mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8306
Čeká na schválení: 348
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nejvykonejsi pocitac

Nejnovější v kategorii bundy:


V Británii čeká pohroma květiny a výnosy plodin, protože nemoc vybíjí včely | Fascinovaný včelař

V Británii čeká pohroma květiny a výnosy plodin, protože nemoc vybíjí včely | Fascinovaný včelař

Fascinovaný včelař na Blog.cz Informace ze světa Internetu hlavně o včelách a včelařích, a česky Blog.cz > Fascinovaný včelař > Archiv > Duben 2007 > V Británii čeká pohroma květiny a výnosy plodin, protože nemoc vybíjí včely V Británii čeká pohroma květiny a výnosy plodin, protože nemoc vybíjí včely 5. dubna 2007 v 18:35 | Eman | Nemoci včel - Veterinární záležitosti - léčení Jasper Copping Uveřejněno: 11:25pm BST 31/03/2007 Devastující nemoci vybíjí ohromné množství včel napříč celou zemí a hrozí velkými ekologickými a ekonomickými problémy. Včelstva byla zničena tuto zimu v některých oblastech dvakrát hůře jak obvykle. Ztráty jsou výsledkem buď nemocí zhroucení včelstev, nemoc která již zdecimovala včelí populace v USA a části Evropy, nebo novou rezistentní formou roztoče Varroa destructor, parazita napadající včely. Včely se starají o 80% všeho opylení. Ztráty jsou výsledkem nemoci zhroucení včelstva (Colony Collapse Disorder = CCD), nemoci, která již decimuje včelí populaci v USA a části Evropy, nebo novou, rezistentní formou parazita včel, Varroa destructor. Odborníci se obávají toho, že květiny, ovoce a úroda plodin by mohla být ekologický problém, protože včely během sbírání nektaru pro včelstvo obstarávají 80% opylování. Opylování včelami se hodnotí pro britské farmáře každý rok na 200 milionů Liber(£). Avšak celkový příspěvek včel pro ekonomiku, včetně zisku z prodeje potravin je až 1 miliarda £iber. V Londýně se odhaduje, že asi 4,000 včelstev - dvě třetiny včelstev v hlavním městě - tuto zimu vyhynulo.
Kategorie: nemoci květinSeznam zdrojů na téma nejvykonejsi pocitac:


Nejrychlejší herní počítač v ČR bude na INVEXu
V BattleZone je nejvýkonnější herní počítač | Grunex | PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma
stolni herni pocitace - Nejlepší Ceny.cz
Stolní počítače HAL3000 - Heureka.cz
Nejlepší PC sestava současnoti - Živě.cz
Počítačové sestavy HAL3000 - Nejlepší Ceny.cz
Jak vybrat nejlepší procesor pro herní počítač - 3. díl | PC World.cz
S čím si ani nejvýkonnější počítač nikdy neporadí | HN.IHNED.CZ - business class
Téma: nejvykonejsi pocitac | mPortal.cz
Nejvýkonnější grafika na světě – ATI HD 5970 v Mini-ITX – postavte si „PCkonzoli“ k vaší HDTV! - DDWorld.cz

Nemoce želv

Nemoce želv

Nemoce pozorovatelné na těle Nemoce poranění,otravy Pozorovatelné na těle: Moc dlouhé drápky Poznáte podle: Vaše želva má mnohem delší drápky než normálně. Důvod: Chyba při chovu želva se málo pohybuje,nebo si nemůže nikde drápy obrousit. Ošetření: Ustřihněte drápky kleštičkami na nehty. Někteří samečci však mají dlouhé drápky přirozeně na předních nohách, ty pak nezkracujte! Hypovitaminóza Poznáte je podle: Otok pod víčkami a z nozder vytéká čirý sekret. Důvod: Nedostatek vitaminu A. Ošetření: Dodání vitamínu A,který je například ve vodních rostlinách Přerostlá rohoviny na okraji čelisti: Důvod: Moc měkká potrava. Ošetření: Musíte odpilovat kousky rohoviny. A také po ošetření podávat tvrdší potravu aby se to nestalo znovu! Napadení klíšťaty Poznáte je podle: Na měkkých částech želvi se objevují hnědá klíšťata.
Kategorie: nemoci vodních želv

Neurolog Teplice Nemocnice, Neurologie Teplice Nemocnice - ZnamyLekar.cz

Neurolog Teplice Nemocnice, Neurologie Teplice Nemocnice - ZnamyLekar.cz

Nemocnice Na Homolce, odd. neurochirurgie, Praha, Praha
Kategorie: nemocnice krč praha 4

Německá doga - Psi, inzerce, štěňata

Německá doga - Psi, inzerce, štěňata

Přidat nový záznam Přihlásit se: Čokl.cz » Plemena psů » Svět » Německá doga Německá doga Kategorie: Krátká, 71 a více cm, 65 a více kg, Standard, Pinčové a knírači Německá doga spojuje ve svém ušlechtilém zjevu velikost, sílu a harmonickou stavbu těla s hrdostí, sílou a elegancí. Německá doga je přátelská, milá a svému majiteli velmi příchylná, obzvláště k dětem; vůči cizím zdrženlivá. Německá doga - země původu: Německá doga pochází z Německa. Datum publikace originálního platného standardu: 13.03. 2001. FCI Standard č. 235/10.04. 2002/D. Německá doga - použití: Německá doga je hlavně společenský, strážní pes a pes pro ochranu. Německá doga - klasifikace FCI: Skupina 2 - pinčové, knírači, molossové a švýcarští salašničtí psi. Sekce 2.1 – Molossové, dogovití psi. Bez zkoušek z výkonu. Německá doga - historie: Za předchůdce dnešních německých dog jsou považováni staří býkohryzové stejně jako psi používaní ke štvaní zvěře a k lovu na divočáky.
Kategorie: německá doga inzerce

Největší prsa na světě - Haluze.cz

Největší prsa na světě - Haluze.cz

credit card dispute The little funding is all the governments have followed all the special process over also. , http://www.jame sbondwiki.com/p age/check+credi t+history credit cards no credit history, 8))), 29.12. 2011 Lump Užijte si tyto Vánoce, jakoby byly Vaše poslední. S láskou, Mayové. 27.12. 2011 Sergej Lopaťuk Největší nesmysl na světě: Cikán jedináček, studující při zaměstnání. 23.11. 2011 ep Strašná katastrofa - zemětřesení v Rumunsku, 50 000 mrtvých. USA okamžitě poskytuje potravinovou pomoc - posílá 50 000 zbrusu nových potravinových balíčků. Rusko poskytuje materiální pomoc - posílá 50 000 spacáků a přikrývek. A česko okamžitě posílá 50 000 nových rumunů. 10.10. 2011 ep Baví se dva chlápkové v práci a jeden se ptá druhého: "Hele používáte při souloži prezervativ?
Kategorie: největší prsa na světě

O nás | OHBKT ÚVN Praha, Laboratoře, Transfúze

O nás | OHBKT ÚVN Praha, Laboratoře, Transfúze

O nás Vítejte na stránkách Oddělení hematologie, biochemie a krevní transfúze Ústřední vojenské nemocnice v Praze. OHBKT ÚVN je moderní konsolidované pracoviště, které poskytuje služby v oboru laboratorní klinické hematologie a biochemie, včetně ambulantní péče o pacienty s onemocněními krve a krvetvortných orgánů. OOHBKT ÚVN je špičkovým parcovištěm transfúzní služby, vývojovou a výcvikovou základnou v oboru pro zdravotnickou službu Armády ČR a je úspěšným řešitelem řady výzkumných a vývojových projektů. OHBKT ÚVN pracuje v režimu dostupných standardů kvality, jako je ISO 9001:2000, Správná výrobní praxe a mezinárodních akreditačních standardů JCI. SDĚLENÍ PRO DÁRCE KRVE OMEZENÍ ODBĚRŮ STŘEDISKA PRAHA A LOUNY Dne 7. října 2011 (pátek) budou z provozních důvodů odběrové stanice uzavřeny. SDĚLENÍ PRO DÁRCE KRVE ODBĚROVÉHO STŘEDISKA JILEMNICE Vzhledem k zlepšení organizace odběrů dárců krve v odběrovém středisku Jilemnice, budeme s účinností od září 2011 (tj. od 6.9.) zvát dárce plné krve písemnými nebo SMS pozvánkami a k odběrům nadále přijímat pouze pozvané dárce. Pozvánka bude sloužit současně jako omluvenka pro zaměstnavatele. Vyjímkou jsou prvodárci, kteří pozvánku k odběru nepotřebují.
Kategorie: nemocnice louny

Kategorie: