mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13862
Čeká na schválení: 77
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemecky preklad

Nejnovější v kategorii bundy:


Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou - Transfuzní oddělení (pobočka Praha-Krč) - Firmy.cz

Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou - Transfuzní oddělení (pobočka Praha-Krč) - Firmy.cz

Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou - Klinika dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK / FTNsP Praha-Krč - Thomayerova
Kategorie: nemocnice krčSeznam zdrojů na téma nemecky preklad:


Online Česky Německy překlad
Online Německy Česky překlad
Online Česky Německy Slovník
Smart Autoclub :: Zobrazit téma - Německý překlad
překlady úvod - Německý jazyk - tlumočení, překlady, výuka

Dna | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK

Dna | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK

Léčba : U náhlého záchvatu se používají různé léky, zejména protizánětlivé (aspirin a příbuzné léky, kortikoidy ). K zabránění dalších záchvatů je vhodné začít držet dietu, z léků se používá sloučenina allopurinol, která v těle blokuje tvorbu kyseliny močové. Je-li zvýšená hladina kyseliny močové dána nádorovým onemocněním nebo poruchou ledvin, je nutné léčit tyto příčiny. *Podagra : Jaroslav Hašek popsal záchvat podagry ve svém románu Švejk takto: Řízením štábu brigády byl pověřen plukovník Gerbich. To byl pán velkých vojenských schopností, které se mu vrazily do nohou ve formě podágry. Měl však v ministerstvu velice vlivné osobnosti, které způsobily, že nešel do penze a potloukal se nyní po různých štábech větších vojenských formací, bral zvýšené služné s nejrozmanitějšími válečnými doplatky a zůstával tak dlouho na místě, dokud v záchvatu podágry nevyvedl nějakou blbost. Potom ho zase přeložili jinam a obyčejně bylo to vlastně jakési povýšení. S důstojníky při obědě obyčejně o ničem jiném nemluvíval než o svém oteklém palci na noze, který nabýval občas hrozivých rozměrů, takže musel nosit zvláštní velikou botu. ... Plukovník Gerbich byl však přesto v dobré náladě, poněvadž včera i dnes pominuly mu nepříjemné bolesti a jeho palec choval se tiše jako beránek. ... Plukovník Gerbich, který doposud seděl klidně a rozšafně za stolem, zašklebil se najednou strašlivě, neboť jeho doposud klidný palec u nohy z mírného a klidného beránka proměnil se záchvatem dny na řvoucího tygra, na elektrický proud o 600 voltech, na úd drcený pomalu kladivem na štěrk.
Kategorie: nemoc dna

Ronnie.cz > Nejprodávanější (Knihy a DVD > Trénink > Rehabilitace)

Ronnie.cz > Nejprodávanější (Knihy a DVD > Trénink > Rehabilitace)

Nejprodávanější: Trénink (rehabilitace) Obchod Ronnie.cz > Knihy a DVD > Trénink > Rehabilitace > Nejprodávanější Níže uvedené pořadí je sestaveno na základě počtu prodaných kusů daného produktu za posledních 7 dní. Data v tomto přehledu jsou aktualizována zpravidla jednou za hodinu. Produkty, které jsou mezi pěti nejprodávanějšími v každé kategorii, jsou potom ve vlastních výpisech označeny ikonkou.
Kategorie: nejprodávanější knihy

Herec Antonín Procházka: Porazil rakovinu varlat! | Ahaonline.cz

Herec Antonín Procházka: Porazil rakovinu varlat! | Ahaonline.cz

Dobré ráno, je pátek 30. prosince 2011, svátek má David, zítra Silvestr. Herec Antonín Procházka: Porazil rakovinu varlat! Antonín Procházka zákeřnou nemoc zdolal. Foto: Aha! – Marek Pátek, Martin Hykl, Marcela Durasová diskuse 19.10. 2011  12:00 Syn známého dramatika Antonína Procházky a Zorky Kostkové ze slavné herecké rodiny prodělal rakovinu varlat. Plzeňský herec Antonín Procházka mladší má za sebou operaci a ozařování. O nemoci dokáže mluvit s humorem, první prognózy ale nebyly příznivé... | Herec, režisér a kameraman si prošel těžkým obdobím.
Kategorie: nemoc varlat

Eurodejv - Stavebnictví - Nemocnice - Třebíč

Eurodejv - Stavebnictví - Nemocnice - Třebíč

RD Moravské Budějovice Zateplení RD Moravské Budějovice 3 images Back to parent gallery © Copyright 2007-2011 - Eurodejv s. r. o. , Design: Kamil Stehlík, Powered by CMS Made Simple.
Kategorie: nemocnice moravské budějovice

Nemoc z povolání a výpověď ze strany zaměstnance

Nemoc z povolání a výpověď ze strany zaměstnance

Nemoc z povolání a výpověď ze strany zaměstnance Další dotazy Otázka pro právní poradnu: Chtěla jsem se zeptat zdali, mohu ukončit pracovní poměr ze zdravotních důvodů a z podezření nemoci z povolání, kdy nemoc z povolání se stále testuje. Pokud ano, zdali mám nárok na odstupné, když jsem ve firmě zaměstnaná již půl roku a pracovní poměr mám sjednán na dobu neurčitou. Dále, zdali zaměstnavatel mi v tomto případě může dát dvouměsíční výpovědní lhůtu. A poslední dotaz : pokud se neprokáže nemoc z povolání a přesto práce, kterou vykonávám ohrožuje můj zdravotní stav budu mít nárok na odškodné nebo odstupné. Aktuálně Novela zákoníku práce a připravované změny v pracovním právu v sérii článků Dany Blažkové - Zákoník práce 2012 Odpověď právní poradny: Doporučovala bych vám setrvat v pracovním poměru (i kdybyste měla být v pracovní neschopnosti) až do doby, než bude přezkoumáno, zda se jedná o nemoc z povolání. V takovém případě vám totiž vzniká jednak výpovědní důvod s 2-měsíční výpovědní dobou (ovšem tu byste nemusela odpracovat - posuzovala by se jako překážka na straně zaměstnavatele), ale hlavně byste měla nárok na odstupné ve výši 12-násobku průměrné mzdy! Pokud se nemoc z povolání neprokáže a nebudete schopna práci nadále konat, jedná se sice o výpovědní důvod, ale nárok na odstupné vám nevzniká. Na Váš dotaz do pracovně právní poradny odpověděla: Dana Blažková Dotaz Nemoc z povolání a výpověď ze strany zaměstnance byl zveřejněn dne 2008-09-19 a počet zobrazení je: 7147 Odkazy na další pracovně právní dotazy a odpovědi z této rubriky naleznete na konci této stránky. TOP NABÍDKY PRÁCE 10 nejatraktivnějších pozic personálního serveru Hledám Práci.cz
Kategorie: nemoc z povolani

Kategorie: