mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14208
Čeká na schválení: 186
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemecky prekladac

Nejnovější v kategorii bundy:


Nemoc dna » Kyselina močová

Nemoc dna » Kyselina močová

Nemoc dna Dna a její příznaky, dieta, léčba Kyselina močová Kyselina močová Kyselina močová je vedlejší produkt rozkladu některých potravin, což znamená, že nemoc DNA velmi souvisí se způsoběm výživy (přejídání), ovšem na jejím vzniku se mohou podílet i další faktory jako např. stres, operace či poradění kloubu, infekce, některé léky.. Kyselina močová je výsledný produkt metabolizmu látek které se jmenují  puriny. Organizmus lidí trpících nemocí dnou neprodukuje dostatečné množství trávicího enzymu - tzn. urikázy -  který následně oxiduje relativně velmi špatně rozpustnou kyselinu močovou na vysoce rozpustnou látku. V důsledku tohoto nedostatku dochází k hromadění kyseliny močové v krvi a tkáních, kde nakonec krystalizuje. Kyselina močová krystalizuje to tvaru jehličkovitých krystalů, které jako jako špendlíky pronikají do kloubů. Většinou se kyselina močová přednostně usazuje v kloubu palce u nohy, nicméně k ukládání dochází i u dalších kloubů, krystalky z kyseliny močové tak napadají např. kotníky, kolena, zápěstí i klouby prstů. Databáze laboratorních hodnot kyseliny močové v séru Normální hodnoty 0 - 6 týdnů: 143-340 6 týdnů - 1 rok: 120-340 1 - 15 let: 140-340 Muži: 15 - 110 let: 220-420 Ženy: 15 - 110 let: 140-340 Příprava pacienta Odběr ráno nalačno, po tělesném klidu, bez předchozího slunění, nejíst vnitřnosti, maso max.
Kategorie: nemoci dnaSeznam zdrojů na téma nemecky prekladac:


Cesko nemecky prekladac
cesko nemecky prekladac - Zboží.cz
Online Německy Česky překlad
Překladač stránek zdarma Mozektevidi.net
Překladače a slovníky - Download freeware a shareware zdarma (ICQ, Skype, Windows Media Player, kodeky atd...) - DWN.cz
nemecky prekladac - Zboží.cz
Statistika hledanosti dotazu "cesko nemecky prekladac" - Zboží.cz
nemecky prekladac — SWMag.cz

Nevyléčitelné nemoci - Nemoci - Vitalia.cz

Nevyléčitelné nemoci - Nemoci - Vitalia.cz

Agorafobie (strach z otevřených prostorů) Agorafobie je obecně známa jako projev panického strachu z otevřených či veřejných prostor, v současné době byla ovšem přediagnostikována a pod pojmem agorafobie tak kromě strachu z otevřených pros­tor chápeme hlavně strach z míst, kde je velký… více Aichmofobie (strach z ostrých předmětů) Jako aichmofobii označujeme chorobný strach z ostrých předmětů – nůžek, jehel, drátů, ostrého hrotu pera, špičatého konce deštníku či v extrémních případech i ukazující prstu. Jedná se o jednu z nej­rozšířenějších fo­bií. Aichmofobie je v určité… více AIDS a infekce HIV Zkratkou AIDS se označuje accquired immunodeficiency syndrome, syndrom získané nedostatečné imunity. Vyvolává ho vir HIV (human immunodeficiery virus), způsobující poruchy lidské imunity. Za rozvinutou nemoc AIDS se považují poslední fáze stádií… více Alzheimerova choroba (demence) Neurodegenerativní onemocnění mozku, které postupně přechází do úplné demence. Příčiny vzniku této choroby zatím nejsou známy, lékaři dosud pouze popsali, jak Alzheimerova nemoc probíhá: degenerativní změny způsobují rozpad nervových vláken a… více Amnézie (porucha paměti) Amnézie je porucha či ztráta paměti. Podle doby trvání ji dělíme na trvalou a dočasnou, podle dopadu, který má na náš mozek – tedy na tu část paměti, kterou zapomeneme – ji dělíme na anterográdní, porucha zapamatování si nových poznatků a… více Angina pectoris Středně těžké srdeční onemocnění, které spočívá ve zhoršeném zásobování srdečního svalu kyslíkem. Menším prokysličením dochází ke špatnému stahování srdečního svalu, což se projevuje zhoršenou schopností pumpovat krev do celého těla. Projevuje se… více Apoplexie Náhlá mozková příhoda, lidově nazývaná „mrtvice“. Je přímým důsledkem přerušení proudu krve do mozku a poškození mozkové tkáně nedokrvením.
Kategorie: nemoci mozku

Kloubní onemocnění koček / Kompletní kloubní výživa

Kloubní onemocnění koček / Kompletní kloubní výživa

Kloubní onemocnění mohou u koček může mít více různých příčin. Příčinou může být trauma, infekce, vývojová vada (např. dysplazie) aj. Mezi nejčastější kloubní onemocnění koček patří osteoartróza, progresivní polyartritida, artritida způsobená infekcí caliciviru, bakteriální artritida. Progresivní polyartritida Progresivní polyartritida je zánětlivé onemocnění postihující najednou více kloubů. Polyartritida obvykle postihuje mladé a středně staré kočky, více kocoury. Kočky vykazují sníženou ochotu k pohybu, klouby jsou oteklé se sníženou pohyblivostí. V některých případech se mohou vyskytovat opakované horečky, ztráta chuti přijímat potravu a otoky mízních uzlin. Progresivní polyartrida vyžaduje léčbu protizánětlivými prostředky, v pokročilých stádiích se podávají i kortikosteroidy a léky potlačující imunitní reakce organismu. Artritida způsobená calicivirovou infekcí Calicivirus je virus způsobující onemocnění dýchacích cest, kromě toho však může být příčinou zánětů kloubů, které mají za následek bolestivost a kulhání.
Kategorie: nemoci koček

NДљMECKГЃ DOGA - YouTube

NДљMECKГЃ DOGA - YouTube

NĚMECKÁ DOGA pazurcak Підписатися Підписку оформлено Скасувати підписку Завантаження... 11 відео Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантаження... Оновіть програвач Flash до версії 10, щоб покращити відтворення. Оновити зараз або Отримати докладнішу інформацію. закрити 67 перегляди Сподобалось Додати до Надіслати Завантаження... Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантажено користувачем pazurcak 9 жовт.
Kategorie: německá doga štěňata

Příznaky nemocí | Doktorka.cz

Příznaky nemocí | Doktorka.cz

Příznaky nemocí První příspěvky v diskuzi reagovat 21.12. 2006 20:35 - Z+Bolíto Příznaky nemocí orgánů 20.12. 2006 001. Afty na špičce jazyka 002. Akne na obličeji 003. Akne na zádech 004. Akne po celém těle 005. Aktivita zvýšená, neposednost, přebytek energie 006 Alergie, časté infekce sliznic v nose a na průduškách 007. Alergie kůže a sliznic, ( senná rýma, ekzémy, astma ) 008. Barva mých očí je modrá nebo šedá 009.
Kategorie: nemoci srdce příznaky

Připlatit si za ošetření odborníkem má i protikorupční efekt, říká ředitel Homolky | zpravy.ihned.cz - Česko

Připlatit si za ošetření odborníkem má i protikorupční efekt, říká ředitel Homolky | zpravy.ihned.cz - Česko

Nejčastější stížnosti se podle něj jednoznačně týkají špatné orientace v budově, v řídkých případech stravy a občas také na chování personálu. Fakultní nemocnice nabízí program Premium Care, za který si pacienti připlácejí. V programu platíte za doprovodný organizační servis - nikoliv za zdravotní péči - například 24 hodinový servis na telefonu, služby speciální recepce, dovoz léků," vysvětloval Dbalý s tím, že se nejedná o nadstandardní péči. Nadstandardy jsou trend Nadstandardům se ale rozhodně nebrání. " Domnívám se, že pozvolné zavádění jasně definovaných a odbornými společnostmi kontrolovaných nadstandardů a standardů je celosvětový trend. Z mého pohledu považuji za smysluplné především zavedení možnosti připlatit si za ošetření renomovaným odborníkem, což má mimo jiné i protikorupční efekt," dodal Vladimír Dbalý. Rozsah těchto služeb je dán výší poplatku ve třech kategoriích. Všechny informace k tomu jsou na webu Programu. Co zařídí nemocnici zájem pacientů? Jsou to jen bezchybné lékařské diagnózy?
Kategorie: nemocnice homolka

Kategorie: