různé akce. Zůstaňte v kontaktu Buďte s námi ve spojení sledováním novinek přes sociální sítě a RSS: Odkazy
Kategorie: nejprodávanější dámské parfemy

Nákupy v Německu - Diskuse - eMimino.cz

Nákupy v Německu - Diskuse - eMimino.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu První příspěvek v tématu malika Kecalka Příspěvků: 395 01.02. 10 11:37 Nákupy v Německu Chtěla jsem se zeptat, jestli jezdíte nakupovat do Německa, převážně mě teda zajímají dětské věci. Kočárky, botičky…atd. Jestli jsou tam lepší ceny. Nejsem moc zdatná v němčině, takže na německých webech tápu A popřípadě kam, aby to nebylo tak daleko z Prahy. Dííííííííky Napsat příspěvek Reakce: madi Extra třída :D Příspěvků: 14932 01.02. 10 11:47 Maliko, neporadím konkrétně, kam jet. My bydlíme blízko hranic s Německem, naše kamarádka tam pravidelně jednou týdně jezdí, tak si necháváme dovézt nějaké věci – levněji tam určitě vyjde některá kosmetika, prací prášky, levné jsou tam i dětské čaje a výživy (co vím, tak zn. HIpp – to jsme ale nezkoušeli). Nakupujeme také oblečení jak pro nás tak pro malého.
Kategorie: německý vyhledávač

Labradorský Retrívr - nemoci psů

Labradorský Retrívr - nemoci psů

Úvod » nemoci psů NEMOCI PSŮ INFEKČNÍ LARYNGOTRACHEITIDA Tzv. Psincový kašel. Nemoc je obzvláště vysilující pro plemena se slabou průdušnicí a pro starší jedince. Přenáší se kontaktem s nakaženými psy či jejich sekrety. Příznaky suchý, záchvatovitý kašel dávení někdy tvorba hlenu Očkování Intranasálnívakcína účinkuje až devět měsíců. Pes by měl být očkován, pokud chodí na výstavy, pobývá v psích hotelích nebo si hraje s cizími psy. PSINKA Psinka může být smrtelná i při okamžitém zásahu. Přenáší se kontaktem s nakaženými psy nebo jejich sekrety. Bylo určeno několik virů, které způsobují klinický obraz podobný psince, mluvíme pro spíše o psinkovém komplexu. Rozlišujeme tři základní formy: slizniční, střevní a nervová.
Kategorie: nemoci psů

Online učebnice němčiny pro samouky

Online učebnice němčiny pro samouky

Vítejte na stránkách ONLINE učebnice Německého Jazyka pro samouky Tato ONLINE učebnice německého jazyka je určena všem studentům, kteří mají zájem osvojit si aktivní znalost současné, moderní němčiny a dohovořit se nejen ve všech běžných situacích každodenního života, ale zvládnout i diskuzi o současných, aktuálních společenských tématech. Je zároveň vhodná i pro studující, kteří již disponují určitými, nekomplexními znalostmi jazyka, a kteří chtějí své znalosti oživit, upevnit a prohloubit. Součástí učebnice jsou i poslechové texty úvodních lekcí a soubor cvičení s klíčem. Přejeme Vám hodně úspěchů při studiu a radost z komunikace v cizím jazyce! Vyberte si lekci - Každý týden nová lekce - Pravidelně aktualizovaná sekce
Kategorie: němčina on line

Kurz němčiny zdarma

Kurz němčiny zdarma

Kurz němčiny zdarma Učte se u nás německy Na naší stránce můžete zdarma absolvovat doplňující cvičení z němčiny vhodná pro všechny stupně pokročilosti. Kurz je určen nejen jako doplněk k standardnímu studiu, ale i pro oživení znalostí. Během školního roku budeme jednotlivá cvičení pravidelně aktualizovat, takže můžete procvičovat stále nové a nové gramatické jevy nebo vazby, případně i opakovat to, co už jste se naučili dříve. Z naší rozsáhlé nabídky (kurz obsahuje stovky cvičení, půlminutovek, témat a úkolů k zamyšlení i s řešením) si můžete vybrat jakékoliv úkoly a řešit je klidně na přeskáčku (na jejich řazení při studiu nezáleží). U každého úkolu je na stránce přímý odkaz na jeho správné řešení, případně odkaz na příslušnou část našeho výkladu gramatiky. K úkolům postupně doplňujeme i odkazy na tematicky zajímavé stránky z německy mluvících zemí, kde si můžete nastudované vazby a znalosti ověřit v praxi. Pro začátečníky mohou být některá cvičení těžší. Přesto se však nevzdávejte a zkoušejte nejprve ta, která jsou pro vaši úroveň znalostí snazší. Při gramatických nejasnostech si klikněte na přímý odkaz do našeho stručného výkladu německé gramatiky nebo použijte vhodnou učebnici. K úkolům, které se zdály napoprvé obtížnější, se nezapomeňte vrátit později.
Kategorie: němčina na internetu zdarma

Kategorie: